Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gekamp16

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
10
Μαριάννα οκ σταθερή αξία ....παίζουν λκαλά όμως και Αλίσια και Ιωάννα Μαυριτανή με σώμα φαρμάκι και πίπα ζάχαρη... :pipa2: :rockon:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Μαριάννα.
Πίπα χωρίς προφυλακτικό, γλειψίματα παντού (και όταν λέμε παντού, το εννοώ), τον παίρνει από ΟΛΕΣ τις τρύπες, δεκτική και στις πιο τρελές απαιτήσεις, (πουτσοσκάμπιλα-κωλοχάστουκα-μουνοδακτυλιάσματα-κωλοδάκτυλα)  και ξεκινάει απ΄ευθείας σε όλα τα παραπάνω.
Δηλ. μασάζ, μην περιμένεις, εκτός και αν σου αρέσουν τα πασαλείμματα, ή την βρίσκεις με τον λαδωμένο π...ο σου και να στον παίζει.   
Πιθανόν να υπάρχουν και κανά-δυό ακόμα,ας βοηθήσει και κανένας άλλος συνάδελφος.

Παίχτες να απαιτείτε το μασαζάκι από τις κορασίδες ώστε να συμπληρώνετε το 40-45λεπτο... γιατί αν πάτε κατευθείαν στο ψητό, με το δεδομένο ότι είναι αστεράκια τα μωρά, θα έχετε ολοκληρώσει τη συνεδρία στα 20' max και μετά το πουλάκι πέταξε για άλλο κλαδάκι...κι ο νοών νοείτω, για να μην δημιουργούνται παρεξηγήσεις μεταξύ ημών και της επιχείρησης.
Συμπέρασμα προσωπικό. ;) 
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παίχτες να απαιτείτε το μασαζάκι από τις κορασίδες ώστε να συμπληρώνετε το 40-45λεπτο... γιατί αν πάτε κατευθείαν στο ψητό, με το δεδομένο ότι είναι αστεράκια τα μωρά, θα έχετε ολοκληρώσει τη συνεδρία στα 20' max και μετά το πουλάκι πέταξε για άλλο κλαδάκι...κι ο νοών νοείτω, για να μην δημιουργούνται παρεξηγήσεις μεταξύ ημών και της επιχείρησης.
Συμπέρασμα προσωπικό. ;) 


...της Μαριάννας πέστα, που με το που μπαίνει μέσα, αρχινάει τα γδυσίματα, τα τριψίματα, κ.ο.κ. :2funny: :2funny: :2funny:

Αλλά δεν παύει να έχεις δίκιο σε αυτά που λες!!!!!!!
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
...της Μαριάννας πέστα, που με το που μπαίνει μέσα, αρχινάει τα γδυσίματα, τα τριψίματα, κ.ο.κ. :2funny: :2funny: :2funny:

Μου τά'κανε και μένα αλλά δε μάσησα...την έβαλα να με τρίψει και χαλάρωσα και μετά είχαμε πατουροπάρτυ! Και τώρα που με βλέπει να μην την επιλέγω με ρωτάει γιατί.. :uglystupid: Να βάζουμε κάποτε κι εμείς τους κανόνες. :bottom:
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Μου τά'κανε και μένα αλλά δε μάσησα...την έβαλα να με τρίψει και χαλάρωσα και μετά είχαμε πατουροπάρτυ! Και τώρα που με βλέπει να μην την επιλέγω με ρωτάει γιατί.. :uglystupid: Να βάζουμε κάποτε κι εμείς τους κανόνες. :bottom:

έχει εξελιχθεί σε ξεπέτα το ξεκώλι η Μαριάννα, αλλά θα τη στρώσω :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

XPEP

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
373
Κριτικές
15
Like
231
Πόντοι
5.760
Επίσκεψη σήμερα στις 13:30
Το μαγαζί άδειο ειμουν μόνος
Λέω θέλω την Μαριάννα για μια ώρα μόνο σεξ πολλαπλές φορές με cim anal, extra balls
Απάντηση 150&20 για το αναλ
Aπανταω να το κάνουμε 150 και μου λέει η Μαριάννα όχι
170!!!!
Άρα ΜΑΎΡΟ...οοοουστ...
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Κάτι είχε ειπωθεί παλιότερα για τη μαριάννα ότι δε τα πάει και πολύ καλά με τη καθαριότητα. Ισχύει?
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη σήμερα στις 13:30
Το μαγαζί άδειο ειμουν μόνος
Λέω θέλω την Μαριάννα για μια ώρα μόνο σεξ πολλαπλές φορές με cim anal, extra balls
Απάντηση 150&20 για το αναλ
Aπανταω να το κάνουμε 150 και μου λέει η Μαριάννα όχι
170!!!!
Άρα ΜΑΎΡΟ...οοοουστ...

Οταν λεω ριξτε ''μαυρο'' , κατι ξερω . . . .
 

marlbgs

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
121
Like
11
Πόντοι
1
εγω την τελευτεα φορα ειχα παρει την Μελισα πριν 2 εβδομαδες και μου εβγαλε την ψυχη για 30 λεπτα και 80 ευρο γιατι λεει η υπευθινη φωναζει αν κατσο παραπανο βρε ουστ παω αλλου και καυομαι σχεδον 1 ολοκληρη ωρα
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
εγω την τελευτεα φορα ειχα παρει την Μελισα πριν 2 εβδομαδες και μου εβγαλε την ψυχη για 30 λεπτα και 80 ευρο γιατι λεει η υπευθινη φωναζει αν κατσο παραπανο βρε ουστ παω αλλου και καυομαι σχεδον 1 ολοκληρη ωρα


:2on1:

 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
εγω την τελευτεα φορα ειχα παρει την Μελισα πριν 2 εβδομαδες και μου εβγαλε την ψυχη για 30 λεπτα και 80 ευρο γιατι λεει η υπευθινη φωναζει αν κατσο παραπανο βρε ουστ παω αλλου και καυομαι σχεδον 1 ολοκληρη ωρα
:2on1:
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
μαυρο στις μπριζολερι που δεν εκτιμουν τα ευρω μας.Αν και δεν πηγαινω συχνα μια φορα τον μηνα ισως και ποιο αραια.Υπαρχουν και με 60 ευρω και σχεδον ωρα ολοκληρη.Ας πηγαινουν εκει αυτοι που τους περισευουν εμενα με εχει ταραξει η εφορια κτλ...ολο στο δεινε ειμαι οποτε που να περισεψουν λεφτα για το καημενο το κορμακι μας για μασαζακι...Οποτε κυνηγαμε παντα το καλυτερο VFM.
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
εγω την τελευτεα φορα ειχα παρει την Μελισα πριν 2 εβδομαδες και μου εβγαλε την ψυχη για 30 λεπτα και 80 ευρο γιατι λεει η υπευθινη φωναζει αν κατσο παραπανο βρε ουστ παω αλλου και καυομαι σχεδον 1 ολοκληρη ωρα

Αυτό μου το είχε πει και μένα η Μελίσα. Όταν όμως την επόμενη φορά, ρώτησα τη σερίφισα μου είπε 40 λεπτά 80€.
Ή είναι κόλπο της Μελίσας ή την είχανε ψαρώσει.
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Επίσκεψη σήμερα στις 13:30
Το μαγαζί άδειο ειμουν μόνος
Λέω θέλω την Μαριάννα για μια ώρα μόνο σεξ πολλαπλές φορές με cim anal, extra balls
Απάντηση 150&20 για το αναλ
Aπανταω να το κάνουμε 150 και μου λέει η Μαριάννα όχι
170!!!!
Άρα ΜΑΎΡΟ...οοοουστ...

Πολύ καλά έκανες και έφυγες.
Το μόνο λάθος που έκανες είναι ότι στα παζάρια ανέφερες και anal.
Το κολαράκι της Μαριάνας δεν είναι διαπραγματεύσιμο !
Είναι δεδομένο !!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Έχει δίκιο ο doctor.
Το κωλαράκι και το χύσιμο στη μούρη-στόμα είναι στα standard.
Εγώ, όσες φορές την έχω ξε-σκίσει τη πουτανίτσα, (όπως και οι περισσότεροι εδώ) δεν της έχω δώσει ποτέ παραπάνω από 80€.
Βέβαια μιλάω για ένα γύρω.  Δεν ξέρω για 2ο τι γίνεται.
 

gekamp16

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
10
Η αλήθεια είναι ότι σε ξεπετάει γρήγορα στο πρώτο με πολύ κάυλα ...προκειμένου να πας και για δεύτερο...είναι πρώτο ξέκωλο αν και προτιμώ την Αλίσια... :fuck1: :pipa2:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
34
Like
3.871
Πόντοι
4.365
Επίσκεψη σήμερα στις 13:30
Το μαγαζί άδειο ειμουν μόνος
Λέω θέλω την Μαριάννα για μια ώρα μόνο σεξ πολλαπλές φορές με cim anal, extra balls
Απάντηση 150&20 για το αναλ
Aπανταω να το κάνουμε 150 και μου λέει η Μαριάννα όχι
170!!!!
Άρα ΜΑΎΡΟ...οοοουστ...

Λίγο πολύ όσοι γνωρίζουμε τη Μαριάννα έχουμε κάνει όλα τα παραπάνω πλην εξτρα μπολ με 80 έουρα για κανα μισάωρο..

Οπότε μάλλον θα αστιευόταν με τα 170 που ζήτησε..
 

XPEP

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
373
Κριτικές
15
Like
231
Πόντοι
5.760
Λίγο πολύ όσοι γνωρίζουμε τη Μαριάννα έχουμε κάνει όλα τα παραπάνω πλην εξτρα μπολ με 80 έουρα για κανα μισάωρο..

Οπότε μάλλον θα αστιευόταν με τα 170 που ζήτησε..

παιδια τι λετε η μαριαννα  δεν αστειουοταν καθολου
η σεριφισα μου ειπε οτι οτι απο εμενα εισαι ενταξυ να κατσεις 60 καθαρο χρονο και να γαμησεις οσο αντεχεις χωρις καθολου μασαζ με 150
απλα για το πρωκτικο θα μιλησεις με την μαριαννα
μιλησαμε 2 λεπτα και τηs λεω : μαριαννα δεν εχω πανω απο 150 και αυτη μου λεει θελω αλλα 20 για το anal !!!
εφυγα και η χοντρουλα ξανθουλα σεριφισα με κοιταγε με υφοs αποφοητευσης

YΓ:υπαρχει καποιο αλλο μαγαζι και κοπελα που να συστεινεται σε στυλ μαριαννας που να κανει ολα για να διαπραγματευω το 150€
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom