Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αλεξια κ αυτη jerry...πολυ καλο αυτο το μωρο,σημερα παντος ησουν πολυ κουρασμενος ,φαινοταν στο προσωπο σου ,αυτο μαλλον επιρεασε κ την μνημη σου ;)
 α ρε μπαγασακο.   :2funny:     ναι, ναι αλεξια.   τωρα  που ελευθερωθηκα( το ελπιζω, γιατι αρχισε παλι τα μηνυματα.)    κατσε να μου κατσει η φαση με την βουλγαρα και   θα ξαναστρωσω.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.639
Πόντοι
46.232
 α ρε μπαγασακο.   :2funny:     ναι, ναι αλεξια.   τωρα  που ελευθερωθηκα( το ελπιζω, γιατι αρχισε παλι τα μηνυματα.)    κατσε να μου κατσει η φαση με την βουλγαρα και   θα ξαναστρωσω.
,αρχισε παλι τα μηνυματα......ποια απ ολες  :grin: :grin: :grin:, να σου κατσει φαση με τη βουλγαρα?????? μαλλον σε τρωει ο κολως σπυ παλι  ;)
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
  α ρε μπαγασακο.  :2funny:    ναι, ναι αλεξια.  τωρα  που ελευθερωθηκα( το ελπιζω, γιατι αρχισε παλι τα μηνυματα.)    κατσε να μου κατσει η φαση με την βουλγαρα και  θα ξαναστρωσω.
παλι τα ιδια?....ποτε θα μεγαλωσεις να βαλεις μυαλο?.......ε?.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.639
Πόντοι
46.232
επισκεψη σημερα γυρω στις 14.00 με σκοπο να δοκιμασω την αλεξια που ειχα μπανισει την προηγουμενη βδομαδα....παρελαση μαριαννα , αλισια , κλαουντια , το κινεζακι κ η ατζελα στο δωματιο....ρωταω για αλεξια μου λενε δεν δουλευει οπωτε περασμα παλι με την μαριαννα,αφου μου φερνει απο μονη της το αις τι που πινω χωρις να το ζητησω κ αφου μου λεει ποσο μου παει το ροζ πολο που φορουσα αρχισε τα γλωσσοφιλα κ το χαμουρεμα εγω της σηκωσα την μικροσκοπικη φουστιτσα που φορουσε κ χουφτωσα τα κολωμερια της...οταν ειδα οτι φορουσε ροζ ταγκα στρινγκ της ειπα κ εσενα σου πανε τα ροζ....δεν θα μπω σε λεπτομεριες του αγωνα ηταν ολα οπως τα εχω ξαναγραψει...θα αναφερθω σε κατι αλλο που πρωτη φορα μου ετυχε μαζι της,αφου τελειωσα πανω στο μισαωρο σηκωνεται να φυγει ,της λεω που πας εχουμε ακομα ενα τεταρτο ,τοτε γυρισε αρχισε να με χαιδευει κ μου λεει εχω κ αλλο προφυλακτικο θελω να με ξαναγαμησεις....της λεω ποσα θες μου λεει αλλα 80!!!!!της λεω για αλλα 45 λεπτα? μου λεει οχι για το υπολοιπο τεταρτο!!!!!!!!της λεω οχι κ παω για μπανιο με ξενερωσε γιατι δεν μου το εχει ξανακανει αυτο.....οταν γυρισα απο το μπανιο κ ηρθε να την πληρωσω...με ειδε νευριασμενο καταλαβε η το επαιξε πως καταλαβε την μαλακια της κ αρχισε της ζουζουνιες την για να μαλακωσω....ποτε μην λες μεγαλη κουβεντα αλλα κατα 98% δεν ξαναπαω μαζι της παρα το τρολο γαμησι που κανει γιατι με ξενερωσε κ δεν περιμενα τετεια συμπεριφορα μετα τις τοσες φορες που εχω περασει μαζι της....κ σε τοσο δυσκολα οικονομικους καιρους...εφυγα κ πηγα γι αλλα.....
 

Επισκέπτης
επισκεψη σημερα γυρω στις 14.00 με σκοπο να δοκιμασω την αλεξια που ειχα μπανισει την προηγουμενη βδομαδα....παρελαση μαριαννα , αλισια , κλαουντια , το κινεζακι κ η ατζελα στο δωματιο....ρωταω για αλεξια μου λενε δεν δουλευει οπωτε περασμα παλι με την μαριαννα,αφου μου φερνει απο μονη της το αις τι που πινω χωρις να το ζητησω κ αφου μου λεει ποσο μου παει το ροζ πολο που φορουσα αρχισε τα γλωσσοφιλα κ το χαμουρεμα εγω της σηκωσα την μικροσκοπικη φουστιτσα που φορουσε κ χουφτωσα τα κολωμερια της...οταν ειδα οτι φορουσε ροζ ταγκα στρινγκ της ειπα κ εσενα σου πανε τα ροζ....δεν θα μπω σε λεπτομεριες του αγωνα ηταν ολα οπως τα εχω ξαναγραψει...θα αναφερθω σε κατι αλλο που πρωτη φορα μου ετυχε μαζι της,αφου τελειωσα πανω στο μισαωρο σηκωνεται να φυγει ,της λεω που πας εχουμε ακομα ενα τεταρτο ,τοτε γυρισε αρχισε να με χαιδευει κ μου λεει εχω κ αλλο προφυλακτικο θελω να με ξαναγαμησεις....της λεω ποσα θες μου λεει αλλα 80!!!!!της λεω για αλλα 45 λεπτα? μου λεει οχι για το υπολοιπο τεταρτο!!!!!!!!της λεω οχι κ παω για μπανιο με ξενερωσε γιατι δεν μου το εχει ξανακανει αυτο.....οταν γυρισα απο το μπανιο κ ηρθε να την πληρωσω...με ειδε νευριασμενο καταλαβε η το επαιξε πως καταλαβε την μαλακια της κ αρχισε της ζουζουνιες την για να μαλακωσω....ποτε μην λες μεγαλη κουβεντα αλλα κατα 98% δεν ξαναπαω μαζι της παρα το τρολο γαμησι που κανει γιατι με ξενερωσε κ δεν περιμενα τετεια συμπεριφορα μετα τις τοσες φορες που εχω περασει μαζι της....κ σε τοσο δυσκολα οικονομικους καιρους...εφυγα κ πηγα γι αλλα.....

είπαμε... η Μαριάννα είναι φραγκοφονιάς!
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Τι φραγκοφονιάς. Μία κλασσική πουτάνα είναι με τη μόνη διαφορά ότι είναι και έξυπνη. Τα δίνει όλα στο πρόγραμμα και έτσι εξασφαλίζει μόνιμους πελάτες.
 

XPEP

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
373
Κριτικές
15
Like
231
Πόντοι
5.760
Επίσκεψη στο εν λόγω μαζατζιδικο σήμερα το πρωί με το που άνοιξε
Μίλησα με την σεριφισα και της είπα ότι θέλω τη Μαριάννα για μια ώρα  καθαρό sex
Φουλ service με πρωκτικο και πολλαπλές εκτωνωσεις
Μετά απο διαπραγματεύσεις τα βρήκαμε στα 180€
Η Μαριάννα παιδιά μεταμορφώνεται άμα τις τα σκασεις χοντρά...
Την γαμησα και έχυσα 4 φορές κυριολεκτικά αυτό που λέμε πιπα κωλο εμπλοκή
2 φορές στο λαρυγγι της και 2 στην σουφριτσα της
Η μονή μαλακια το χερουλι του μπανιου που είχε χαλάσει και μου άνοιξαν για να βγω
Συμπέρασμα ακριβό αλλά αξίζει  πολυ έστω και για φορά


 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Η Μαριάννα παιδιά μεταμορφώνεται άμα τις τα σκασεις χοντρά...
Σχεδον ΟΛΕΣ οι καργιολοπουτανες μεταμορφώνονται ΑΝ τους τα σκασεις χοντρα.  :P
το θέμα ειναι πως εμεις θα παιρνουμε απο αυτες το καλυτερο δυνατο σερβις με το χαμηλοτερο δυνατο κοστος για εμας... ;)

Την γαμησα και έχυσα 4 φορές κυριολεκτικά αυτό που λέμε πιπα κωλο εμπλοκή

Η μονή μαλακια το χερουλι του μπανιου που είχε χαλάσει και μου άνοιξαν για να βγω
:2funny:ρε κλειδωθηκες στο μπανιο!!!

 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
Επίσκεψη στο εν λόγω μαζατζιδικο σήμερα το πρωί με το που άνοιξε
Μίλησα με την σεριφισα και της είπα ότι θέλω τη Μαριάννα για μια ώρα  καθαρό sex
Φουλ service με πρωκτικο και πολλαπλές εκτωνωσεις
πώς την είπαμε την κυρία; :think:
 

XPEP

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
373
Κριτικές
15
Like
231
Πόντοι
5.760
Eλίνα αν θυμάμαι καλα
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Φουλ service με πρωκτικο και πολλαπλές εκτωνωσεις
Μετά απο διαπραγματεύσεις τα βρήκαμε στα 180€

Νομίζω ότι έδωσες πάρα πολλά. Υποκειμενικό είναι βέβαια αλλά 180 σε μασατζίδικο για τη Μαριάννα δεν τα έδινα.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Αγαπητε φιλε !!!
Η ΚΥΡΙΑ ΒΕΤΤΑ, ηταν σεριφισα στο Κ48 και τωρα ειναι αλλου !!!
Για τα υπολοιπα, κανε κουβεντα με τον φιλο σου και τοτε ενημερωσε, οσο μπορεις καλυτερα !!!
Αγαπητε φιλε !!!
Πότε είπα εγώ ότι Η ΚΥΡΙΑ ΒΕΤΤΑ ΔΕΝ  ηταν σεριφισα στο Κ48 και τωρα ειναι αλλου ??
Οταν πήγε το παλλικάρι ήταν η Ελίνα στην υποδοχή. Το post σου τι νόημα έχει?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Επίσκεψη στο εν λόγω μαζατζιδικο σήμερα το πρωί με το που άνοιξε
Μίλησα με την σεριφισα και της είπα ότι θέλω τη Μαριάννα για μια ώρα  καθαρό sex
Φουλ service με πρωκτικο και πολλαπλές εκτωνωσεις
Μετά απο διαπραγματεύσεις τα βρήκαμε στα 180€
Η Μαριάννα παιδιά μεταμορφώνεται άμα τις τα σκασεις χοντρά...
Την γαμησα και έχυσα 4 φορές κυριολεκτικά αυτό που λέμε πιπα κωλο εμπλοκή
2 φορές στο λαρυγγι της και 2 στην σουφριτσα της
Η μονή μαλακια το χερουλι του μπανιου που είχε χαλάσει και μου άνοιξαν για να βγω
Συμπέρασμα ακριβό αλλά αξίζει  πολυ έστω και για φορά
180??
τι διαβάζουμε γμτ....
χαχαα
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Και στα στούντιο το "πρόγραμμα μιας ώρας με όλες τις υπηρεσίες της κοπέλας και δυο εκτονώσεις" 200 ευρώ κοστίζει... Ακριβό λοιπόν το 180ρι, αλλά μέσα στα πλαίσια που κινούνται οι τιμές, αφού μάλιστα περιλάμβανε...τετραπλή κατάθεση και πίσω πόρτα.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Eγώ γι αυτό λέω ότι είναι υποκειμενικό. Τέσσερεις φορές σε μία ώρα ούτε όταν ήμουν είκοσι χρονών δεν έχυνα. Όσο για την πίσω πόρτα της Μαριάννας την παίρνεις με μαξ +20 αν όχι τσάμπα.
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Eγώ γι αυτό λέω ότι είναι υποκειμενικό. Τέσσερεις φορές σε μία ώρα ούτε όταν ήμουν είκοσι χρονών δεν έχυνα. Όσο για την πίσω πόρτα της Μαριάννας την παίρνεις με μαξ +20 αν όχι τσάμπα.

Εγώ μια φορά της έδωσα +20 εθελοντικά για την πίσω πόρτα. Όλες τις τσάμπα.
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Σχεδον ΟΛΕΣ οι καργιολοπουτανες μεταμορφώνονται ΑΝ τους τα σκασεις χοντρα.  :P
το θέμα ειναι πως εμεις θα παιρνουμε απο αυτες το καλυτερο δυνατο σερβις με το χαμηλοτερο δυνατο κοστος για εμας... ;)
:2funny:ρε κλειδωθηκες στο μπανιο!!!

Παρά λίγο να την πάθω κι εγώ την Πέμπτη !  :grin:

Μου έμεινε η μπετούγια στο χέρι, ευτυχώς από την έξω μεριά του μπάνιου !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom