Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

galag

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Η Μελίσα επέστρεψε?
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Πηγα σημερα για μαριαννα αλλα ελειπε.διαλεξα κινεζα νινι!!!μασαζ μετριο αλλα στα υπολοιπα πυραυλος το κινεζακι!!!απιστευτη πιπα!πρωτη φορα μου ρουφανε ολες τις μπαλες χωρις να πονεσω...ξερει καλα τη δουλεια της...δεκτικη σε ολα..gfe made in hong kong
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτα κυριακες?καμια βυζομανα εχει?
 

neos.p

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ξερει κανεις η ναομι απο αγιο δομινικο που προσφερει τωρα τις υπηρεσιες της?
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
χθες η ναόμι έλειπε...
για μια μικρούλα ξανθιά ~Άντζελα~, γνωρίζει κανείς τίποτε;
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
χθες η ναόμι έλειπε...
για μια μικρούλα ξανθιά ~Άντζελα~, γνωρίζει κανείς τίποτε;

κινεζάκι υπήρχε, κανονικής σωματικής διάπλασης, και όχι κλασικού μινιόν στυλ...
διορθώνω την ερώτηση για την Άντζελα, και μου αρκεί που συναθλητής την αναφέρει "διεκπεραιωτική" 2 σελίδες πίσω...
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
χθες η ναόμι έλειπε...
για μια μικρούλα ξανθιά ~Άντζελα~, γνωρίζει κανείς τίποτε;
Tyrael παιδι μου,δεν ενημερωνεσαι βλεπω.....το amnesia σου εχει παρει τα μυαλα :cheesy: ;)
Εχει ειπωθει οτι η ατζελα του Κ48,ειναι η χριστινα του σ147
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
το amnesia σου εχει παρει τα μυαλα :cheesy: ;)
Εχει ειπωθει οτι η ατζελα του Κ48,ειναι η χριστινα του σ147

παλιότερα ναι, η Βάθη κάτι μου έλεγε...
πλέον, απολύτως τίποτε...

φχαριστώ για το info {και σένα και το jerry...}  :thumbsup:
η Άντζελα, στην πασαρέλα την Παρασκευή ήταν χαμογελαστή, Σάββατο μεσημέρι με τα μούτρα στο πάτωμα....
να σημειωθεί ότι έκανε την εμφάνισή της στο τσακ, γιατί την περίμενε πελάτης σε δωμάτιο...
τώρα να υποθέσω πώς πέρασε ο δυστυχής, ή να αφήσω τη φαντασία να οργιάσει;
δεν πέρασα εννοείται...
και δεν θέλησα να κάνω το 2/2 με Μαριάννα, {η οποία την Παρασκευή με έστειλε αδιάβαστο...} :pipa1:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Κυρία Γιούλη μας διαβάζετε υποθέτω...
Θεωρώ, τουλάχιστον ατυχή στιγμή, την ανάρμοστη συμπεριφορά σας κατά την επίσκεψή μου, Σάββατο απόγευμα. Ο χαρακτηρισμός που μου απευθύνατε δε σας τιμά, ενώ απορώ γιατί τον ξεστομίσατε στον φίλο μου φεύγοντας κι όχι σε μένα... Λαμβάνοντας υπόψη αρκετές αρνητικά σχόλια που αφορούν στο "θεραπευτήριό" σας,  από γνωστούς μου και κάποια αξιόλογα μέλη του συγκεκριμένου ιστότοπου, απορώ αλήθεια, που αποσκοπεί η προτροπή σας προς τους πελάτες, να επικοινωνούν σε δύο τηλέφωνα για οποιοδήποτε πρόβλημα προκύψει.... Μήπως στο να λάβουν και αυτοί από εσάς αντίστοιχους χαρακτηρισμούς?
Με όλο τον σεβασμό μου.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Φίλε,χωρίς να γνωρίζω φυσικά το περιστατικό σου λέω οτι εισαι λάθος....ποιός είναι ο σκοπός σου? να εκθέσεις τη Γιούλη και το μαγαζί στο φόρουμ? δόσε τότε λεπτομέρειες και πες μας τι ακριβως συνέβη....σου μίλησε ασχημα η Γιούλη? τότε γιατί δεν της απάντησες εκείνη την ωρα και της τα λές απο δω?
Επειδή,απο τα γραφόμενά σου,βλέπω ότι και καλά Ελληνικά γράφεις,αρα εισαι Ελληνας,και καλό επίπεδο μόρφωσης εχεις,και παράλληλα εισαι παλιός εδω,σου λέω οτι αυτή είναι λάθος αντιμετώπιση....ασε που "καρφώνεσαι",δηλαδή ταυτοποιείται το ψευδωνυμο με το ποιος εισαι....είπαμε να τα αποφεύγουμε αυτά,για δικό μας καλό....
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
κάποιες φορές σε ορισμένα μέρη, αισθάνεσαι ανεπιθύμητος...
επειδή όλο αυτό πλανάται στην ατμόσφαιρα και δεν γίνεται ξεκάθαρο, μου χαλά τη διάθεση...

πάντως είμαι ευχαριστημένος με τις υπηρεσίες την κοριτσιών που εργάζονται φιλότιμα, και σέβονται τον κάθε πελάτη...
περισσότερο θα αναφερθώ στη Μαριάννα, γιατί ανήκει σε εκείνες τις κοπέλες {μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού} που με ερέθισαν περισσότερο {σωματικά, αλλά κυρίως εγκεφαλικά}... κρίμα που δε θα μου δοθεί η ευκαιρία να την ξαναδώ...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.639
Πόντοι
46.232
κάποιες φορές σε ορισμένα μέρη, αισθάνεσαι ανεπιθύμητος...
επειδή όλο αυτό πλανάται στην ατμόσφαιρα και δεν γίνεται ξεκάθαρο, μου χαλά τη διάθεση...

πάντως είμαι ευχαριστημένος με τις υπηρεσίες την κοριτσιών που εργάζονται φιλότιμα, και σέβονται τον κάθε πελάτη...
περισσότερο θα αναφερθώ στη Μαριάννα, γιατί ανήκει σε εκείνες τις κοπέλες {μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού} που με ερέθισαν περισσότερο {σωματικά, αλλά κυρίως εγκεφαλικά}... κρίμα που δε θα μου δοθεί η ευκαιρία να την ξαναδώ...
φιλε για την μαριαννα εχεις δικιο ειμαι φαν της κ ποτε δεν με εχει απογοητευσει η ξεπεταξει ,σημερα το μεσημερι(κυριακη)την ξανατιμησα μου εκανε εντυπωση που δουλευε κυριακη κ σε ερωτηση μου μου απαντησε αφου οι αλλες δουλευουν κ κυριακη εγω να κατσω....μπορεις να την ξαναδεις αν θελεις εκτος μαγαζιου....ολο τον αυγουστο θα ειναι στην πατριδα της την ρουμανια κ συγγεκριμενα στην κονσταντζα....πηγαινε εκει διακοπες να τα συνδιασεις :cheesy: :cheesy:

 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
μπορεις να την ξαναδεις αν θελεις εκτος μαγαζιου....ολο τον αυγουστο θα ειναι στην πατριδα της την ρουμανια κ συγγεκριμενα στην κονσταντζα....πηγαινε εκει διακοπες να τα συνδιασεις :cheesy: :cheesy:
λες να το παίξω σεξο~τουρίστας;  :2funny:
ελπίζω να λυθεί όποιο ζήτημα έχει προκύψει {αν και πιστεύω ότι πρόκειται για παρεξήγηση} και να γίνω δεκτός στο κατάστημα...
θα δείξει....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ελπίζω να λυθεί όποιο ζήτημα έχει προκύψει {αν και πιστεύω ότι πρόκειται για παρεξήγηση} και να γίνω δεκτός στο κατάστημα...
θα δείξει....
  ναι, αν τουs τα ακουμπαμε  καθε φορα που πηγαινουμε, θα λυθει.  ειναι τελειωs ανισορροπεs ολεs τουs( οχι μονο στο 48, αλλα ολουθε.  μονο αν τιs ζησειs εξω απο τα μαγαζια , το διαπιστωνειs.    απο αφεντικα μεχρι και την τελευταια.    ασε μην τα παρω και γραψω και εδω καποια σχετικα.    και μετα  βγαινουν καποια κολλημενα , ανεγκεφαλα παιδακια  του καθε μαγαζιου και τηs καθε μιαs, και κανουν τουs υποστηρικτεs kai τουs ξυπνιουs.  ξερουν αυτοι , ποιουs εννοω και για που).
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
   ναι, αν τουs τα ακουμπαμε  καθε φορα που πηγαινουμε, θα λυθει.   ειναι τελειωs ανισορροπεs ολεs τουs( οχι μονο στο 48, αλλα ολουθε.  μονο αν τιs ζησειs εξω απο τα μαγαζια , το διαπιστωνειs.    απο αφεντικα μεχρι και την τελευταια.     ασε μην τα παρω και γραψω και εδω καποια σχετικα.    και μετα  βγαινουν καποια κολλημενα , ανεγκεφαλα παιδακια  του καθε μαγαζιου και τηs καθε μιαs, και κανουν τουs υποστηρικτεs kai τουs ξυπνιουs.  ξερουν αυτοι , ποιουs εννοω και για που).
ποιους.......ποιους???????????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εννοώ οι πελάτες που είναι μόνιμοι θαμώνες στα μαγαζιά αυτά, χαλάνε εκεί όλα τους τα λεφτά, ξέρουν όλες τις κοπέλες ακόμα και το πού είχε κλάσει η προγιαγιά της όταν έφαγε φακές στον πόλεμο, και τις πολιορκούν λες και δεν έχει γκόμενες έξω ... δεν είναι πειραγμένοι στον εγκέφαλο

οι πελάτες που τους κάνουνε αδριάντες και τεμενάδες..δεν είναι πειραγμένοι στον εγκέφαλο...

μάλιστα....αυτές φταίνε. ΟΚ
όπως τον μάθεις τον καθένα θα φερθεί αγαπητέ
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
εννοώ οι πελάτες που είναι μόνιμοι θαμώνες στα μαγαζιά αυτά, χαλάνε εκεί όλα τους τα λεφτά, ξέρουν όλες τις κοπέλες ακόμα και το πού είχε κλάσει η προγιαγιά της όταν έφαγε φακές στον πόλεμο, και τις πολιορκούν λες και δεν έχει γκόμενες έξω ... δεν είναι πειραγμένοι στον εγκέφαλο

οι πελάτες που τους κάνουνε αδριάντες και τεμενάδες..δεν είναι πειραγμένοι στον εγκέφαλο...

μάλιστα....αυτές φταίνε. ΟΚ
όπως τον μάθεις τον καθένα θα φερθεί αγαπητέ
  :rockon:    πολυ σωστα.  και αυτοι ειναι. 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
πάνω κάτω οπως τα λέει ο τζερυ ειναι τα πραγματα...
αλλά ολα εχουν και την εξήγηση τους...
οι μασατζουδες ειναι κλεισμενες 6-7 ημερες την εβδομαδα, 10+ ωρες την ημερα στο μαγαζι...
ολη την ημερα ασχολουνται με δουλεια και στα κενά σχολιαζουν με τις αλλες μασατζουδες τους πελατες...(ποσο την εχουν, ποσο μαλακες ειναι κτλ). Οποτε ολη τους η καθημερινοτητα περιστρεφεται γυρω απο αυτο...το γαμησι...δεν ασχολουντε με τιποτα αλλο...
Επιπλεον εχουνε κοντρα μεταξυ τους ποια ειναι πιο ωραια, σε ποια κανουν κομλιμεντα ή δινουν μπουρμπουαρ -και  γιατι- οι πελατες...
Επισης φοβουντε ποτε θα τους γινει πεσιμο και θα τις μαζεψουνε..
Επίσης φανταστειται και με ποιους εχουνε να κανουνε...
Πολλοι πελατες των μασαζ ειναι ανωμαλαρες του κερατα. Και ο λογος που πηγαινουν στα μασαζ ειναι ακριβως οτι στα στουντιο και στα μπουρδελα δεν μπορουν να ζητησουν τις υπηρεσιες που τους κανουν στα μασαζ. Το κατουρημα μαθαινω παει συννεφο στα πιο παλια μασατζιδικα....αντε τωρα ο αλλος να παει στο στουντιο και να ζητησει να τον κατουρησουν...
Τελος υπαρχουν παντα και παντου οι φοβεροι αγαπουληδες που πανε και κανουν τεμεναδες και γλυκες στην καθε μασατζου...
Βαλτε ολα αυτα τα παραπανω μαζι καντε τα κοκτειλ και μετα καταλαβενεται γιατι οι μασατζουδες (οι περισσοτερες) ειναι οπως ειναι και εχουν την συμπεριφορά που εχουν....
Αυτα....... :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom