Νέα

Champions league 2011/12

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια ομάδα θα σηκωσει την κατσαρόλα στο μοναχο τον μαιο?

  • Μπάγερν

    Ψήφοι: 13 41,9%
  • Τσέλσι

    Ψήφοι: 18 58,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    31

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Φλυαρη υπεροχη. Ομαδα ειναι η κιλερ. Και αποδειχθηκε οτι χαρη στη μαλακια της Ρεαλ η Μπαγιερν ηταν τελικο περισσοτερο. Αν ειχε παιξει σοβαρα η Ρεαλ ειδικα στη ρεβανς θα το χε σηκωσει χθες :grin:
Εγώ πάντως πολύ το χάρηκα... :cum: έπρεπε να την παίξω την Τσέλσι... :- :P
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
ελεος ρε μαλακες.....πλακα κανω....και στην τελικη εγραψα και ενα ποστ με λιγη δοση υπερβολης για να ανοιξω λιγο την συζητηση και τα αιματα.....πρεπει καποιος να κανει τον συνηγορο του διαβολου.....

ε, πού να ξέρουμε πότε κάνεις ρε γίγαντα;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Έλα ρε κ συ...η Μπάγερν έπαιζε,η Τσέλσι αμυνόταν.
δεν μου λες ρε μαν...αμα εγω και συ πλακωνομαστε και εγω καθομαι και τις τρωω κι ας ειμαι διπλασιος απο σενα  και αποκρουω απλα χτυπηματα παει να πει οτι ειμαι μαλακας;και αν σε μια καιρια στιγμη σου ριξω ενα κροσε και σε σωριασω παλι μαλακας ειμαι;

ετσι γουσταραν ετσι παιζαν.....ας ηταν μαγκες οι αλλοι να παιξουν μπαλαρα να τρυπησουν την αμυνα τους με καλες αλλαγες και ταχυτητα και ευελιξια....

στην τελικη εικοσι στημενες φασεις ειχαν και εικοσι ευκαιριες μεσα στην μικρη περιοχη....ε ας προσεχαν..
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
επίσης η αγγλία ήταν η μόνη χώρα που είχε 4 διαφορετικές ομάδες κατόχους του τροπαίου. τώρα τις έκανε 5

Λιβερπουλ - 5

Μαντσεστερ Γιουναιτεντ- 3

Νοτιγχαμ Φορεστ -2

Αστον Βιλλα -1

Τσελσι- 1

Και θα το χρωσταει η ιστορια στη Ληντς...


ΥΓ- Μου αρεσε πολυ ως το 2008 που η Μαντσεστερ ειχε οσα η Νοτιγχαμ :grin:


 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Φλυαρη υπεροχη. Ομαδα ειναι η κιλερ. Και αποδειχθηκε οτι χαρη στη μαλακια της Ρεαλ η Μπαγιερν ηταν τελικο περισσοτερο. Αν ειχε παιξει σοβαρα η Ρεαλ ειδικα στη ρεβανς θα το χε σηκωσει χθες :grin:
σωστα ...η ρεαλ χτες πρεπει να σκεφτοταν ολοι οι παιχτες της....τι μαλακες ημασταν και δεν τους πατησαμε κατω πριν εναν μηνα......
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
δεν μου λες ρε μαν...αμα εγω και συ πλακωνομαστε και εγω καθομαι και τις τρωω κι ας ειμαι διπλασιος απο σενα  και αποκρουω απλα χτυπηματα παει να πει οτι ειμαι μαλακας;και αν σε μια καιρια στιγμη σου ριξω ενα κροσε και σε σωριασω παλι μαλακας ειμαι;

ετσι γουσταραν ετσι παιζαν.....ας ηταν μαγκες οι αλλοι να παιξουν μπαλαρα να τρυπησουν την αμυνα τους με καλες αλλαγες και ταχυτητα και ευελιξια....

στην τελικη εικοσι στημενες φασεις ειχαν και εικοσι ευκαιριες μεσα στην μικρη περιοχη....ε ας προσεχαν..
Εεε μαλάκα καλά σου λέει ο άλλος πως έχεις μπερδέχει το ράγκμπι με το ποδόσφαιρο παραπάνω.... :2funny: :2funny:

Απλά κάπου μπαίνει η τύχη κ η συγκέντρωση στην πουτάνα την μπάλα κ αυτή είναι η μαγεία της...με τις τόσες ευκαιρίες που έχασε η Μπάγερν ήταν σίγουρο πως τελικά θα χάσει το τρόπαιο.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Εεε μαλάκα καλά σου λέει ο άλλος πως έχεις μπερδέχει το ράγκμπι με το ποδόσφαιρο παραπάνω.... :2funny: :2funny:

Απλά κάπου μπαίνει η τύχη κ η συγκέντρωση στην πουτάνα την μπάλα κ αυτή είναι η μαγεία της...με τις τόσες ευκαιρίες που έχασε η Μπάγερν ήταν σίγουρο πως τελικά θα χάσει το τρόπαιο.

χαχαχαχα και πριν του έγραψα ότι έχει μπερδέψει το ποδόσφαιρο με το κατς.
όπως τα λες είναι. αν κέρδιζε πάντα ο καλύτερος δεν θα υπήρχε ούτε μισό γραφείο στοιχημάτων
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
δεν μου λες ρε μαν...αμα εγω και συ πλακωνομαστε και εγω καθομαι και τις τρωω κι ας ειμαι διπλασιος απο σενα  και αποκρουω απλα χτυπηματα παει να πει οτι ειμαι μαλακας;και αν σε μια καιρια στιγμη σου ριξω ενα κροσε και σε σωριασω παλι μαλακας ειμαι;

ετσι γουσταραν ετσι παιζαν.....ας ηταν μαγκες οι αλλοι να παιξουν μπαλαρα να τρυπησουν την αμυνα τους με καλες αλλαγες και ταχυτητα και ευελιξια....

στην τελικη εικοσι στημενες φασεις ειχαν και εικοσι ευκαιριες μεσα στην μικρη περιοχη....ε ας προσεχαν..

Σωστος
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
έλεος πια με αυτόν τον άγραφο νόμο του ποδοσφαίρου :grin:
Το ίδιο ισχύει κ με την πολιτική...δώσανε τόσες ευκαιρίες στα πασοκονδούλα να φτιάξουν το κράτος,τώρα ήρθε η σειρά του Τσίπρα. :birdman:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
χαχαχαχα και πριν του έγραψα ότι έχει μπερδέψει το ποδόσφαιρο με το κατς.
όπως τα λες είναι. αν κέρδιζε πάντα ο καλύτερος δεν θα υπήρχε ούτε μισό γραφείο στοιχημάτων
Ε ναι ρε συ.

 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Το ίδιο ισχύει κ με την πολιτική...δώσανε τόσες ευκαιρίες στα πασοκονδούλα να φτιάξουν το κράτος,τώρα ήρθε η σειρά του Τσίπρα. :birdman:
ρε μαν συνήθως αυτός που είναι καλύτερος και κάνει πολλές ευκαιρίες κερδίζει, μόνο που τότε δεν βγαίνει κανένας σπικαρέος να μας πει ότι δεν εφαρμόστηκε ο άγραφος κανόνας του ποδοσφαίρου :birdman:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μα τελικος ειναι...δεν ειναι φιλικο να παιξουμε για θεαμα και για τον κοσμο.....ο καθεις παλευει με τα οπλα του να κερδισει εναν αγωνα διχως αυριο


και δεν μου λετε και το αλλο;

ο προπονητης της μπαγερν μεχρι το ογδονταφευγα αφου ειδε οτι δεν αποδιδει αυτο το συστημα τι εκανε να το αλλαξει;ποια αλλαγη;ποια παρεμβαση;


τιποτα.....
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
ρε μαν συνήθως αυτός που είναι καλύτερος και κάνει πολλές ευκαιρίες κερδίζει, μόνο που τότε δεν βγαίνει κανένας σπικαρέος να μας πει ότι δεν εφαρμόστηκε ο άγραφος κανόνας του ποδοσφαίρου :birdman:

ντάξει ρε. δεν εφαρμόζεται πάντα
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
μα τελικος ειναι...δεν ειναι φιλικο να παιξουμε για θεαμα και για τον κοσμο.....ο καθεις παλευει με τα οπλα του να κερδισει εναν αγωνα διχως αυριο


και δεν μου λετε και το αλλο;

ο προπονητης της μπαγερν μεχρι το ογδονταφευγα αφου ειδε οτι δεν αποδιδει αυτο το συστημα τι εκανε να το αλλαξει;ποια αλλαγη;ποια παρεμβαση;


τιποτα.....

αυτό λέμε ρε γίγαντα. το όπλο της μπάγερν ήταν το ποδόσφαιρο, της τσέλσι το αντιποδόσφαιρο (όχι ακριβώς, αλλά περίπου).
για τον προπονητή, καλά τα λες. έπρεπε να έχει και πλαν μπι. π.χ. βάλε τον ρόμπεν να αλλάζει πλευρές μπας και τους μπερδέψεις
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ντάξει ρε. δεν εφαρμόζεται πάντα
καποτε οταν η γερμανια επαιρνε μουντιαλ με μια βραζιλια η ολλανδια ή αγγλια θεαματικες στα γηπεδα ειχε ειπωθει οτι ποδοσφαιρο ειναι ενα αθλημα που εφευερεθηκε απο αγγλους για να το παιζουν οι βραζιλιανοι και να παιρνουν κουπες οι γερμανοι......σκωπτικο το σχολιο για τον τροπο που επαιζε η τοτε γερμανια(αμυνα λιγο θεαμα και φτωχο,τακτικη κλπ)....ε ας ξεπερασει και κανενας μαθητης τον δασκαλο.....δεν πειραζει.... :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Που να περιμένει ρε φίλε ότι οι άλλοι στο πρώτο κόρνερ του παιχνιδιού θα έβαζαν γκολ?
έχεις μια στριπτηζού και τη βγάζεις τσάρκα με τα ρούχα της δουλειάς.
που να ξέρεις ότι μόλις πας να κατουρήσεις θα της την πέσουν για πριβέ όλα τα σερνικά του μαγαζιού.  :sunglasses:
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
έχεις μια στριπτηζού και τη βγάζεις τσάρκα με τα ρούχα της δουλειάς.
που να ξέρεις ότι μόλις πας να κατουρήσεις θα της την πέσουν για πριβέ όλα τα σερνικά του μαγαζιού.  :sunglasses:
ισαι ισα , θα πρεπε να το ξερεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom