Νέα

Χριστιάνα Θάνου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gmakro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 433K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Βυζαρες για πολυ σπερμα!!!!!
 

Johnq

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2018
Μηνύματα
64
Like
55
Πόντοι
0
γνωρίζει κανένας καμια τσοντοστάρ με τέτοιου μεγέθους βυζια σε τέτοια ηλικια;φυσικα παντα
 

BadMojo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
14
Like
32
Πόντοι
0
:cheesy:
 

Συνημμένα

  • image.jpeg
    image.jpeg
    154,8 KB · Εμφανίσεις: 378
  • ccb.jpeg
    ccb.jpeg
    47,6 KB · Εμφανίσεις: 343

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
57
Like
7.497
Πόντοι
11.836
Έχει κάνει βίντεο ο συνεργάτης της που έβριζε και διαολόστελνε εκείνους που την ακολουθούν στο ινσταγκραμ και στο youtube για να "παίρνουν ματι".
Η ιστορία ξεκίνησε γιατι κάνανε κάποιοι σχόλια ότι και καλά έχει προκλητικό ντυσιμο και μοστράρει τα βυζία της. Με αυτό τον τρόπο το κανάλι και το προφιλ της ανεβαινουν σε κόσμο κλπ κλπ το αστείο για μένα ήταν ότι ανέβασε πίεση ο τύπος ενώ εκείνη πρώτα δείχνει τις βυζάρες τις (και καλά κάνει ) και καπου παρα πίσω έίναι το βιντεο παιχνίδι
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
57
Like
7.497
Πόντοι
11.836
Παρόλα αυτα πιστέύω (έτσι μου δείχνει) ότι στο κρεβάτι θα είναι σπαστική-ξενέρωτη ή εκτός κρεβατιού θα είναι σπαστική.
Τέτοιο μπουμπούκι και είναι μόνο του? Ύποπτο....
 

Nathan_Prince

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
299
Like
1.040
Πόντοι
201
Παρόλα αυτα πιστέύω (έτσι μου δείχνει) ότι στο κρεβάτι θα είναι σπαστική-ξενέρωτη ή εκτός κρεβατιού θα είναι σπαστική.
Τέτοιο μπουμπούκι και είναι μόνο του? Ύποπτο....

Είναι μόνη γιατι νομιζει οτι εχει πιασει τον Θεο απ΄τα αρχίδια επειδη έχει 2 στρογγυλές μπάλες για βύζους και ένα κάρο τενεκέδες που την γλείφουν πατόκορφα. Το ράφι κρατάει και μεγάλα βυζιά όμως..
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Παρόλα αυτα πιστέύω (έτσι μου δείχνει) ότι στο κρεβάτι θα είναι σπαστική-ξενέρωτη ή εκτός κρεβατιού θα είναι σπαστική.
Τέτοιο μπουμπούκι και είναι μόνο του? Ύποπτο....

Είναι μόνη γιατι νομιζει οτι εχει πιασει τον Θεο απ΄τα αρχίδια επειδη έχει 2 στρογγυλές μπάλες για βύζους και ένα κάρο τενεκέδες που την γλείφουν πατόκορφα. Το ράφι κρατάει και μεγάλα βυζιά όμως..
σιγα μην ειναι μονη ρε....και σε κατι φωτο με κατι πορσικα και κατι ταξιδια πως πηγε??ἅπο το σουπερ μαριο που παιζει??
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.200
Πόντοι
1.056
Παρόλα αυτα πιστέύω (έτσι μου δείχνει) ότι στο κρεβάτι θα είναι σπαστική-ξενέρωτη ή εκτός κρεβατιού θα είναι σπαστική.
Τέτοιο μπουμπούκι και είναι μόνο του? Ύποπτο....

Είναι μόνη γιατι νομιζει οτι εχει πιασει τον Θεο απ΄τα αρχίδια επειδη έχει 2 στρογγυλές μπάλες για βύζους και ένα κάρο τενεκέδες που την γλείφουν πατόκορφα. Το ράφι κρατάει και μεγάλα βυζιά όμως..
σιγα μην ειναι μονη ρε....και σε κατι φωτο με κατι πορσικα και κατι ταξιδια πως πηγε??ἅπο το σουπερ μαριο που παιζει??

Αδερφέ, κοίτα γύρο σου που είναι είναι το gaming αυτή την στιγμή και ποσο χρήμα παίζει...

επίσης κρυβε λόγια δείχνεις ποσο χρονων είσαι με κάτι τέτοια :grin:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.440
Πόντοι
9.931
Χρημα απο ελληνικο καναλι gaming ΔΕΝ βγαίνει, η μονοι που βγάζουν κάποια καλα λεφτά στην Ελλαδα ειναι η Unboxholics, ειναι στάνταρ οτι οι βολτες με την Porsche και τα τραπέζια στην πανάκριβη "Ιθάκη" προέρχονται απο φραγκατο χορηγο αν και μιλάμε για σκηνικά που εγιναν ενα χρονο πριν.
 

Johnq

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2018
Μηνύματα
64
Like
55
Πόντοι
0
και οι unboxholics απο αλλου τα τσεπωνουν φιλε
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Παρόλα αυτα πιστέύω (έτσι μου δείχνει) ότι στο κρεβάτι θα είναι σπαστική-ξενέρωτη ή εκτός κρεβατιού θα είναι σπαστική.
Τέτοιο μπουμπούκι και είναι μόνο του? Ύποπτο....

Είναι μόνη γιατι νομιζει οτι εχει πιασει τον Θεο απ΄τα αρχίδια επειδη έχει 2 στρογγυλές μπάλες για βύζους και ένα κάρο τενεκέδες που την γλείφουν πατόκορφα. Το ράφι κρατάει και μεγάλα βυζιά όμως..
σιγα μην ειναι μονη ρε....και σε κατι φωτο με κατι πορσικα και κατι ταξιδια πως πηγε??ἅπο το σουπερ μαριο που παιζει??

Αδερφέ, κοίτα γύρο σου που είναι είναι το gaming αυτή την στιγμή και ποσο χρήμα παίζει...

επίσης κρυβε λόγια δείχνεις ποσο χρονων είσαι με κάτι τέτοια :grin:
35αρης ειμαι ρε τυπε....ειμαι γερος??ξερω και το crash badicot και το virtual soccer που το παιζαμε στα ουφαδικα....
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.200
Πόντοι
1.056
Χρημα απο ελληνικο καναλι gaming ΔΕΝ βγαίνει, η μονοι που βγάζουν κάποια καλα λεφτά στην Ελλαδα ειναι η Unboxholics, ειναι στάνταρ οτι οι βολτες με την Porsche και τα τραπέζια στην πανάκριβη "Ιθάκη" προέρχονται απο φραγκατο χορηγο αν και μιλάμε για σκηνικά που εγιναν ενα χρονο πριν.

κλασσικό bourdela.com πάντα τα ίδια και ίδια.... και από ότι την άλλη σιγά την γκόμενα που θα έχει και χορηγό ρε φίλε. Όπως και έχει κλασσικό σχόλιο αποτυχημένου στην ζωη θαμώνα bourdela.com

35αρης ειμαι ρε τυπε....ειμαι γερος??ξερω και το crash badicot και το virtual soccer που το παιζαμε στα ουφαδικα....

ε τότε μάλλον σε σπηλιά ή σε κατσικοχωρι ζούσες άμα είσαι τόσο και λες αυτά

 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Χρημα απο ελληνικο καναλι gaming ΔΕΝ βγαίνει, η μονοι που βγάζουν κάποια καλα λεφτά στην Ελλαδα ειναι η Unboxholics, ειναι στάνταρ οτι οι βολτες με την Porsche και τα τραπέζια στην πανάκριβη "Ιθάκη" προέρχονται απο φραγκατο χορηγο αν και μιλάμε για σκηνικά που εγιναν ενα χρονο πριν.

κλασσικό bourdela.com πάντα τα ίδια και ίδια.... και από ότι την άλλη σιγά την γκόμενα που θα έχει και χορηγό ρε φίλε. Όπως και έχει κλασσικό σχόλιο αποτυχημένου στην ζωη θαμώνα bourdela.com

35αρης ειμαι ρε τυπε....ειμαι γερος??ξερω και το crash badicot και το virtual soccer που το παιζαμε στα ουφαδικα....

ε τότε μάλλον σε σπηλιά ή σε κατσικοχωρι ζούσες άμα είσαι τόσο και λες αυτά
Χορηγο μπορει να εχει και η Σουλα απο το Περιστερι συναγωνιστη. Γιατι να μην εχει η Θανου που και μια χαρα κοπελα ειναι και βυζαρες για αρμεγμα εχει;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Χρημα απο ελληνικο καναλι gaming ΔΕΝ βγαίνει, η μονοι που βγάζουν κάποια καλα λεφτά στην Ελλαδα ειναι η Unboxholics, ειναι στάνταρ οτι οι βολτες με την Porsche και τα τραπέζια στην πανάκριβη "Ιθάκη" προέρχονται απο φραγκατο χορηγο αν και μιλάμε για σκηνικά που εγιναν ενα χρονο πριν.

Από gaming δεν ξέρω,αλλά ξέρω πολύ καλά τι μπορεί να πληρώσει το instagram και άλλες πλατφόρμες,τι αποδίδει η τοποθέτηση προϊόντων,κ.λ.π.

To αν έχει χορηγό είναι άλλη υπόθεση,αλλά εδώ βγάζουν φράγκα από το interrnet πιο άγνωστες,δε θα βγάζει αυτή..
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.440
Πόντοι
9.931
Χρημα απο ελληνικο καναλι gaming ΔΕΝ βγαίνει, η μονοι που βγάζουν κάποια καλα λεφτά στην Ελλαδα ειναι η Unboxholics, ειναι στάνταρ οτι οι βολτες με την Porsche και τα τραπέζια στην πανάκριβη "Ιθάκη" προέρχονται απο φραγκατο χορηγο αν και μιλάμε για σκηνικά που εγιναν ενα χρονο πριν.

Από gaming δεν ξέρω,αλλά ξέρω πολύ καλά τι μπορεί να πληρώσει το instagram και άλλες πλατφόρμες,τι αποδίδει η τοποθέτηση προϊόντων,κ.λ.π.

To αν έχει χορηγό είναι άλλη υπόθεση,αλλά εδώ βγάζουν φράγκα από το interrnet πιο άγνωστες,δε θα βγάζει αυτή..

Τυπε επειδη την ακολουθώ στο Instagram αλλα και στο gaming κανάλι που εχει μαζι με ενα ακόμα παλικάρι στο Youtube, θελω να πω οτι δεν εχω δει κάποια μεγάλη χορηγία και ουτε να το κανει συστηματικά. Το χρήμα είναι στα προϊόντα που απευθύνονται σε γυναίκες (καλλυντικά κ.α.) με το να παρουσιάζεις κάρτες γραφικών και οθόνες ακόμα και αν είναι χορηγία ποσα λεφτα να βγάλεις απο την στιγμη που τα μοιράζεσαι κιόλας με κάποιον αλλον;;;
 

master_joda

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2017
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
πολλά περισσότερα βγάζει ενα gaming κανάλι απο beauty που το κάνει πλέον και η κουτση μαρία γιατι στο gaming εχει 1000 τροπους να πάρεις λεφτα συν οτι τα προιοντα που λες τους μενουν στα 50κ + καναλια και τα πουλανε μετα
 

k_ch21

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Κανα gif από αυτή τη μεγαλειώδη instastory πως και δεν κυκλοφορεί;;
B8039A71-90BB-4906-B305-E7B02688A05C.png
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.440
Πόντοι
9.931
Η κοπελα με ενα onlyfans θα μπορουσε να βγαζει κανα τριχιλιαρο το μηνα χαλαρα, αλλα στην Ελλαδα ολες οι γκόμενες το παίζουν μυξοπαρθένες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom