Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 699
  • Εμφανίσεις 187K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.880
Κριτικές
28
Like
2.809
Πόντοι
6.265
Ειχα παει στο εν λογω μαγαζι 2 φορες για την παρεα λογω περιστασης
βεβαια γουστα ειναι αυτα αλλα δεν καταλαβαινω γιατι να δωσεις 20 ευρω για να σου χορεψει πανω σου μια κοπελα για 3 λεπτα(οσο ενα τραγουδι)
και να μην δωσεις 10 ευρω παραπανω και να πας μερικα μετρα παραπανω και να πηδηξεις μια παρομοια :think:
 

johnyss

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
112
Like
5
Πόντοι
1
δικιο εχεις φιλε.... Απλα εγω θελω να παω σε στριπτιτζαδικο.
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Την εκτυπωνεις απο την σελιδα τους
 

the_undertaker_4

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο εν λόγω μαγαζί εχθές το βράδυ, 6 γκόμενες,τα μόνα ονόματα που συγκράτησα ήταν Τζένιφερ (μελαχροινό κολασμένο μωρό) , Γιασμήν (ξανθό από Τσεχία), Τάρα (ξανθό από Ρωσσία), και Λολι (από λιθουανία) ...Εντύπωση με έκανε η Τζένιφερ...Ξέρει κανείς τι παίζει με δαύτην;
 

Επισκέπτης
Επίσκεψη στο πολύ καλό Μπλε Σαυρίδιο. Οι κοπέλες ήταν.

-Τζένιφερ (CZ) (νομίζω)
-Γιασμίν (CZ)
-Άγκνες (CZ)
-Ντενίζ (RO)
-Μαρία (?) (RO)
-Λόλι (?) (LIT)

Όλες όμορφες. ΟΚ από χορό στη πίστα σχεδόν όλες, όχι σαν τα σούργελα στο Καλιγούλα που απλά κουνάν το κωλαράκι τους στη μαλακία που γυρίζει. Μεγάλος χαβαλές ο τύπος που σερβίρει. Οι κοπέλες καθόταν για κουβέντα και χαβαλέ και δεν ήταν φορτικές για πριβέ κτλ εκτός απο την Μαρία που μας έπρηξε το πούτσο. Πριβέ κτλ δεν κάναμε απλά ήπιαμε το ποτάκι μας περάσαμε καλά κ την κάναμε. Συμπερασματικά ωραίο μαγαζί με αρκετά κορίτσια που δεν βαριέσαι γιατί σε τάκτα χρονικά διαστήματα κάποια είναι είτε πάνω στη πίστα και χορεύει είτε έρχεται στο τραπέζι.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Παιζει να ψαρεψεις κανενα τηλεφωνο για να βρεθεις εξω απο το μαγαζι?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Παιζει να ψαρεψεις κανενα τηλεφωνο για να βρεθεις εξω απο το μαγαζι?
στο συγκεκριμενο μαγαζι δυσκολο το κοβω...μονο η Μαρλεν εδινε αβερτα τηλεφωνο και παρακαλουσε να την παρεις κιολας
 

nikkolas_13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2009
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
H Jennifer είναι όλα τα λεφτά. Από Ουγγαρία.
Prive εξαιρετικό.  :new_shocked:
 

johnyss

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
112
Like
5
Πόντοι
1
παιδια την τσεχα με το σημαδι στο προσωπο θυμαται κανενας πως τη λεγανε? μπορουμε να βρουμε καμια φωτογραφια της?>
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
παιδια την τσεχα με το σημαδι στο προσωπο θυμαται κανενας πως τη λεγανε? μπορουμε να βρουμε καμια φωτογραφια της?>
Tη Μεγκυ λες...για να βρεις φωτογραφια της θα πρεπει να γινεις φιλος στο facebook με καποιο απο τα κοριτσια του Ιγκουανα και μεσω αυτης να ξετρυπωσεις και τις υπολοιπες.

... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:οπως εχω κανει εγω δηλαδη :2funny: :2funny:
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
εγω εκανα την ιδια φιλη παντος αλ ..καλη κοπελα ..κριμα που κατεβηκε αθηνα ..μπορει να την βρειτε και σε διαφορα events πχ clubber.gr κλπ αφου βγαινει συχνα σε γνωστα κλαμπ με εναν τυπο που δεν εχει ουτε την μιση μου ομορφια ...χχεεχχε
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
εγω εκανα την ιδια φιλη παντος αλ ..καλη κοπελα ..κριμα που κατεβηκε αθηνα ..μπορει να την βρειτε και σε διαφορα events πχ clubber.gr κλπ αφου βγαινει συχνα σε γνωστα κλαμπ με εναν τυπο που δεν εχει ουτε την μιση μου ομορφια ...χχεεχχε
καλη κοπελα αλλα ξενερωτη ρε παιδι μου...μονο για στριπτηζου δε την εκανες
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
εγω εκανα την ιδια φιλη παντος αλ ..καλη κοπελα ..κριμα που κατεβηκε αθηνα ..μπορει να την βρειτε και σε διαφορα events πχ clubber.gr κλπ αφου βγαινει συχνα σε γνωστα κλαμπ με εναν τυπο που δεν εχει ουτε την μιση μου ομορφια ...χχεεχχε
Είναι πλέον πολύ "σούπα" η κατάσταση να βλέπεις όμορφες στριπτιζούδες με κακάσχημους άντρες.  :S Δεν είναι όμως τόσο το επάγγελμα που τις κάνει έτσι αλλά η καταγωγή τους. Κατα κανόνα οι γυναίκες του πρώην ανατολικού μπλοκ επιλέγουν ταίρι με το μυαλό και όχι με την καρδιά. Τώρα θα μου πεις οι ελληνίδες στριπτιζούδες γιατί έχουν κι αυτές άσχημους άντρες? Απλά, με όποιο δάσκαλο καθήσεις.......... :sunglasses:
 

johnyss

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
112
Like
5
Πόντοι
1
Ναι τη Μεγκυ ελεγα παιδια.. Σας ευχαριστω να στε καλα
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
επισκεψη αργαμιση και βαριεμαι να γραφω κριτικες οποτε...
το γνωστο ροστερ του μαγαζιου
Λουσυ ρουμανα γνωστη και μη εξερεταια
Γιασμην..επισης! οποτε την ξαναβλέπω νομιζω οτι απλωνει το κορμι της περισσοτερο! διαιτα λέμε!
Λινα λιθουανα πολυ καλη
Αγκνε ετερη λιθουανα καλη
Μαριανα εσθονα φρεσκια στο μαγαζι με καριερα σε αλλη πόλη αλλά οχι πολλα στο πριβε
η αλλη ζωγραφισμενη σε ολο το κορμι της με την σκυλοφατσα που ξεχναω το ονομα της
15 το ποτο 20 ο χουρος! :tits2:
ανανέωση θέλει επειγοντως! :sunglasses:
αυτα!  :tits2:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
και 30Ε το πικολο! :lheel: :headbang: :headbang: :headbang:
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
ζωγραφισμενη δεν ενοεις την dora/dorika την ουγγαρεζα που ηταν παλαιοτερα εε ??
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
δεν μπορω να θυμηθω ονομα! εχει τατου σε ολο το κορμι και piercings!
μελαχροινη σκυλοφατσα και ισως λιγο γυφταφατσα! :grin:
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
Η ουγγαρεζα Μαγια , "Μαγια η μελισσα" τη λεγαμε ξανθια με κοκκινο τατου στη μεση τραγουδαει ακομα στο μπλου?
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

καλημερα κυριοι .

θεωρω οτι ειμαι στη καταλληλη γωνια το ιστοχωρου για να σας πω τον πονο μου , να διηγηθω το δραμα που εζησα εψες το βραδυ .

μετα απο εξοδο μετα συναδελφων και εχοντας περασει η ωρα , θελησα οπως ειναι λογικο και φυσιολογικο να παω σπιτιμ να ξαποστασω μιας και την επομενη μερα ( αυτο ειναι σημερα ) δουλευουμε κιολλας ( φαινεται ετσι ? ) .

δυστυχως , γνωστος και μη εξαιρεταιος , διαβοητος για τον εκλυτο βιο του , συναδελφος ειχε αλλη γνωμη και με πιεσε αφορητα  :s&m_2:  :s&m_2:  :s&m_2: να συνεχισουμε την βολτα μας σε κακοφημα στεκια . εγω , οπως καταλαβαινετε σαφως ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ , αλλα ητο τοσο σφοδρη η επιθεση  :s&m_1:  :s&m_3:  που πραγματικα δεν ειχα αλλη επιλογη .

αρχη εγινε απο το μπλε ...

εισοδος μετα ποτου 15 Ε , χορος 20 Ε ...

πρεπει να ειχε καμια 10αρια κοπελες και αλλους τοσους πελατες . γενικα για τριτη βραδυ η κινηση ηταν καλη θα ελεγα ... απο ποιοτητα λιγα πραματα , ειχε κανα δυο καλες . την παρασταση εκλεψε η τζενιφερ απο χανγκαρυ , ενα μελαχροινο σκυλι του πολεμου . αδυνατη , σιλικον βαλευ  :boobies: , αρκετα τατου και σκουλαρικι στη-μικρη-της-φιλη-εκει-κατω . καλος χορος συμφωνα με τον συναδελφο , διαρκεια 1,5 τραγουδι ...

γενικα τιποτα το ιδιαιτερο . νταξει για ενα ποτο , λιγο ματι και τιποταλλο ...

αλλα η βραδυα δεν ετελειωσε εδω , καθως ενα απλο στριπτιτζαδικο , δεν μπορουσε να σβησει την ακορεστη διψα του συναδελφου , για δραση  :tits2: ...

( η συνεχεια διπλα στα  :booty:μπαρα ) ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom