Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
για την ίδια Άντζελα μιλάμε? :think: ένα ξανθό πιπίνι εμφανίσιμο με ωραίο βυζάκι που δηλώνει Ουγγαρέζα?
  ναι αυτη ειναι.  το ουγγαρεζα  :2funny:  το εχει παρει απο την νανσυ( και αυτη το ιδιο λεει). αλβανιδουλεs.  δεν πιστευω να ειναι κανεναs που να μην το ξερει.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ΗΞΕΡΑ..δυστυχωσ στον αοριστο...κ του χωρου μαλιστα...
  του χωρου ε ?    υπαρχουν τεραστιεs διαφορεs και εκει.    οπωs η μερα με την νυχτα.   οπωs μια πορσε  και ενα φιατακι.  οπωs μια μουναρα που βλεπουμε στον δρομο(  που ξερει οτι μετραει )  και μια αλλη που δεν αξιζει ουτε μια ματια. κλπ.  
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
  του χωρου ε ?    υπαρχουν τεραστιεs διαφορεs και εκει.    οπωs η μερα με την νυχτα.  οπωs μια πορσε, αs πουμε και ενα φιατακι. οπωs μια μουναρα που βλεπουμε στον δρομο και μια αλλη που δεν αξιζει ουτε μια ματια. 

Σωστά τα λες, οι γενικεύσεις πάντα βλάπτουν
 

Επισκέπτης
  ναι αυτη ειναι.  το ουγγαρεζα  :2funny:   το εχει παρει απο την νανσυ( και αυτη το ιδιο λεει). αλβανιδουλεs.   δεν πιστευω να ειναι κανεναs που να μην το ξερει.

:2funny: η πλάκα είναι ότι την ρωτάς και επιμένει ότι είναι Ουγγαρέζα το τσόλι :2funny:
 

Επισκέπτης
διαφωνώ
δεν ξέρω τι κάνει στο Κ48, αλλά στο Σ147 είχα περάσει μαζί της όλες τις φορές πολύ καλά

φίλε εγώ δύο φορές που τη δοκίμασα ήταν σαν να κάνει αγγαρεία, άσε που λοξοκοιτούσε το ρολόι για να δει τι ώρα θα ξεμπερδέψει :tickedoff:
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
  του χωρου ε ?    υπαρχουν τεραστιεs διαφορεs και εκει.    οπωs η μερα με την νυχτα.   οπωs μια πορσε  και ενα φιατακι.   οπωs μια μουναρα που βλεπουμε στον δρομο(  που ξερει οτι μετραει )   και μια αλλη που δεν αξιζει ουτε μια ματια. κλπ.  

σιγουρα ειναι κ ετσι οπωσ τα λεσ..
αλλα μην ξεχνασ οτι αυτη που για μενα ειναι μουναρα για σενα μπορει να μη ειναι
ουτε για μια ματια...και το αντιθετο εννοειται.
σημασια οταν και αν σου κατσει η φαση,να ειναι αυτο που γουσταρεισ εσυ,
κ οχι αυτο που γουσταρουν οι αλλοι.
οπωσ επισησ να μην το κανεισ για να λενε οι αλλοι σχετικα..να το κανεισ για την παρτη σου..
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
φίλε εγώ δύο φορές που τη δοκίμασα ήταν σαν να κάνει αγγαρεία, άσε  που  λοξοκοιτούσε το ρολόι  για  να  δει  τι ώρα  θα ξεμπερδέψει :tickedoff:
  ενταξει.  τα  εχει οικονομησει για τα καλα.  αλλα  θα κραταει τιποτα για την παρτη τηs  η  θα  τα ακουμπαει ολα ?  ανεκαθεν  ειχε την  μυτη  ψηλοτερα απο οτι επρεπε(  αλλα ολεs  αυτεs ,  ΝΤΙΒΕΣ  το παιζουν ).    εσενα μαλλον η  δεν θα σε γουσταρει  ;)    η δεν  θα εισαι γλυκοτσουτσουνοs  :grin:    η  να γινειs πελατακοs τηs ( γιατι μονο με 2 φορεs, δεν εχειs τυχη, οπωs καποιοι  εκλεκτοι).   
 

Επισκέπτης
  ενταξει.  τα  εχει οικονομησει για τα καλα.   αλλα  θα κραταει τιποτα για την παρτη τηs  η  θα  τα ακουμπαει ολα ?   ανεκαθεν  ειχε την  μυτη  ψηλοτερα απο οτι επρεπε(  αλλα ολεs  αυτεs ,  ΝΤΙΒΕΣ  το παιζουν ).     εσενα μαλλον η  δεν θα σε γουσταρει  ;)    η δεν  θα εισαι γλυκοτσουτσουνοs  :grin:    η   να γινειs πελατακοs τηs ( γιατι μονο με 2 φορεs, δεν εχειs τυχη, οπωs καποιοι  εκλεκτοι).   

να προσθέσω επίσης ότι η ΝΤΙΒΑ που αναφέρεις η Αλμπάνο Άντζελα που το παίζει Ουγγαρέζα ζητάει για το κουλούρι +40 ευρω :new_shocked: ποια είσαι εσύ μωρή ξεφτιλισμένη που θέλεις + 40 ευρώ για τη σούφρα σου, όταν όλες ζητούν + 20???
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.639
Πόντοι
46.232
να προσθέσω επίσης ότι η ΝΤΙΒΑ που αναφέρεις η Αλμπάνο Άντζελα που το παίζει Ουγγαρέζα ζητάει για το κουλούρι +40 ευρω :new_shocked: ποια είσαι εσύ μωρή ξεφτιλισμένη που θέλεις + 40 ευρώ για τη σούφρα σου, όταν όλες ζητούν + 20???
[/quote
η ατζελα ή χριστινα ή οπως αλλιος λεγεται οταν δουλευε σ147 μου ζηταγε +50.....
 

Επισκέπτης

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: έκανε και έκπτωση το τσόλι η Αντζελα!!! από 50 τη σούφρα της σε 40 εύγε!!! κάτσε να πέσει λίγη πείνα ακόμη και τη βλέπω να καταλήγει στη Φυλής...20ρικο φουλ πρόγραμμα ( ακάποτη πίπα,μουνί και κωλαράκι)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.639
Πόντοι
46.232

να προσθέσω επίσης ότι η ΝΤΙΒΑ που αναφέρεις η Αλμπάνο Άντζελα που το παίζει Ουγγαρέζα ζητάει για το κουλούρι +40 ευρω :new_shocked: ποια είσαι εσύ μωρή ξεφτιλισμένη που θέλεις + 40 ευρώ για τη σούφρα σου, όταν όλες ζητούν + 20???
[/quote]
η αντζελα ή χριστινα ή οπως αλλιος λεγεται...οταν δουλευε σ147 μου ζηταγε +50 ευρω.....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
να προσθέσω επίσης ότι η ΝΤΙΒΑ που αναφέρεις η Αλμπάνο Άντζελα που το παίζει Ουγγαρέζα ζητάει για το κουλούρι +40 ευρω :new_shocked: ποια είσαι εσύ μωρή ξεφτιλισμένη που θέλεις + 40 ευρώ για τη σούφρα σου, όταν όλες ζητούν + 20???
  ειπαμε.    εχει αναγκεs.    συντηρει και δεν κανει καμμια εξαιρεση  σε κανεναν( οπωs  κανουν αλλεs),  ειτε ειναι μικροs ο φουτσοs, ειτε μεγαλοs.  αρκει να πεσει το 40ευρο.              παντωs,  ετσι σε θελω.  να τα χωνειs  οταν  πρεπει και οπου πρεπει( εξ αλλου παντα, το εκανεs). 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
η αντζελα ή χριστινα ή οπως αλλιος λεγεται...οταν δουλευε σ147 μου ζηταγε +50 ευρω.....
  επρεπε να  τηs προτεινειs να τηs δωσειs  κατι σε ειδοs ( ισοτιμηs αξιαs ).   θα την επιανεs και πελατισσα.  ;)   οχι μονο αυτη εσενα.  :2funny:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
όταν όλες ζητούν + 20???
  οπωs η βικουλα, που ειναι και αστερι μεσα.  την θυμασαι πριν 2 χρονια στο 48 που ειχαμε παει ?  αν και αμφιβαλλω, γιατι εσυ απο ονοματα εισαι γαμησε τα.    και οχι τιποτα αλλο, αλλα  πριν απο ενα μηνα , επαθε κατι το λογισμικο του κινητου μου, και χαθηκαν ολα τα τηλεφωνα που ειχα,  και τωρα προσπαθω να ξαναβρω καποια απο αυτα.  και εχασα και το τηλ. τηs βικυ(  αραγε θα φιλοτιμηθει κανεναs  που το  εχει, να μου το στειλει σε πμ ) ? για να δουμε ποιοs ειναι σωστοs φιλοs.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.639
Πόντοι
46.232
  επρεπε να  τηs προτεινειs να τηs δωσειs  κατι σε ειδοs ( ισοτιμηs αξιαs ).   θα την επιανεs και πελατισσα.  ;)   οχι μονο αυτη εσενα.  :2funny:


:cheesy: :cheesy: ναι σωστα τωρα που εχει κριση κ εχει πεσει η δουλεια....θα τους δινω δωροεπιταγες εεεε?
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
:cheesy: :cheesy: ναι σωστα τωρα που εχει κριση κ εχει πεσει η δουλεια....θα τους δινω δωροεπιταγες εεεε?
Απο το Κοτσοβολο ???
Εχει τις τηλεορασεις, χωρις Φ.Π.Α 23% !!!
Ε, να βλεπουν και τιποτα τα λαδπκοριτσα, οταν δεν  :pipa1: :zfuck: :fuck1: !!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
   οπωs η βικουλα, που ειναι και αστερι μεσα.  την θυμασαι πριν 2 χρονια στο 48 που ειχαμε παει ?   αν και αμφιβαλλω, γιατι εσυ απο ονοματα εισαι γαμησε τα.    και οχι τιποτα αλλο, αλλα  πριν απο ενα μηνα , επαθε κατι το λογισμικο του κινητου μου, και χαθηκαν ολα τα τηλεφωνα που ειχα,  και τωρα προσπαθω να ξαναβρω καποια απο αυτα.   και εχασα και το τηλ. τηs βικυ(  αραγε θα φιλοτιμηθει κανεναs   που το  εχει, να μου το στειλει σε πμ ) ? για να δουμε ποιοs ειναι σωστοs φιλοs.

ήταν μια Ρωσίδα Βίκυ αστέρι μεγάλο μοντελάκι όταν σερίφισα στο κατάστημα ήταν η Άννα προ διετίας... προ έτους δούλευε στο ίδρυμα μια άλλη Βίκυ που της έφερνε λίγο και μετά πήγε Συγγρού 318... τώρα δεν ξέρω για ποια από τις δύο μιλάς...η πρώτη πάντως απ'ότι έμαθα παντρεύτηκε :headbang: η δεύτερη θα πιάσει σύντομα δουλεια στο Θησέως 81! :rockon:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ήταν μια Ρωσίδα Βίκυ αστέρι μεγάλο μοντελάκι όταν σερίφισα στο κατάστημα ήταν η Άννα προ διετίας... προ έτους δούλευε στο ίδρυμα μια άλλη Βίκυ που της έφερνε λίγο και μετά πήγε Συγγρού 318... τώρα δεν ξέρω για ποια από τις δύο μιλάς...η πρώτη πάντως απ'ότι έμαθα παντρεύτηκε :headbang: η δεύτερη θα πιάσει σύντομα δουλεια στο Θησέως 81! :rockon:
      τοτε  που πηγαιναμε, δεν ηταν η αννα , αλλα  η βετα.  παντωs μιλαω για την βικυ, που πηγαινει πακετο παντα, με την βετα.   
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
      τοτε  που πηγαιναμε, δεν ηταν η αννα , αλλα  η βετα.  παντωs μιλαω για την βικυ, που πηγαινει πακετο παντα, με την βετα.     

Και εγώ αυτή τη Βίκυ κατάλαβα, αλλά δυστυχώς τηλ δεν της ζήτησα ποτέ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom