Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
μαυρο στις μπριζολερι που δεν εκτιμουν τα ευρω μας.Αν και δεν πηγαινω συχνα μια φορα τον μηνα ισως και ποιο αραια.[size=10pt][size=10pt]Υπαρχουν και με 60 ευρω και σχεδον ωρα ολοκληρη[/size][/size].Ας πηγαινουν εκει αυτοι που τους περισευουν εμενα με εχει ταραξει η εφορια κτλ...ολο στο δεινε ειμαι οποτε που να περισεψουν λεφτα για το καημενο το κορμακι μας για μασαζακι...Οποτε κυνηγαμε παντα το καλυτερο VFM.


Για ποιά μιλάς? Προσωπικά γνωρίζω 2 με 60 αλλα είναι για μισή ώρα.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
παιδια τι λετε η μαριαννα  δεν αστειουοταν καθολου
η σεριφισα μου ειπε οτι οτι απο εμενα εισαι ενταξυ να κατσεις 60 καθαρο χρονο και να γαμησεις οσο αντεχεις χωρις καθολου μασαζ με 150
απλα για το πρωκτικο θα μιλησεις με την μαριαννα
μιλησαμε 2 λεπτα και τηs λεω : μαριαννα δεν εχω πανω απο 150 και αυτη μου λεει θελω αλλα 20 για το anal !!!
εφυγα και η χοντρουλα ξανθουλα σεριφισα με κοιταγε με υφοs αποφοητευσης

YΓ:υπαρχει καποιο αλλο μαγαζι και κοπελα που να συστεινεται σε στυλ μαριαννας που να κανει ολα για να διαπραγματευω το 150€
Ρε παιδια, με δουλευετε ???
Με δυο ογδονταρια, αρα 160, θα την πηδαγες δυο φορες,ενω ο χρονος σου θα ηταν 40'+40'=80 λεπτα. Και αντε να υποθεσουμε οτι ηθελε και αλλα 20 για το κωλαρακι της, παμε στα 180 ευρω. Εεε'  ειναι πολυ μαλακισμενες, που αφησαν τετοιο πελατη, να τους φυγει μεσα αποο τα χερια !!!
Κανονικα θα'πρεπε, να σε βαλουν μεσα στο δωματιο, να σου δωσουν οτι ηθελες και για μπονους, να σου κανουν και μια  :pipa2: με οποια κοπελα διαλεγες !!!
Εφυγε η Κα ΒΕΤΑ και τα σκατωσαν !!!
Μαυρο και απο μενα  τοτε !!!
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
νομιζω πως στραβωσε η φαση γιατι το συζητησες εκτος δωματιου.μπες μεσα με 80 και μετα insert coins for extra ball :rockon: :rockon:σωστος??η μαριαννα ειναι μια χαρα μεσα.περιεργο μου φαινεται.μηπως πηγες στα τελειωματα???9 παρα?
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
νομιζω πως στραβωσε η φαση γιατι το συζητησες εκτος δωματιου.μπες μεσα με 80 και μετα insert coins for extra ball :rockon: :rockon:σωστος??η μαριαννα ειναι μια χαρα μεσα.περιεργο μου φαινεται.μηπως πηγες στα τελειωματα???9 παρα?
Η ωρα, δεν ειναι δικαιολογια για το ποσο που ζητησαν, ειναι μονο για την ξεπετα !!!
Αφου ο συναδελφος ζητησε μια ωρα και η σεριφισα του ειπε, μια ωρα καθαρος χρονος με οσες εκτονωσεις προλαβεις !!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
η μαριαννα τα κανει ολα με 80,απλα ηθελε να αρπαξει οτι περισσοτερο μπορουσε,
γι αυτο που ζητας ειχε αναφερθει ενας συναγωνηστης πιο παλια για συγγρου 318
αλλα για μενα δεν εχει κατι αξιογαμητο,βεβαια εχω να το επισκευτω πανω απο μηνα
γιατι οσες φορες ειχα παει δεν ειχε για μενα τιποτα καλο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
μετα απο την επισκεψη στην χριστινα σ 47 κ γυρω στις 6.30 ηθελα το "βρομικο"μου που επιβαλεται μετα απο καθε διασκεδαση οποτε
επισκεψη κ48 για το σιγουρακι την μαριαννα,δεν θα γραψω λεπτομεριες ειναι ολα τα λεφτα στο κρεβατι γιατι απο μασαζ δεν το εχει,
για λεπτομεριες ας δειτε παλιες κριτικες μου γιατι αν γραψω παλι λεπτομεριες θα με πουν παλι προμοτορα :2funny: :2funny:
εκατσε σχεδον 40 λεπτα χωρις να εχει τασεις φυγης ενω ειναι η πρωτη φορα που με σταματησε και μου ειπε οχι αλλο
απο τον κωλο γιατι την ειχα ξεσκισει,στα αρνητικα παλι το θεματακι της με την καθαριοτητα
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μετα απο την επισκεψη στην χριστινα σ 47 κ γυρω στις 6.30 ηθελα το "βρομικο"μου που επιβαλεται μετα απο καθε διασκεδαση οποτε
επισκεψη κ48 για το σιγουρακι την μαριαννα,δεν θα γραψω λεπτομεριες ειναι ολα τα λεφτα στο κρεβατι γιατι απο μασαζ δεν το εχει,
για λεπτομεριες ας δειτε παλιες κριτικες μου γιατι αν γραψω παλι λεπτομεριες θα με πουν παλι προμοτορα :2funny: :2funny:
εκατσε σχεδον 40 λεπτα χωρις να εχει τασεις φυγης ενω ειναι η πρωτη φορα που με σταματησε και μου ειπε οχι αλλο
απο τον κωλο γιατι την ειχα ξεσκισει,στα αρνητικα παλι το θεματακι της με την καθαριοτητα
φιλε το θεμα με τη καθαριοτητα ειναι το κυριοτερα πλα τΑ αλλα αλλα λογια να γαμιομαστε
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.218
Πόντοι
3.910
μετα απο την επισκεψη στην χριστινα σ 47 κ γυρω στις 6.30 ηθελα το "βρομικο"μου που επιβαλεται μετα απο καθε διασκεδαση οποτε
επισκεψη κ48 για το σιγουρακι την μαριαννα,δεν θα γραψω λεπτομεριες ειναι ολα τα λεφτα στο κρεβατι γιατι απο μασαζ δεν το εχει,
για λεπτομεριες ας δειτε παλιες κριτικες μου γιατι αν γραψω παλι λεπτομεριες θα με πουν παλι προμοτορα :2funny: :2funny:
εκατσε σχεδον 40 λεπτα χωρις να εχει τασεις φυγης ενω ειναι η πρωτη φορα που με σταματησε και μου ειπε οχι αλλο
απο τον κωλο γιατι την ειχα ξεσκισει,στα αρνητικα παλι το θεματακι της με την καθαριοτητα

Η καθαριότητα συνάδελφε είναι το Α και το Ω. Τελεία και παύλα.
 

big_menn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό μου το είχε πει και μένα η Μελίσα. Όταν όμως την επόμενη φορά, ρώτησα τη σερίφισα μου είπε 40 λεπτά 80€.
Ή είναι κόλπο της Μελίσας ή την είχανε ψαρώσει.
η Μελισα το κοντοπουτανο το ξανθο ειναι ακομα εκει???ασ ενημερωση κανεισ πλσ!!!!!!!!!
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
μετα απο την επισκεψη στην χριστινα σ 47 κ γυρω στις 6.30 ηθελα το "βρομικο"μου που επιβαλεται μετα απο καθε διασκεδαση οποτε
επισκεψη κ48 για το σιγουρακι την μαριαννα,δεν θα γραψω λεπτομεριες ειναι ολα τα λεφτα στο κρεβατι γιατι απο μασαζ δεν το εχει,
για λεπτομεριες ας δειτε παλιες κριτικες μου γιατι αν γραψω παλι λεπτομεριες θα με πουν παλι προμοτορα :2funny: :2funny:
εκατσε σχεδον 40 λεπτα χωρις να εχει τασεις φυγης ενω ειναι η πρωτη φορα που με σταματησε και μου ειπε οχι αλλο
απο τον κωλο γιατι την ειχα ξεσκισει,στα αρνητικα παλι το θεματακι της με την καθαριοτητα
κριμα....δεν λυπαται καθολου τον εαυτο της....σε λιγο καιρο απο τα προβληματα θα φοραει pambers..... :S :S :S :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

big_menn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
η μαριαννα τα κανει ολα με 80,απλα ηθελε να αρπαξει οτι περισσοτερο μπορουσε,
γι αυτο που ζητας ειχε αναφερθει ενας συναγωνηστης πιο παλια για συγγρου 318
αλλα για μενα δεν εχει κατι αξιογαμητο,βεβαια εχω να το επισκευτω πανω απο μηνα
γιατι οσες φορες ειχα παει δεν ειχε για μενα τιποτα καλο
κ εγω ξερω οτι η Μαριαννα τα κανει ολα με 80!αλλαξε κατι???εαν ναι ποσα ζηταει για το κουλουρι τησ τωρα?γιατι μπερδευτηκα λιγο??!!!εε οχι και 150 τωρααα !!! :huh: :s&m_1:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
η Μελισα το κοντοπουτανο το ξανθο ειναι ακομα εκει???ασ ενημερωση κανεισ πλσ!!!!!!!!!

H μελίσσα δεν ήταν ξανθιά. Οπότε αν λέμε την ίδια εχει φύγει εδώ και 3 εβδομάδες.
Όποιος την εντοπίσει σφυράει.  ;)
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
34
Like
3.871
Πόντοι
4.365
κ εγω ξερω οτι η Μαριαννα τα κανει ολα με 80!αλλαξε κατι???εαν ναι ποσα ζηταει για το κουλουρι τησ τωρα?γιατι μπερδευτηκα λιγο??!!!εε οχι και 150 τωρααα !!! :huh: :s&m_1:

Η Μαριάννα ζητάει εξτρα τον κώλο εκεί που την παίρνει  ;)

Αυτό όμως που θα αρχίσει να ζητάει έξτρα ακόμα και στους παλιούς πελάτες είναι το μασάζ και το πλύσιμο (το δικό της)..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
Η Μαριάννα ζητάει εξτρα τον κώλο εκεί που την παίρνει  ;)

Αυτό όμως που θα αρχίσει να ζητάει έξτρα ακόμα και στους παλιούς πελάτες είναι το μασάζ και το πλύσιμο (το δικό της)..
σωστος  :2funny: :2funny: :cheesy:
 

fytilis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
με΄τα απο παλαιότερες αναφορές εδω μέσα , την τελευταία φορά που πήγα με Μαριάννα, της πρότεινα να μπούμε για μπάνιο μαζί πριν την συνεδρία και κατευθείαν ήρθε....

την είδα λοιπόν με τα μάτια μου....

αν το κάνουμε 2-3 αυτό να δείτε που θα μπεί κανονικά στο πρόγραμμά της...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
με΄τα απο παλαιότερες αναφορές εδω μέσα , την τελευταία φορά που πήγα με Μαριάννα, της πρότεινα να μπούμε για μπάνιο μαζί πριν την συνεδρία και κατευθείαν ήρθε....

την είδα λοιπόν με τα μάτια μου....

αν το κάνουμε 2-3 αυτό να δείτε που θα μπεί κανονικά στο πρόγραμμά της...
Θα'χει πλακα, να το χρεωνει εχτρα !!!
χαχαχαχαχαχαχαχα !!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.869
Κριτικές
47
Like
17.209
Πόντοι
7.135
Εχει πλάκα να το κάνουν... :2funny: :2funny: :2funny:.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Σημερινή (σαββατιάτικη) επίσκεψη. Πήρα την Άντζελα. Είναι φρέσκια παραλαβή στο ίδρυμα, ξανθιά Ουγγαρέζα, 20 χρονών. Προς έκπληξή μου ξέρει να κάνει και μασάζ!  :o Μετά το μασάζ ακολούθησε καθαρισμός με οινόπνευμα και βουρ στο κυρίως γεύμα. Ωραίο σώμα, στοματικό καλό, αρκετή καθοδήγηση και κάπως διεκπεραιοτική μπριζόλα. Όλη η συνεδρία κράτησε 40'. Δεν τα έκλαψα τα 80 ευρά αλλά δεν θα τα ξαναδώσω στην ίδια.

Γενικά το μαγαζί έπεσε νομίζω. Φεύγοντας είδα και τη Μαριάννα που είναι μάλλον το καυλάκι του μαγαζιού. Η σεριφ-woman μου είπε ότι το μαγαζί δεν φέρνει και δεν θα ξαναφέρει κινεζάκια.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καλα ....αυτη  η Μαριαννα δεν κολωνει πουθενα λεμε.......Ακουραστη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom