Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Κουφάλα όμως λες για πτώχευση....

Αλλά εσύ εκ του ασφαλούς ΕΤΣΙ  :uglystupid:


φερε τα εδώ και μετά θα αναφωνήσουμε όλοι μαζί.... :grin:

[move][size=15pt]ΟΥΚ ΑΝ ΛΑΒΕΙΣ ΠΑΡΑ ΤΟΥ ΜΗ ΕΧΟΝΤΟΣ[/size][/move]

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ  :smitten: :smitten: :smitten:

ασε τα ρευστά... στην πατρίδα έχω και στερεά. (τα αέρια τα εκτόνωσα όταν έφυγα  :badair: :badair: :grin: :grin:)
η πτώχευση επηρεάζει όλους τους έχοντες και κατ-έχοντες.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ασχετο, αλλα μιλωντας για Κυπρο, ειναι η μονη χώρα στα 20 χρονια που επιχειρω που πελατης πήρε τα χαρτιά εισαγωγής απο τράπεζα με ορους CAD χωρις να πληρωσει. Δεν το εχω ξαναδει ούτε στη Ζιμπάμπουε.
κάνεις και δουλειές στη Ζιμπαμπυε ρε θηρίο;
χαράς το κουράγιο σου;  :2funny:
 

Επισκέπτης
ασε τα ρευστά... στην πατρίδα έχω και στερεά. (τα αέρια τα εκτόνωσα όταν έφυγα  :badair: :badair: :grin: :grin:)
η πτώχευση επηρεάζει όλους τους έχοντες και κατ-έχοντες.
Ρε μαλάκα δεν μου κάνεις καμία δωρέα;! :grin: :think:

Σαν καλός αριστεροχριστιανός που είσαι!!! :booty: :dancing:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Τί είπες παραλίγο κυπελλούχε Ελλάδος,δεν άκουσα;! :cheesy: :think:

Θυμισέ μου ρε πότε είδες χαρά στα σκέλια σου τελευταία φορά!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Αυτή η πιπίλα θα λιώσει σε λίγο σαν το παπάρι του ΘΕΟΥ στα χειλάκια σας. Πελάτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Τσαμπα τα συζηταμε για αυτο το θεμα,ετσι και αλλιως το γαμησι του δντ θα το φαμε για τα καλα τον πειραμε απο ολες της τρυπες! Οι πακιδες,οι ινδοι,οι ρουμανοβουλγαροι της αθηνας θα υπερπολλαπλασιαστουν,το 2100 η ελλαδα θα ειναι μιση ερημος λογο κληματικης αλλαγης,αρα το πουλι ολοι μας!  :rockon: :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Τσαμπα τα συζηταμε για αυτο το θεμα,ετσι και αλλιως το γαμησι του δντ θα το φαμε για τα καλα τον πειραμε απο ολες της τρυπες! Οι πακιδες,οι ινδοι,οι ρουμανοβουλγαροι της αθηνας θα υπερπολλαπλασιαστουν,το 2100 η ελλαδα θα ειναι μιση ερημος λογο κληματικης αλλαγης,αρα το πουλι ολοι μας!  :rockon: :rockon:
ολίγον αισιόδοξο σε βρίσκω
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • 0.jpg
    0.jpg
    16 KB · Εμφανίσεις: 16

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Τσαμπα τα συζηταμε για αυτο το θεμα,ετσι και αλλιως το γαμησι του δντ θα το φαμε για τα καλα τον πειραμε απο ολες της τρυπες! Οι πακιδες,οι ινδοι,οι ρουμανοβουλγαροι της αθηνας θα υπερπολλαπλασιαστουν,το 2100 η ελλαδα θα ειναι μιση ερημος λογο κληματικης αλλαγης,αρα το πουλι ολοι μας!  :rockon: :rockon:

ξεχασες να αναφερεις οτι θα εχουμε βουλιαξει και 2,5 μετρα στη θαλασσα, θα εχουμε μεταλαχθει σε αμφίβια και το τσουτσουνι μας θα εχει μορφή μαρίδας με 3 αρχίδια :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ουτε τα λεφτα τους, θελουν που γραφει καποιο μελος....ουτε εμεις θελουμε δεκα και οχι ενα Δ.Ν.Τ(δεν εχουμε αναγκη κανενα Δ.Ν.Τ).......... γιατι αυτοι που θελουν τα λεφτα τους, χρωστανε περισσοτερα αλλου...ξυπνηστε επιτελους..δηλαδη αυριο στην Ισπανια και στην Πορτογαλια..τα λεφτα τους θα θελουν παλι???..και ποια λεφτα τους???..αλλου ψαξτε να δωσετε λυση στο γριφο....Δεν το συνεχιζω αλλο... θα δειτε συντομα την λυση του γριφου.... και θα σας λυθουν ολες οι αποριες!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom