Νέα

Χριστίνα Ανδρεάδου: Από το GNTM στο πορνό !!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.830
Κριτικές
21
Like
10.926
Πόντοι
3.346
Δεν καταλαβαίνω γιατί τόσο θέμα και με το ανέβασμα τιμής.
Αν κάποιοι μαζεύετε ταληράκι ταληράκι για τα 160 και να την πάρετε, "λογικό" τώρα να τσινίζετε με το ενδεχόμενο αύξησης της τιμής.

Δεν υπάρχει το "δίκαιο" στο θέμα έσκορτς. Βλέπω αγγελίες από άλλα site εδώ μέσα με κάτι μουνάρες πιπίνες..
Πρόγραμμα ελ. στοματικό, άντε και CIM με έξτρα..
Tυγχάνει δύο να τις ήξερα και να έχουν παίξει μπάλα σε χώρες βόρειας-κεντρικής Ευρώπης που με τα ίδια λεφτά
(και 10-20 ευρώ φθηνότερα) έδιναν κ κώλο και ό,τι θες.
Σε χώρες που οι μισθοί είναι 3 φορές πάνω και βάλε, ένας που έχει καλό πτυχίο και αντίστοιχη δουλειά μπορεί να κλείνει βίζιτα 10 φορές τον μήνα και να του περισσεύουν εννοείται.

Εδώ κάποιοι μπορεί να πιστεύουν πως μας έχουν πιάσει κότσο και σίγουρα δεν είναι "δίκαιο" αλλά η τιμή του έσκορτ είναι αυτή. Αλλιώς θα πήγαιναν σε άλλη χώρα.
Απλώς εδώ είμαστε κ χαλβάδες κ πληρώνουμε τα ίδια για μισό πρόγραμμα και όχι πάντα αντίστοιχης εμφάνισης.
(Δεν είναι σπόντα για την Σάντρα αυτό που έχει ωραίο πονηρό μουτράκι, γενικώς ομιλώ)

Κάποιοι βγάζουν και σπαταλούν εύκολο χρήμα ενώ οι υπόλοιποι ταληράκι ταληράκι και γκρίνια.
Κοινωνική ανισότητα λέγεται, κρίση έχουμε 10 χρόνια γνωστά αυτά.

Τώρα γιατί κάποιοι κάνουν σαν να γεννήθηκαν χθες και τσιρίζουν δεν ξέρω, να το κοιτάξουν.
Κακά τα ψέμματα, το συγκεκριμένο άθλημα είναι ακριβό σπορ. Το θετικό της υπόθεσης είναι ότι η αγορά έχει επιλογές για όλα τα πορτοφόλια. Τώρα αν κάποιοι επιθυμούν να γαμάνε κοπέλες σαν τη Χριστίνα με 20 ευρώ, μάλλον θα πρέπει να ξυπνήσουν από το όνειρό τους.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.136
Κριτικές
166
Like
26.965
Πόντοι
34.538
Ε,να μην την παω και για τριγωνα στο Πανοραμα?
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
κανα δύωρο συνολικά ο αγώνας, κανα 90λεπτο τα περα δώθε-μπες βγες στο γηπεδο, με 560 ευρώπουλα θα σε ζηλέψουν/θαυμάζουν χιλιάδες μπαόκια :grin: :grin: :grin:
τζάμπα...:confused:
ξέχασα τα εισιτήρια και τον παγωμένη την έχω παιδιά...
Εκτός και αν το πλασάρει αλλιώς.. Να το πάει σαν φιλική πρόσκληση, να αγοράσει και ένα εισιτήριο του Νεκ, να είναι οι τρεις τους.
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Scr1.jpg

Όριστε η Σαντρα. Για δείτε και την άλλη πλευρά.... Όχι δεν καβάλησε το καλάμι. Διαβάστε κριτική. Να βγει η Σαντρα να το διαψεύσει αμα θέλει. Επειδή είναι γαμάτη όπως λέει.

 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.755
Πόντοι
3.556
έδωσε συνεντευξη οτι αυτο το νιαμου ο μπρατης στο νεξτ τοπ μοδελ την πέταξε όξω το στρακιπου. :effemine:γαμιολα μπρατουλι το φάγες το κοριτσι:tickedoff::undecided::undecided::undecided:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
καθολου δεν με πειραζει οταν ενας μαστορας ερχεται για μια δουλεια και μου κανει τετοια πλακα οχι.
Δηλαδή αν σου 'λεγε ο μάστορας σου "Με τόσους μαλάκες πελάτες που κυκλοφορούν έπρεπε να ζητάω τα διπλάσια" δε θα ερχόσουν σε αμηχανία;
Γιατί πάνω κάτω κάπως έτσι παρουσιάστηκε το "αστείο" που έκανε η κοπελιά. Έχει σημασία το πώς εκφράζεις ένα αστείο και με ποια πράματα κάνεις χιούμορ σε κάθε κατάσταση.
Τι να πω, ίσως είμαι υπερβολικός κι εγώ κι όσοι άλλοι αντέδρασαν.
Με τα άλλα που έγραψες συμφωνώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Δηλαδή αν σου 'λεγε ο μάστορας σου "Με τόσους μαλάκες πελάτες που κυκλοφορούν έπρεπε να ζητάω τα διπλάσια" δε θα ερχόσουν σε αμηχανία;
Γιατί πάνω κάτω κάπως έτσι παρουσιάστηκε το "αστείο" που έκανε η κοπελιά. Έχει σημασία το πώς εκφράζεις ένα αστείο και με ποια πράματα κάνεις χιούμορ σε κάθε κατάσταση.
Τι να πω, ίσως είμαι υπερβολικός κι εγώ κι όσοι άλλοι αντέδρασαν.
όλο αυτό ξεκίνησε απο εμένα στις πρώτες πρώτες σελίδες!
Εγώ αποχώρησα απο την συζήτηση γιατί βαριέμαι όχι την αντίθετη άποψη όπως του john100 που σέβομαι αλλά απο τους αγαπούληδες!
Ένα κακό που έχω είναι ότι έχω καλό μνημονικό!
ότι και να γράφουμε τώρα πάνε στον βρόντο.
Όταν θα έρθει η άνοδος στην τιμή, θα γελάσω και εγώ!
Μέχρι τότε ζήτησα συγγνώμη που δεν αντελήφθην το χιούμορ!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
όλο αυτό ξεκίνησε απο εμένα στις πρώτες πρώτες σελίδες!
Εγώ αποχώρησα απο την συζήτηση γιατί βαριέμαι όχι την αντίθετη άποψη όπως του john100 που σέβομαι αλλά απο τους αγαπούληδες!
Ένα κακό που έχω είναι ότι έχω καλό μνημονικό!
ότι και να γράφουμε τώρα πάνε στον βρόντο.
Όταν θα έρθει η άνοδος στην τιμή, θα γελάσω και εγώ!
Μέχρι τότε ζήτησα συγγνώμη που δεν αντελήφθην το χιούμορ!
Απάντηση annapurna με γνωμικό σε 3....2....1....
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
ρε φίλε αλήθεια με βγάζεις απ'τα ρούχα μου...
το έχεις - για κάποιο λόγο - κάνει προσωπικό το θέμα μαζί της. δεν σε καταλαβαίνω.
θα μου πεις "δεν μπορώ να αναφέρω την αντίθετη άποψη?"
αν ήταν μόνο το πάνω σχόλιο οκ...αλλά εσύ έχεις ξεκινήσει σταυροφορία !!!
με αναγκάζεις να "υπερασπίζομαι" μια κοπέλα που δεν έχω καν συναντήσει (ώστε τουλάχιστον να έχω ιδια άποψη), αλλά ο τρόπος που κινείσαι στο νήμα είναι πραγματικά απαράδεκτος.

ωραία λοιπόν κάποιος τη βρίσκει μέτρια.
και 1000 άλλοι τη βρίσκουν γαμάτη. ψεύτες όλοι? όχι.
ψεύτης ο τελευταίος? επίσης πιθανότατα όχι.
όλα τα ραντεβού δεν πάνε πάντα καλά για άπειρους λόγους.

εμένα προσωπικά με έβαλες μόλις στο τρυπάκι να την πάρω.
Και καλά θα κάνεις. Η κοπέλα είναι πανέμορφη. Αλλά άλλο το ένα άλλο το άλλο. Όπως και να χει ούτε σταυροφορία κάνω , ούτε τίποτα. Η Σάντρα πιο πίσω άρχισε να βρίζει και να μιλάει για IQ μπανάνας . Εσένα υποτιμάει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
δεν συνεχίζω άλλο, δεν έχει νόημα και δεν υπάρχει λόγος.
εάν τελικά τη συναντήσω θα επανέλθω και εδώ και με κριτική...

ο αλπούλα, που ομοίως σέβομαι τις απόψεις του (:hi:) το είπε μια χαρά και όπως έπρεπε...ο χρόνος θα δείξει...
Οκ φιλε. Κατι τελαυταιο. Αφου ειναι τοσο μαγκακι οσο λεει να εβγαινε στο open και μα ελεγε οτι κανει και βιζιτες....Αφου δεν ειναι ντροπη πως βγαζει τα λεφτα του ο καθενας. Κανενα επαγγελμα δεν ειναι ντροπη. Και στο κατω κατω ειμαστε ανοιχτομυαλη κοινωνια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.485
Κριτικές
171
Like
91.272
Πόντοι
46.423
120 άτομα διαβάζουν ... χε χε ... ωραία.

Ωραία διαφήμιση για το Χριστινάκι.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Οκ φιλε. Κατι τελαυταιο. Αφου ειναι τοσο μαγκακι οσο λεει να εβγαινε στο open και μα ελεγε οτι κανει και βιζιτες....Αφου δεν ειναι ντροπη πως βγαζει τα λεφτα του ο καθενας. Κανενα επαγγελμα δεν ειναι ντροπη. Και στο κατω κατω ειμαστε ανοιχτομυαλη κοινωνια...
Πού κολλάει τώρα αυτό ρε τύπε, το γάμησες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom