Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Το κατουρημα μαθαινω παει συννεφο στα πιο παλια μασατζιδικα....αντε τωρα ο αλλος να παει στο στουντιο και να ζητησει να τον κατουρησουν...
vomit-6.gif

Πες μου τωρα οτι γινεται και σε κανα μασαζοκρεβατο....
vomit-4.gif
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Κάθε φορά που διαβάζω τον zero υποκλίνομαι.....τα λέει πολύ σωστά και χωρίς καθόλου εμπάθεια.....λοιπόν,οι μασατζούδες,αν δεν το έχετε καταλάβει,είναι πάνω απ' όλα άνθρωποι.....και γυναίκες.....και μάλιστα φοβισμένες γυναίκες....που βρίσκονται σε μία ξένη χώρα,χωρίς χαρτιά οι περισσότερες,στο έλεος του κάθε νταβατζή,του κάθε αστυνομικού και του κάθε διεστραμμένου πελάτη.....η συμπεριφορά λοιπόν που βλέπετε,είναι πρώτα απ' όλα άμυνα.....λίγο καλά να φερθείς,λίγο ανθρώπινα να τις πλησιάσεις και αλλάζουν αμέσως....
Βεβαίως,υπάρχουν και οι παλιές καραβάνες ,οι καραπουτανάρες,που ότι και να τους κάνεις,σκάρτα θα φερθούν.....
Ενα θα πώ...έχω βγεί εξω με 2 μασατζούδες...τους φέρθηκα φιλικά και ανθρώπινα....λοιπόν,εκτός του οτι μου συζήτησαν για πολύ προσωπικά τους θέματα,εκτός του οτι χαλάρωσαν σε απίστευτο βαθμό,επέμεναν και οι δύο να πληρώσουμε τα φαγιά και τους καφέδες μισά μισά.Εγώ φυσικά δεν δέχθηκα,αλλά είναι ενδεικτικό του πόσο αλλάζει η συμπεριφορά τους,αν φερθείς ανάλογα....
Συγκρίνετε τώρα αυτά,με την συμπεριφορά γνωστού μέλους του φόρουμ,που πάει και πριν δει τα κορίτσια,λέει στην σερίφισσα "κώλο ποια δίνει?"..... :rockon: και φυσικά,θα πάει 10 φορές για να περάσει τη μία......
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Το κατουρημα μαθαινω παει συννεφο στα πιο παλια μασατζιδικα....αντε τωρα ο αλλος να παει στο στουντιο και να ζητησει να τον κατουρησουν...
Να τους κατουρανε αυτές, στα @@ μας, το αναποδο ή αμοιβαίο ψεκασμα της χρυσης βροχης είναι ενα σοβαρό θεματάκι...  >:(

Εγώ έμαθα εσχάτως ότι προσφέρεται και στραπόνιασμα στα μαλακτηρια... Σιγα το νεο θα μου πεις  :dunno:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Κάθε φορά που διαβάζω τον zero υποκλίνομαι.....τα λέει πολύ σωστά και χωρίς καθόλου εμπάθεια.....λοιπόν,οι μασατζούδες,αν δεν το έχετε καταλάβει,είναι πάνω απ' όλα άνθρωποι.....και γυναίκες.....και μάλιστα φοβισμένες γυναίκες....που βρίσκονται σε μία ξένη χώρα,χωρίς χαρτιά οι περισσότερες,στο έλεος του κάθε νταβατζή,του κάθε αστυνομικού και του κάθε διεστραμμένου πελάτη.....η συμπεριφορά λοιπόν που βλέπετε,είναι πρώτα απ' όλα άμυνα.....λίγο καλά να φερθείς,λίγο ανθρώπινα να τις πλησιάσεις και αλλάζουν αμέσως....
Βεβαίως,υπάρχουν και οι παλιές καραβάνες ,οι καραπουτανάρες,που ότι και να τους κάνεις,σκάρτα θα φερθούν.....
Ενα θα πώ...έχω βγεί εξω με 2 μασατζούδες...τους φέρθηκα φιλικά και ανθρώπινα....λοιπόν,εκτός του οτι μου συζήτησαν για πολύ προσωπικά τους θέματα,εκτός του οτι χαλάρωσαν σε απίστευτο βαθμό,επέμεναν και οι δύο να πληρώσουμε τα φαγιά και τους καφέδες μισά μισά.Εγώ φυσικά δεν δέχθηκα,αλλά είναι ενδεικτικό του πόσο αλλάζει η συμπεριφορά τους,αν φερθείς ανάλογα....
Συγκρίνετε τώρα αυτά,με την συμπεριφορά γνωστού μέλους του φόρουμ,που πάει και πριν δει τα κορίτσια,λέει στην σερίφισσα "κώλο ποια δίνει?"..... :rockon: και φυσικά,θα πάει 10 φορές για να περάσει τη μία......

ρεσπεκτ andy51! :rolleyes:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Εγώ έμαθα εσχάτως ότι προσφέρεται και στραπόνιασμα στα μαλακτηρια... Σιγα το νεο θα μου πεις  :dunno:

καλάααααααα.....αυτό τίνει να γίνει πλέον μπαναλ υπηρεσία στα μασαζ.....
δεν εχεις δει ποτε σου στα κομοδινα διπλα στο οινοπνευμα και το λαδι που παντα υπάρχει μια κουτα με γάντια μιας χρήσης??? :huh: ;)
εχω ακούσει για πελάτες που πανε με στραπον δικά τους, αλλοι με αγγουρια, αλλοι με μελιτζανες, αλλοι με ροπαλα, αλλοι που θελουν να τους πατανε με τα τακουνια να τους φτυνουν, να τους βριζουν να τους εξευτελιζουν, και πολλά άλλα.
αλλους (πελατες) που μπαινουν στο δωματιο και κλαινε και βγαζουν τα εσωψυχα τους...
μετα η άλλη 2 τετοιους να εχει την ημερα, καθε μερα...παει τζαζεψε...
ρε τι γινεται...

ΥΓ. τωρα τελευταια εμαθα φοριεται και το χεσιμο (το ζητανε πελατες) αλλα δεν γνωριζω ποιες και αν και που το κανουν... :grin:
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
καλάααααααα.....αυτό τίνει να γίνει πλέον μπαναλ υπηρεσία στα μασαζ.....
δεν εχεις δει ποτε σου στα κομοδινα διπλα στο οινοπνευμα και το λαδι που παντα υπάρχει μια κουτα με γάντια μιας χρήσης??? :huh: ;)
εχω ακούσει για πελάτες που πανε με στραπον δικά τους, αλλοι με αγγουρια, αλλοι με μελιτζανες, αλλοι με ροπαλα, αλλοι που θελουν να τους πατανε με τα τακουνια να τους φτυνουν, να τους βριζουν να τους εξευτελιζουν, και πολλά άλλα.
αλλους (πελατες) που μπαινουν στο δωματιο και κλαινε και βγαζουν τα εσωψυχα τους...
μετα η άλλη 2 τετοιους να εχει την ημερα, καθε μερα...παει τζαζεψε...
ρε τι γινεται...

ΥΓ. τωρα τελευταια εμαθα φοριεται και το χεσιμο (το ζητανε πελατες) αλλα δεν γνωριζω ποιες και αν και που το κανουν... :grin:

εγω ξερω γιατρο σοβαρο οικογενειαρχη που πηγαινει συγγρου για να τον γαμανε τραβελια..παιζει η ανωμαλια συννεφο..οπως την βρισκει ο καθενας... :lheel:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
εγω ξερω γιατρο σοβαρο οικογενειαρχη που πηγαινει συγγρου για να τον γαμανε τραβελια..παιζει η ανωμαλια συννεφο..οπως την βρισκει ο καθενας... :lheel:
περι ορεξεως κολοκυθοπιτα
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε σεις,

μπήκα να διαβάσω μπας κι έσκασε κανά καινούργιο θεραπενικό και θα με κάνετε να ξεράσω !

Φρρρρρέεεεεένοοοοοοο ! Πλζ  :S
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Κάθε φορά που διαβάζω τον zero υποκλίνομαι.....τα λέει πολύ σωστά και χωρίς καθόλου εμπάθεια.....λοιπόν,οι μασατζούδες,αν δεν το έχετε καταλάβει,είναι πάνω απ' όλα άνθρωποι.....και γυναίκες.....και μάλιστα φοβισμένες γυναίκες....που βρίσκονται σε μία ξένη χώρα,χωρίς χαρτιά οι περισσότερες,στο έλεος του κάθε νταβατζή,του κάθε αστυνομικού και του κάθε διεστραμμένου πελάτη.....η συμπεριφορά λοιπόν που βλέπετε,είναι πρώτα απ' όλα άμυνα.....λίγο καλά να φερθείς,λίγο ανθρώπινα να τις πλησιάσεις και αλλάζουν αμέσως....
Βεβαίως,υπάρχουν και οι παλιές καραβάνες ,οι καραπουτανάρες,που ότι και να τους κάνεις,σκάρτα θα φερθούν.....
Ενα θα πώ...έχω βγεί εξω με 2 μασατζούδες...τους φέρθηκα φιλικά και ανθρώπινα....λοιπόν,εκτός του οτι μου συζήτησαν για πολύ προσωπικά τους θέματα,εκτός του οτι χαλάρωσαν σε απίστευτο βαθμό,επέμεναν και οι δύο να πληρώσουμε τα φαγιά και τους καφέδες μισά μισά.Εγώ φυσικά δεν δέχθηκα,αλλά είναι ενδεικτικό του πόσο αλλάζει η συμπεριφορά τους,αν φερθείς ανάλογα....
Συγκρίνετε τώρα αυτά,με την συμπεριφορά γνωστού μέλους του φόρουμ,που πάει και πριν δει τα κορίτσια,λέει στην σερίφισσα "κώλο ποια δίνει?"..... :rockon: και φυσικά,θα πάει 10 φορές για να περάσει τη μία......

Τα είπες όλα....
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
καλάααααααα.....αυτό τίνει να γίνει πλέον μπαναλ υπηρεσία στα μασαζ.....
δεν εχεις δει ποτε σου στα κομοδινα διπλα στο οινοπνευμα και το λαδι που παντα υπάρχει μια κουτα με γάντια μιας χρήσης??? 

====
:thumbsup:    Καλά... αυτό σημαίνει ακριβώς  ότι επιτέλους    συνενώνονται οι έννοιες....  Ζάνα  και .. Ζάνα !! :o
(Ζανα Σ29 ----  και Ζανα ( Αγκ 12,  Περγ 27, Διδ 27, Ι 71 κλπ)  :2funny: :o :o
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
καλάααααααα.....αυτό τίνει να γίνει πλέον μπαναλ υπηρεσία στα μασαζ.....
δεν εχεις δει ποτε σου στα κομοδινα διπλα στο οινοπνευμα και το λαδι που παντα υπάρχει μια κουτα με γάντια μιας χρήσης??? :huh: ;)
εχω ακούσει για πελάτες που πανε με στραπον δικά τους, αλλοι με αγγουρια, αλλοι με μελιτζανες, αλλοι με ροπαλα, αλλοι που θελουν να τους πατανε με τα τακουνια να τους φτυνουν, να τους βριζουν να τους εξευτελιζουν, και πολλά άλλα.
αλλους (πελατες) που μπαινουν στο δωματιο και κλαινε και βγαζουν τα εσωψυχα τους...
μετα η άλλη 2 τετοιους να εχει την ημερα, καθε μερα...παει τζαζεψε...
ρε τι γινεται...

ΥΓ. τωρα τελευταια εμαθα φοριεται και το χεσιμο (το ζητανε πελατες) αλλα δεν γνωριζω ποιες και αν και που το κανουν... :grin:

μου ειχε πει παλιοτερα καποια μασατζου,οτι παει πελατησ που το μονοπου θελει ειναι η γκομενα να του αναβοσβυνει το φωσ.
άλλοσ οτι γουσταρε να του σβηνουν τσιγαρα στο σωμα του.
οσο για νατβατζηδεσ που ειπωθηκε,αποτι ξερω ρωσσιδεσ κ ουκρανιδεσ τουλαχιστον,το 99% πανε οικιοθελωσ,κανενασ δεν τουσ
πιεζει.
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Εχοντας δουλειά στην περιοχή ανέβηκα να δω τι παίζει στο μαγαζί, μεσημεριανή ώρα.
Σερίφισα ευγενέστατη, αλλά όλα τα δωμάτια γεμάτα. (Είπε κανείς για κρίση ? Δε νομίζω Τάκη...!!!)
Διαθέσιμές Χριστίνα (nice...) και Μιμή, η ωραιότερη  κινέζα που έχω δεί μέχρι τώρα ! Στα υπόψη για next time !!!
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
Εχοντας δουλειά στην περιοχή ανέβηκα να δω τι παίζει στο μαγαζί, μεσημεριανή ώρα.
[size=18pt]Σερίφισα ευγενέστατη, [/size]αλλά όλα τα δωμάτια γεμάτα. (Είπε κανείς για κρίση ? Δε νομίζω Τάκη...!!!) Διαθέσιμές Χριστίνα (nice...) και Μιμή, η ωραιότερη  κινέζα που έχω δεί μέχρι τώρα ! Στα υπόψη για next time !!!
εξαιρετική η ξανθιά κυρία με τα ανοιχτά γαλάζια μάτια...  :thumbsup:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
εννοώ οι πελάτες που είναι μόνιμοι θαμώνες στα μαγαζιά αυτά, χαλάνε εκεί όλα τους τα λεφτά, ξέρουν όλες τις κοπέλες ακόμα και το πού είχε κλάσει η προγιαγιά της όταν έφαγε φακές στον πόλεμο, και τις πολιορκούν λες και δεν έχει γκόμενες έξω ... δεν είναι πειραγμένοι στον εγκέφαλο

οι πελάτες που τους κάνουνε αδριάντες και τεμενάδες..δεν είναι πειραγμένοι στον εγκέφαλο...

μάλιστα....αυτές φταίνε. ΟΚ
όπως τον μάθεις τον καθένα θα φερθεί αγαπητέ
  ναι  δεν παει κατι καλα με αυτουs πραγματι οταν ,  τιs παρακαλανε,  τρεχουν απο πισω τουs σαν σκυλακια,  δεν μπορουν χωριs αυτεs και αλλα πολλα που δεν μπορω να καταλαβω πωs  σκεφτονται(  αλλα και ουτε με αφορα. προβλημα τουs).      αλλα επισηs  μπορει να παιζει και  το εξηs .  ;)    μπορει καποιοι να μην εχουν καθολου  προβλημα χρηματων και να γουσταρουν να ξοδευουν  τα χρηματα τουs,  οπου κανουν κεφι αυτοι.    μπορει για χομπυ να  θελουν να ζησουν μια εμπειρια, πωs ειναι να εχειs γκομενα επαγγελματια( και σε πληροφορω οτι δεν ειναι καθολου ευκολο.  διοτι oi επαγγελματιεs δεχονται την ημερα δεκαδεs προτασειs.  ειναι εμπειρεs και  ξερουν να αξιολογουν.  και οταν πουν το ναι, το εχουν πει εξεταζονταs ,  αν τιs καλυπτει ολο το πακετο  που μπορει να προσφερει  εναs ανδραs σε μια γυναικα απο ολεs τιs πλευρεs.)
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
   ναι  δεν παει κατι καλα με αυτουs πραγματι οταν ,  τιs παρακαλανε,  τρεχουν απο πισω τουs σαν σκυλακια,  δεν μπορουν χωριs αυτεs και αλλα πολλα που δεν μπορω να καταλαβω πωs  σκεφτονται(  αλλα και ουτε με αφορα. προβλημα τουs).      αλλα επισηs  μπορει να παιζει και  το εξηs .  ;)    μπορει καποιοι να μην εχουν καθολου  προβλημα χρηματων και να γουσταρουν να ξοδευουν  τα χρηματα τουs,  οπου κανουν κεφι αυτοι.    μπορει για χομπυ να  θελουν να ζησουν μια εμπειρια, πωs ειναι να εχειs γκομενα επαγγελματια( και σε πληροφορω οτι δεν ειναι καθολου ευκολο.  διοτι oi επαγγελματιεs δεχονται την ημερα δεκαδεs προτασειs.  ειναι εμπειρεs και  ξερουν να αξιολογουν.   και οταν πουν το ναι, το εχουν πει εξεταζονταs ,  αν τιs καλυπτει ολο το πακετο  που μπορει να προσφερει  εναs ανδραs σε μια γυναικα απο ολεs τιs πλευρεs.)

και χρηματικα εννοεισ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom