Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
νεο φρουτο , δεν το ειχα ξαναδει , αντζελα , κοντοπούτανο  με καλό βύζο  :tits2: πρόθυμη για όλα και τα δίνει όλα   :rockon: .
Οταν λες ολα και κουλουρι? Εθνικοτητα, ηλικια, και ποσο το μαλι? Απο μασσαζ τι λεει? Αν θες απαντας.
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
Ημερομηνία: 11/1/2010
Χώρος: Incall
Κόστος €: 80
Διάρκεια: 45 λεπτα

Γενικά  Η κριτική είναι για την χριστινα

Πρόσωπο: 7
Σώμα: 8
Συμπεριφορά - επικοινωνία: Εξαιρετική!!!!

Service

Φιλάει: Με γλώσσα , το εχει καλα , το γλοσωφιλο
Πίπα: Ξεσκούφωτη
A-level (Κουλούρι): δεν ξερω
Χύσιμο: Στα βυζακια
Extra ball: Μόνο μια φορά το καναμε
Συμμετοχή: αξια
Σχέση απόδοσης/τιμής: 9
Συμπεριφορά του γραφείου: Εξαιρετική!
Θα την ξανάβλεπες?: Σίγουρα!

σχολια :  πηγα κατα της 1.00 η ωρα , ολες παρουσες , και η ''αφεντικινα''  γιουλι και η ''σεριφησα'' βετα , με ανοοχτο μαυρο ντεκολτε και τα βυζια της εξω σκετυ καβλα ηταν σημερα παλι , ευχαριστως χωρος γενικα , επελεξα το δωματιο με το εσωτερικο ντους , δεν το ειχα ξαναπαρει , ωραιαο και αυτο , η αλλαγη δωματιον σου φτιαχνει και τιν διαθεση , ετσι και αλλιος ο χωρος αυτος εχει μεγαλη ποικιλια , εαν εχω μετριση σωστα πρεπει να εχει 5 δωματια μεγαλα , οποτε διαλεγεις και περνεις . . . .
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Αυτή είναι κριτική!
Εκτός απο τη Χριστίνα ποιά προτείνεις?
 

violi x.x.

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
411
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.225
ερωτηση: ξερει κανεις αν παιζει δευτερη φορα στο συγκεκριμενο ιδρυμα και ποσο..?ή σε καποιο αλλο μασατζιδικο?
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
η βετα το παιζει κυρια..δεχεται τα κπμπλιμεντα με γελιο ολο υποσχεσεις αλλα απλα κερναει..αναψυκτικο..τουλαχιστοπν εμενα ακομα...κι οπως λελει κι η μαριαννα ''τι να την κανεις αυτη?γερασε?καλη πουτανιτσα ηταν μικρη....'' :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε Τακη 15 σιτιτουράς είσαι απ ότι φαίνεται, αλλά πας και στις μασαζερί,.... ;) και καλά κάνεις δηλαδή ! Εύγε !
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
Ρε Τακη 15 σιτιτουράς είσαι απ ότι φαίνεται, αλλά πας και στις μασαζερί,.... ;) και καλά κάνεις δηλαδή ! Εύγε !

τι να κανω βρε φιλε  :grin:  , για ενα στα γρηγορα  :knockinb: , αφου με αυτα που βλεπουμε στο μαγαζι και καυβλονουμε , θελουμε ενα γρηγορα για ξεπλοκαρισμα , διοτι μεχρι να παρουμε τελ , και να κλεισουμε callgirl , παει θα βραδιασει , και δεν γουσταρω τιν  :jerking: , με τιποτα , οποτε πεταγομαστε στα κοριτσια , και ξελαφρωνουμε , τωρα τελευταια εχω βαλει και στο ματι τιν βετα  ( σεριφισα ), οποτε που ξερεις καποια στιγμη μπορει να τιν πετυχω που να εχει καυβλες και να μου πει ναι  :dancing:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
τι να κανω βρε φιλε  :grin:  , για ενα στα γρηγορα  :knockinb: , αφου με αυτα που βλεπουμε στο μαγαζι και καυβλονουμε , θελουμε ενα γρηγορα για ξεπλοκαρισμα , διοτι μεχρι να παρουμε τελ , και να κλεισουμε callgirl , παει θα βραδιασει , και δεν γουσταρω τιν  :jerking: , με τιποτα , οποτε πεταγομαστε στα κοριτσια , και ξελαφρωνουμε , τωρα τελευταια εχω βαλει και στο ματι τιν βετα  ( σεριφισα ), οποτε που ξερεις καποια στιγμη μπορει να τιν πετυχω που να εχει καυβλες και να μου πει ναι  :dancing:
πιστευω πως θα ξανακατεβει στον αγωνιστικο χωρο οπως διπλα η μεγαλη θεωδωρα του βυζαντιου,αν και μας απο οτι καταλαβαινω μας εξιταρουν οι σερριφησες διοτι ειναι κατι το απροσπελαστο το κανω δεν το κανω.
οπως το κολλητο μου
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
πιστευω πως θα ξανακατεβει στον αγωνιστικο χωρο οπως διπλα η μεγαλη θεωδωρα του βυζαντιου,αν και μας απο οτι καταλαβαινω μας εξιταρουν οι σερριφησες διοτι ειναι κατι το απροσπελαστο το κανω δεν το κανω.
οπως το κολλητο μου

οποιος τιν παρει πρωτος ας ενημερωσει , θα ειναι η πληροφορια της χρονιας
 
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1




σχολια :  πηγα κατα της 1.00 η ωρα , ολες παρουσες , και η ''αφεντικινα''  γιουλι και η ''σεριφησα'' βετα , με ανοοχτο μαυρο ντεκολτε και τα βυζια της εξω σκετυ καβλα ηταν σημερα παλι , ευχαριστως χωρος γενικα , επελεξα το δωματιο με το εσωτερικο ντους , δεν το ειχα ξαναπαρει , ωραιαο και αυτο , η αλλαγη δωματιον σου φτιαχνει και τιν διαθεση , ετσι και αλλιος ο χωρος αυτος εχει μεγαλη ποικιλια , εαν εχω μετριση σωστα πρεπει να εχει 5 δωματια μεγαλα , οποτε διαλεγεις και περνεις . . . .
[/quote]Η Γιουλη ειναι ενα κοντο μελαχροινο προμιλφ ξεκαβλωτηρι Ελληνικης καταγωγης? Αν ναι γινεται κατασταση με αυτην?
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Ημερομηνία: 11/1/2010
Χώρος: Incall
Κόστος €: 80
Διάρκεια: 45 λεπτα

Γενικά  Η κριτική είναι για την χριστινα

Πρόσωπο: 7
Σώμα: 8
Συμπεριφορά - επικοινωνία: Εξαιρετική!!!!

Service

Φιλάει: Με γλώσσα , το εχει καλα , το γλοσωφιλο
Πίπα: Ξεσκούφωτη
A-level (Κουλούρι): δεν ξερω
Χύσιμο: Στα βυζακια
Extra ball: Μόνο μια φορά το καναμε
Συμμετοχή: αξια
Σχέση απόδοσης/τιμής: 9
Συμπεριφορά του γραφείου: Εξαιρετική!
Θα την ξανάβλεπες?: Σίγουρα!

σχολια :  πηγα κατα της 1.00 η ωρα , ολες παρουσες , και η ''αφεντικινα''  γιουλι και η ''σεριφησα'' βετα , με ανοοχτο μαυρο ντεκολτε και τα βυζια της εξω σκετυ καβλα ηταν σημερα παλι , ευχαριστως χωρος γενικα , επελεξα το δωματιο με το εσωτερικο ντους , δεν το ειχα ξαναπαρει , ωραιαο και αυτο , η αλλαγη δωματιον σου φτιαχνει και τιν διαθεση , ετσι και αλλιος ο χωρος αυτος εχει μεγαλη ποικιλια , εαν εχω μετριση σωστα πρεπει να εχει 5 δωματια μεγαλα , οποτε διαλεγεις και περνεις . . . .

πως είναι εμφανισιακά η συγκεκριμένη?
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
ρε χιστες για καποια αντριανα που εγραφαν συναγωνιστες , παιζει στο ιδρυμα ;
 

petros 333555

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Στο κ48 2 νεα φρουτα απο σαν ντομινικα καλες περασα με την τζινα απο μασσαζ δεν κανει πολλα  αλλα απο τα αλα τελεια
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Στο κ48 2 νεα φρουτα απο σαν ντομινικα καλες περασα με την τζινα απο μασσαζ δεν κανει πολλα  αλλα απο τα αλα τελεια
λουστρινακια?
αφου κανεις την παληκαρια, γραψε κατι παραπανω, περιγραφη κλπ :thumbsup:
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
ποιαΑ προτείνετε από το μαγαζί;;;;;;;;; Παρακαλώ διαφωτιστε με!
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Κοίτα και μία Δέσποινα μου έκανε κλικ,την πήρα και έμεινα απογοητευμένος γιατί αποδείκτηκε μεγάλη ξενέρα.... Και λόγω της συμπεριφοράς που ήταν το βασικότερο και λόγω της ψυχρότητα που την διακατείχε σε όλη την διάρκεια... Γι ´ αυτό λέω να μου δώσει κάποιος γνώστης την συμβουλή του. Α!!!!! Η χριστίνα δεν δίνει γλωσσόφιλα, όπως είπαν κάποιοι σε προηγούμενη σελίδα. Αυτά!!!!!!!
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
η χριστινα ειναι μια ξανθεια με μετριο σωμα???
εαν οχι η περιγραφη σας λεει κατι?? ειχα παει πριν μερεσ και ηταν η μο νη ξανθεια εκει αλλα δεν θυμαμαι ονομα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom