Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aptoitos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Στο εν λόγω μαγαζί, κορυφαία όλων η Μαριάννα. Λιγο πιο θεατρική από όσο πρέπει, αλλα φιλότιμη εργατρια και πρόθυμη για όλα. Ειναι ενα από αυτα τα μικρά ευλογημενα κοριτσακια που εχουν γεννηθει γι' αυτη τη δουλεια...
 

aris2659

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
[quote author=mikemeister link=action=profile;u=71241 date=1263482997]
Κοίτα η βέτα είναι άπιαστη. Τότε ήταν πριν από κανα χρόνο . Πήγαινα στο μαγαζί και αντί να πετύχω μία κοπέλα ξανθιά ψηλή που τότε ήταν στη ρεσεψιόν,πέτυχα την βέτα. Είχα πάει με ένα φιλαράκο που λεγόταν Σπύρος και ήταν δικηγόρος. Μου πρότεινε την βέτα. Αυτή στην αρχή, άρχισε τις μαλακίες.«δεν μπορώ κτλ.» τα κανόνισε το παλικάρι όμως και με 60€ που είναι η πίπα συν άλλα 30€ για μπουρμπουάρ, όλα είναι πιθανά. Πίπα έξοχη, με γλώσσα χρησιμοποιόντας και τα δοντάκια της. Πιστεύω ότι αν πηγαίνεις τακτικά, δεν θα αρνηθεί! [/quote]

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


 

petros 333555

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μαλλον κανεις λαθος πριν ενα χρονο ηταν η Αννα η Βετα ειναι 4 μηνες περιπου για αυτο κανεις λαθος εκτος κ θελεις να μας πουλησεις μουρη εδω εχουν προσφερει κ 800ε και παλι αρνηθητε
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Στο εν λόγω μαγαζί, κορυφαία όλων η Μαριάννα. Λιγο πιο θεατρική από όσο πρέπει, αλλα φιλότιμη εργατρια και πρόθυμη για όλα. Ειναι ενα από αυτα τα μικρά ευλογημενα κοριτσακια που εχουν γεννηθει γι' αυτη τη δουλεια...

πέρασα μια βόλτα προ ημερών με ξεκάθαρο στόχο την Μαριάννα. Πράγματι υπερβάλει με την συμπεριφορά της αλλά αξίζει να την δοκιμάσει κανείς. Ειναι πολύ μικροκαμωμένη και με ανύπαρκτο βυζί αλλά έχει φοβερό κωλαράκι και ένα στόμα που σε στέλνει. Το γλύψιμο και η πίπα της φανταστικά και ακούραστα... με αποτελείωσε και σε λογικό χρόνο (40 λεπτά περίπου).
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
φιλε μαλλον κανεις λαθος πριν ενα χρονο ηταν η Αννα η Βετα ειναι 4 μηνες περιπου για αυτο κανεις λαθος εκτος κ θελεις να μας πουλησεις μουρη εδω εχουν προσφερει κ 800ε και παλι αρνηθητε

Η Βέτα με καβλώνει απίστευτα και μένα. Επανηλημμένα της έχω προτείνει να με  ;) περιποιηθεί αλλά αυτή βράχος ηθικής.
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
506
Κριτικές
9
Like
660
Πόντοι
306
επισκεψη το πρoηγουμενο σαββατο κατα τισ 9 παρα κατι το βραδυ.ισα που προλαβα δηλαδη.τις πετυχα στο κελισιμο.η σεριφισα ευγενικοτατη μου ειπε οτι εχουν φυγει σχεδον ολες οι κοπελες και 2 που ειχαν μεινει εκει ηταν και αυτες ετοιμες να φυγουνε.να σημειωσω οτι ηταν η πρωτη μου επισκεψη στο εν λογο ιδρυμα μιας και ειμαι απο επαρχια.αφου ειπα στην σεριφισα οτι ερχομαι απο μακρια μου φωναξε τις 2 κοπελες που ειχανε μεινει.μια τελειως αδιαφορη σχετικα μικρη και μια πολυ πιο ευγενικη αρκετα μεγαλυτερη.εμφανισιακα καμια δεν αξιζε αλλα λογω της περασμενης ωρας σκεφτηκα οτι δεν θα βρω κατι αλλου και ειπα να περασω.με την μεγαλυτερη εννοειται.αφου ηρθε στο δωματιο εμεινε κατευθειαν με τα εσωρουχα και φυσικα καταλαβα πως δεν χρειαζοταν να της αναφερω πως ηθελα φουλ προγραμμα.μου συστηθηκε ως αννα που εχει καμια βδομαδα στο μαγαζι.αφου αρχισε το μασαζ πιασαμε την κουβεντα και την ρωτησα τι παιζει γενικως εκει μεσα.μου ειπε πως γινονται τα παντα.2 αντρες με μια κοπελα.2 κοπελες με 1 αντρα.γενικα τα παντα.την ρωτησα αν η σεριφισα ειναι γενικα διαθεσιμη και μου ειπε ναι.της ειπα να παει να την ρωτησει αν θελει να ερθει και αυτη μεσα για 3αδα και πηγε με μεγαλη χαρα η αννα.η σεριφισα αρνηθηκε και προσπαθησε να τα μαζεψει η αννα οτι και καλα μπορει τελικα και να μην πηγαινει με πελατες και απλα να κανει μασαζ σε καποιουσ που τους ξερει καλα.συνεχισα με την αννα οποτε οι 2 μας.αρκετα προθυμη για ολα χωρις να βιαζεται καθολου.φοβερο λυψιμο φιλοι συναγωνιστες αλλα μεχρι εκει.οταν την γυρισα στα 4 κοντεψε να μου πεσει οτι μου ηταν ορθιο.σαν σωμα ειναι σχετικα οτι πιο χαλια εχω δει.αλλα απο προθυμια και γλυψιμο αλλο τιποτα η κοπελα.το ειχε.τελειωσα στο στομα της και η σεμνη τελετη ελαβε τελος.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
φιλε μαλλον κανεις λαθος πριν ενα χρονο ηταν η Αννα η Βετα ειναι 4 μηνες περιπου για αυτο κανεις λαθος εκτος κ θελεις να μας πουλησεις μουρη εδω εχουν προσφερει κ 800ε και παλι αρνηθητε
:jerking: :jerking: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μαλλον κανεις λαθος πριν ενα χρονο ηταν η Αννα η Βετα ειναι 4 μηνες περιπου

και εγω ετσι νομιζω , μετα το καλοκαιρι τιν ειχα δει πρωτη φορα εκει  :dancing: :dancing: :dancing:



εδω εχουν προσφερει κ 800ε και παλι αρνηθητε
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
πέρασα μια βόλτα προ ημερών με ξεκάθαρο στόχο την Μαριάννα. Πράγματι υπερβάλει με την συμπεριφορά της αλλά αξίζει να την δοκιμάσει κανείς. Ειναι πολύ μικροκαμωμένη και με ανύπαρκτο βυζί αλλά έχει φοβερό κωλαράκι και ένα στόμα που σε στέλνει. Το γλύψιμο και η πίπα της φανταστικά και ακούραστα... με αποτελείωσε και σε λογικό χρόνο (40 λεπτά περίπου).


ειναι λιρα 100 , το μαριαννακι , και ειδικα στο  :pipa1:
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
φιλε μαλλον κανεις λαθος πριν ενα χρονο ηταν η Αννα η Βετα ειναι 4 μηνες περιπου για αυτο κανεις λαθος εκτος κ θελεις να μας πουλησεις μουρη εδω εχουν προσφερει κ 800ε και παλι αρνηθητε

Ενταξει είπαμε ότι με καβλώνει. Αλλά δεν θα έδινα και 800 Ευρώ για 45 λεπτα "περιποίησης". Δεν είμαι τόσο πλούσιος.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Ενταξει είπαμε ότι με καβλώνει. Αλλά δεν θα έδινα και 800 Ευρώ για 45 λεπτα "περιποίησης". Δεν είμαι τόσο πλούσιος.


εγω θα το σκεφτομουνα  :think: , δεν λεω ειναι πολλα , αλλα για κανενα δυορακι μαζι με τα υπεροχα  :tits: , δεν θα ελεγα οχι  :rockon: :rockon:


:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:


 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
9.30, πηγα και ξανατιμησα το μαγαζι του ΛΑΟΣ  :2funny: :2funny: :2funny:  ετσι το λεμε η φιλοι , μεταξυ μας , για να μην καταλαβενουν  τιποτα στο γραφειο η ασχετη  :2funny: :2funny:  , διαλεξα τιν τζινα , λιγο σκουροχρωμη , βυζακι 2-3 , αρκετα ευγενικη στην αρχη , πηγα εκανα το ντουζακι μου , και επεστρεψα ετοιμο και αρωματισμενος , ξαπλωσα στο κρεβατομαγαζο , και αρχισε  να τριβει , να τριβει , αστο λεω απο μεσα μου και γυρναω απο μπροστα , και αρχησε η αγωνας  :pipa1:  , καλη και βασανιστικη οπως μου αρεσει  :rockon: , αφου αλλαξαμε δυο τρεις θεσεις :fuck1:  :knockinb: :fuck2: , εκατσα στον καναπε τον δερματινο και γωνατησε μπροστα μου και τις τα εδωσα ολα  :pipa2: ,  , ολα ωραια και καλα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:  , χρονος περιπου 45 λεπτα



μια παρατηρηση , αφου ολοι ξερουμε οτι απο 9.50 ολες φευγουν , οσο ειμουν μεσα ακουσα τρεις φορες το κουδουνι , ρε παιδια ημαρτον πατε 9.00 ωρα για να παρετε προγραμμα 40 λεπτον ΄? ή για να σας ξεπεταξουν μεσα σε 10 λεπτα ? μετα φταινα τα κοριτσια  :s&m_2:
 

petros 333555

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
:think:9η ωρα κλεινει γιατι εγω περασα της 9.30 περιπου κ βρικα τη βετα στην πορτα κ μου λεει αυριο παλι τα κοριτσα εχουν φυγει και οτι εχει 3 νεα φρουτα λεω να περασω μια βολτα σημερα
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
9.30, πηγα και ξανατιμησα το μαγαζι του ΛΑΟΣ   :2funny: :2funny: :2funny:  ετσι το λεμε η φιλοι , μεταξυ μας , για να μην καταλαβενουν  τιποτα στο γραφειο η ασχετη   :2funny: :2funny:  , διαλεξα τιν τζινα , λιγο σκουροχρωμη , βυζακι 2-3 , αρκετα ευγενικη στην αρχη , πηγα εκανα το ντουζακι μου , και επεστρεψα ετοιμο και αρωματισμενος , ξαπλωσα στο κρεβατομαγαζο , και αρχισε  να τριβει , να τριβει , αστο λεω απο μεσα μου και γυρναω απο μπροστα , και αρχησε η αγωνας  :pipa1:  , καλη και βασανιστικη οπως μου αρεσει  :rockon: , αφου αλλαξαμε δυο τρεις θεσεις :fuck1:  :knockinb: :fuck2: , εκατσα στον καναπε τον δερματινο και γωνατησε μπροστα μου και τις τα εδωσα ολα  :pipa2: ,  , ολα ωραια και καλα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:  , χρονος περιπου 45 λεπτα



μια παρατηρηση , αφου ολοι ξερουμε οτι απο 9.50 ολες φευγουν , οσο ειμουν μεσα ακουσα τρεις φορες το κουδουνι , ρε παιδια ημαρτον πατε 9.00 ωρα για να παρετε προγραμμα 40 λεπτον ΄? ή για να σας ξεπεταξουν μεσα σε 10 λεπτα ? μετα φταινα τα κοριτσια  :s&m_2:

και εσύ βρε πως πήγες στις 9,30?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom