Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
610x.jpg
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16

Επισκέπτης

Χωρίς σχόλιο,μόνο που το σκεφτονται ορισμένοι αρκεί...
Όλα στο μπλέντερ!!! :headbang:

Ακού Χούντα της αρεσκείας του λάου!!! :rolleyes:

Καταρχήν ο Λαός είναι χωρισμός σε δεξιά κ αριστερά,πώς θα βρεθούν κοινά αποδεκτοί για την ηγεσία;! :think:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
21
Like
366
Πόντοι
5.795
πςςςςςςςςςςςςςςς αυτά που λεμε παρα πεντε τα λες και τέταρτο;
εσύ δεν ήσουνες που έλεγες ότι χωρίς ΔΝΤ καταστροφή;
πάμε άλλη μια γιατί είσαι ανεπίδεκτος.
λουκέτο.
δραχμή.
ρώσσοι κινέζοι
φορολογικός παράδεισος.
φθηνός τουρισμός.

περαστικούλια.
[/quote
δυο ειναι οι λυσεις που θα μας επιβαλουν οι κηδεμωνες μας δηλαδη αυτοι που χρωσταμε
1( δντ) που δεν ειμαι σιγουρος εαν θα πετυχει
2,αναδιαρθωση χρεους
αυτο που τονισα ειναι οτι ειναι μονοδομος το δντ αυτη την στιγμη εφοσον δεν μας ζητησαν αναδιαρθωση και ουτε εμεις ζητησαμε...
μετα απο 3 χρονια βλεπουμε...
αλλα εσυ θα μπορουσες να μας υποβαλεις την προταση σου απολυτα τεκμηριωμενα και οχι με σλογκαν τι θα εκανες εαν ησουν πρωθυπουργος και εδεν ειχες 9 δις για να ταισεις 1 εκατομμυριο δημοσιους υπαλληλους και δυομισυ εκατομμυρια συνταξιουχους μεχρι τηε 9 μαιου?? και αλλα 130 δισ για τα επομενα 3 χρονια
ασε τι επρεπε να γινει ...το συζηταμε αλλη στιγμη??
διοτι μεχρι στιγμη μας εχει μπερδεψει με σλογκαν τυπου να μην πληρωσουμε και χωρις να μας απαντησεις τεκμηριωμενα...και με επιχειρηματα
επισης εχεις κατα καιρο αναφερθει σε φασιστικα καθεστωτα με λιαν κολακευτικα  λογια τυπου κουβας που περιμενουν για ενα σουβλακι στην ουρα??
αυτη ειναι η ελπιδα σου για την σωτηρια του εθνους??
τελος παντων περιμενω χωρις υβρεις και ειρωνεια την απαντηση σου...διοτι τις υβρεις και τα μπινελικια που μου εχεις ριξει εδω μεσα ακομη και οταν ημουν banned δηλαδη δεμενος χειροποδαρα και με χτυπουσες δεν τις εχω ακουσει πουθενα αλλου οπως και 100δες μελη..
και φυσικα με εχεις αναγκασει να σου ριξω μπινελικα και βρισιες που δεν εχω ριξει πουθενα αλλου πραμα που δεν μου αρεσει...
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΝΤΙ ΚΡΙΤΙΚΗΣ ΜΙΑ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΗ ΑΠΟΨΗ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΑΝ ΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΙΚΗ ΚΑΡΕΚΛΑ???
η κριτικη απεχει πολλα χιλιομετρα απο την πραξη
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
Ενά πραξικόπημα κατά της πολιτικής ηγεσία δεν οδηγεί απαραίτητα σε χούντα καμάρια μου!!! :P

Μπορεί να οδηγήσει και σε πραγματική δημοκρατία!!! :cool2:
papazoli είσαι θεός........
Την απάντηση σου την ξέρω, όπως ξέρω πως διάβασες Μαρξ πριν κάνα μήνα για να άπαντήσεις στο φόρουμ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
ΠΑΙΚΤΟΥΡΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΜΑΣ ΚΩΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Ειμαι σιγουρος οτι θα τριζουν τα κοκκαλα του...αν μας εβλεπε σημερα!!Το ξαναγραφω... δεν μας φταινε οι Πολιτικοι μας...αλλα οι εαυτοι μας....ο καθενας μας...ξεχωριστα, ας σκεφτει τις προσωπικες του ευθυνες... γι' αυτο που συμβαινει στην Πατριδα μας σημερα....ειναι ολων μας.. ευθυνη!!!!!!!....φυσικα ομως, ο λαος εχει το λιγοτερο μεριδιο ευθυνης γιατι δεν ειχε την κουταλα της εξουσιας που ειχαν οι Πολιτικοι μας, τα τελευταια σαραντα χρονια!!!....και πανε τωρα να αφαιρεσουν απο τον λαο....Συνταγματικα καταχυρωμενα δικαιωματα του....Φυσικα πολλοι Ελληνες και ειδικα συνταξιουχοι, θα καταφυγουν στα Ευρωπαικα δικαστηρια..... γιατι οταν εργαζομαστε, μας κανανε κρατησεις και στο μισθο αλλα και στα δωρα...τωρα με ποιο δικαιωμα κοβουν στις συνταξεις την 13 κ'14????...γι αυτο να δουμε τι θα πουν την ΚΥΡΙΑΚΗ!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom