Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Την ρώτησα τι δωράκια παίρνει συνήθως, και μου έδειξε από σοκολάτες (ποιος πούστης βρήκε Lindt στην Ελλάδα?), εσώρουχα (όχι χλιδάτα αλλά ούτε της πλάκας), κοσμήματα (κάτι μαλακίες Zwarovski και FolieFolie) αλλά και δονητή! (ωραίος!). Και φυσικά, είχε και δύο ανθοδέσμες στο δωμάτιό της, κόκκινα τριαντάφυλλα

Καλά τα άλλα που κρύβονται, αλλά ανθοδέσμη με κόκκινα τριαντάφυλλα!!

Σκέφτομαι τη σκηνή! Αφίνω το car στον παρκαδόρο του γνωστού χοτελιού που με ξέρει (ονομαστικά!) και βγάζω την ανθοδέσμη :jerking:
Περνάω την περιστρεφόμενη και χαιρετάω τα παιδιά στη ρεσεψιόν που επίσης με ξέρουν και δεν ξέρω πως να την κρύψω :jerking: :jerking:
Περιμένω το ασανσέρ και μπαίνουν μαζί μου ξενέρωτοι τουρίστες που με κοιτάνε με απορία! :jerking: :jerking: :jerking:
Έπειδή δεν μου έχουν ακόμη στείλει το νούμερο του δωματίου κόβω βόλτες στο ρουφ γκάρντεν, όπου επίσης με ξέρουν, με την ανθοδέσμη στο χέρι. Κι άλλοι ξενέρωτοι τουρίστες εκεί περιεργάζονται το μαλάκα. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Επί τέλους μου στέλνουν το νούμερο κατεβαίνω στο 6ο (ένα παράδειγμα λέμε) χτυπάω την πόρτα και μου ανοίγει η, άγνωστη μου μέχρι τότε, μις μετριότης στην οποία θα πληρώσω 250, αλλά επί πλέον έχω γίνει και Ο ΜΑΛΑΚΑΣ του ξενοδοχείου :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Ευχαριστώ δεν θα πάρω!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
εγινε..
κλεισε 3ημερο στο αβαρις στο καρπενησι με 3 ct παραμασχαλα,& οποιος χασει στο βουνο,πληρωνει την λυπητερη..

Να κάνω 2 τα CT? γιατί στο ένα χέρι λέω να κουβαλάω και ένα κασόνι μπύρες?

:2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Καλά τα άλλα που κρύβονται, αλλά ανθοδέσμη με κόκκινα τριαντάφυλλα!!
.....
Ευχαριστώ δεν θα πάρω!!

Το δώρο με το μεγαλύτερο added value, είναι ο δονητής. Τέλος.

(για όσους δεν θέλουν να πάμε με άδεια χέρια)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καλά τα άλλα που κρύβονται, αλλά ανθοδέσμη με κόκκινα τριαντάφυλλα!!

Σκέφτομαι τη σκηνή! Αφίνω το car στον παρκαδόρο του γνωστού χοτελιού που με ξέρει (ονομαστικά!) και βγάζω την ανθοδέσμη :jerking:
Περνάω την περιστρεφόμενη και χαιρετάω τα παιδιά στη ρεσεψιόν που επίσης με ξέρουν και δεν ξέρω πως να την κρύψω :jerking: :jerking:
Περιμένω το ασανσέρ και μπαίνουν μαζί μου ξενέρωτοι τουρίστες που με κοιτάνε με απορία! :jerking: :jerking: :jerking:
Έπειδή δεν μου έχουν ακόμη στείλει το νούμερο του δωματίου κόβω βόλτες στο ρουφ γκάρντεν, όπου επίσης με ξέρουν, με την ανθοδέσμη στο χέρι. Κι άλλοι ξενέρωτοι τουρίστες εκεί περιεργάζονται το μαλάκα. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Επί τέλους μου στέλνουν το νούμερο κατεβαίνω στο 6ο (ένα παράδειγμα λέμε) χτυπάω την πόρτα και μου ανοίγει η, άγνωστη μου μέχρι τότε, μις μετριότης στην οποία θα πληρώσω 250, αλλά επί πλέον έχω γίνει και Ο ΜΑΛΑΚΑΣ του ξενοδοχείου :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Ευχαριστώ δεν θα πάρω!!
Mπραβο στον Μαλακα πηρε και σοκολατακια !!!

 
showalter_flowers.jpg
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Ιδεα μου ειναι, ή ο μονος τροπος να συμμετεχουν και να γαμανε καποιοι τα CT thread ειναι να σπαμαρουν για μαλακιες? Αντενε βρε παιδια σε κανα οπαδικοπολιτικο και αφηστε το το καημενο το θεματακι γιατι βαριεμαι να σβηνω.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ιδεα μου ειναι, ή ο μονος τροπος να συμμετεχουν και να γαμανε καποιοι τα CT thread ειναι να σπαμαρουν για μαλακιες? Αντενε βρε παιδια σε κανα οπαδικοπολιτικο και αφηστε το το καημενο το θεματακι γιατι βαριεμαι να σβηνω.
Καλα αδελφε μην αγριευης !!!  :tickedoff:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ok...επανέρχομαι στο θέμα

μπορεί κάποιος να με βοηθήσει πως θα κλείσω με την paris?

και ρε παιδιά, διάβασα ότι τα CT τα συναντάμε σε ξενοδοχείο, στην τιμή συμπεριλαμβάνεται το κόστος του ξενοδοχείου? εάν ναι, εάν την φωνάξω σπίτι μου (αλήθεια, έρχονται?) αφαιρείται το κόστος που αναλογεί στο ξενοδοχείο?

πως ξέρουμε σε ποιο δωμάτιο πάμε? ρωτάμε στην reception? υπάρχει κάποιο συνθηματικό? ή λέμε απλά πάω και ρωτάω ποιο είναι το δωμάτιο της Paris πχ?

επειδή διαβάζω για δώρα, τι προτείνετε σαν καλύτερο δώρο?

Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ok...επανέρχομαι στο θέμα

μπορεί κάποιος να με βοηθήσει πως θα κλείσω με την paris?

και ρε παιδιά, διάβασα ότι τα CT τα συναντάμε σε ξενοδοχείο, στην τιμή συμπεριλαμβάνεται το κόστος του ξενοδοχείου? εάν ναι, εάν την φωνάξω σπίτι μου (αλήθεια, έρχονται?) αφαιρείται το κόστος που αναλογεί στο ξενοδοχείο?

πως ξέρουμε σε ποιο δωμάτιο πάμε? ρωτάμε στην reception? υπάρχει κάποιο συνθηματικό? ή λέμε απλά πάω και ρωτάω ποιο είναι το δωμάτιο της Paris πχ?

επειδή διαβάζω για δώρα, τι προτείνετε σαν καλύτερο δώρο?

Ευχαριστώ προκαταβολικά
:rockon: :rockon: :2funny: :2funny:
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Καλα αδελφε μην αγριευης !!!  :tickedoff:

Εσυ εχεις και αλλους τροπους να συμμετεχεις, αλλος εχει μονο το ποσταρισμα φωτογραφιων αυτοκινητων. Δεν φταινε σε τιποτα οι υπολοιποι.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Άλλο πάλι και αυτό με τα δωράκια, λουλουδάκια, σοκολατάκια και λοιπές μαλακίες.

Μου έχει τύχει το απίστευτο σκηνικό...μπαίνω στο δωμάτιο τουρίστριας, κάθομαι να πούμε τις κλασσικές μαλακίες

δλδ από που είσαι? πόσο χρονών είσαι? σπουδάζεις? σου αρέσει η ελλάδα?

όπου λαμβάνεις τις κλασσικές μαλακοαπαντήσεις είμαι από το βλαδιβοστόκ αλλά μένω γενεύη, 22 χρονών, σπουδάζω οικονομικές πολιτικές νομικές επιστήμες (όλα μαζί, δλδ αυτό που εγώ λέω εικονικές επιστήμες παραφράζοντας το οικονομικές) και παίρνω πτυχίο σε 2-3 ώρες από τώρα, η ελλάδα είναι πανέμορφη αν και δεν έχω βγει από το δωμάτιο όσες φορές έχω έρθει....

και μου λέει η τύπισσα..."Με άδεια χέρια ήρθες?"...φαντάστηκα ότι θέλει τα λεφτά....της λέω στο τέλος...και μου απαντάει..."Μάλλον δεν είσαι Έλληνας¨ και μένω μλκς. Ρωτάω γιατί το λες αυτό? Και έρχεται ο κεραυνός.

"Δεν εννοούσα λεφτά, απλά οι Έλληνες είστε gentlemen και συνήθως έρχεστε με κάποιο δωράκι"

Την ρώτησα τι δωράκια παίρνει συνήθως, και μου έδειξε από σοκολάτες (ποιος πούστης βρήκε Lindt στην Ελλάδα?), εσώρουχα (όχι χλιδάτα αλλά ούτε της πλάκας), κοσμήματα (κάτι μαλακίες Zwarovski και FolieFolie) αλλά και δονητή! (ωραίος!). Και φυσικά, είχε και δύο ανθοδέσμες στο δωμάτιό της, κόκκινα τριαντάφυλλα

Δεν προχωρώ στην μετάφραση του όρου gentleman...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
'Επεσαν τα..........τσιμέντα!!!!!!!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • demolition.jpg
    demolition.jpg
    115,2 KB · Εμφανίσεις: 42

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Αυτό το τέλευταίο από τον Yorgos το κατάλαβα αρκετά πρόσφατα. Είναι απόλυτα σωστό, και γι΄αυτό το λόγο δεν χρειάζονται υπερβολές από μέρους μας. 

Μερικοί γενικοί κανόνες:


  • [li]Υπάρχει πάντα κάποιος που έχει (ή που θα) γαμήσει την πουτάνα που "αγαπάτε" καλύτερα από εσάς.[/li]
    [li]Υπάρχει πάντα κάποιος που την έχει (ή που θα την) ενθουσιάσει, κουφάνει, αποπλανήσει, μαγέψει περισσότερο από εσάς.[/li]
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Αυτό το τέλευταίο από τον Yorgos το κατάλαβα αρκετά πρόσφατα. Είναι απόλυτα σωστό, και γι΄αυτό το λόγο δεν χρειάζονται υπερβολές από μέρους μας. 

Όμως πριν να το "καταλάβεις" είχες προλάβει να ζήσεις το παραμύθι το οποίο ήθελες να ζήσεις αν και καταλάβαινες ενδόμυχα πως δεν θα έχει διάρκεια!
Στο κάτω κάτω και το σκληρό PSE και η ιδέα του ότι είσαι ο "μοναδικός" ή έστω ο καλλίτερος ψευδαισθήσεις είναι.
Η δεύτερη έχει και μεγαλύτερη διάρκεια, έχει όμως και (λίγο ή περισσότερο) "επώδυνο" τέλος!
Την επόμενη φορά θα έχεις την προηγούμενη εμπειρία και θα το περάσεις πιο ελαφριά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom