Νέα

Champions league 2011/12

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια ομάδα θα σηκωσει την κατσαρόλα στο μοναχο τον μαιο?

  • Μπάγερν

    Ψήφοι: 13 41,9%
  • Τσέλσι

    Ψήφοι: 18 58,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    31

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
μπούμπη τι ακριβώς θυμάσαι απ το 96?
που απο τη χαρά πέταξες το μπιμπερό και λέρωσες το σύνθετο που είχαν ακουμπισμένη την καλαθούνα που σε είχαν;
ααααααχαχχαχαχαχαχααχαχαχαχααχααχχαχαααα
ακου το 96 θυμάται;
αααααααααααααααααααααααααααααααααχχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Λεμε αντι να πουμε οτι δε ξερουμε για τι μας λενε και δεν εχουμε ιδεα :grin: Ευχαριστω που μου κοβεις χρονια με κολακευεις παντως :grin:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Τελικος θα ειναι Μπαγερν - Μπαρτσελονα και θα το παρει η Μπαγερν.
Μακάρι να πάει η Μπάγερν τελικό για να δούμε ωραίο ματς κ ας το πάρει (παρότι υποστηρίζω φανατικά Μπάρτσα)

Αν γίνει el classiko θα κάνει πάλι τα καραγκιοζιλίκια του ο Μουρίνιο με 10άρι Πέπε κτλ κ θα δούμε σούπα τελικό....
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Μπαγιερν-Μαρτσελονα. Και να φαει πουτσα η πουτα-μπαρτσα οπως η αλλη αντιπαθεστερη ευρωπαικη ομαδα η κολο-γιουβεντους το 97 απο αλλους γερμαναραδες τη Ντορτμουντ.
Γιατί αντιπαθείς Μπάρτσα φίλε?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Γιατί αντιπαθείς Μπάρτσα φίλε?

Kαι καλα επαναστατες ειμαστε οι καλυτεροι παιζουμε μπαλαρα, το βρηκαμε, μπλαζε σπαστικος τροπος παιχνιδιου
( αυτο τελευταια).

Φυσικα θυμαμαι κατι ξεγυρισμενες 4αρες απο Σεβτσενκο μεσα στο καμπ νου και παιρνω τα πανω μου :grin:

A, ειμαι και Παναθηναικος, πιστευω και αυτο εξηγει καποια πραγματα :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Kαι καλα επαναστατες ειμαστε οι καλυτεροι παιζουμε μπαλαρα, το βρηκαμε, μπλαζε σπαστικος τροπος παιχνιδιου
( αυτο τελευταια).

Φυσικα θυμαμαι κατι ξεγυρισμενες 4αρες απο Σεβτσενκο μεσα στο καμπ νου και παιρνω τα πανω μου :grin:

A, ειμαι και Παναθηναικος, πιστευω και αυτο εξηγει καποια πραγματα :grin:

γαμάτη μέρα γι αυτό το ποστ.

ΝΑ είσαι ρεάλ βάζελος και να μιλάς για αυτές τις οπαδικές σου προτιμήσεις την Μεγάλη Παρασκευή.
ααααααααααααααααααααααααχχααχχαχααχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Kαι καλα επαναστατες ειμαστε οι καλυτεροι παιζουμε μπαλαρα, το βρηκαμε, μπλαζε σπαστικος τροπος παιχνιδιου
( αυτο τελευταια).

Φυσικα θυμαμαι κατι ξεγυρισμενες 4αρες απο Σεβτσενκο μεσα στο καμπ νου και παιρνω τα πανω μου :grin:

A, ειμαι και Παναθηναικος, πιστευω και αυτο εξηγει καποια πραγματα :grin:
Πέα από τις πολιτικές τους πεποιθήσεις το ότι παίζουν την καλύτερη μπάλα που έχει παιχθεί ποτέ το λένε πάρα πολλοί.Κ δεν έχω δει ύφος από κανέναν...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
γαμάτη μέρα γι αυτό το ποστ.

ΝΑ είσαι ρεάλ βάζελος και να μιλάς για αυτές τις οπαδικές σου προτιμήσεις την Μεγάλη Παρασκευή.
ααααααααααααααααααααααααχχααχχαχααχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Δε καταλαβα θες να πεις οτι ειμαστε losers ? :grin: Αν θες το γραφω και ανημερα Πασχα χαχαχα
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Πέα από τις πολιτικές τους πεποιθήσεις το ότι παίζουν την καλύτερη μπάλα που έχει παιχθεί ποτέ το λένε πάρα πολλοί.Κ δεν έχω δει ύφος από κανέναν...

Παιζουν ολοκληρωμενη μπαλα γιατι εχουν ενα καλο : συνεχεια. Και παιζουν μαζι στης ακαδημιες απο πιτσιρικια. Απο εκει και περα ωστοσο εχουν υπαρξει και αλλες ομαδες που εχουν ξεχωρισει .Αλλα αλλος θα σου λεγε τη Γιουβεντους του Λιπι, οπως ειπαμε προηγουμενως, αλλος τον Αγιαξ του Φαν Γκααλ με τους 19ρηδες , αλλος τη Μιλαν του Αριγκο Σακι.

Η Μπαρτσελονα βασιζεται στην τρομερη ομοιογενεια που εχει ως ομαδα. Και λειτουργει με ακρως ποδοσφαιρικη λογικη. Εκει κουμπωνει το ταλεντο. Ο Μεσι δεν ειναι ο ηγετης, ενδεχομενως σε αλλη ομαδα να χανοταν κιολας. Αλλα παει και κολλαει μια χαρα ως ενα καλογυαλισμενο γραναζι μιας καλα κατασκευασμενης μηχανης.
Ωστοσο οπως καθε μηχανη ειναι ευθραυστη. Και αν βρει κατι στιβαρο αλλα χονδροειδες απεναντι της ( Ιντερ του Μουρινιο το 2010) μπορει και να μην αντεξει.
Οτι ειναι καλοδουλεμενη ομαδα ωστοσο ειναι και αυτο φαινεται.
 

labrada

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδες κατι ασχετο, πριν απο λιγο ειχαμε ενα θυμα ακομα στο ποδοσφαιρο ποδοσφαιριστης της λιβορνο νεκρος.....
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
παιδες κατι ασχετο, πριν απο λιγο ειχαμε ενα θυμα ακομα στο ποδοσφαιρο ποδοσφαιριστης της λιβορνο νεκρος.....
σαν κοτοπουλα ο ενας μετα τον αλλον πεφτουν, ΚΟΨΤΕ τις ντοπες! αλλα θα μου πεις ειναι πολλα τα λεφτα Αρη.....
κριμα :(
 

labrada

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σαν κοτοπουλα ο ενας μετα τον αλλον πεφτουν, ΚΟΨΤΕ τις ντοπες! αλλα θα μου πεις ειναι πολλα τα λεφτα Αρη.....
κριμα :(
στην ιταλια περνουνε πολλη εφεδρινη που σου δινει πολυ ταχητυτα και δεν κουραζεσαι αλλα βαραει καρδια...πιστευω οτι παιζει ρολο και στην προδιαθεση γιατι ολοι περνουνε ακομα και στο σκακι ξερω ανθρωπο που παιρνει φαρμακα για την συγκεντρωση και εχει σακατεψη τα κυταρα του , ετσι ειναι ο ανταγωνισμος....προσωπικα καλα κανουν ρισκαρουν αλλοι χανουν αλλοι κερδιζουν...
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
πριν 2,5χρονια περιπου πηγα σε σπιτι ποδοσφαιριστη Γ εθνικης ο τυπος ειχε ενα τραπεζι ντενεκεδες χαπια........ του λεω
αξιζει ρε μαλακα;
απλα κουνησε το κεφαλι του
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
γιατι ο αμπινταλ που εβγαλε τα συκωτια του?  :jerking: :jerking:


για τα λεφτα τα κανεις ολα, αλλα παν απο ολα ειναι ανθρωπος και η υγεια..
 

labrada

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πριν 2,5χρονια περιπου πηγα σε σπιτι ποδοσφαιριστη Γ εθνικης ο τυπος ειχε ενα τραπεζι ντενεκεδες χαπια........ του λεω
αξιζει ρε μαλακα;
απλα κουνησε το κεφαλι του
και γιατι τα επαιρνε ?
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
και γιατι τα επαιρνε ?
γιατι αν δεν τα επερνε, θα ηταν αλλος στην 11αδα απλα και ομορφα, επισης απο φιλο ιδιοκτητη γυμναστηριου
μου εχει πει οτι και το αντιντοπινγκ παπαρια κανει, ολες οι ομαδες δινουν τρελα λεφτα στο να
κατασκευαστουν οι λεγομενες ''μασκες''
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
πριν 2,5χρονια περιπου πηγα σε σπιτι ποδοσφαιριστη Γ εθνικης ο τυπος ειχε ενα τραπεζι ντενεκεδες χαπια........ του λεω
αξιζει ρε μαλακα;
απλα κουνησε το κεφαλι του

θετικό ή αρνητικό το κούνημα;
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ωραιο ματσακι σημερα.. μεχρι το 66 ειχει καλο ρυθμο..


η ρεαλ κωλοκαθησε για να βολευτει με την ισοπαλια αλλα η μπαγερν πιεζε και πηρε αξια την νίκη.
τραγικοι για μενα αρμπελοα,κοεντραο ,ραμος..  η αχιλειος πτερνα της ρεαλ σημερα, τραγικα λαθη
ειδικα του κοεντραο ρομπεν και λαμ του ειχαν μοιρασει χαρτοσακουλες για εμμετο... μιλαμε τραγικος..
ο ροναλντο ανυπαρτκος..  καλο παιχνιδι απο οζιλ, και ντι μαρια.. και μπενζεμα φυσικα..
η γνωμη μου ειναι πως στο μπερναμπεου θα χασει η μπαγερν,εκτος της μπαρτσελονα καμια ομαδα δεν επιβιωνει εκει μεσα..
αν θα προκριθει ειναι το θεμα.. κανεις δεν υποτιμα την βαρια φανελα της ,αλλα κανεις δεν την κανει και υπερομαδα μετα την νικη σημερα, για μενα η ντορτμουντ ειναι καλύτερη.. τελοσπαντων

για να δουμε αυριο η μπαρτσελονα,και αυτη εχει κακη παραδοση στην αγγλια , 1 νικη μονο στο λονδινο... 

να δω καναν τελικο μπαγερν-τσελσυ και τιποτα αλλο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
δεν σε χαλασε σταματη  :birdman: ο τζουλης μπαγερν ειναι  :zfuck:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
στο 1ο γκολ της Μπάγερν, αυτός ο Μπαντστούμπερ κατεβάζει την μπάλα με το χέρι ή είναι ιδέα μου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom