Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 699
  • Εμφανίσεις 187K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
ασφυκτικα γεματο! αλλά λιγες οι κοπελες! 6 κοματια..
Τζενιφερ η πλαστικια ουγγαρεζα
Ταρα she's back
Αγκνε η καλυτερη για μενα
Αννα μαρια
Γιασμην...διαιτα λέμε
και μια την ξεχασα :grin:
 

giagoulas

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Γεια στην παρεα αφου φαγαμε τον κοκκορα κρασατο (πααοοοκ)
ειπα σημερα με 5 φιλαρακια να παμε στο γαλαζιο ερπετο να ευθιμισουμε βρε παιδι μου
λοιπων οπως εχουν γραψει κατα καιρους τα παλικαρια το μαγαζακι πολλυ καλο
καθαρο μικρο ομορφο στα θετιακα ειναι οτι τα κοριτσια ( πολλυ λιγα μεν) με ψηλο μεσο ορο
ειναι ευγενικα δεν σου πριζουν τα παπαρια. Αγκνες η βιτρινα του μαγαζιου απλα τελια
αν το δουλευε λιγο καλητερα θα εβγαζε ποιο πολλα καια απο τα χαρατσια της ΔΕΗ. κατεριανα ρουμανακι πιπινι πανεξυπνη αδυνατη ελαχιστο βυζακι και ρογιτσα που στο πριβε ξυπναει πολλυ καλη. Ταρα (ειχαι ρεπο) ρωσιδα πολλυ καλη με ζουμερο χωρο, Αλεξαντρα μαυρη τρελος ταρζαν δυνατο κοματι, Και μαι ουγαρεζα ξανθια γυναικαρα παιδαρος !!.
το πριβε 20 οχι και πολλυ πριβε αλλα δεν πιραζι, το πικολο 30 :headbang: αισχος !
ο σερβιτορος καλο παιδι ευγενεστατος, εχω παει 3 φωρες λαθοι στον λογαριασμο δεν γηνονται
η μουσικη καλη οχι σε εντασεις που  κανεις κεφαλι ο dj εχει γουστο.
Στα αρνικτηκα γενικα οι τιμες θα επρεπε να ειναι λιγο χαμηλοτερες (15 εισοδος 20 χωρος 30 πικολο )με την κολοκατασταση οχι σε βαρος τον εργαζομενων αλλα γενικα θα επρεπε να της ριξουν λιγο.
ΤΟ αρνητικο ειναι οτι δεν παιζει φραπεδακι η μπριζολα  κριμα α ρε πουστη ανθυμε    :tickedoff:
 

peter_forum

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
340
Like
37
Πόντοι
1
Γεια στην παρεα αφου φαγαμε τον κοκκορα κρασατο (πααοοοκ)
ειπα σημερα με 5 φιλαρακια να παμε στο γαλαζιο ερπετο να ευθιμισουμε βρε παιδι μου
λοιπων οπως εχουν γραψει κατα καιρους τα παλικαρια το μαγαζακι πολλυ καλο
καθαρο μικρο ομορφο στα θετιακα ειναι οτι τα κοριτσια ( πολλυ λιγα μεν) με ψηλο μεσο ορο
ειναι ευγενικα δεν σου πριζουν τα παπαρια. Αγκνες η βιτρινα του μαγαζιου απλα τελια
αν το δουλευε λιγο καλητερα θα εβγαζε ποιο πολλα καια απο τα χαρατσια της ΔΕΗ. κατεριανα ρουμανακι πιπινι πανεξυπνη αδυνατη ελαχιστο βυζακι και ρογιτσα που στο πριβε ξυπναει πολλυ καλη. Ταρα (ειχαι ρεπο) ρωσιδα πολλυ καλη με ζουμερο χωρο, Αλεξαντρα μαυρη τρελος ταρζαν δυνατο κοματι, Και μαι ουγαρεζα ξανθια γυναικαρα παιδαρος !!.
το πριβε 20 οχι και πολλυ πριβε αλλα δεν πιραζι, το πικολο 30 :headbang: αισχος !
ο σερβιτορος καλο παιδι ευγενεστατος, εχω παει 3 φωρες λαθοι στον λογαριασμο δεν γηνονται
η μουσικη καλη οχι σε εντασεις που  κανεις κεφαλι ο dj εχει γουστο.
Στα αρνικτηκα γενικα οι τιμες θα επρεπε να ειναι λιγο χαμηλοτερες (15 εισοδος 20 χωρος 30 πικολο )με την κολοκατασταση οχι σε βαρος τον εργαζομενων αλλα γενικα θα επρεπε να της ριξουν λιγο.
ΤΟ αρνητικο ειναι οτι δεν παιζει φραπεδακι η μπριζολα  κριμα α ρε πουστη ανθυμε    :tickedoff:


το πικολο τι ειναι ρε φιλε ??
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Στα αρνικτηκα γενικα οι τιμες θα επρεπε να ειναι λιγο χαμηλοτερες (15 εισοδος 20 χωρος 30 πικολο )με την κολοκατασταση οχι σε βαρος τον εργαζομενων αλλα γενικα θα επρεπε να της ριξουν λιγο.
το απλο κερασμα των 15ε καταργηθηκε δηλαδη?
Και επισης δεν αναφερεις και την καρτα χορου αξιας 15ε που αφαιρουνται απο τον λογαριασμο και ισχυει για ενα χορο ανα ατομο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Επιστροφη σου λεει του ασωτου αφου του ταξανε πολλα στο γυρισμο του...
Τι πολλα δηλαδη αφου το μωρο η Ταρα δεν ητανε.

Επισκεψη λοιπον μετα απο 2 χρονια και αφου μου ανοιξε η ορεξη απο το Σολ λιγο πριν.Παρκαρω ακριβως απ'εξω και καθως πλησιαζω στην πορτα η καρδια μου αρχιζει να χτυπαει δυνατα καθοτι εγω εκοψα να πηγαινω εκει οταν εφυγε η Ταρα και σημερα πιστευα θα την ξαναβλεπα αλλα δυστυχως ειχε ρεπο.
Οταν μπηκα γυρω στις 3.30 ηταν μονο ενας μπαρμπας μεσα αλλα σιγα σιγα ηρθαν ακομα καμι 8 ατομα :think:
Απο κοπελες τωρα...

-Αγνκες-Λιθουανια.Το θεϊκο πλασμα,την ηξερα απο παλια αυτην οποτε μολις ηρθε πηγαμε αμεσως για πριβε.Ψηλη,ομορφη,κορμαρα,αριστοκαρτικη,τρυφερη...Δε συναντας ευκολα τετοια γυναικα και στο πριβε ανετη.Βεβαιως εκει δεν παιζουν δαχτυλα και τετοια
-Γιασμιν-Τσεχια.Η πιο παλια μαλλον εκει αλλα κρατιεται ακομα.Μετρια στη φατσα αλλα καλο κοριτσι αν και ψιλοσταβωσε μολις την απεριψα.Δε βαρεθηκες ακομα την ρωτησα...Οι παλιες της φιλες Βερονικα,Μεγκυ,Μονικα δε δουλευν πλεον εκει
-Αντζελα-Μαυρη.Ασχημη φατσα αλλα τελειο κορμι.Αφου την ωρα που χορευε σχαδον κολλησα να την κοιταω.Ηρθε μου ζητησε ποτο,ειναι επικοινωνιακη αλλα την εστειλα κι αυτην.
-Αντριανα-Ρουμανια.Μελαχρινη μετρια φατσα αλλα επισης κορμαρα κι αυτη.Λιγο τσαμπουκαλου στο επικοινωνιακο κομματι αλλα χορευει πολυ ωραια στην πιστα
-Αννα-Μαρια-Ρουμανια.Ενα αγγελικο πλασμα,ξανθο με μακρια ισια μαλλια,πολυ ομορφο με ασπρο τρυφερο κορμι και πονηρο βλεμμα.Αυτη χορεψε στην πιστα,την ερωτευτηκα και μολις τελειωσε την φωναξα απο μονος μου για ενα πριβε.Καλη ητανε και μαλιστα μου τουρλωσε και το κωλαρακι πολυ καλα οποτε ανοιγωντας τα κωλομαγουλα ειχα σε πρωτο πλανο την υπεροχη κωλοτρυπιδα της.Πολυ αγαπησιαρικο παιδι :smitten: :smitten:

Οι κοπελες ανεβαινουν στην πιστα σχεδον ανα δεκαλεπτο οποτε δεν ξενερωνεις.15ε εισοδο με ποτο,15ε το κερασμα το απλο,20ε πριβε και ισχυουν ακομα οι καρτες χορους που εκτυπωνεις απο το σαϊτ τους και αφαιρουνται 15ε απο ενα πριβε.Ισχυει μονο για ενα πριβε.
Κραταει ακομα το καλο επιπεδο του το μαγαζι και μαλλον θα το ξανακαθιερωσω.
Πως θα συναντησω ομως την Ταρα την αλλη φορα δεν ξερω...εχω αγωνια
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
εγω το βρισκω βαρετο το ινγκουανα και ακριβο ....αλλα η ταρα ειναι ονειρικη κοπελα αν εννοουμε την ιδια ..γιατι εχεις αγωνια ?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
εγω το βρισκω βαρετο το ινγκουανα και ακριβο ....αλλα η ταρα ειναι ονειρικη κοπελα αν εννοουμε την ιδια ..γιατι εχεις αγωνια ?
Εχω αγωνια γιατι αυτη ηταν η μεγαλυτερη καψουρα μου απ'ολες τις κοπελες που εχω γνωρισει τα στριπτηζαδικα και εχω να τη δω 2 χρονια.Μιλαμε βεβαια μεσω fb αλλα αλλιως ειναι να την ξαναντας απο κοντα μετα απο τοσο καιρο.

Ως προς το ακριβο θα συμφωνησω με την εννοια οτι δεν εχουν αλλαξει καθολου οι τιμες σε σχεση με πριν 2 χρονια και με δεδομενο οτι πλεον εχουν ζορισει πολυ τα πραματα.Αλλωστε και η Γιασμιν μου ειπε οτι ειναι πολυ πεσμενη η δουλεια.

Απο την αλλη και ποιο ειναι το φθηνοτερο?Που να εχει ομως και μια ροη προγραμματος και να μην σερνονται οι κοπελες...Νομιζω παλι αυτο ειναι
 

dimtris asdfsa

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Χαίρεται.Να ρωτήσω η Βερόνικα και η Μάνγκυ δουλεύουν κάπου αλλού ή σταμάτησαν γενικότερα?
 

jimisfou

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
al pacino η Αλινα δεν ηταν εκει?μια μελαχρινη...ειναι ολα τα λεφτα! :kissass:
εμενα το μαγαζι με φενεται τοπ και αυτο γιατι εκτος απο κουκλαρες ειναι και πολυ φιλοξενο το περιβαλλον..οπως και οι ιδιες οι κοπελες !
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
al pacino η Αλινα δεν ηταν εκει?μια μελαχρινη...ειναι ολα τα λεφτα! :kissass:
εμενα το μαγαζι μου φενεται τοπ και αυτο γιατι εκτος απο κουκλαρες ειναι και πολυ φιλοξενο το περιβαλλον..οπως και οι ιδιες οι κοπελες !
Kαμιά  :pipa1: στο μαγαζί αρχίσανε να μοιράζουνε λόγω κρίσης ή μπα;;;
 

jimisfou

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
μπααα..οσο κι αν εψησα..δεν.τωρα δεν ξερω αμα εισαι καιρο πελατης και σε ξερει καλα η κοπελα..
 

MyNameIsNobody

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
εγω το βρισκω βαρετο το ινγκουανα και ακριβο ....αλλα η ταρα ειναι ονειρικη κοπελα
Εξαρτάται τι θέλει κανείς. Είναι απλό / καθαρό στριπ. Δεν έχει "υπηρεσίες", είναι δεδομένο. Γι' αυτό και το ψηστήρι που ανέφερε συναγωνιστής είναι χάσιμο χρόνου. Αναλόγως τη φάση που βρίσκεσαι όντως μπορεί νά'ναι βαρετό. Και όντως ο συνεχής χορός όταν σε καθημερινή το ροστερ είναι 4-5 κοπέλες, ε ναι είναι βαρετό. Όσο για το "ακριβό", λίιιγο σιγότερα να κατανάλωναν το "ποτό" θα ήταν ταμάμ.
Πάντως η Τάρα και η Λούση με το γραμμωμένο κορμί και όμορφες είναι (ειδικά η Ταρα είναι από άλλο πλανήτη) και πολύ ευχάριστες στην παρέα. Λες και δυο κουβέντες ρε αδερφέ πέρα από τα "καβλιάρη μου" κλπ...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Χαίρεται.Να ρωτήσω η Βερόνικα και η Μάνγκυ δουλεύουν κάπου αλλού ή σταμάτησαν γενικότερα?
Σταματησαν λεει...η Βερονικα θα παντρευεται συντομα

al pacino η Αλινα δεν ηταν εκει?μια μελαχρινη...ειναι ολα τα λεφτα! :kissass:
εμενα το μαγαζι με φενεται τοπ και αυτο γιατι εκτος απο κουκλαρες ειναι και πολυ φιλοξενο το περιβαλλον..οπως και οι ιδιες οι κοπελες !
οχι...ηταν μονο αυτες οι 5 που αναφερω

Kαμιά  :pipa1: στο μαγαζί αρχίσανε να μοιράζουνε λόγω κρίσης ή μπα;;;
:jerking: :jerking:...300 μετρα ευθεια και αριστερα κατω βγαινοντας απο το μαγαζι
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
ταρα την ειχα πετυχει πριν κατι μηνες στο μαγαζι .....και μια φορα στο δρομο αβαφη ..μπορει να μην ειναι το σουπερ μουνι αλλα εχει αυτο το κατι που μας κανει να ερωτευομαστε τις ρωσιδες ..ενα κλας ...

φυσικα και τα υπολοιπα ειναι επισης ακριβα ..γιατι δεν παταω πλεον σε κανενα μαγαζι που δεν θα με κανουν να χυσω η δεν εχει διμετρες θεες τσεχες ..ελα να κανουμε ενα μποικοταζ ολοι μαζι
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Μα ρε μάγκες σύγγνωμη δηλαδή μόνο σε εμένα συμβαίνει να θέλω να τις γαμήσω.... :rolleyes:
 

jimisfou

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
οχι βεβαια!!!ειναι για πολλαααα γαμησια! :knockinb:
 

palas26

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εχω αγωνια γιατι αυτη ηταν η μεγαλυτερη καψουρα μου απ'ολες τις κοπελες που εχω γνωρισει τα στριπτηζαδικα και εχω να τη δω 2 χρονια.Μιλαμε βεβαια μεσω fb αλλα αλλιως ειναι να την ξαναντας απο κοντα μετα απο τοσο καιρο.

Ως προς το ακριβο θα συμφωνησω με την εννοια οτι δεν εχουν αλλαξει καθολου οι τιμες σε σχεση με πριν 2 χρονια και με δεδομενο οτι πλεον εχουν ζορισει πολυ τα πραματα.Αλλωστε και η Γιασμιν μου ειπε οτι ειναι πολυ πεσμενη η δουλεια.

Απο την αλλη και ποιο ειναι το φθηνοτερο?Που να εχει ομως και μια ροη προγραμματος και να μην σερνονται οι κοπελες...Νομιζω παλι αυτο ειναι

Φίλε μου μπορείς να μου πεις ποιο είναι το fb της Τάρα σε παρακαλώ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom