Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Δείτε και το παρακάτω βίντεο από την Έλενα. Τι κρίμα σαν CT να μην αξίζει μία από όσα έχουν διηγηθεί οι συναγωνιστές. Δεν είμαι φίλος του golden shower/piss αλλά το βίντεο είναι σχετικά ενδαιφέρον
Το παρόν βίντεο είναι εξόχως διδακτικόν για όποιον έχει την παραμικρή αμφιβολία για το πόσο "ψοφίμι" είναι η Έλενα! Συγκεκριμένα στο 11.33 ο φακός γυρνάει από την Κρύσταλ [που κάνει "πάρτυ"] στην Έλενα η οποία κάθεται ατάραχη [αν είναι δυνατόν!] με την μαλαπέρδα του άλλου στον κώλο, περιμένει 1-2 δευτερόλεπτα και όταν της λένε πως "γράφει" τότε αρχίζει με κραυλέα προποιητή "κάβλα" να χτυπιέται!

Ούστ ρε που είσαι και πορνοστάρ και C.T. του 300άρικου κι όλας. Ούτε για στούντιο! Και μη σου πώ ούτε για τη Φυλής! Τί έχει η φυλής δηλαδή, μια χαρά κοριτσάκια και "κοριτσάκια" έχει!
Έχετε πάει ποτέ στην Εύα ή στη Μαριάννα στο Αγκύρας 1, να σας "διδάξουν" το ρήμα γαμιέμαι σε όλους τους Χρόνους και τις Φωνές [Εκεί να δεις φωνές!]
 

stranger1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Χτες βράδυ είμουν με Kim από Avnatgarde. Προσοχή! έχει κονδυλώματα! HPV!  Μόλις το είδα, την ρώτησα τι είναι αυτό...το έπαιξε τρελλίτσα.. φυσικά πήρα τα λεφτά και έφυγα...και ακόμα ψεκάζομαι με octenisept!
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Σωστος ο φιλος ! Μπραβο για την ενημερωση  :thumbsup:
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
ωχ, και απο οτι εβλεπα στις κριτικές περασαν πολλοι συναγωνιστές με γλυφομούνια κτλ  
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Χτες βράδυ είμουν με Kim από Avnatgarde. Προσοχή! έχει κονδυλώματα! HPV!  Μόλις το είδα, την ρώτησα τι είναι αυτό...το έπαιξε τρελλίτσα.. φυσικά πήρα τα λεφτά και έφυγα...και ακόμα ψεκάζομαι με octenisept!

Συναγωνιστή το θέμα θέλει προσοχή!
Προσωπικά συνευρέθηκα με την κοπέλα πριν 12 μέρες, και δεν διαπίστωσα κάτι στην περιοχή (και είμαι γενικά αρκετά προσεκτικός).
Έχεις γνώσεις για να διαγνώσεις ή απλά μεταδίδεις ανησυχίες; Είδες δηλαδή πράγματι εξογκώματα σαν ελιές ή φακές στο χρώμα του δέρματος;

ωχ, και απο οτι εβλεπα στις κριτικές περασαν πολλοι συναγωνιστές με γλυφομούνια κτλ 

Πάντως ενημερωτικά (και μόνον), η πάθηση είναι πολύ κοινή και εύκολα μεταδιδόμενη ΑΛΛΑ η χρήση του προφυλακτικού είναι αρκετά αποτελεσματική προφύλαξη. Πάνω από το 50% του πληθυσμού έχει πάρει κάποια στιγμή τον ιό, αλλά ο οργανισμός αυτο-θεραπεύεται συνήθως. Συμπτώματα μπορούν να εμφανιστούν μήνες μετά την μόλυνση (και άρα να μην ξέρεις από που τον πήρες). Πρακτικά μόνον αν ακούμπησε το γυμνό πέος στην μολυσμένη περιοχή υπάρχει κίνδυνος. Τώρα με τα φιλιά και τα γλειψίματα δεν μεταδίδεται o HPV ή μάλλον μεταδίδεται πολύ δύσκολα. Σε αυτή την περίπτωση (επειδή είναι συγγενής ιός με τον έρπητα) ενδέχεται να εμφανιστεί μελλοντικά σαν έρπις στο στόμα. Γενικά (για άνδρα) πας σε δερματολόγο.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Συναγωνιστή το θέμα θέλει προσοχή!
Προσωπικά συνευρέθηκα με την κοπέλα πριν 12 μέρες, και δεν διαπίστωσα κάτι στην περιοχή (και είμαι γενικά αρκετά προσεκτικός).
Έχεις γνώσεις για να διαγνώσεις ή απλά μεταδίδεις ανησυχίες; Είδες δηλαδή πράγματι εξογκώματα σαν ελιές ή φακές στο χρώμα του δέρματος;

Πάντως ενημερωτικά (και μόνον), η πάθηση είναι πολύ κοινή και εύκολα μεταδιδόμενη ΑΛΛΑ η χρήση του προφυλακτικού είναι αρκετά αποτελεσματική προφύλαξη. Πάνω από το 50% του πληθυσμού έχει πάρει κάποια στιγμή τον ιό, αλλά ο οργανισμός αυτο-θεραπεύεται συνήθως. Συμπτώματα μπορούν να εμφανιστούν μήνες μετά την μόλυνση (και άρα να μην ξέρεις από που τον πήρες). Πρακτικά μόνον αν ακούμπησε το γυμνό πέος στην μολυσμένη περιοχή υπάρχει κίνδυνος. Τώρα με τα φιλιά και τα γλειψίματα δεν μεταδίδεται o HPV ή μάλλον μεταδίδεται πολύ δύσκολα. Σε αυτή την περίπτωση (επειδή είναι συγγενής ιός με τον έρπητα) ενδέχεται να εμφανιστεί μελλοντικά σαν έρπις στο στόμα. Γενικά (για άνδρα) πας σε δερματολόγο.
Καλόγερε δεν είσαι απόλυτα ακριβής...καλύτερα να αφήσουμε τους ειδικούς...διαβάστε εδώ:
και εδώ:
 

stranger1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστή το θέμα θέλει προσοχή!
Προσωπικά συνευρέθηκα με την κοπέλα πριν 12 μέρες, και δεν διαπίστωσα κάτι στην περιοχή (και είμαι γενικά αρκετά προσεκτικός).
Έχεις γνώσεις για να διαγνώσεις ή απλά μεταδίδεις ανησυχίες; Είδες δηλαδή πράγματι εξογκώματα σαν ελιές ή φακές στο χρώμα του δέρματος;

Πάντως ενημερωτικά (και μόνον), η πάθηση είναι πολύ κοινή και εύκολα μεταδιδόμενη ΑΛΛΑ η χρήση του προφυλακτικού είναι αρκετά αποτελεσματική προφύλαξη. Πάνω από το 50% του πληθυσμού έχει πάρει κάποια στιγμή τον ιό, αλλά ο οργανισμός αυτο-θεραπεύεται συνήθως. Συμπτώματα μπορούν να εμφανιστούν μήνες μετά την μόλυνση (και άρα να μην ξέρεις από που τον πήρες). Πρακτικά μόνον αν ακούμπησε το γυμνό πέος στην μολυσμένη περιοχή υπάρχει κίνδυνος. Τώρα με τα φιλιά και τα γλειψίματα δεν μεταδίδεται o HPV ή μάλλον μεταδίδεται πολύ δύσκολα. Σε αυτή την περίπτωση (επειδή είναι συγγενής ιός με τον έρπητα) ενδέχεται να εμφανιστεί μελλοντικά σαν έρπις στο στόμα. Γενικά (για άνδρα) πας σε δερματολόγο.

Και το έπιασα και το χάιδεψα ... και το πίεσα για να δω αν πονάει η Kim. Ξέρετε αυτές οι μυρμηγκιές στο σώμα, είναι σαν ζαρωμένες ελίτσες... και αν τις πιέσεις δεν αισθάνεσαι πόνο. Επίσης, για να σου τονίσω το πού ακριβώς το είδα... είναι ανάμεσα στο αιδοίο και το δεξί της πόδι. Οπότε αν εστιαστείς με την γλώσσα στο γατί της δεν το αισθάνεσαι διότι δεν το αγγίζεις με την γλώσσα. Το πιο πιθανό είναι να το αισθανθείς με το αριστερό σου μάγουλο.
¨οσο για το αν είμαι σίγουρος ότι ήταν HPV, πίστεψέ με, πριν 2,5 χρόνια, στερήθηκα το sex (για να μην τα μεταδώσω) για 16 μήνες ώστε να τα αποβάλλω με συνεχόμενους καυτηριασμούς αλλά και αλοιφές.
Επίσης σας γνωστοποιώ, ότι το προφυλακτικό προφυλάσει το κυρίως οργανο από αυτό τον ιό. Όλη η υπόλοιπη περιοχή όταν τρίβεται τότε γίνεται και αυτή εστία πιθανής μόλυνσης.
Για αυτό και από τότε που απαλλάχθηκα από τον ιό (ο οποίος σημειωτέον έχει πάρα μα πάρα πολλούς τύπους, πχ HPV 16, HPV 22, κλπ...) αποφεύγω την στάση του να είμαι ξαπλωμένος και η γκόμενα να κάθεται επάνω μου, διότι είναι η στάση με την περισσότερη τριβή.
Όσο αφορά το γλείψιμο και γενικά την επαφή της γλώσσας με μολυσμένες περιοχες, είμαστε τυχεροί που το σάλιο μας περιέχει ουσίες που κατατροπώνουν παθογόνους και βλαβερούς οργανισμούς. ΑΠό ότι έχω διαβάσει είναι σπάνια τα περιστατικά στο στόμα!
Έχω ήδη στείλει κριτική για την Kim και μέσα εκεί αναφέρω όλα όσα έγιναν. Αλλά δεν βλέπω οι admin να το σηκώνουν....Τι λέτε για αυτό ?
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ενημέρωσα αλλά δεν το σήκωσαν ακόμη

Προς stranger 1 και για την αναφορά που έστειλε για το review του

Εγώ ο ίδιος σου είπα να γράψεις review για την κοπέλα επομένως το περιεχόμενο της αναφοράς σου είναι άκυρο

Για να γίνει αποδεκτή μια κριτική πρέπει να την εγκρίνει ο administrator και [size=10pt]μόνο [/size] ο οποίος δεν έχει κάνει log in από τη στιγμή που έγραψες την κριτική σου και μετά.

Ευχαριστώ
 

stranger1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Προς stranger 1 και για την αναφορά που έστειλε για το review του

Εγώ ο ίδιος σου είπα να γράψεις review για την κοπέλα επομένως το περιεχόμενο της αναφοράς σου είναι άκυρο

Για να γίνει αποδεκτή μια κριτική πρέπει να την εγκρίνει ο administrator και [size=10pt]μόνο [/size] ο οποίος δεν έχει κάνει log in από τη στιγμή που έγραψες την κριτική σου και μετά.

Ευχαριστώ
Περιμένω με αγωνία να κάνει log in
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Και το έπιασα και το χάιδεψα ... και το πίεσα ... οσο για το αν είμαι σίγουρος ότι ήταν HPV, πίστεψέ με, πριν 2,5 χρόνια, στερήθηκα το sex (για να μην τα μεταδώσω) για 16 μήνες ώστε να τα αποβάλλω με συνεχόμενους καυτηριασμούς αλλά και αλοιφές.
Επίσης σας γνωστοποιώ, ότι το προφυλακτικό προφυλάσει το κυρίως οργανο από αυτό τον ιό. Όλη η υπόλοιπη περιοχή όταν τρίβεται τότε γίνεται και αυτή εστία πιθανής μόλυνσης.
Φίλε μου προφανώς δεν αμφισβητώ τη γνώμη σου, απλά αυτά τα πράγματα είναι πολύ σοβαρά και θέλουν πολλαπλό τσεκάρισμα... Ως παθών έχει μεγάλη αξία η γνώμη σου. Προσωπικά δεν έχω αντίστοιχη εμπειρία για να κρίνω, ότι έγραψα το έγραψα μετά από εκτενή συζήτηση με φίλο γυναικολόγο (δεν είμαι εγώ γιατρός) που μου είπε ακριβώς αυτά που ενημερωτικά έγραψα. Πάντως ο φίλος γιατρός ήταν πολύ καθησυχαστικός. Πάντως ότι και να υπάρχει θα εμφανιστεί (αν εμφανιστεί) μετά από μήνες ή και χρόνια... Άσε που το πιθανότερο είναι αν είσαι σεξουαλικά ενεργός (όχι μονογαμικός) για πάνω από 20ετία και έχεις και καλή υγεία να το έχεις πάρει κάποτε το παράσημο χωρίς να το καταλάβεις, και να αυτο-θεραπεύτικες.
Επίσης και οι παραπομπές του φίλου geopa το ίδιο λένε :
Υπολογίζεται πάντως ότι κονδυλώματα εμφανίζονται μόνον στο 1-2% όσων μολύνονται από τα στελέχη που προκαλούν κονδυλώματα. Δυσπλασία εμφανίζεται μόνο στο 3-5% όσων προσβάλλονται από τα στελέχη που προκαλούν δυσπλασία. Οι περισσότεροι απ' όσους μολύνονται παραμένουν ασυμπτωματικοί φορείς. Υπολογίζεται ότι τα σεξουαλικώς ενεργά άτομα έχουν πολύ μεγάλη πιθανότητα να κολλήσουν τον ιό κάποια στιγμή της ζωής τους.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Επίσης να ρωτήσω : το πρακτορείο Lady Land ανέστειλε τη λειτουργία του;
Γυμνό το site του πλέον, βγάλανε και τα τηλέφωνα!
Είχαμε φάει καλό ψωμάκι από εκεί και είναι κρίμα  :(
Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας ενημερώσει  :helpplea:
 

stranger1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου προφανώς δεν αμφισβητώ τη γνώμη σου, απλά αυτά τα πράγματα είναι πολύ σοβαρά και θέλουν πολλαπλό τσεκάρισμα... Ως παθών έχει μεγάλη αξία η γνώμη σου. Προσωπικά δεν έχω αντίστοιχη εμπειρία για να κρίνω, ότι έγραψα το έγραψα μετά από εκτενή συζήτηση με φίλο γυναικολόγο (δεν είμαι εγώ γιατρός) που μου είπε ακριβώς αυτά που ενημερωτικά έγραψα. Πάντως ο φίλος γιατρός ήταν πολύ καθησυχαστικός. Πάντως ότι και να υπάρχει θα εμφανιστεί (αν εμφανιστεί) μετά από μήνες ή και χρόνια... Άσε που το πιθανότερο είναι αν είσαι σεξουαλικά ενεργός (όχι μονογαμικός) για πάνω από 20ετία και έχεις και καλή υγεία να το έχεις πάρει κάποτε το παράσημο χωρίς να το καταλάβεις, και να αυτο-θεραπεύτικες.
Επίσης και οι παραπομπές του φίλου geopa το ίδιο λένε :
Υπολογίζεται πάντως ότι κονδυλώματα εμφανίζονται μόνον στο 1-2% όσων μολύνονται από τα στελέχη που προκαλούν κονδυλώματα. Δυσπλασία εμφανίζεται μόνο στο 3-5% όσων προσβάλλονται από τα στελέχη που προκαλούν δυσπλασία. Οι περισσότεροι απ' όσους μολύνονται παραμένουν ασυμπτωματικοί φορείς. Υπολογίζεται ότι τα σεξουαλικώς ενεργά άτομα έχουν πολύ μεγάλη πιθανότητα να κολλήσουν τον ιό κάποια στιγμή της ζωής τους.
έτσι ακριβώς είναι....
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Επίσης να ρωτήσω : το πρακτορείο Lady Land ανέστειλε τη λειτουργία του;
Γυμνό το site του πλέον, βγάλανε και τα τηλέφωνα!
Είχαμε φάει καλό ψωμάκι από εκεί και είναι κρίμα  :(
Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας ενημερώσει  :helpplea:
Aπο οτι φαινετε εχουν παει απο εδω και απο εκει τα κοριτσια !!
Ενα δειγμα απο κατω !!

 

alapis

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
127
Κριτικές
9
Like
132
Πόντοι
1
Παιδιά μια βοηθεια θέλω για να πάρω για ενα 3ωρο ενα elite tour... μιλαω για 2-3 ωρες μονο και ΟΧΙ μερα η weekend γιατι εχω διαβασει οτι οι εν λογω κυριες το κανουν αυτο με καποιους απο εσας. Με ενδιαφερει αποκλειστικα το ¨γαμησι του αιωνα¨ οπως ελεγε και ο Μιχαλακης για τη Σαρον...
 

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
Aπο οτι φαινετε εχουν παει απο εδω και απο εκει τα κοριτσια !!
Ενα δειγμα απο κατω !!



Μου είπαν ότι θα είναι πίσω από Σεπτέμβριο με κάποια καινούργια κομμάτια και ότι μάλλον θα επιστρέψει και η Vanessa  :rockon:
Αν είναι αλήθεια δεν ξέρω.......
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ουτε η ιδια δεν ξερει οποτε ειναι αποριας αξιο !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom