Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

perpetouas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
75
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
10
πες μας και τον οροφο φιλε μου καλε....γιατι την αλλη φορα πηγα και δεν ηξερα ουτε κουδουνι ουτε οροφο...ρεζιλι:)

ξεκινα με τα πόδια και οπου δεις φως έμπα!! :grin: :grin:


ινστιτουτο
1ος
 

Algegario

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
ευχαριστω συναδελφε...¨)
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ο pathos πρεπει να απαντησει κατι τετοιους τους εχει για πρωινο...
 

petros 333555

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
σημερα επισκεπτικα το κ48 περασα με την λινα μια 25αρα ελληνηδα με πολυ καλα προσοντα καλο μασαζ και στα υπολιπα τελεια ΥΓ η κυρια Βετα ειναι ολα τα λεφτα θα ξανα περασω
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
η σεριφ να δουμε ποτε θα μας σερβιριστει...
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
η σεριφ να δουμε ποτε θα μας σερβιριστει...

αχ    :rockon:  αχ    :rockon:  αχ      :rockon:    αχ      :rockon:    αχ      :rockon:      αχ :rockon:    αχ      :rockon:    αχ       :rockon:

τελικα , εαν μαζευτουμε , ειμαστε αρκετη που τιν γουσταρουμε  :humpleg:  !!!!!!!!!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
σημερα επισκεπτικα το κ48 περασα με την λινα μια 25αρα ελληνηδα με πολυ καλα προσοντα καλο μασαζ και στα υπολιπα τελεια ΥΓ η κυρια Βετα ειναι ολα τα λεφτα θα ξανα περασω
πετρο καλωςηρθες
 

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα συναγωνιστες,

στο Καλλιροης 48, παιζει μπριζολα με τη μια ή πρεπει να σε κοζαρουν κανα δυο φορες και μετα? Εχω παει αρκετες φορες στο Μιχαλακοπουλου 99 και εχω βαρεθει και σκεφτομαι να αλλαξω στεκι.
 

petros 333555

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
παιδια δεν υπαρχη οχυρω που δεν πεφτει. θελει υπομονη, πιστεθω αμα εισαι τακτικος θαμωνας μπορει κατι να καταφερεις αυτη την εντυπωσι εχω εγω
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Πήρα τη Λίνα, κοπέλα που δεν την είχα ξαναδεί εκεί ή κάπου αλλού. Σχετικά καλή εμφάνιση, σχετικά καλό μασάζ, σχετικά καλό γαμήσι. Δεν πέταξα τα λεφτά μου αλλά και δεν ενθουσιάστηκα όμως (σίγουρα στο χώρο υπάρχουν πολλές χειρότερες περιπτώσεις). Θα της δώσω μια ευκαιρία ακόμα.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Πήρα τη Λίνα, κοπέλα που δεν την είχα ξαναδεί εκεί ή κάπου αλλού. Σχετικά καλή εμφάνιση, σχετικά καλό μασάζ, σχετικά καλό γαμήσι. Δεν πέταξα τα λεφτά μου αλλά και δεν ενθουσιάστηκα όμως (σίγουρα στο χώρο υπάρχουν πολλές χειρότερες περιπτώσεις). Θα της δώσω μια ευκαιρία ακόμα.

πρωτη σου φορα ηταν με αυτη ?
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
νεο φρουτο , δεν το ειχα ξαναδει , αντζελα , κοντοπούτανο  με καλό βύζο  :tits2: πρόθυμη για όλα και τα δίνει όλα  :rockon: .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom