Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Άμα είναι να τις βάλω στον λώκο σου - καλύτερα στη θυρίδα



URL]]
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
για να καταλάβω κάτι....
από πού κι ως πού θεωρεί αυτός ο χλεχλές πως το πρόγραμμα των 100 ημερών το πέτυχε;;;;;;
τίποτα δεν έχεις καταλάβει, αφού θεωρείς ότι εγκλήματα 35 χρόνων μπορούν, ή όχι να αντιμετωπιστούν σε ένα πρόγραμμα 3,5 μηνών.....
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Χιούμορ του κώλου

Σκουπίσου τώρα και κάνε μπιντε

τσουξιματάκι?????????
χαχαχαχαχαχαχαχα


για να σε δω τωρα που κοβονται οι μισθοι!!!
θα αρχίσεις κιάλλο βρισιμο να καλμαρεις τα νευρα σου?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αγχώνεσαι πως θα βγαλεις το μηνα??

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετσι
ριξε κλαμα!!!!!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166

Η πλάκα είναι ότι δεν χρωστάω δεκάρα ενώ εσύ σε όλες τις τράπεζες και σε όσους το επώνημο ξεκινά από Π.

θΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΣΩ
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Η πλάκα είναι ότι δεν χρωστάω δεκάρα ενώ εσύ σε όλες τις τράπεζες και σε όσους το επώνημο ξεκινά από Π.

θΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΣΩ


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πως θα περάσει ο μήνας άραγε?????????? πως θα πλερωθει το ενοικιο? τι θα φάνε τα παιδια???

-Σημαντικές περικοπές στους μισθούς των δημοσίων υπαλλήλων μέσω της μείωσης των επιδομάτων και των μπόνους και περικοπή 137.000 θέσεων εργασίας.


κλάααααααααααααααααααααααααααααααααααααααψε!!!!!!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πως θα περάσει ο μήνας άραγε?????????? πως θα πλερωθει το ενοικιο? τι θα φάνε τα παιδια???


κλάααααααααααααααααααααααααααααααααααααααψε!!!!!!

Εχώ τις χρυσές μου και δεν αγχόνομαι, θα υπογράψω και καμιά προμύθεια υλικού και ντάξη.

Εσύ τι θα κάνεις;;;;;;;;;;; κανα θερμοκήπιο στα απούλητα ;;;;;;;;;;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν μας χωρά αυτό το σαιτ και τους δύο θα πρέπει να μονομαχήσουμε

 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Εχώ τις χρυσές μου και δεν αγχόνομαι, θα υπογράψω και καμιά προμύθεια υλικού και ντάξη.

Εσύ τι θα κάνεις;;;;;;;;;;; κανα θερμοκήπιο στα απούλητα ;;;;;;;;;;
Δεν μας χωρά αυτό το σαιτ και τους δύο θα πρέπει να μονομαχήσουμε

εχω να ρίξω γέλιο με την πεινα όσων έβλεπαν τους άλλους αφ υψηλου!!!

ιδιως με κάτι υπαλληλίσκους του κώλου που την ειχαν δει "δεν με πειράζει κανεις"

Αυτη ειναι η μοίρα όποιου αντλει χαρά απ τη δυστυχία του άλλου. Να την παθαινει χειροτερα απο αυτους που κοροιδευε.

Κλάαααααααααααααααααααααααααααααααααψε τωρα!!!! κλάαααααααααααααααψε και δες τι άνθρωπος ήουν και εισαι....
 

Macheath

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
συγνώμη αν διακόπτω τις περιπτύξεις σας, αλλά γιατί να χρωστάει μόνο "σ' όσους αρχίζουν από Π" ;;;  :think:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
συγνώμη αν διακόπτω τις περιπτύξεις σας, αλλά γιατί να χρωστάει μόνο "σ' όσους αρχίζουν από Π" ;;;  :think:

το τρελο χιουμοράκι επειδη απο Π αρχιζουν τα περισσοτερα επωνυμα "παπαδοπουλος" κλπ κλπ
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Δεν έχει πάτο το βαρέλι λέμε....
:2funny: :2funny: :2funny:Ρε τι σωου μπορει να χασεις αμα λειψεις λίγο απο το Πασοκισταν! :grin: :grin:
Κοιτα καμάρι ο μαλάκας της βουλης απο πισω :rockon: :S
Ευγε παντως στο πασοκο-σκυλο πατερα των 2 χαριτωμενων μαλακιστηριων που σπασαν σα καλα εκκολαπτομενα πασοκακια το κουμπαρα τους για να δωσουν ετσι και το μηνυμα στους μαλακες ελληναραδες οτι δε πρεπει να φωναζουν γιατι το πολυαγαπημενο τους Πασοκ ξερει τι κάνει και πρεπει και αυτοι να θυσιασουν τους κουμπαραδες τους και να μη διαμαρτυρονται γιατι ετσι απαιτει  το καλο της πατριδας :grin: :2funny: :2funny:Ποιας πατριδας?? :grin: :grin:
Ε της πατριδας του Τζεφρυ βεβαια και των νέων ελλήνων-αραπάδων  :2funny:  :2funny:
Α ρε αθανατο Πασοκ,κομμα του θεσμοποιημενου αμοραλισμου(που λεει και ο Γιανναρας)απο την εποχη του ιδρυτη σου  -ΜΕΓΑ ΤΣΑΡΛΑΤΑΝΟΥ ,μεγαλη η χάρη του- μεχρι τον γιο του -Τζεφρυ καθυστερημενου προδοτη- συνεχιζεις να προσφερεις αφθονες στιγμες γελιου :2funny: :2funny:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
εχω να ρίξω γέλιο με την πεινα όσων έβλεπαν τους άλλους αφ υψηλου!!!

ιδιως με κάτι υπαλληλίσκους του κώλου που την ειχαν δει "δεν με πειράζει κανεις"

Αυτη ειναι η μοίρα όποιου αντλει χαρά απ τη δυστυχία του άλλου. Να την παθαινει χειροτερα απο αυτους που κοροιδευε.

Κλάαααααααααααααααααααααααααααααααααψε τωρα!!!! κλάαααααααααααααααψε και δες τι άνθρωπος ήουν και εισαι....

Ελά μωρό μου να σε παίξω στα γονατά μου και να σε παρηγωρίσω
ΥΓ. :think: νομίζω ότι υπάρχει κρυφό αίσθημα μεταξύ μας
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ζίρρου ο πλέζουρας ο θηλυκός ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ.  :grin:

σε βου φάση θ αρχίσουν και τα ΔΕ ΓΑΜΑΩ ΣΤΡΑΚΙΑ.

ααααααααααααααααααααααχαχαχχααχαχαχαχααααααααααααααα
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Ελά μωρό μου να σε παίξω στα γονατά μου και να σε παρηγωρίσω
ΥΓ. :think: νομίζω ότι υπάρχει κρυφό αίσθημα μεταξύ μας


νομιζω οτι απλά λούστηκες αυτο που κοροιδευες.
Αλήθεια όμως κατι θρασυδειλα τυπακια σαν κι εσενα δεν τα λυπαμαι καθολου!


Ετσι ρε! Να μην μπορεις να περάσεις το μήνα σου να δω τι θα κάνεις!!!

 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
εχω να ρίξω γέλιο με την πεινα όσων έβλεπαν τους άλλους αφ υψηλου!!!

ιδιως με κάτι υπαλληλίσκους του κώλου που την ειχαν δει "δεν με πειράζει κανεις"

Αυτη ειναι η μοίρα όποιου αντλει χαρά απ τη δυστυχία του άλλου. Να την παθαινει χειροτερα απο αυτους που κοροιδευε.

Κλάαααααααααααααααααααααααααααααααααψε τωρα!!!! κλάαααααααααααααααψε και δες τι άνθρωπος ήουν και εισαι....

Χώσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!  :thumbsup:

Τρίκαρδε και τις λίρες θα τις χάσεις στους σαράφηδες και σπίτι δεν θα πάρεις ποτε! Θα δανείζεσαι μονάχα κανά αμάξι, κινητό και αυτοκίνητο να πας να κάνεις παζάρια με κατασκευαστές αλλά όχι για να πάρεις κοψοχρονιά ακίνητο αλλά να κάνεις κανά μερεμέτι να βγάλεις χαρτζιλίκι!
Πίκραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Χώσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!  :thumbsup:

Τρίκαρδε και τις λίρες θα τις χάσεις στους σαράφηδες και σπίτι δεν θα πάρεις ποτε! Θα δανείζεσαι μονάχα κανά αμάξι, κινητό και αυτοκίνητο να πας να κάνεις παζάρια με κατασκευαστές αλλά όχι για να πάρεις κοψοχρονιά ακίνητο αλλά να κάνεις κανά μερεμέτι να βγάλεις χαρτζιλίκι!
Πίκραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!
εσύ γαμάς στράκια;
αααααααααααααααααααααχχαχαχααχχαχαχαχαααααααααααααααααααααααααα
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Χώσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!  :thumbsup:

Τρίκαρδε και τις λίρες θα τις χάσεις στους σαράφηδες και σπίτι δεν θα πάρεις ποτε! Θα δανείζεσαι μονάχα κανά αμάξι, κινητό και αυτοκίνητο να πας να κάνεις παζάρια με κατασκευαστές αλλά όχι για να πάρεις κοψοχρονιά ακίνητο αλλά να κάνεις κανά μερεμέτι να βγάλεις χαρτζιλίκι!
Πίκραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ Χασοδίκη

Δεν πατάει πελάτης πια στο παλιομάγαζό σου, μην φας τους φακέλους :2funny: :2funny: :2funny:

εσύ γαμάς στράκια;
αααααααααααααααααααααχχαχαχααχχαχαχαχαααααααααααααααααααααααααα

Ο ΧΑΖΟΔΙΚΗΣ ΔΕΝ ΓΑΜΑ ΓΕΝΙΚΟΣ
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Χώσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!  :thumbsup:

Τρίκαρδε και τις λίρες θα τις χάσεις στους σαράφηδες και σπίτι δεν θα πάρεις ποτε! Θα δανείζεσαι μονάχα κανά αμάξι, κινητό και αυτοκίνητο να πας να κάνεις παζάρια με κατασκευαστές αλλά όχι για να πάρεις κοψοχρονιά ακίνητο αλλά να κάνεις κανά μερεμέτι να βγάλεις χαρτζιλίκι!Πίκραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!


χαχαχαχαχαχαχαχ
παραλιγο να το ξεχάσω αυτο με το δανεικό αμάξι-δανεικό κινητο!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom