Νέα

Champions league 2011/12

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ομάδα θα σηκωσει την κατσαρόλα στο μοναχο τον μαιο?

  • Μπάγερν

    Ψήφοι: 13 41,9%
  • Τσέλσι

    Ψήφοι: 18 58,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    31

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
έχεις μια στριπτηζού και τη βγάζεις τσάρκα με τα ρούχα της δουλειάς.
που να ξέρεις ότι μόλις πας να κατουρήσεις θα της την πέσουν για πριβέ όλα τα σερνικά του μαγαζιού.  :sunglasses:
Τώρα που το λες...δεν το είχα σκεφτεί ποτέ έτσι. Και ζήλευα και στεναχωριόμουνα ο μλκς!

:grin:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Βεβαια αφου ειναι τοσο σπανιο σε ενα κορνερ να βαλεις γκολ.

Ενας προπονητης πρεπει να περιμενει και οτι μπορει να μπει γκολ απο βολε τερματοφυλακα...
Άσε τις κουτοπόνηρες ειρωνείες εκ των υστέρων...

Άμα είναι έτσι μην βγαίνεις από το σπίτι σου γιατί μπορεί να σε πατήσει αυτοκίνητο...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
παιχταραδες οι της μπαγερν.....μαγοι της μπαλας.....χορευουν σαμπα μες στο γηπεδο......κρυβουν την στρογγυλη θεα και την εμφανιζουν οποτε και οπου θελουν....... :grin: :grin:


ασε ρε κρητικε......ακομα να χωνεψετε οτι τα εγγλεζακια σας παιξαν οπως θελαν ;
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
ωοειδες

πες μου εσυ εναν λογο γιατι να παρει χτες την κουπα η μπαγερν.....τι επι της ουσιας εδειξε;
Κατοχή κ κυκλοφορία μπάλας,κινήσεις παικτών χωρίς τη μπάλα,υπομονή στο παιχνίδι της,ατομικές ενέργειες αλλά πάνω απ'όλα όρεξη να παίξει ποδόσφαιρο...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
ελεος ρε μαλακες.....πλακα κανω....και στην τελικη εγραψα και ενα ποστ με λιγη δοση υπερβολης για να ανοιξω λιγο την συζητηση και τα αιματα.....πρεπει καποιος να κανει τον συνηγορο του διαβολου.....
Πες το ρε φίλε να μην τσακωνόμαστε τσάμπα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Κατοχή κ κυκλοφορία μπάλας,κινήσεις παικτών χωρίς τη μπάλα,υπομονή στο παιχνίδι της,ατομικές ενέργειες αλλά πάνω απ'όλα όρεξη να παίξει ποδόσφαιρο...
οι αλλοι πιναν φραπε στην γωνια δλδ;δεν παιζαν μπαλα;

παλι καλα να λετε που ειχε ελλειψεις η τσελσι και κρατηθηκε αμυντικα στην αρχη.....θα σας ειχε ξεφτιλισει αν ανοιγοταν απο το πρωτο
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
δεν μου λες ρε μαν...αμα εγω και συ πλακωνομαστε και εγω καθομαι και τις τρωω κι ας ειμαι διπλασιος απο σενα  και αποκρουω απλα χτυπηματα παει να πει οτι ειμαι μαλακας;και αν σε μια καιρια στιγμη σου ριξω ενα κροσε και σε σωριασω παλι μαλακας ειμαι;

ετσι γουσταραν ετσι παιζαν.....ας ηταν μαγκες οι αλλοι να παιξουν μπαλαρα να τρυπησουν την αμυνα τους με καλες αλλαγες και ταχυτητα και ευελιξια....

στην τελικη εικοσι στημενες φασεις ειχαν και εικοσι ευκαιριες μεσα στην μικρη περιοχη....ε ας προσεχαν..
Το ότι κάνανε τόσες φάσεις είναι ένδειξη ανωτερότητας,το ότι τις χάσανε θέμα τύχης...όχι ότι όποιος χάνει τόσε ςευκαιρίες είναι μόνο άτυχος,αλλά η πουτάνα ώρες ώρες δεν θέλει να μπει...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
έχεις μια στριπτηζού και τη βγάζεις τσάρκα με τα ρούχα της δουλειάς.
που να ξέρεις ότι μόλις πας να κατουρήσεις θα της την πέσουν για πριβέ όλα τα σερνικά του μαγαζιού.  :sunglasses:
Κάποιο πιο ρεαλιστικό παράδειγμα έχεις?
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
παιχταραδες οι της μπαγερν.....μαγοι της μπαλας.....χορευουν σαμπα μες στο γηπεδο......κρυβουν την στρογγυλη θεα και την εμφανιζουν οποτε και οπου θελουν....... :grin: :grin:


ασε ρε κρητικε......ακομα να χωνεψετε οτι τα εγγλεζακια σας παιξαν οπως θελαν ;
Δεν τα λέω όλα αυτά από κακία,αυτή είναι η γνώμη μου...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
οι αλλοι πιναν φραπε στην γωνια δλδ;δεν παιζαν μπαλα;

παλι καλα να λετε που ειχε ελλειψεις η τσελσι και κρατηθηκε αμυντικα στην αρχη.....θα σας ειχε ξεφτιλισει αν ανοιγοταν απο το πρωτο
Όταν μέχρι κ ο επιθετικός σου μόλις βρεθεί μπροστά από τη μπάλα γυρνάει για να μαρκάρει μπροστά από τα αμυντικά χαφ,αυτό δε λέγεται αμυντικό ποδόσφαιρο...Για την ακρίβεια δεν λέγεται καν ποδόσφαιρο...Πολιορκία του Μεσολλογίου λέγεται...

Ας ανοιγόντουσαν κ θα σου έλεγα εγώ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom