Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ασε ρε Luc μηπως δεν εχεις συναντησει ποτε την Bibi για να μπορεις να συγκρινης τι ειναι το Deep Deep kata Deep !!! :pipa2: :pipa2: :pipa2:

Την Βιβι δεν την εχω γνωρισει και δεν μου φαινεται οτι θα την δω γιατι δεν τα δινει ολα, αλλα επειδει ειμαι φαν του dt εχω καποια αδυναμια σε αυτο το σερβις  :2funny:

Το μωρο κανει το δευτερο καλυτερο που εχω παρει μεχρι τωρα!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ετσι εεεεε  !!!!
Μαλιστα !!!
Κατσε να σου πω μερικα καλυτερα μιας και εισαι Fun μηπως και ποτε τα συναντησεις για να μην τα χασεις !!
Bibi την ειπαμε !!!
Donna δεν την ειπαμε !!!
Crystal ουτε αυτη την ειπαμε !!!
Mina η αλλιως Tomina η αλλιως Tommy και αυτη δεν την ειπαμε !!
Αυτες μου ηρθανε χωρις καν να σκεφτω και νομιζω πως υπαρχουν και αλλες !!
Ολες ειναι Full Service !!!
Ουπς μου ηρθε και αλλη Agata !!!!
Εκτος και αν ηταν μικρη η Francesca πριν απο μου φαινετε δυο χρονια που την συναντησα !! :2funny: :2funny: :2funny:
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Την Βιβι δεν την εχω γνωρισει και δεν μου φαινεται οτι θα την δω γιατι δεν τα δινει ολα, αλλα επειδει ειμαι φαν του dt εχω καποια αδυναμια σε αυτο το σερβις  :2funny:

Το μωρο κανει το δευτερο καλυτερο που εχω παρει μεχρι τωρα!

παρε μια μικρη δοση απο bibi , αν και το video δεν ειναι και παρα πολυ καλο  ;)

 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
axaxaxaxaxa Α ρε Geo !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και μεσα στην ΧΑΡΑ ετσι !!! :think: :think:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Α μες στην [size=30pt]ΧΑΡΑ[/size] δηλαδη παντα !!!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ετσι εεεεε  !!!!
Μαλιστα !!!
Κατσε να σου πω μερικα καλυτερα μιας και εισαι Fun μηπως και ποτε τα συναντησεις για να μην τα χασεις !!
Bibi την ειπαμε !!!
Donna δεν την ειπαμε !!!
Crystal ουτε αυτη την ειπαμε !!!
Mina η αλλιως Tomina η αλλιως Tommy και αυτη δεν την ειπαμε !!
Αυτες μου ηρθανε χωρις καν να σκεφτω και νομιζω πως υπαρχουν και αλλες !!
Ολες ειναι Full Service !!!
Ουπς μου ηρθε και αλλη Agata !!!!
Εκτος και αν ηταν μικρη η Francesca πριν απο μου φαινετε δυο χρονια που την συναντησα !! :2funny: :2funny: :2funny:


Χαχαχα, φιλε Τρεζ εχω δοκιμασει μερικες απο αυτες που εγραψες, αλλα το καλυτερο (νυμπερ 1) στην λιστα μου ειναι Ρωσιδα στο Παρισι! :2funny: Εγινε εξεταση εισοφαγου, γιατι περασαμε τις αμυγδαλες! Θυμηθκα τα λογια του παλιου συναγωνηστη Γιουρα που ελεγε αν Ρωσιδα δεν κανει καλο τσιμπουκι, κατευθειαν στους κηδεμονες της  :2funny:

Η Φρανσεσκα πηρε τον μικρο μονοκοματο, μπουκωνε, και ετρεχαν τα δακρυα. Μιλαμε σαν να γυριζε ταινια με θεμα τσιμπουκια!

ΒΤW την Αγκατα δεν θα την επερνα, και την απεφυγα δυο φορες γιατι τα γουστα μου εναι περισσοτερο προς τα πετιτ και δεν μου φαινεται οτι θα μου τον σηκωνε. Οπως εχουμε πει γουστα κολοκυθοπιτα  :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Παίδες...μία παράκληση.

Την επόμενη φορά που θα πρέπει ντε και καλά να κάνετε το κομμάτι σας στα κορίτσια ότι είστε δικτυωμένα μέλη στο bou.tv, ότι ξέρετε ποιος είναι τι, ποιες γλώσσες μιλάει, από που είναι, τι του αρέσει και τι λέει για τις τάνες, αλλά και θα κάνετε τους καλούληδες για να μεταφράσετε κριτικές τρίτων στα κορίτσια, βουτήξτε λίγο την γλώσσα στο μυαλό και σκεφτείτε ουσιαστικά τι κάνετε.

Ειδικότερα δε, όταν περνάτε πληροφορίες που μοιράζονται εδώ μέσα προς όφελος των παικτών και ενδεχομένως δυσαρεστούν τις τάνες. Εκτός και εάν προτιμάτε οι καυτές και χρήσιμες πληροφορίες να γίνουν ακόμη πιο σπάνιες.

Καλά ρε πούστη μου...γκρινιάζουμε ότι είναι πανάκριβες εδώ συγκριτικά με άλλα μέρη στα οποία θα έπρεπε αναλογικά να έχουν τιμές στα ύψη, και εσείς αναλώνετε χρόνο για να μεταφράζετε κριτικές και να αναλύετε την εδώ παρέα στις τουρίστριες?

Πόσο μαλακοκαύληδες είμαστε σαν λαός τελικά...

:think:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.121
Κριτικές
491
Like
37.389
Πόντοι
41.447
Παίδες...μία παράκληση.

Την επόμενη φορά που θα πρέπει ντε και καλά να κάνετε το κομμάτι σας στα κορίτσια ότι είστε δικτυωμένα μέλη στο bou.tv, ότι ξέρετε ποιος είναι τι, ποιες γλώσσες μιλάει, από που είναι, τι του αρέσει και τι λέει για τις τάνες, αλλά και θα κάνετε τους καλούληδες για να μεταφράσετε κριτικές τρίτων στα κορίτσια, βουτήξτε λίγο την γλώσσα στο μυαλό και σκεφτείτε ουσιαστικά τι κάνετε.

Ειδικότερα δε, όταν περνάτε πληροφορίες που μοιράζονται εδώ μέσα προς όφελος των παικτών και ενδεχομένως δυσαρεστούν τις τάνες. Εκτός και εάν προτιμάτε οι καυτές και χρήσιμες πληροφορίες να γίνουν ακόμη πιο σπάνιες.

Καλά ρε πούστη μου...γκρινιάζουμε ότι είναι πανάκριβες εδώ συγκριτικά με άλλα μέρη στα οποία θα έπρεπε αναλογικά να έχουν τιμές στα ύψη, και εσείς αναλώνετε χρόνο για να μεταφράζετε κριτικές και να αναλύετε την εδώ παρέα στις τουρίστριες?

Πόσο μαλακοκαύληδες είμαστε σαν λαός τελικά...

:think:

πολύ σωστός ο Γιώργος....
γενικά προσέχουμε τί  λέμε , που το λέμε, πως το λέμε, και τι βγάζουμε γενικότερα στη δημοσιότητα...

γιατί χάνεται το μέτρο και αυτό γυρνά μπουμεραγκ

ΥΓ. καλά λέγανε στα στρατα "άκου, βλέπε, σώπα..."
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μα ρε ΖΕΡΟ ετσι δεν ειναι !!! :think:
Το 5% γραφει και το υπολοιπο 95% ειναι "άκου, βλέπε, σώπα..." :headbang:
Ε ας το κοψουμε και εμεις να μεινει ακινητο το thread !!! :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.121
Κριτικές
491
Like
37.389
Πόντοι
41.447
Μα ρε ΖΕΡΟ ετσι δεν ειναι !!! :think:
Το 5% γραφει και το υπολοιπο 95% ειναι "άκου, βλέπε, σώπα..." :headbang:
Ε ας το κοψουμε και εμεις να μεινει ακινητο το thread !!! :rockon:

Πρόεδρε ΔΕΝ ειπα αυτό.

άλλωστε νομίζω πώς αυτοί τουλάχιστον  που είναι μέλη στο σάιτ και πέρνουν ct τακτικά, όλο και γράφουν εμπειρίες εδω μέσα...

αυτοι που ρωτάνε είναι ή οι ματάκηδες (δηλ αυτοι που δεν ψωνίζουν ct αλλά τους τρώει η περιέργια)
ή αυτοι που θα ήθελαν να περνουν ct αλλά δεν έχουν οικονομική άνεση.

Αυτό  που είπα εγώ είναι "παν μέτρον άριστον"
τίποτα παραπάνω και τίποτα λιγότερο.
Βάζω και τον εαυτό μου μέσα.

 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Παίδες...μία παράκληση.

Την επόμενη φορά που θα πρέπει ντε και καλά να κάνετε το κομμάτι σας στα κορίτσια ότι είστε δικτυωμένα μέλη στο bou.tv, ότι ξέρετε ποιος είναι τι, ποιες γλώσσες μιλάει, από που είναι, τι του αρέσει και τι λέει για τις τάνες, αλλά και θα κάνετε τους καλούληδες για να μεταφράσετε κριτικές τρίτων στα κορίτσια, βουτήξτε λίγο την γλώσσα στο μυαλό και σκεφτείτε ουσιαστικά τι κάνετε.

Ειδικότερα δε, όταν περνάτε πληροφορίες που μοιράζονται εδώ μέσα προς όφελος των παικτών και ενδεχομένως δυσαρεστούν τις τάνες. Εκτός και εάν προτιμάτε οι καυτές και χρήσιμες πληροφορίες να γίνουν ακόμη πιο σπάνιες.

Καλά ρε πούστη μου...γκρινιάζουμε ότι είναι πανάκριβες εδώ συγκριτικά με άλλα μέρη στα οποία θα έπρεπε αναλογικά να έχουν τιμές στα ύψη, και εσείς αναλώνετε χρόνο για να μεταφράζετε κριτικές και να αναλύετε την εδώ παρέα στις τουρίστριες?

Πόσο μαλακοκαύληδες είμαστε σαν λαός τελικά...

:think:
ΠΕΣΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ!!!!!!!!!
ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΕΡΛΕΚΙ ΜΟΥ!!!!!
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΩΡΑ!!!!!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.396
Πόντοι
3.715
Παίδες...μία παράκληση.

Την επόμενη φορά που θα πρέπει ντε και καλά να κάνετε το κομμάτι σας στα κορίτσια ότι είστε δικτυωμένα μέλη στο bou.tv, ότι ξέρετε ποιος είναι τι, ποιες γλώσσες μιλάει, από που είναι, τι του αρέσει και τι λέει για τις τάνες, αλλά και θα κάνετε τους καλούληδες για να μεταφράσετε κριτικές τρίτων στα κορίτσια, βουτήξτε λίγο την γλώσσα στο μυαλό και σκεφτείτε ουσιαστικά τι κάνετε.

Ειδικότερα δε, όταν περνάτε πληροφορίες που μοιράζονται εδώ μέσα προς όφελος των παικτών και ενδεχομένως δυσαρεστούν τις τάνες. Εκτός και εάν προτιμάτε οι καυτές και χρήσιμες πληροφορίες να γίνουν ακόμη πιο σπάνιες.

Καλά ρε πούστη μου...γκρινιάζουμε ότι είναι πανάκριβες εδώ συγκριτικά με άλλα μέρη στα οποία θα έπρεπε αναλογικά να έχουν τιμές στα ύψη, και εσείς αναλώνετε χρόνο για να μεταφράζετε κριτικές και να αναλύετε την εδώ παρέα στις τουρίστριες?

Πόσο μαλακοκαύληδες είμαστε σαν λαός τελικά...

:think:

να φτιαχτεί ένα thread VIP με μινιμουμ τα 500 μηνύματα κι αξιολόγηση από ειδήμονες των ανταλλασόμενων πληροφοριών των υποψήφιων μελών.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Παίδες...μία παράκληση.

Την επόμενη φορά που θα πρέπει ντε και καλά να κάνετε το κομμάτι σας στα κορίτσια ότι είστε δικτυωμένα μέλη στο bou.tv, ότι ξέρετε ποιος είναι τι, ποιες γλώσσες μιλάει, από που είναι, τι του αρέσει και τι λέει για τις τάνες, αλλά και θα κάνετε τους καλούληδες για να μεταφράσετε κριτικές τρίτων στα κορίτσια, βουτήξτε λίγο την γλώσσα στο μυαλό και σκεφτείτε ουσιαστικά τι κάνετε.

Ειδικότερα δε, όταν περνάτε πληροφορίες που μοιράζονται εδώ μέσα προς όφελος των παικτών και ενδεχομένως δυσαρεστούν τις τάνες. Εκτός και εάν προτιμάτε οι καυτές και χρήσιμες πληροφορίες να γίνουν ακόμη πιο σπάνιες.

Καλά ρε πούστη μου...γκρινιάζουμε ότι είναι πανάκριβες εδώ συγκριτικά με άλλα μέρη στα οποία θα έπρεπε αναλογικά να έχουν τιμές στα ύψη, και εσείς αναλώνετε χρόνο για να μεταφράζετε κριτικές και να αναλύετε την εδώ παρέα στις τουρίστριες?

Πόσο μαλακοκαύληδες είμαστε σαν λαός τελικά...

:think:

Πεστα βρε Γιωργο, γιατι καποιος πρεπει να χτυπησει το καμπανακι! Υπαρχουν μερικοι πολυ μαλακες που αντι να τις πηδανε καθονται στο λαπτοπ και  :jerking:

Οταν μου ερχονται εμαιλς για το τι εχω γραψει, τσαντιζομαι
 

m1k3pb

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
28
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Παίδες...μία παράκληση.

Την επόμενη φορά που θα πρέπει ντε και καλά να κάνετε το κομμάτι σας στα κορίτσια ότι είστε δικτυωμένα μέλη στο bou.tv, ότι ξέρετε ποιος είναι τι, ποιες γλώσσες μιλάει, από που είναι, τι του αρέσει και τι λέει για τις τάνες, αλλά και θα κάνετε τους καλούληδες για να μεταφράσετε κριτικές τρίτων στα κορίτσια, βουτήξτε λίγο την γλώσσα στο μυαλό και σκεφτείτε ουσιαστικά τι κάνετε.

Ειδικότερα δε, όταν περνάτε πληροφορίες που μοιράζονται εδώ μέσα προς όφελος των παικτών και ενδεχομένως δυσαρεστούν τις τάνες. Εκτός και εάν προτιμάτε οι καυτές και χρήσιμες πληροφορίες να γίνουν ακόμη πιο σπάνιες.

Καλά ρε πούστη μου...γκρινιάζουμε ότι είναι πανάκριβες εδώ συγκριτικά με άλλα μέρη στα οποία θα έπρεπε αναλογικά να έχουν τιμές στα ύψη, και εσείς αναλώνετε χρόνο για να μεταφράζετε κριτικές και να αναλύετε την εδώ παρέα στις τουρίστριες?

Πόσο μαλακοκαύληδες είμαστε σαν λαός τελικά...

:think:

Αυτά δε γίνονται - Ποοοοοοοοσο μακακας ήταν αυτός ή αυτοί που το εκαναν?
όσον αφορά το Πρόεδρο κ άλλους σεβαστούς παίκτες δε σημαίνει το να μη βάζεις εδώ τη κριτική ότι δεν την έχεις βάλει κ στο site.Προσωπικά ως νέος στο site  ακολουθώ το κάθε χτύπημα γράφεται είτε σε ct είτε αλλού. Οπως οι σωστότεροι εδώ μέσα μοιράζονται κ τα καλά κ τα κακά έτσι κ εγώ. Κ οι συμβουλές που έχω ζητήσει κ έχω πάρει με έχουν σωσει επανειλλημένως
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πεστα βρε Γιωργο,

Οταν μου ερχονται εμαιλς για το τι εχω γραψει, τσαντιζομαι
Eγω γενικα τις γραφω στα αρχιδια μου !!!
Εαν τους αρεσει εαν δεν τους αρεσει ας γινουν καλυτερες !!
Αλλιως σπιτι τους !!!
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Aπλα ρε παιδια αυτοι οι τυποι νομιζουν οτι αμα πουν στην γκομενα οτι ειναι δικτυωμενοι στο μπου.τιβι και οτι γραφουν κριτικες , η γκομενα θα τους κανει καλυτερο γαμησι, ασε που μπορει και να τους παρει μετα τηλεφωνο να βγουνε...
πρωτη μαλακια :jerking:

και μετα η πουτανα τους πιανει κοροιδα και αντι να γαμησουν καθονται και μεταφραζουν κριτικες(για να μην πω οτι ποσοι θα εχουν γραψει ειπτοπου μπροστα της)
  δευτερη μαλακια :jerking:
 
και τελικα αντι να γαμησουν το παιζουν μουρη και γραφουν στο λαπτοπ της πουτανας.....
τελοσ παντων εχει γεμισει ο τοπος μαλακες ,αλλα και αγαπουληδες που ειναι πιο επικυνδινοι

δεν βγαζεις ακρη με αυτους οτι και να γραφετε παιδια


Υ.Γ. να προσεχετε παιδια γιατι καπου διαβασα οτι το ''ποντικι'' και το πληκτρολογιο ειναι απο τις μεαλυτερες εστιες μικροβιων...
Ποσο μαλλον των κοριτσιων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom