Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

varnalis

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
60
Like
279
Πόντοι
361
Εχω ριξει μαυρο ετσι κ αλλιως στην Ελενα και με τα τελευταια τουρ και στην Κρυσταλ. Για ποσο μαλακες μας εχουν περασει??? Αι σιχτιρ που μας τοπαιζουν παρθενες και στο asshole fever σουρωτηρι ο λοκος τους? to hell re !!! to hell!!!

Από μπρος παρθένα κι από πίσω μπαίνουν τραίνα.

Τόχω πει και το ξαναλέω:
Επειδή μας θεωρούν τα κοροιδάκια τους για τις αρπαχτές τους.
Κανείς μας να μην τα ξανακουμπήσει τα ευρουδάκια του σε όσες στις ταινίες τους ρουφάει ο κώλος τους μπουριά κι εδώ το παίζουν πρωκτοπαρθένες.
Έτσι μόνο μπορεί να στρώσουν.
 

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Εγω αν δεν εχει κουλουρι δεν παω... και επισης μπριζολιτσα στεγνη, σφιχτη και ψηλη. Αν ηταν για μπασμενα και νορμαλ, εχει ελεινιδες. Ασε που το 'χα και στο σπιτι μεχρι προσφατα. Ουστ απο κει που νομιζουν οτι πειναμε!!! Καλο φαι θελουμε ρεεεε!!! Εξωτικο και πικαντικο, που δεν το τρωμε σπιτι!!!
 

swimmer9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
132
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Περίμενε νάρθει η Εριέττα και θα σε φτιάξει ...  :rolleyes: :rolleyes:
Πληροί όλες τις απαιτούμενες προδιαγραφές.  :sunglasses:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Τόχω πει και το ξαναλέω
Επειδή μας θεωρούν τα κοροιδάκια τους για τις αρπαχτές τους.

μωρέ καλά κάνεις και το λες...αλλά "αυτοί" που μας θεωρούν κορόιδα για τις αρπαχτές τους...δεν μπορείς να φανταστείς πόσοι είναι και ποιοι είναι.

λίγο τσίπα μάγκες...έτσι γενικά γιατί its one thing το να είσαι λαμόγιο, αλλά να θέλεις να βγεις και από πάνω....πάει πολύ (δεν πάει σε εσένα varnalis αυτό).

Και όπως πάντα προσοχή στους κροκόδειλους, βγήκαν πάλι βόλτα.

american-crocodile-emerging-water.jpg
 

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Τη βρηκα!!! Ακριβως αυτο θελω !!!... Για να δω αν και ποτε...
 

swimmer9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
132
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καλά, μην χτυπιέσαι ...  :2funny: :2funny:

Σοβαρά, πάντως, θα την ρωτήσω και θα σου πω.
Και εγώ την πεθύμησα για ένα καλό  :fuck1:.
 

stranger1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή την πάτησα εγώ, μην την πατήσετε και εσείς! www. molesco.com είναι απάτη! Δοκιμάστε να ανοίξετε 2-3 asccount σε κάποιο webmail και δοκιμάστε να κλείσετε τά ίδια κορίτσια για τις ίδιες ημέρες σε διαφορετικά μέρη. Θα σας πουν ναι! Άσε που όποτε και να ζητήσετε οποιαδήποτε, είναι διαθέσιμη ! Μόλις τους πεις ότι θέλω την τάδε εκεί, μπαίνουν στο gr.skyscanner.com και σας λένε με ποια πτήση δήθεν θα έρθει αυτό που ζητήσατε! θα σας πάρουν τα φράγκα και μετά εξαφανίζονται! Προσοχή ! Δεν είναι πλάκα! Διαδώστε το !
 

mikropsolis

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας ,
υπαρχει κανενα site τιποτα τετοιο που να αναφερει ποια ct τθα ερθουν στην Aθηνα ενα μηνα πριν ερθουν? Ειμαι πρωταρης στο site και δεν ξερω
Ευχαριστω
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
γεια σας ,
υπαρχει κανενα site τιποτα τετοιο που να αναφερει ποια ct τθα ερθουν στην Aθηνα ενα μηνα πριν ερθουν? Ειμαι πρωταρης στο site και δεν ξερω
Ευχαριστω
φιλε σαιτ υπαρχουν πολλα αλλα κανενα δεν ανακοινωνει ενα μηνα πριν γιατι πολυ απλα τα γραφεια δεν προγραμματιζουν τουρ τοσο καιρο πριν.πολυ σπανια θα το δεις αυτο
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Επειδή την πάτησα εγώ, μην την πατήσετε και εσείς! www. molesco.com είναι απάτη! Δοκιμάστε να ανοίξετε 2-3 asccount σε κάποιο webmail και δοκιμάστε να κλείσετε τά ίδια κορίτσια για τις ίδιες ημέρες σε διαφορετικά μέρη. Θα σας πουν ναι! Άσε που όποτε και να ζητήσετε οποιαδήποτε, είναι διαθέσιμη ! Μόλις τους πεις ότι θέλω την τάδε εκεί, μπαίνουν στο gr.skyscanner.com και σας λένε με ποια πτήση δήθεν θα έρθει αυτό που ζητήσατε! θα σας πάρουν τα φράγκα και μετά εξαφανίζονται! Προσοχή ! Δεν είναι πλάκα! Διαδώστε το !
φιλε,



γραψε το ιδιο ποστ και στην ημερησια ενημερωση για γραμμες μεσων μαζικης μεταφορας, μηπως και το δει κανενας εισπρακτορας και τη γλιτωσει..
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Δείτε τι κάνουν δυο γνωστά μας κορίτσια όταν συναντιούντε εκεί στα ξένα:

www.tube8.com/hardcore/slutty-sluttier/59309/]http://www.tube8.com/hardcore/slutty-sluttier/59309/[/url]

Το παρόν βίντεο είναι εξόχως διδακτικόν για όποιον έχει την παραμικρή αμφιβολία για το πόσο "ψοφίμι" είναι η Έλενα! Συγκεκριμένα στο 11.33 ο φακός γυρνάει από την Κρύσταλ [που κάνει "πάρτυ"] στην Έλενα η οποία κάθεται ατάραχη [αν είναι δυνατόν!] με την μαλαπέρδα του άλλου στον κώλο, περιμένει 1-2 δευτερόλεπτα και όταν της λένε πως "γράφει" τότε αρχίζει με κραυλέα προποιητή "κάβλα" να χτυπιέται!

Ούστ ρε που είσαι και πορνοστάρ και C.T. του 300άρικου κι όλας. Ούτε για στούντιο! Και μη σου πώ ούτε για τη Φυλής! Τί έχει η φυλής δηλαδή, μια χαρά κοριτσάκια και "κοριτσάκια" έχει!
Έχετε πάει ποτέ στην Εύα ή στη Μαριάννα στο Αγκύρας 1, να σας "διδάξουν" το ρήμα γαμιέμαι σε όλους τους Χρόνους και τις Φωνές [Εκεί να δεις φωνές!]
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Λοιπον, για οους συναγωνιστες βρησκοντε Ροδο, απο αυριο ερχονται δυο πολυ δυνατα Σλαβικα μωρα (σιτουριστριες) για δακοπες. Καλα καμακια και αν τα βρειτε γραψτε εδω.  :2funny:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Πολύς κόσμος λείπει σήμερα....ή  :zfuck:...ή τρέχουν στις φωτιές!!!!!! :2on1:...Ρε Κωστάκη :uglystupid: ....σώσε τουλάχιστον ένα δεντράκι...όχι τίποτα άλλο....για να κρεμάσουμε τους....εμπρηστές!!!!! :headbang: :headbang:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Λοιπον, για οους συναγωνιστες βρησκοντε Ροδο, απο αυριο ερχονται δυο πολυ δυνατα Σλαβικα μωρα (σιτουριστριες) για δακοπες. Καλα καμακια και αν τα βρειτε γραψτε εδω.  :2funny:
;)
 

Συνημμένα

  • Nik.jpg
    Nik.jpg
    40,1 KB · Εμφανίσεις: 21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom