Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
απο τη στιγμη που αποφασισες πως δεν θελεις να συμμετεχεις πλεον στη διαμορφωση του μελλοντος σου, ειναι μιρλιασμα να γκρινιαζεις και απο πανω επειδη δεν παει εκει που θαθελες!

Αφου θεωρησες πρεπον να αποφασιζουν οι αλλοι για σενα, η το δεχεσαι και δε μιλας η την κανεις για αλλη γη αλλα μερη!

Γκρινια και κριτικη δε δικαιουσαι να κανεις!Απλο ειναι!

Με τα κομματα που εχουν αυτην την στιγμη, κανεις δεν πρεπει να ξαναπατησει σε εκλογες.
Ο μπουμπουκος λεει πως πρεπει να λυπομαστε τους εργοδοτες, οχι τους εργαζομενους,
οι αριστεροι λενε να κανουμε ελληνες τους λαθρομεταναστες,
ο Yorgos μας εφερε το ΔΝΤ,
Ο Κωστακης ανελαβε λεει την πολιτικη ευθυνη και λυθηκε το θεμα,
κτλ

Κανεις απο ολους αυτους δεν πρεπει να ξαναμπει στην βουλη.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Με τα κομματα που εχουν αυτην την στιγμη, κανεις δεν πρεπει να ξαναπατησει σε εκλογες.
Ο μπουμπουκος λεει πως πρεπει να λυπομαστε τους εργοδοτες, οχι τους εργαζομενους,
οι αριστεροι λενε να κανουμε ελληνες τους λαθρομεταναστες,
ο Yorgos μας εφερε το ΔΝΤ,
Ο Κωστακης ανελαβε λεει την πολιτικη ευθυνη και λυθηκε το θεμα,
κτλ

Κανεις απο ολους αυτους δεν πρεπει να ξαναμπει στην βουλη.
Αυτο που δε λετε να καταλαβετε, ειναι οτι οσο λιγοτεροι ψηφιζετε τοσο ευκολοτερα αυτοι που κατηγορειτε κυβερνουν και μαλιστα με ισχυρες αυτοδυναμιες!

ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ! ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ!ΟΙ ΑΠΕΧΟΝΤΕΣ ΔΕ ΜΕΤΡΑΝΕ!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αυτο που δε λετε να καταλαβετε, ειναι οτι οσο λιγοτεροι ψηφιζετε τοσο ευκολοτερα αυτοι που κατηγορειτε κυβερνουν και μαλιστα με ισχυρες αυτοδυναμιες!

ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ! ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ!ΟΙ ΑΠΕΧΟΝΤΕΣ ΔΕ ΜΕΤΡΑΝΕ!
στις αλλες εκλογες να κανουμε και μεις απο το σαιτ κομμα να ψηφιζομαστε αναμεταξυ μας..... :sunglasses:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Αυτο που δε λετε να καταλαβετε, ειναι οτι οσο λιγοτεροι ψηφιζετε τοσο ευκολοτερα αυτοι που κατηγορειτε κυβερνουν και μαλιστα με ισχυρες αυτοδυναμιες!

ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ! ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ!ΟΙ ΑΠΕΧΟΝΤΕΣ ΔΕ ΜΕΤΡΑΝΕ!

Τα ιδια με σενα ελεγα και εγω μεχρι τωρα. Ελεγα σε ολους να ψηφιζουν. Πλεον οπως βλεπεις ομως εχω απογοητευτει εντελως. ΚΑΝΕΝΑ πολιτικο κομμα δεν με εκφραζει. Τι να ψηφισω?
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Τα ιδια με σενα ελεγα και εγω μεχρι τωρα. Ελεγα σε ολους να ψηφιζουν. Πλεον οπως βλεπεις ομως εχω απογοητευτει εντελως. ΚΑΝΕΝΑ πολιτικο κομμα δεν με εκφραζει. Τι να ψηφισω?
Λεβεντη, Βεργη, Κυνηγους, την Τζουλια.... οτιδηποτε αλλο εκτος απο τα μεγαλα κομματα!
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Λεβεντη, Βεργη, Κυνηγους, την Τζουλια.... οτιδηποτε αλλο εκτος απο τα μεγαλα κομματα!

Κοιτα ουτε τα μικρα κομματα τυπου ΛΑΟΣ,ΚΚΕ,ΣΥΡΙΖΑ με εκφραζουν. Το μονο που μπορω να κανω ειναι να ψηφισω κομματα που δεν μπαινουν στην βουλη....
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Ψήφος χαβαλέ δλδ?
Ψηφος αποδυναμωσης του δικομματισμου καταρχην και απαξιωσης των κουστουμαρισμενων λαμογιων στη συνεχεια...

Οσο εχουνε την εδρουλα τους στη βουλη, προκοπη δε βλεπετε!
 

Επισκέπτης
Ψηφος αποδυναμωσης του δικομματισμου καταρχην και απαξιωσης των κουστουμαρισμενων λαμογιων στη συνεχεια...

Οσο εχουνε την εδρουλα τους στη βουλη, προκοπη δε βλεπετε!
Γιατί αρχίζω να πιστεύω ότι ψήφισες Χ.Α.;;; :think:
 

Επισκέπτης
Αν απο τις τοσες χιλαδες υποψηφιους βουλευτες δεν σου κανει ΚΑΝΕΝΑΣ τοτε θεσε εσυ υποψηφιοτητα.

Δουλειά σου εσύ:

dirty-plates-in-the-kitchen.jpg
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Αν απο τις τοσες χιλαδες υποψηφιους βουλευτες δεν σου κανει ΚΑΝΕΝΑΣ τοτε θεσε εσυ υποψηφιοτητα.

Δεν μπορω να γνωριζω τι ρολο βαρανε ολοι οι υποψηφιοι. Γνωριζω απο τις αποψεις καθε κομματος(εντος βουλης) μεμονωμενα, και αυτο μου ειναι αρκετο για να μην θελω να το ψηφισω.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Δεν μπορω να γνωριζω τι ρολο βαρανε ολοι οι υποψηφιοι. Γνωριζω απο τις αποψεις καθε κομματος(εντος βουλης) μεμονωμενα, και αυτο μου ειναι αρκετο για να μην θελω να το ψηφισω.

γνωμη μου: καλυτερα να προσπαθεις να βρεις αξιολογους μεσα σε καθε κομμα και να τους στηριξεις.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Aυτό θέλει ανάλυση......

Δηλαδή αν θεωρώ σωστό Τσίπρα και Βελόπουλο τί κάνω για να στηρίξω και τους δύο;;;
συνεχισε να με επιβεβαιωνεις....

μετα κανεις και γκρινιες........ βλημα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom