Νέα

Champions league 2011/12

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια ομάδα θα σηκωσει την κατσαρόλα στο μοναχο τον μαιο?

  • Μπάγερν

    Ψήφοι: 13 41,9%
  • Τσέλσι

    Ψήφοι: 18 58,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    31
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
μη μου το χαλάς :grin:οχι ακατονόμαστη :grin:..ακόμα και αν δεν την υποστηρίζεις είναι η κορυφαία ομάδα όλων των εποχών κατά πολλούς.αν είσαι ποδοσφαιρόφιλους άσχετα με το τη υποστηρίζεις χαίρεσαι να τη βλέπεις.τέτοια ομάδα με τοσο μεγάλη διάρκεια έχουμε να δούμε πολλά χρόνια ;)
χουμορ κανω  :grin: χουμορ..


ναι οντως.. οσο και αν εχει τραβηξει τα φωτα της δημοσιοτητας καλα η κακα, ειμαστε τυχεροι που την ειδαμε στην περιοδο ακμης της ...

ποιος ξερει ποτε θα ξαναδουμε κατι αναλογο...
 

Επισκέπτης
χουμορ κανω  :grin: χουμορ..


ναι οντως.. οσο και αν εχει τραβηξει τα φωτα της δημοσιοτητας καλα η κακα, ειμαστε τυχεροι που την ειδαμε στην περιοδο ακμης της ...

ποιος ξερει ποτε θα ξαναδουμε κατι αναλογο...
ποτέ δεν ξέρεις ;)πάντως η αλήθεια είναι ότι τέτοιο σύνολο εγω προσωπικά δεν έχω ξαναδεί.ίσως η μιλαν της δεκαετίας τέλη 80 αρχές 90 με με τους ολλανδους.για δεκαετία 70 δεν εχω αποψη αλλα απο οτι λενε πολλοί τέτοια ομάδα δεν είχε ούτε και ο αγιαξ του 70 και μιλάω σε διάρκεια ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
οσο και αν δεν το θέλω η μπάγιερν δεν εχει τύχη στη μαδρίτη.
αμα την παίζει η ουέφα με τέτοια διαιτησία εντός στη μαδρίτη ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ 10 ΠΑΙΚΤΕΣ.
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
το τελευταίο είναι ολα τα λεφτά ποιον θέλουν στο τελικό.όσο για την ομαδα του 2000 συμφωνώ αλλα να ξέρεις άλλες εποχες..φέτος η μπαγερν έχει κάτι που δεν το ειχε πολλά χρόνια τρεξίματα πίεση και ρυθμό.η ρεαλ σίγουρα έχει τρομερή έδρα άλλο τσουλου άλλο ισπανικό πρωτάθλημα ;)γκολ όπως σου είπα νομίζω οτι θα βάλει η μπαγερν το θέμα είναι κατά πόσο η ρελα θα μπορέσει να πιάσει ρυθμό αφού όπως είδες χθες οι Γερμανοί έχουν απίστευτα τρεξίματα και πολύ πίεση κάτι που εκνευρίζει πολύ τους ισπανους.
νομιζω οτι στοιχηματικα ηταν καλο το γκολ στο 90...γιατι η ρεαλ τωρα θελει μονο νικη..και πιστευω ευκολα η δυσκολα θα την παρει..εμενα μετα το 1-1 μου φανηκε οτι η ρεαλ εκατσε πανω στο αποτελεσμα κ εκανε συντηρηση δυναμεων για το σαββατο...μη ξεχναμε αλλωστε την μεγαλη μεταμορφωση ποου εχει η μπαγερν εντος με την μπαγερν εκτος...το πρωταθλημα αλλωστε εκει το εχασε στα εκτος εδρας ματς..δεν νομιζω οτι αυτη η μπαγερν μπορει ν αντεξει στη μαδριτη
 

Επισκέπτης
οσο και αν δεν το θέλω η μπάγιερν δεν εχει τύχη στη μαδρίτη.
αμα την παίζει η ουέφα με τέτοια διαιτησία εντός στη μαδρίτη ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ 10 ΠΑΙΚΤΕΣ.
αυτό λεω και εγω αν και δεν θελω να το πιστέψω,παρολαυτα νομίζω οτι οι Γερμανοί έχουν τύχη στη μαδριτη .θα δούμε σε μια εβδομάδα.
 

Επισκέπτης
νομιζω οτι στοιχηματικα ηταν καλο το γκολ στο 90...γιατι η ρεαλ τωρα θελει μονο νικη..και πιστευω ευκολα η δυσκολα θα την παρει..εμενα μετα το 1-1 μου φανηκε οτι η ρεαλ εκατσε πανω στο αποτελεσμα κ εκανε συντηρηση δυναμεων για το σαββατο...μη ξεχναμε αλλωστε την μεγαλη μεταμορφωση ποου εχει η μπαγερν εντος με την μπαγερν εκτος...το πρωταθλημα αλλωστε εκει το εχασε στα εκτος εδρας ματς..δεν νομιζω οτι αυτη η μπαγερν μπορει ν αντεξει στη μαδριτη
έμενα που φάνηκε οτι η ρεαλ μετα το 15 δεν μπορούσε στη πίεση.οσο για τα εκτός άλλο πρωτάθλημα άλλο τσουλου ;)και μην ξεχνας η ρεαλ θα χρειαστεί να παίξει ανοιχτά γιατί θέλει να βάλει γκολ και όταν παίζεις ανοιχτά αυτη τη μπαγερν τότε σίγουρα έχεις πρόβλημα ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
νομιζω οτι στοιχηματικα ηταν καλο το γκολ στο 90...γιατι η ρεαλ τωρα θελει μονο νικη..και πιστευω ευκολα η δυσκολα θα την παρει..εμενα μετα το 1-1 μου φανηκε οτι η ρεαλ εκατσε πανω στο αποτελεσμα κ εκανε συντηρηση δυναμεων για το σαββατο...μη ξεχναμε αλλωστε την μεγαλη μεταμορφωση ποου εχει η μπαγερν εντος με την μπαγερν εκτος...το πρωταθλημα αλλωστε εκει το εχασε στα εκτος εδρας ματς..δεν νομιζω οτι αυτη η μπαγερν μπορει ν αντεξει στη μαδριτη
κοτοπουλα θα τους κάνουν οι ντιμαρία ρονάλντο και μπενζεμά.
προβλέπω 4άρα εκτός εάν το Σάββατο έχουμε πάλι καμμιά 5άρα και πάνε χωρίς ψυχολογία.
ο πουστίνιο σε 3 παίγνια παίζει μια χρονιά.
Εάν αποκλειστεί απο το τσουλου και χάσει και απο μπάρτσα για 5η φορά φέτος ο καλοκαίρι καληνύχτα ζωή.
το αστείο είναι ότι η ομάδα αυτή ΔΕΝ έχει ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΖΙΝΤΑΝ.
ειδικά πίσω είναι ένα μαύρο χάλι. δεν υπάρχει ομοιογένεια ποιότητας.
κλειδιά είναι ο ντι μαρία και ο μπενζεμά.
αμα δεν υπάρχουν αυτοί καληνύχτα ζωή. 
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
έμενα που φάνηκε οτι η ρεαλ μετα το 15 δεν μπορούσε στη πίεση.οσο για τα εκτός άλλο πρωτάθλημα άλλο τσουλου ;)και μην ξεχνας η ρεαλ θα χρειαστεί να παίξει ανοιχτά γιατί θέλει να βάλει γκολ και όταν παίζεις ανοιχτά αυτη τη μπαγερν τότε σίγουρα έχεις πρόβλημα ;)
φοβάμαι πολύ την πουστοδιαιτησία.
εαν φορτώ τους γερμανούς με 5 κίτρινες απο νωρίς καληνύχτα ζωή.
απο κει και πέρα.
η μπάγιερν μπορεί ανετα να σκοράρει στους κατσαπλιάδες που έχει για μπακ ο πουστίνιο.
θεωρώ ότι η μπάγιερν θα σκοράρει ΣΙΓΟΥΡΑ.
αλλά απο την αλλη φοβάμαι μη φάει 4.
 

Επισκέπτης
φοβάμαι πολύ την πουστοδιαιτησία.
εαν φορτώ τους γερμανούς με 5 κίτρινες απο νωρίς καληνύχτα ζωή.
απο κει και πέρα.
η μπάγιερν μπορεί ανετα να σκοράρει στους κατσαπλιάδες που έχει για μπακ ο πουστίνιο.
θεωρώ ότι η μπάγιερν θα σκοράρει ΣΙΓΟΥΡΑ.
αλλά απο την αλλη φοβάμαι μη φάει 4.
η μπαγερν η φετινή δεν είναι ομάδα που θα φαει 4 γκολ..ούτε καν από τη μπαρτσελονα ;)για τη διαιτησία τα είπα και εγώ .
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
έμενα που φάνηκε οτι η ρεαλ μετα το 15 δεν μπορούσε στη πίεση.οσο για τα εκτός άλλο πρωτάθλημα άλλο τσουλου ;)και μην ξεχνας η ρεαλ θα χρειαστεί να παίξει ανοιχτά γιατί θέλει να βάλει γκολ και όταν παίζεις ανοιχτά αυτη τη μπαγερν τότε σίγουρα έχεις πρόβλημα ;)
Ε καλα δεν θελει κ νικη με 3-0...ενα γκολ ψαχνει...δεν θα ανοιχτει απο την αρχη δεν ειναι μπουφος ο αλλος...πρωτα θα θωρακιστει κ αν δει οτι δεν του βγαινει στο α ημιχρονο στο 2ο πεταει μεσα κακα-ιγκουαιν κ τα παιζει ολα για ολα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
η μπαγερν η φετινή δεν είναι ομάδα που θα φαει 4 γκολ..ούτε καν από τη μπαρτσελονα ;)για τη διαιτησία τα είπα και εγώ .
εχθές πάντως υπήρξαν διαστήματα που νομιζες ότι η ρεάλ θα βάλει 3....
μου άρεσε τρελλά ο αράπακλας που θυμίζει πολύ βιειρά. θα κάνει μεγάλη καριέρα ο μπάσταρδος.
ο ριμπερί έπαιζε άνετα σε μπάρτσα ή ρεάλ ΒΑΣΙΚΟΤΑΤΟΣ.
 

Επισκέπτης
Ε καλα δεν θελει κ νικη με 3-0...ενα γκολ ψαχνει...δεν θα ανοιχτει απο την αρχη δεν ειναι μπουφος ο αλλος...πρωτα θα θωρακιστει κ αν δει οτι δεν του βγαινει στο α ημιχρονο στο 2ο πεταει μεσα κακα-ιγκουαιν κ τα παιζει ολα για ολα
να θωρακιστεί :grin:ποια η άμυνα της ρεαλ; :2funny:αν τα ματσάκι πάει σιγά η μπαγερν θα βάλει και πρώτη γκολ ;)
 

Επισκέπτης
εχθές πάντως υπήρξαν διαστήματα που νομιζες ότι η ρεάλ θα βάλει 3....
μου άρεσε τρελλά ο αράπακλας που θυμίζει πολύ βιειρά. θα κάνει μεγάλη καριέρα ο μπάσταρδος.
ο ριμπερί έπαιζε άνετα σε μπάρτσα ή ρεάλ ΒΑΣΙΚΟΤΑΤΟΣ.
μηπως έβλεπες αλλο ματς;πότε η ρεαλ έδειξε να μπορεί να βάλει 3 γκολ τρεις ηταν η ευκαιρίες που έκανε σε ολο τα ματς μαζί με το γκολ.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μηπως έβλεπες αλλο ματς;πότε η ρεαλ έδειξε να μπορεί να βάλει 3 γκολ τρεις ηταν η ευκαιρίες που έκανε σε ολο τα ματς μαζί με το γκολ.
η ευκολία με την οποία έφταναν περιοχή ήταν σε επίπεδο προπονησης.
στο δε γκολ, η άμυνα φάνταζε σαν του αστέρα με το γάβρο......  :rolleyes:
 

Επισκέπτης
η ευκολία με την οποία έφταναν περιοχή ήταν σε επίπεδο προπονησης.
στο δε γκολ, η άμυνα φάνταζε σαν του αστέρα με το γάβρο......  :rolleyes:
με την ίδια λογική η μπαγερν έπρεπε να βάλει 6 γκολ με την ευκολία που έφτανε στη περιοχή της ρεαλ.ειδικά ριμπερι λαμ έκαναν πάρτι από αριστερά με το δρεπάνι τον κοεντραο.στο δεύτερο ημίχρονο η ευκολία που πάταγε μεγάλη περιοχή δεν ηταν σε ρυθμό προπόνησης αλλα σε ρυθμό 5χ5 παιχνιδιού :rolleyes:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
με την ίδια λογική η μπαγερν έπρεπε να βάλει 6 γκολ με την ευκολία που έφτανε στη περιοχή της ρεαλ.ειδικά ριμπερι λαμ έκαναν πάρτι από αριστερά με το δρεπάνι τον κοεντραο.στο δεύτερο ημίχρονο η ευκολία που πάταγε μεγάλη περιοχή δεν ηταν σε ρυθμό προπόνησης αλλα σε ρυθμό 5χ5 παιχνιδιού :rolleyes:
οι πραγματικές ευκαιριές της μπάγιερν ήταν ελάχιστες.
μάλιστα μόνο απο στημένα απειλούσε και σε κάνα δυό φάσεις ακόμα απο τις εμπνεύσεις του ριμπερί.
ο ρομπέν ήταν εξαφανισμένος.
σε πολλά σημεία νόμιζες ότι η μπάγιερν δεν έχει κέντρο...... τόσο εύκολα κατέβαιναν οι σιχαμένοι.
τεσπα.
μακαρι να φάνε πούτσα με κανα χι στη μαδρίτη.
 

Επισκέπτης
οι πραγματικές ευκαιριές της μπάγιερν ήταν ελάχιστες.
μάλιστα μόνο απο στημένα απειλούσε και σε κάνα δυό φάσεις ακόμα απο τις εμπνεύσεις του ριμπερί.
ο ρομπέν ήταν εξαφανισμένος.
σε πολλά σημεία νόμιζες ότι η μπάγιερν δεν έχει κέντρο...... τόσο εύκολα κατέβαιναν οι σιχαμένοι.
τεσπα.
μακαρι να φάνε πούτσα με κανα χι στη μαδρίτη.
δηλαδή τα σουτ που περνάν ξυστά δεν είναι ευκαιρίες;και αντε να το δεχτω ποιες ηταν οι καθαρές ευκαιρίες της ρεαλ;τρία σουτ μπενζεμα στο 7 η φαση του ροναλντο που μετά κατέληξε γκολ..και απο εκεί και περα το χάος.απο κατοχη μπάλας αν θυμάμαι καλα 54-46.ευκαιρία σαν του γκομεζ δεν είχε .επίσης τα στημένα δεν είναι ευκαιρίες;και άγω θέλω να φάνε πούτσα αφού ειμαι φίλο μπαγερν.δεν ξέρω όμως στο τελικό τη θα υποστηρίζω :grin:
 

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
στο ημιχρονο για αλλη μια φορα λες ετσι ειναι η μπαλα,μια επιθεση εκανε η τσελσι και σκοραρε... για να δουμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom