Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

kf

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Αλλη μία απορία

Γιατί μερικοί μαμούν όσο αντέχουν και μερικοί σαν το φίλο την κριτική του οποίου έχω σε link κάτω μαμούν 1 φορά ανα ώρα σε ct ? Είναι θέμα πόσο στραβωμένη είναι η σιτιτουρίστρια εκείνη τη στιγμή ? ή πρέπει να δηλώνει ρητά στο profile της "Extra balls" ?


www.bourdela.tv/content/view/2329/1/#jreview_9797]http://www.bourdela.tv/content/view/2329/1/#jreview_9797[/url]
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Αλλη μία απορία

Γιατί μερικοί μαμούν όσο αντέχουν και μερικοί σαν το φίλο την κριτική του οποίου έχω σε link κάτω μαμούν 1 φορά ανα ώρα σε ct ? Είναι θέμα πόσο στραβωμένη είναι η σιτιτουρίστρια εκείνη τη στιγμή ? ή πρέπει να δηλώνει ρητά στο profile της "Extra balls" ?


www.bourdela.tv/content/view/2329/1/#jreview_9797]http://www.bourdela.tv/content/view/2329/1/#jreview_9797[/url]
προφανως το 2ο
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Μια χυσιά την ώρα η δεσποσύνη Ροζ;

Άει στο διάολο, κωλοπαίδι...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
μερικοί είναι και rabbits...

 

petr

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Συνηθως οχι αλλα μερικες ζητανε 2ωρα και το γραφει στο Profile τους !!!

Πάντως μη ξεχνάτε ότι παίζουν και τα μισάωρα ... δηλαδή σου ζητάει το δίωρο 400+50(ταξί) και την παίρνεις για 90 λεπτά με 320+50(ταξί).. τα περισσότερα γραφεία το δέχονται άσχετα αν γράφουν στο profile .. min outcall 2 h. ... άσε τις ανεξάρτητες που έρχονται και για 40 λεπτά και χωρίς επιπλέον το ταξί .......    
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Μαλλον το χουν κανει χομπυ πια οπου σε βρουν κορόιδο να σε σκιζουν. Παλια διαβαζες κανα τρελό τύπου, εσκασα 300 στην Καρο και μου κανε μονο ενα χορο!!!!!!!!!!!!!!! τώρα ό,τι νάναι. Μια φορά, χωρίς φιλί αλλά η ειρωνεία standard. Οσο και να τις βαριεμαι, μονο στις δοκιμασμενες.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τι να γαμησει ο Τσοπανος ρε σε 40 λεπτα !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μαλλον το χουν κανει χομπυ πια οπου σε βρουν κορόιδο να σε σκιζουν. Παλια διαβαζες κανα τρελό τύπου, εσκασα 300 στην Καρο και μου κανε μονο ενα χορο!!!!!!!!!!!!!!! τώρα ό,τι νάναι. Μια φορά, χωρίς φιλί αλλά η ειρωνεία standard. Οσο και να τις βαριεμαι, μονο στις δοκιμασμενες.
Οκ συμφωνω και εγω αλλα δοκιμαζουμε και κανενα καινουργιο καπου καπου ετσι για αλλαγη γιατι το πολυ το κυριε ελεησον κλπ κλπ !!!
 

petr

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Οσο και να τις βαριεμαι, μονο στις δοκιμασμενες.

Γιατί τα ίδια και τα ίδια φίλε μου .... υπάρχουν ένα σωρό δοκιμασμένες με κριτικές καλές από έμπιστα άτομα που φαντάζομαι ότι δεν τις έχεις δοκιμάσει ακόμα ... αλλαγή και εναλλαγή φίλε μου ... Τι θα μου δωσει η Morgan ή η Grace (λέω) παραπάνω μετά την 2η 3η φορά  ..
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Αν και δεν έχω σκοπό να καταθέσω στην κυρία, αφού το κωλοπρακτορείο της είναι στην κατάμαυρη λίστα μου, αλλά δεν μου βγαίνει από το μυαλό οτι αυτή η φυσιογνωμία μας έχει ξαναέρθει. Αφού δεν την βρήκα καταχωρημένη ως "Alena", μήπως κάποιος θυμάται κάτι να μου φύγει η περιέργεια?

www.ladiestours.com/get.php?i.2153] [/url]
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • carol 1.jpg
    carol 1.jpg
    47,4 KB · Εμφανίσεις: 20
  • carol 2.jpg
    carol 2.jpg
    42,1 KB · Εμφανίσεις: 20
  • carol 3.jpg
    carol 3.jpg
    36,1 KB · Εμφανίσεις: 18
  • carol 6.jpg
    carol 6.jpg
    32,7 KB · Εμφανίσεις: 19

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Δεν ξέρω για τους άλλους πάντως εσύ τρως τρελά καλά :helpplea:

Ať žije agenti

Μου αρεσει το καλο φαγητο, και απολαμβανω καθε μπουκια.  :2funny: Η Καρολ ειναι πολυ γυναικα, γυναικαρα θα ελεγα, και μην δινετε σημασια στις λεσβιακες ταινιες που γυριζει. Το γραφειο ξερει μονο για τις 3 ωρες, αλλα ηταν μαζι μου απο τις 7 το βραδι μεχρι τις 1 30 το πρωι ανευ παραπανω πληρωμης, με δυο επισκεψεις στο ξενοδοχειο. Μου προσεφερε και την σχεδον παρθενα  :2funny: πισω πορτα χωρις να το ζητησω.

Δεν βαζω συνηθως φωτος αλλα αυτα τα βυζια ειναι το κατι αλλο.

Να δεις και τι κομπλιμεντα (ψεματα) μου ελεγε θα ειχαν παρει τα μυαλα σας αερα.  :2funny:  Αριμπααααααα οπως λει και ο τσοπανος
 

Συνημμένα

  • CG.JPG
    CG.JPG
    54,4 KB · Εμφανίσεις: 61

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Μου αρεσει το καλο φαγητο, και απολαμβανω καθε μπουκια.  :2funny: Η Καρολ ειναι πολυ γυναικα, γυναικαρα θα ελεγα, και μην δινετε σημασια στις λεσβιακες ταινιες που γυριζει. Το γραφειο ξερει μονο για τις 3 ωρες, αλλα ηταν μαζι μου απο τις 7 το βραδι μεχρι τις 1 30 το πρωι ανευ παραπανω πληρωμης, με δυο επισκεψεις στο ξενοδοχειο. Μου προσεφερε και την σχεδον παρθενα  :2funny: πισω πορτα χωρις να το ζητησω.
Δεν βαζω συνηθως φωτος αλλα αυτα τα βυζια ειναι το κατι αλλο.
Να δεις και τι κομπλιμεντα (ψεματα) μου ελεγε θα ειχαν παρει τα μυαλα σας αερα.  :2funny:  Αριμπααααααα οπως λει και ο τσοπανος
Μπράβο βρε Luc, αυτή μάλιστα, είναι Γυναίκα!
Έχεις γευτεί ωραία πράγματα στη ζωή σου, να είσαι καλά και πάντα τέτοια σου εύχομαι!!!  ;)
 

gucci69

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά μια ερώτηση...
Για να κλείσει κανείς ct μπορεί αν βέβαια είναι διαθέσιμη και 2 με 3 ώρες πριν;
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Παιδιά μια ερώτηση...
Για να κλείσει κανείς ct μπορεί αν βέβαια είναι διαθέσιμη και 2 με 3 ώρες πριν;

Kαι σε λιγότερο από 1 ώρα εάν είναι διαθέσιμη (αν δεν έχει πελάτη ή βρίσκεται ακόμη μέσα στο δωμάτιο)
 

gucci69

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστώ...
Εαν δεν ξέρεις αγγλικά υπάρχει πρόβλημα φαντάζομαι στην τηλ επαφή
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Aν δεν ξέρεις Αγγλικά:

1)Θα έχεις πρόβλημα στην τηλεφωνική επαφή

2)Θα έχεις πρόβλημα στην επαφή σου με την κοπέλα (εκτός κι αν είναι Ρωσσίδα που κατα πάσα πιθανότητα τα Αγγλικά της θα είναι me Jane you Tarzan)

3)Μην κλείσεις παραπάνω από 1 ώρα γιατί θα κοιτάζετε και οι δύο σας το ταβάνι αν θέλει βάψιμο

4)Κλείσε καλύτερα cg κι άσε τα ct
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom