Νέα

Capital Controls/χρεωστικές-πιστωτικές κάρτες/paysafe/μπλοκάρισμα PayPal

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα igand2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Τι να σου πω ρε μαν , εμενα μου κανει καπως . η Leupay ειναι της Ipay που μετοχοι ειναι κατι Βουλγαροι και ενας Ισραηλινος , με γραφεια στην Βουλγαρια στο Καματερο στο Μιλανο που στο κτιριο δεν εχουν ουτε κουδουνι και στην Σιγκαπουρη ????

Αν εσενα σου κανει νορμαλ παιξε μπαλιτσα με αυτους να βαζεις βγαζεις 100 ευρα

τι με νοιαζει αν οι μετοχοι ειναι βουλγαροι ή κογκολεζοι, μια χαρα δουλευει η υπηρεσια τους.
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: , Majestic εσυ ?

αρχοντα επειδη σε κοβω "να μην παρακολουθεις εσυ καιρο το site" , 7 χηνες παιζουμε καποιοι εδω μεσα Σ/Κ στην bet365.

edit: μην κατεβαζεις τις φωτο τυπε, εδω μεσα το σαιτ ειναι ενα τεραστιο βιογραφικο

και για την bet μια χαρα ειναι να πετας εκει τις χηνες σου, δεν ειχε βγει καλο το προφιλ στη φωτο τυπε.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.036
Like
72.089
Πόντοι
12.756
τι με νοιαζει αν οι μετοχοι ειναι βουλγαροι ή κογκολεζοι, μια χαρα δουλευει η υπηρεσια τους.

Φιλε οτι θελει ο καθενας διαλεγει , εισαι ευχαριστημενος με αυτους , μεινει εκει τοτε.

 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Έχεις ανοίξει monese? Είναι όντως αξιόπιστη? Με προβληματίζει λίγο το γεγονός του τρόπου φόρτωσης με χρήματα στην κάρτα που σου δίνει

το κακό με τη monese είναι πως δε σου δίνουν iban και σε περίπτωση εμβάσματος τα χρήματα πέφτουν σε έναν λογαριασμό της monese και από εκεί η monese τα μοιράζει στο wallet του κάθε πελάτη.
 

gavliaris99

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
3
Like
87
Πόντοι
1
το κακό με τη monese είναι πως δε σου δίνουν iban και σε περίπτωση εμβάσματος τα χρήματα πέφτουν σε έναν λογαριασμό της monese και από εκεί η monese τα μοιράζει στο wallet του κάθε πελάτη.
Αυτό γιατί είναι απαραίτητα κακό?
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Αυτό γιατί είναι απαραίτητα κακό?

γιατί είναι ένας κουβάς ο οποίος μπορεί να κλείσει ανά πάσα ώρα και στιγμή συν ότι εμένα με βολεύει να έχω το δικό μου iban να δίνω ώστε να μου κάνουν κατάθεση.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
τα καπιταλ κοντρολς ποτε θα τα σταματησουν ξερει κανενας?
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Ρε σεις  σήμερα ψώνισα από  e bay, χωρίς να έχω balance, μέσω paypal.
Στο paypal έχω μια προπληρωμένη της ΕΤΕ. Απλά πρέπει να ψωνίσεις από Ευρωπαϊκή Ενωση μόνο, οπουδήποτε αλλού σε μπλοκάρουν...
Μου το σφυρίξανε κι εμένα, ευτυχώς....!!
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
Ρε σεις  σήμερα ψώνισα από  e bay, χωρίς να έχω balance, μέσω paypal.
Στο paypal έχω μια προπληρωμένη της ΕΤΕ. Απλά πρέπει να ψωνίσεις από Ευρωπαϊκή Ενωση μόνο, οπουδήποτε αλλού σε μπλοκάρουν...
Μου το σφυρίξανε κι εμένα, ευτυχώς....!!
καμια σχεση . εχω ψωνισει την τελευταια εβδομαδα απο Κινα 3 φορες . το πρωι δεν με αφηνε και το βραδυ ολα μια χαρα. προχτες εκανα μια απο Κυπρο και περασε με την πρωτη. πρεπει να το εχουν χαλαρωσει λιγο τον τελευταιο καιρο...
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
καλημερα συναθλητες


ξερει κανεις αν ειμαι στο εξωτερικο εντος ε.ε  κ μου στειλουν 2 διαφορετικα ατομα τα 500 ευρω αρα συνολικα 1000 το μηνα

δλδ αν ο ιδιος παραληπτης μπορει να παρει περισσοτερα απο 500 απο διαφορετικο αποστολεα

στην περιπτωση μου 2 ατομα
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
καλημερα συναθλητες


ξερει κανεις αν ειμαι στο εξωτερικο εντος ε.ε  κ μου στειλουν 2 διαφορετικα ατομα τα 500 ευρω αρα συνολικα 1000 το μηνα

δλδ αν ο ιδιος παραληπτης μπορει να παρει περισσοτερα απο 500 απο διαφορετικο αποστολεα

στην περιπτωση μου 2 ατομα

Τυπε ο περιορισμος ειναι στον αποστολεα οχι στον παραληπτη.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.730
Like
2.018
Πόντοι
456
Έχει κάνει κανείς το κόλπο με το paypal τελευταία?
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
κανονικα το pay pal
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
εμένα πάντως οι κάρτες μου δουλεύουν όλες ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom