Νέα

Capital Controls/χρεωστικές-πιστωτικές κάρτες/paysafe/μπλοκάρισμα PayPal

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα igand2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

grant1

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
606
Like
6
Πόντοι
6
ρε συ τυπε γραφει......οι διαθεσιμες συνδρομες ισχυουν μονο για εκδοση νεων λογαριασμων.Μετα την ολοκληρωση της πληρωμης θα λαβετε email με τον κωδικο και οδηγιες ενεργοποιησης....μηπως ειναι ΑΠΑΤΗ ??
 

akhs3pgr

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2014
Μηνύματα
285
Like
0
Πόντοι
1
ρε συ τυπε γραφει......οι διαθεσιμες συνδρομες ισχυουν μονο για εκδοση νεων λογαριασμων.Μετα την ολοκληρωση της πληρωμης θα λαβετε email με τον κωδικο και οδηγιες ενεργοποιησης....μηπως ειναι ΑΠΑΤΗ ??

Αυτο ισχυει ειδικα για την προσφορα 90 ημερων για τις αλλες οχι.  Ειχα κανει ανανέωση  για hosting  απο αυτο το site  παλιοτερα και δεν ειχα προβλημα αλλιως δε θα το προτεινα.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Την Τριτη αγορασα απο ebay ssd (πωλητης απο Ιταλια) 85 ευρω με paypal,και σημερα παπουτσακια απο amazon.co.uk 70 ευρω και τα 2 χωρις προβληματα με χρεωστικη eurobank mastercard  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.731
Like
2.019
Πόντοι
456
Την Τριτη αγορασα απο ebay ssd (πωλητης απο Ιταλια) 85 ευρω με paypal,και σημερα παπουτσακια απο amazon.co.uk 70 ευρω και τα 2 χωρις προβληματα με χρεωστικη eurobank mastercard  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Έχουν χαλαρώσει γενικά, κι εγώ πήρα από amazon.uk που μέχρι τις γιορτές δεν μπορούσα
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
ρε παιδια βοηθηστε λιγο... εκανα για πρωτη φορ α, μεταφορα απο τον κανονικο μου λογαριασμο pay pal στον εικονικο μου και ενω ολα πηγαν καλα και επιβεβαιωθηκε η πληρωμη (ηρθε και μνμ στο κινητο μου) δεν φαινονται ακομα τα χρηματα στο balance του νεου. ποσες μερες κανουν για να φανουν????
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ρε παιδια βοηθηστε λιγο... εκανα για πρωτη φορ α, μεταφορα απο τον κανονικο μου λογαριασμο pay pal στον εικονικο μου και ενω ολα πηγαν καλα και επιβεβαιωθηκε η πληρωμη (ηρθε και μνμ στο κινητο μου) δεν φαινονται ακομα τα χρηματα στο balance του νεου. ποσες μερες κανουν για να φανουν????
Δεν θελουν μερες,αμεσως φαινονται.Εχεις κανει aprove;
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
nai ekana . τωρα εμφανιστηκαν τα χρηματα αλλα μου λεει pending. και δεν ειναι ακομα ενεργα για διαθεση.πρεπει να κανω και κατι αλλο ???
μου λεει αυτο ¨:

Because you have recently started to sell with PayPal, payments you receive will be temporarily placed in your pending balance for up to 21 days. The funds are kept to settle payments in case there's a problem with transactions.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Kαλησπέρα μύστες.
Ξέρει κανείς αν γίνονται δεκτές οι πιστωτικές στο εξωτερικό?
Δεν εννοώ μέσω ιντερνετ, αλλά εάν γίνονται δεκτές στα τερματικά των καταστημάτων
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.731
Like
2.019
Πόντοι
456
κανεις για βοηθεια????

Δεν έπρεπε να βάλεις επιλογή για πώληση αγαθών, θα περιμένεις μάξιμουμ 21 μέρες για να μπορείςς να τα χρησιμοποιήσεις για λόγους ασφαλείας της εικονική πώλησης που έκανες, κάνε refund και ξαναστείλε τα λεφτά αλλά βάλε επιλογή να σταλούν σε φίλους οικογένεια.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
Δεν ειδα πουθενα επιλογη για αγορα ή φιλους , οικογενεια. Ομως
αν κανω refund δεν θα ξανακρατησει ενα ποσο και μετα παλι αλλο ενα για την σωστη μεταφορα???
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Δεν ειδα πουθενα επιλογη για αγορα ή φιλους , οικογενεια. Ομως
αν κανω refund δεν θα ξανακρατησει ενα ποσο και μετα παλι αλλο ενα για την σωστη μεταφορα???

Απο οτι ξερω οχι αν ειναι για φιλο οικογενεια
Μονο οταν αφορα πωλησεις αγορες κραταει προμηθεια
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.731
Like
2.019
Πόντοι
456
Δεν ειδα πουθενα επιλογη για αγορα ή φιλους , οικογενεια. Ομως
αν κανω refund δεν θα ξανακρατησει ενα ποσο και μετα παλι αλλο ενα για την σωστη μεταφορα???

Για refund δεν κρατάει τίποτα, μετά ναι θα κρατήσει πάλι ποσοστό 3,5% + 0,35 λεπτά, ή θα περιμένεις - συνήθως πολύ νωρίτερα από τις 21 μέρες ενεργοπιείται το ποσό, 10-15 μέρες. Έχει επιλογή για ποιο λόγο στέλνεις λεφτά, πρόσεξέ την
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Απο οτι ξερω οχι αν ειναι για φιλο οικογενεια
Μονο οταν αφορα πωλησεις αγορες κραταει προμηθεια
Για ολα κρατα προμηθεια το paypal,αν ηταν ετσι ολοι θα το εκαναν οτι ειναι για φιλο η οικογενεια.Οσον αφορα τον φιλο δεν ξερω γιατι του τα κραταει τα λεφτα,εμενα αμεσως μου τα εμφανιζει.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
οκ. εκανα refund στον κανονικο μου και δεν κρατησαν προμηθεια αλλα μου επεστρεψαν και την προηγουμενη κρατηση που μου ειχαν κανει..... ομως οταν πηγα να ξανακανω request απο τον νεο δεν εχει επιλογη για φιλο , οικογενεια. μονο ναδωσω το μαιλ του αλλου λογαριασμου.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Για ολα κρατα προμηθεια το paypal,αν ηταν ετσι ολοι θα το εκαναν οτι ειναι για φιλο η οικογενεια.Οσον αφορα τον φιλο δεν ξερω γιατι του τα κραταει τα λεφτα,εμενα αμεσως μου τα εμφανιζει.

μπορει κ να κανω λαθος
2 φορες εχω στειλει λεφτα ετσι
δικιο εχεις αλλα αν το καναν ολοι φιλοι κ καλα δεν μπορεις να κανεις claim αν καποιος σου τ αρπαξει
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.731
Like
2.019
Πόντοι
456
οκ. εκανα refund στον κανονικο μου και δεν κρατησαν προμηθεια αλλα μου επεστρεψαν και την προηγουμενη κρατηση που μου ειχαν κανει..... ομως οταν πηγα να ξανακανω request απο τον νεο δεν εχει επιλογη για φιλο , οικογενεια. μονο ναδωσω το μαιλ του αλλου λογαριασμου.

Δες το απο πάνω βίντεο από το 1.36" και μετά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom