Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

StallionXX

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
175
Like
6
Πόντοι
1
Ρε παιδια, να ρωτήσω κάτι; Τώρα που για να πάρεις νούμερο καρτοκινητού χρειάζονται ταυτότητα, πως χρησιμοποιείς το τηλεφνό σου για να κλείσεις ραντεβού; Παλιά έπαιρνες μια κάρτα από το περίπτερο, έκανες την δουλειά σου και την πέταγες... Τώρα τι γίνεται;;; :huh:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ρε παιδια, να ρωτήσω κάτι; Τώρα που για να πάρεις νούμερο καρτοκινητού χρειάζονται ταυτότητα, πως χρησιμοποιείς το τηλεφνό σου για να κλείσεις ραντεβού; Παλιά έπαιρνες μια κάρτα από το περίπτερο, έκανες την δουλειά σου και την πέταγες... Τώρα τι γίνεται;;; :huh:

Παιχτη ολα τα καρτοκινητα ειναι τωρα δηλωμενα. Αν σε ανησυχει βρες καποιον, κατα προτιμηση πακη, να στο δηλωσει!
 

StallionXX

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
175
Like
6
Πόντοι
1
Παιχτη ολα τα καρτοκινητα ειναι τωρα δηλωμενα. Αν σε ανησυχει βρες καποιον, κατα προτιμηση πακη, να στο δηλωσει!

Τι να μου το δηλώσει; Στο όνομά του; Χλωμό το κόβω αυτό... Καμιά άλλη παγαποντιά δεν παίζει βρε παιδιά; Γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να χρησιμοποιήσω δηλωμένο κινητό για τέτοια δουλειά...
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Aγοραζεις το δικο του με κανα 20αρικο
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Τι να μου το δηλώσει; Στο όνομά του; Χλωμό το κόβω αυτό... Καμιά άλλη παγαποντιά δεν παίζει βρε παιδιά; Γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να χρησιμοποιήσω δηλωμένο κινητό για τέτοια δουλειά...

Κανε μια προσφορα στον φιλο Λαλακ ..........και ειναι δικο σου!!  :grin: Προσεξε ομως γιατι οι τανες το γνωριζουν το δικο του και θα σου λενε μετα ..............."Νo, it is too big"  :2funny: :2funny:
 

Rascal26

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
364
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Επειδή πολύ καιρό τώρα είχα εγκαταλείψει το άθλημα των ct, έχω χάσει πολλά επεισόδια και τώρα που το forum έχει μεγαλώσει τόσο δεν μπορώ να ψάξω, οπότε ζητώ προκαταβολικά συγνώμη αν ανοίγω θέμα που έχει ήδη συζητηθεί.
Αλλά γνωρίζει κανείς τίποτε για αυτό το πρακτορείο; Μπορεί να καταθέσει καμία εμπειρία;

 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Επειδή πολύ καιρό τώρα είχα εγκαταλείψει το άθλημα των ct, έχω χάσει πολλά επεισόδια και τώρα που το forum έχει μεγαλώσει τόσο δεν μπορώ να ψάξω, οπότε ζητώ προκαταβολικά συγνώμη αν ανοίγω θέμα που έχει ήδη συζητηθεί.
Αλλά γνωρίζει κανείς τίποτε για αυτό το πρακτορείο; Μπορεί να καταθέσει καμία εμπειρία;

στην αρχη της καριερας σαν πουτανιαρης ψωνιζα πολυ συχνα απο εκει.ποτε δεν ηρθε η γκομενα της φωτογραφιας που εβλεπα.σαν δικαολογια το πρακτορειο ελεγε οτι οι κοπελες ειναι πολυ γνωστες στη χωρα τους και κατι τετοιες παπαριες.παντως φιλε οσε ςγκομενες εχω παρει απο εκει ηταν αψογες εμφανισιακα.τωρα βεβαια δεν παιρρνω απο εκει γιατι βαρεθηκα αυτο το σκηνικο και γιατι δεν κανω ολονυκτια με γκομενες που γνωριζω πρωτη φορα.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν μας λες και ποια πηρες και πως ηταν τελικα !!!
Γιατι αυτο που μας ειπες μονο νεο δεν ηταν !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

fogerty

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ο χρόνος μου ήταν πολύ περιορισμένος.
Από τις φωτο στο site επέλεξα ενα escord girl του γούστου μου.
Με μερικά sms κλείστηκε το ραντεβού, εύκολα σχετικά.
Ήρθε η Aikaterini από την ΡΙΓΑ.
1.70, περίπου 28αρα, καστανή βαμμένη ξανθιά.
Άλλος χρόνος για να φιξάρω άλλο ραντεβού δεν υπήρχε διότι έπρεπε να φύγω από την Αθήνα κι έτσι συνέχισα στο meeting.
Η αλήθεια είναι οτι η Aikaterini ήταν φιλικότατη και πολύ εργατική.

Όμως, μετριότατης εμφάνισης, ομορφιάς.
Το καλό ήταν ότι τα πήρε δυο φορές στο στόμα (τα κατάπιε) και δεν είπε σε τίποτα οχι από αυτά που ζητούσα.
Βέβαια, πρωτοβουλίες δεν πήρε, δεν νομίζω να την άφησα κιόλας...!

Δεν νομίζω να ξαναστειλω sms στο συγκεκριμένο τηλέφωνο.
Την επόμενη φορά, ίσως ζητήσω βοήθεια από κάποιον παλιότερο στο σπορ γιατί έτσι στα στραβά θα την ξαναπατήσω.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Thanks Παιχτη !!!
Ναι καλο θα ειναι να μην ξαναπαρεις και να διαβαζεις λιγο το thread πριν αγορασεις κατι !!!
Την Καλημερα μου !!!
 

nikosgtc

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
re pedes xerete an 8a er8ei i mya diamond stin ellada kai pote???
 

paliomalakas

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας! Ως νέος στο χώρο θέλω να ρωτησω κάτι. Αύριο έχω 3ωρη συνάντηση με city tour. Καπότες πρέπει να πάρω εγώ ή θα έχει η κοπέλα? Ευχαριστώ!
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Γεια σας! Ως νέος στο χώρο θέλω να ρωτησω κάτι. Αύριο έχω 3ωρη συνάντηση με city tour. Καπότες πρέπει να πάρω εγώ ή θα έχει η κοπέλα? Ευχαριστώ!
θα εχει αυτη φιλε αλλα παρε κι εσυ δεν ξερεις τι γινεται καμια φορα
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Γεια σας! Ως νέος στο χώρο θέλω να ρωτησω κάτι. Αύριο έχω 3ωρη συνάντηση με city tour. Καπότες πρέπει να πάρω εγώ ή θα έχει η κοπέλα? Ευχαριστώ!
Eρωτηση ?
Την κοπελα που θα συναντησης την ξερεις ?
Δευτερη ερωτηση ?
Και αν οχι γιατι ρε Παιχτη 3 ωρες ?
Τριτη ερωτηση ?
Και αν σου βγη Τελαρο τι θα κανεις ?

Την Καλημερα μου !!!
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Eρωτηση ?
Την κοπελα που θα συναντησης την ξερεις ?
Δευτερη ερωτηση ?
Και αν οχι γιατι ρε Παιχτη 3 ωρες ?
Τριτη ερωτηση ?
Και αν σου βγη Τελαρο τι θα κανεις ?

Την Καλημερα μου !!!
ρε τρες ειναι νεος λεει.εσυ επειδη ασχολεισαι πιο πολυ καιρο με το σπορ εχεις απαιτησεις.εγω θυμαμαι οταν ξεκινησα με ολες καλα περνουσα και αν με ρωτησεις τωρα τις μισες θα τις ειχα διωξει
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kαι γιαυτο κανω τις ερωτησεις Παιχτη επειδη ειναι νεος μηπως και την γλυτωση !!!
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Kαι γιαυτο κανω τις ερωτησεις Παιχτη επειδη ειναι νεος μηπως και την γλυτωση !!!
φιλε μου εγω ειμαι της αποψης οτι και κομοδινο να ειναι η γκομενα με τη συμπεριφορα σου μπορεις νατην κανεις να σου δωθει,εγω αυτο κανω και δεν εχω βγει χαμενος.βεβαια ειναι πολυ λιγος ο καιρος που ασχολουμαι και ισως πιο μετα να το βλεπω κι εγω διαφορετικα.σεβομαι την αποψη σου αλλα νομιζω οτι οπως και να χει θα περασει καλα
 

paliomalakas

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Eυχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Ελπίζω να μου βγει σε καλό το 3ωρο. Μου τη σύστησε φίλος. Πρόκειται για τη . Την ξέρετε?
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
isidoro οτι ειχα να πω το ειπα !!!
Πες στον φιλο μας λοιπον για την Αλικη !!! :grin: :grin: :grin:

Καλα κρασα απο μενα !!! ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom