Νέα

Casa Babylon

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
δε φτανι που τουσ εχουμε κανι πλουσιουσ τουσ νταβατζιδεσ με τα πορνοευρο μασ ,βγαζουμε και γλοσα οι ξεβρακοκεφαλοι!
αλλα δε φτενε οι νταβατζιδεσ.οι πιρφοροι φτενε που πανε εκι και πετανε τα λεφτα τουσ!
οι πιρφοροι κατεστρεψαν τιν ελλαδα!!!!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
οι πιρφοροι κατεστρεψαν την ελλαδα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
οι πιρφοροι κατεστρεψαν την ελλαδα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
αυτο ινε το μονο σιγουρο τσιτσιναρα μου :rockon: :rockon: :rockon:
εμισ ομοσ με τιν πορνικι μασ ζοι απαξιονουμε τιν ιπερκαταναλοτικι γκλαμουρ ζοι τον πιρφορον και τον ελεινιδον  :rockon: :rockon: :rockon:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
εκπροσωπος ειναι...μελος στο μπου ειναι...δεν ειναι σακκος του μποξ για καθε μαλακα...καλα ξηγιεται και λεει αυτα που γουσταρει και μανουριαζει με οποιον γουσταρει...
εσεις θελετε γιουσουφακια που θα το παιζετε καμποσοι και θα σας λενε ναι...ωραιοι μαγκες ειστε...
δεν αναλωνομαι πλην αθλητικων που ειναι λαιτ θρεντς στα υπολοιπα τα σοβαρα απο επιλογη μου επειδη θεωρω οτι με τα πληκτρα νταραβερι δεν γινεται...
το ειπα πριν και το ξαναλεω και τωρα αν και μαλλον τζαμπα μιλαω...
αυτη η στανη αυτο το τυρι βγαζει...καθαρα τιμια και ωραια...ξερεις χρονους τιμες κλπ....
γουσταρεις πας δεν αντεχεις η δεν γουσταρεις δεν πας...
το να καθεσαι και να ξεκατινιαζεσαι στο μπου με την επιχειρηση του αλλουνου ειναι τζαμπα μαγκια...

καλα λεει ο αρρωστος. γιατι ρε παιχτουρια δε βγαζετε γλωσσα ετσι στο μαγαζι ζωντανα? παρα μονο ψουψου αναμεταξυ σας φυγατε αθορυβα και ερχεστε εδω και το ριχνετε στα κοσμητικα. καλα κανει και ο αλλος και χωνει, ετσι γινεται η επικοινωνια εδω. δεν ειναι βιβλιοθηκη.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
αυτο ινε το μονο σιγουρο τσιτσιναρα μου :rockon: :rockon: :rockon:
εμισ ομοσ με τιν πορνικι μασ ζοι απαξιονουμε τιν ιπερκαταναλοτικι γκλαμουρ ζοι τον πιρφορον και τον ελεινιδον  :rockon: :rockon: :rockon:
εχουμε γεμισει απο κλαρινογαμπρους αγαπουληδες πιρφορους και ξιπασμενες ελλεινιδες που νομιζουν οτι ανηκουν στην σοουμπιζ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Απλά για να ακούγονται κάποια πράγματα γιατί μερικοί το έχουν παρακάνει και ξέρεις κάτι δεν είναι η αρνητικές κριτικές είναι το βρισίδι και τα ψέμματα που δημιουργούν λάθος εντυπωσεις και πολύς κόσμος εξαιτίας αυτών των <<κριτικών>> χωρίς καν να έχει επισκεφτεί τα στούντιο μας έχει μια άποψη που ούτε καν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα δεν πειράζει όμως κάποια στιγμή ο αγώνας ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Καλό απόγευμα και καλό σαββατοκύριακο.

μεγαλε αυτα δεν αναιρουν την αληθεια των λεγομενων. δεν εβγαλες ψευτη μονο τον ζιζου αλλα και τους υπολοιπους που ηταν μαρτυρες στο γεγονος. γιαυτο τραβα ενα χειροφρενο και συ και δες το αλλιως το εργο γιατι γεμισες φαουλ τους παιχτες.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.755
Πόντοι
9.095
αυτο ινε το μονο σιγουρο τσιτσιναρα μου :rockon: :rockon: :rockon:
εμισ ομοσ με τιν πορνικι μασ ζοι απαξιονουμε τιν ιπερκαταναλοτικι γκλαμουρ ζοι τον πιρφορον και τον ελεινιδον  :rockon: :rockon: :rockon:
πιτσιλισταρα μου ζεις??πολυ χαιρομαι που εμφανιστηκες....η ορθογραφια σου εχει ενα θεματακι βεβαια αλλα τεσπα
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
αυτο ινε το μονο σιγουρο τσιτσιναρα μου :rockon: :rockon: :rockon:
εμισ ομοσ με τιν πορνικι μασ ζοι απαξιονουμε τιν ιπερκαταναλοτικι γκλαμουρ ζοι τον πιρφορον και τον ελεινιδον  :rockon: :rockon: :rockon:
Δεν περασαμε ομως και ασχημα στο X-μπαρ τσιρτσιναμπα μου.  :grin:

Ισα σια που το διασκεδασες δεοντως........

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
ε ρε χιστι αυτι ινε ι δουλια τισ πουυτανασ.να πουλαι εροτα και καυλαντα στουσ πιρφορουσ και να τουσ τροι τα πορνοευρο.που το παραξενο διλαδι?
αμα δεν ισε πιρφοροσ ουδεν προβλιμα!
αμα εισαι πιρφοροσ(γενικα μιλαο) θα το φισασ και δε θα κριονι!και καλα να παθισ!
:rockon:

εχο πελορια αναγκι ζαχαροπλαστικι ιδονι τσιρτσιναμπα μου! :rockon: :rockon: :rockon:

φιλαράκο γιατί ρετάρεις
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Ultra dedicat in Delia si in Tzesika!  ;)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom