Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (1 μέλη και 48 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
δεν βοηθας προεδρε!
βρισκομαι Ηρακλειο και δεν υπαρχει αλλη διαθεσιμη...εκτος αν γνωριζεις κατι που θα με βοηθησει περεταιρω!

για πες λεπτομερειες!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
μολις εμαθα οτι μενουμε κα στοιδιο ξενοδοχειο!!!!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
πεταξατε μια κουβεντα και εμεινα με  :cum:
:cheesy: :cheesy:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
κι ο λογος?
τωρα βρηκατε να ειστε ολοι λακωνικοι?

δεν τις ξέρω καλά εγώ φίλε... ίσα ίσα αφού μένετε στο ίδιο ξενοδοχείο ποίος ο λόγος να την πάρεις αουτκώλ...
ο τρες σου είπε απλά πρόσεχε... αφού δεν σου έβγαλε κόκκινο φώς που συνήθως το κάνει όταν μυρίζει φόλα... εκτός και εαν δεν είναι σίγουρος (πράγμα το οποίο δεν τον έχω δει ποτέ)

εγώ θα πήγαινα στην Αρίνα και όχι στην Λάνα επειδή η Λάνα δεν μου κάνει τόσο καλά κλίκ και έχει και ορισμένες φωτογραφίες αρκετά blur 2-3 φωτό ειδικά... αν και βλέπω φωτοσόπι λίγο και στην αρίνα στα πόδια...(στην 4η φωτό αριστερά στο μπούτι)
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
ναι εγω ειπα για outcall πριν στειλω μηνημα στο γραφειο να ρωτησω...οταν μου απαντησαν το ξενοδοχειο τοτε διαπιστωσα οτι καπου εδω γυρω ειναι τα μωρακια....μπορει και διπλα μου.... :dancing:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πιο Outcall ρε Παιχτη !!!
Τραβα χτυπα την πορτα και οταν θα σου ανοιξει πηγαινε για υπνο !!
Αφου δεν ειναι τα κοριτσα απο τις φωτο !!
Καλυτερα ακομα πεστους να τις βαλουν σε ενα δωματιο και τις δυο που σε ενα θα μενουν σιγουρα και διαλεξε την καλυτερη εαν υπαρχη καλυτερη !!
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Παω Βαρσοβια το Σαββατοκυριακο, εχει καποιος συναγωνιστης καμμια ιδεα για CT που εδρευει εκει να το χτυπησω?
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καλο θα ειναι να ερθεις σε επαφη μαζι της πιο πριν γιατι μενει στο Katowice και θα πρεπει να παρει κανα αεροπλανο για την Βαρσοβια μιας και ειναι στην αλλη παντα της Πολωνιας !!! ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Και Βαρσοβια την βγαζει πολυ συχνα λογω ...................δουλειας οπως λεει! ;) Αν δεν ειναι εκει τοτε δοκιμασε απο την Λιντα Best of Europe Models με προσοχη. Ειχε ενα καλο μωρο στο Παρισι την περασμενη εβδομαδα, αλλα πρεπει να ψαξεις κριτικες πριν ψωνισεις! :grin:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Πιο Outcall ρε Παιχτη !!!
Τραβα χτυπα την πορτα και οταν θα σου ανοιξει πηγαινε για υπνο !!
Αφου δεν ειναι τα κοριτσα απο τις φωτο !!
Καλυτερα ακομα πεστους να τις βαλουν σε ενα δωματιο και τις δυο που σε ενα θα μενουν σιγουρα και διαλεξε την καλυτερη εαν υπαρχη καλυτερη !!
το σκεφτηκα αυτο...μπορει να ειμαστε και στον ιδιο οροφο!!! :grin:
αλλα δεν μου εχουν δωσει τον αριθμο δωματιου ρε γαμαωτο,να χτυπαγα να τις εβλεπα επι τουτου!!!
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
OK Εδω πεφτει homework. Κοιταω για εναλλακτικες περιπτωσεις αν δεν καταφερω τη Γαζελα.
Αυτη εδω μου ψιλογυαλισε απο BestEurope
Ερωτηση Οι κριτικες σ' αυτο το σαιτ ειναι γενικα αυθεντικες? Οπως τις διαβαζω δεν φαινονται προμοτορικες, αλλα και παλι μου λειπει η αναλογη πειρα
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
OK Εδω πεφτει homework. Κοιταω για εναλλακτικες περιπτωσεις αν δεν καταφερω τη Γαζελα.
Αυτη εδω μου ψιλογυαλισε απο BestEurope
Ερωτηση Οι κριτικες σ' αυτο το σαιτ ειναι γενικα αυθεντικες? Οπως τις διαβαζω δεν φαινονται προμοτορικες, αλλα και παλι μου λειπει η αναλογη πειρα

Καινουργιο πιπινι της Λιντας!! Ειναι αυτη που ηταν Παρισι την περασμενη εβδομαδα!! Τους παιχτες που εβαλαν κριτικη δεν τους "γνωριζω" εκτος απο εναν που παντα βαζει χαμηλη βαθμολογια.

Οι κριτικες αυθεντικες φαινονται, αλλα τα γουστα κολοκυθοπιτα. Εχω φαει αρκετες μουφες απο Γαλλους που εκθειαζαν κατι Ρωσικα μωρα.
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Καινουργιο πιπινι της Λιντας!! Ειναι αυτη που ηταν Παρισι την περασμενη εβδομαδα!! Τους παιχτες που εβαλαν κριτικη δεν τους "γνωριζω" εκτος απο εναν που παντα βαζει χαμηλη βαθμολογια.

Οι κριτικες αυθεντικες φαινονται, αλλα τα γουστα κολοκυθοπιτα. Εχω φαει αρκετες μουφες απο Γαλλους που εκθειαζαν κατι Ρωσικα μωρα.
Ναι, εχω μεινει 3 χρονια στο Παρισι και η αληθεια ειναι οτι οταν μιλας με Γαλλους για γυναικες καλυτερα να εισαι πιωμενος...
Παντως η πιτσιρικα φαινεται καλουλα και ειναι και λιγο ψηλη, για τον τεως μπασκετμπωλιστα ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom