Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
576
Κριτικές
20
Like
2.392
Πόντοι
1.196
ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΧΡΥΣΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΚΤΙΚΟ,ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΡΕΠΟ.
Ίσως την ίδια στιγμή θα έπρεπε να ρωτήσεις: πότε τελειώνει το ρεπό αυτής της ΧΡΥΣΑΣ και πότε επιστρέφει πάλι στο Καλλ. 48?
 

DJMAGIC

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Ίσως την ίδια στιγμή θα έπρεπε να ρωτήσεις: πότε τελειώνει το ρεπό αυτής της ΧΡΥΣΑΣ και πότε επιστρέφει πάλι στο Καλλ. 48?
ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕ,ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΡΩΤΗΣΑ ΕΣΑΣ,ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ,ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ...
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΧΡΥΣΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΚΤΙΚΟ,ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΡΕΠΟ.

Είχε ρεπό .Άρα δούλευε το προηγούμενο διάστημα.
Τεσπα το ρεπό δεν θα τελειώσει. Θαταν πίσω άρα ,είτε χθές,είτε σήμερα ,είτε αύριο είτε μεθαύριο
Ε κάπου θα την πετύχουμε λοιπόν .
Αναμένουμε.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Παρεμπιπτόντως μια Χρυσα δουλεύει στο Συγγρου 108, λέω εγώ τώρα .
 

DJMAGIC

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Είχε ρεπό .Άρα δούλευε το προηγούμενο διάστημα.
Τεσπα το ρεπό δεν θα τελειώσει. Θαταν πίσω άρα ,είτε χθές,είτε σήμερα ,είτε αύριο είτε μεθαύριο
Ε κάπου θα την πετύχουμε λοιπόν .
Αναμένουμε.

Παρεμπιπτόντως μια Χρυσα δουλεύει στο Συγγρου 108, λέω εγώ τώρα .
ΛΕΣ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ?ΠΙΘΑΝΟΝ...ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ,ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΚΤΙΚΟ?
 

DJMAGIC

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Είχε ρεπό .Άρα δούλευε το προηγούμενο διάστημα.
Τεσπα το ρεπό δεν θα τελειώσει. Θαταν πίσω άρα ,είτε χθές,είτε σήμερα ,είτε αύριο είτε μεθαύριο
Ε κάπου θα την πετύχουμε λοιπόν .
Αναμένουμε.
ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΙΣΚΕΨΗ...ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΙ ΕΓΩ...
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
576
Κριτικές
20
Like
2.392
Πόντοι
1.196
ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕ,ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΡΩΤΗΣΑ ΕΣΑΣ,ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ,ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ...
Για να μη πηγαίνεις όμως άδικα, νομίζω ότι καλό θα ήταν ένα τηλεφώνημα πριν και
κατόπιν αν θέλεις μας ενημερώνεις.
 

DJMAGIC

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0

Matziris

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2022
Μηνύματα
8
Like
175
Πόντοι
0
Καινούρια παρουσία πέτυχα σήμερα, γεματούλα χαρούμενη με βυζάρες τεράστιες. Το ονομα αυτής σελίν.
Δεν πέρασα όμως μαζί της γιατί είχε αναμονη δωματίου τουλάχιστον 30 λέπτα. όλοι δίναν πονο......
Σελίν με βυζάρες πρέπει να λες αυτήν από το Silver Spa στη Νέα Σμύρνη, δίπλα στην Ergo αλλά αυτή είναι εκεί όλη τη βδομάδα, μήπως πήγε δανεική; :)
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
2.778
Πόντοι
1.206
Έχει πάει κάποιος με Νίνα τελευταία; Είναι τόσο καλή όσο παλιά;
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.096
Κριτικές
43
Like
4.529
Πόντοι
5.646
Βλέπω μια Tandi στο πρόγραμμα. Την είδε κάποιος;
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
322
Like
128
Πόντοι
1
Μου είπε φίλος που πήγε πρόσφατα ότι Στέλλα έχει γίνει λίγο πιο δύσκολη στο να αφήνει γλυψιματα και προσπαθεί να σε τελειώσει πιο πολύ με το στόμα. Έχει παρατηρήσει κανείς το ίδιο ή μόνο με αυτόν είναι έτσι για κάποιο λόγο. Την θέλω για επανάληψη αύριο που θα πάω.
Απλά μην ξενερώσω....
Ευχαριστω
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
166
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Πέρασμα από το συγκεκριμένο μαγαζί για να δω την Κινέζα που έχει.φιλικη η κυρία της υποδοχής.5 κοπέλες,δεν συγκράτησα ονόματα.η Κινέζα ξεχωρίζει πάντως.οι υπόλοιπες αδιάφορες εμφανισιακά για μένα.60 μισή ώρα 100 μια ώρα μου ζητησαν.οληρωσα το 10αρι για να είμαι χαλαρά.η κοπέλα φιλική,αλλά δεν έλεγα ότι προσπαθεί κ πολύ στο σεξ.πιπα καλη,μαφησε να παίξω με το μουνακι της.ανεβηκε πάνω μου κ μόλις λίγο κουραστικε έβγαλε τον σκούφο κ άρχισε να μου τον παίζει,λίγο αγαρμπα.της ζήτησα να μου ξαναβάλει σκούφο κ να την πηδήξω.οποτε εναλλαγή σε ιεροποστολικο κ πισωκολητο,αυτή στο μαζαζοκρεβατο κ γω όρθιος.τελειωμα εντός του σκούφου.ολα αυτά πιριπου στο μισάωρο.μερα για κανένα 20 επιδόθηκε σε μασάζ.ουτε κουβέντα για δεύτερο ημίχρονο.καλο για την εμπειρία του asian.ως εκεί όμως.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666
Σε αυτό ειδικά το μαγαζί όπως και στο συγγρού θα έπρεπε να πέφτει το μαύρο όχι από χιλιόμετρο αλλά από τον πλανήτη Κρόνο!!!!!!!
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
2.778
Πόντοι
1.206
Σε αυτό ειδικά το μαγαζί όπως και στο συγγρού θα έπρεπε να πέφτει το μαύρο όχι από χιλιόμετρο αλλά από τον πλανήτη Κρόνο!!!!!!!

Ο καθένας έχει τις προτιμήσεις του σε κάθε μαγαζί. Αλλιώς και τα δύο που αναφέρεις θα είχαν κλείσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom