Νέα

Blind Chat

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Cannon 4

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2021
Μηνύματα
31
Like
32
Πόντοι
0
αμα εισαι παντρεμενος τι θα κανεις? θα πετας φατσα σου δημοσια?
Έχεις δίκιο σ αυτό που λες,είναι ένα ρίσκο που άλλοι το παίρνουν άλλοι όχι. Απλά μου φαίνεται απίθανο να βγάλεις σωστη γυναίκα μέσα από τυφλό τσατ και υποθέτω θα παίζει και φουλ ψέμμα(όχι ότι στα άλλα που δεν είναι blind δε παίζουν αυτά). Ίσως να κάνω λάθος και εδώ δε ξέρω δεν έχω δοκιμάσει κάτι τετοιο
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Εχει γυναικες αλλα εχει πολλες λουγκρες που μπαινουν ως γυναικες. Εχω καυλαντισει, εχω μιλησει στο τηλεφωνο, εχω βγει κι εχω πηδηξει και μια ψοφια. Προσοχη γίνεται εξάρτηση, εννοω οτι θα μπαινεις ολη την ωρα επειδη εχεις πληρωσει με την προσδοκια να γνωρισεις καποια. Δυστυχως εχει πολλες χοντρες κι αρκετες με ψυχολογικα η ψυχιατρικα προβληματα. Οι γκομενες μπαινουν τσαμπα κι εχει αναμονη μεχρι να μιλησεις. Επιπλεον οι πιο πολλες ψαχνουν μονο την επιβεβαιωση και σου τρωνε τον χρονο. Τηλεφωνο αμεσα παιδια κι επιδιωξη για γνωριμια εξω. Αν σου το αναβαλει απλα τρωει τον χρονο και τα χρηματα σου.
Κατα την γνωμη μου αξιζει μονο η συνδρομη των 5 € για τρεις ημερες και μετα διαλειμμα!
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 179312
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
Ψεμμα παίζει παντού στον ενα ή στον άλλο βαθμό. Το πλεονέκτημα σε σχέση με αλλες πλατφόρμες είναι οτι μαζεύει πολλες γυναίκες με όρεξη για πολλά απο γνωριμία και καβλοκουβέντα μέχρι συναντήσεις. Θέλει χρόνο και τροπο αλλα περι ορέξεως…
 

joadouk

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
Πως λέγεται η σελίδα;
Κάποιο λινκ;
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 179312
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Ποια η γνώμη των μελών του bou για το συνδρομητικό blind chat, αξίζει, έχει φάει κανεις τίποτα καλό ή είναι χάσιμο χρόνοι;
Χάσιμο χρόνου καθαρά , 1 στο δις αν σου κάτσει κάποια και αυτή μπάζο ….. τέλος τα πουτανακια που γαμιοντουσαν για μια βόλτα με το αμάξι και για να δειχτούν πως έχουν γκόμενο κτλ …. Πέρα από αυτό η λειτουργία του βλιντ τσατ είναι καθαρά για να σου τραβάν χρήματα
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 179312
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
Εμενα σαν γυναικα μου βρηκε αρσενικο αμεσως και μαλιστα τζαμπα!
Εντάξει για εσας τις γυναίκες πρέπει να είναι παράδεισος με τόση προσφορά ανδρών. Αρκεί να είστε αποφασισμένες να επιλέξετε κάποια στιγμή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.365
Like
4.538
Πόντοι
456
Εντάξει για εσας τις γυναίκες πρέπει να είναι παράδεισος με τόση προσφορά ανδρών. Αρκεί να είστε αποφασισμένες να επιλέξετε κάποια στιγμή.
αποφασισμενη γυναικα για σεξ, ειναι το ευκολοτερο πραγμα του κοσμου. για αυτο συνεχεια μας διαλεγουν. Νομος της ζωης που δεν εχει αλλαξει ως σημερα.
 
Εγγρ.
12 Ιαν 2022
Μηνύματα
133
Like
735
Πόντοι
81
Φίλοι μου χρησιμοποιώ την εφαρμογή από το Σεπτέμβριο...
Έχω φάει ήδη 3 μουνακια ( ένα πολύ καλό, ένα μέτριο και ένα καλικαντζαρι)
Έχει ψωμί αλλά θέλει υπομονή...
Έχει και δροσερούς, Έχει και τύπισσες που απλά καυλαντιζουν...
Τώρα με τον covid καλή φάση είναι...
Αυτά από εμένα...
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.365
Like
4.538
Πόντοι
456
να τονισω επισης οτι πρεπει να ειμαστε σοβαροι για να υπαρξει κλιμα εμπιστοσυνης. μια γυναικα αισθανεται συχνα πολυ ανασφαλης μεχρι να συναντησει εναν εντελως αγνωστο ανδρα.
 
Εγγρ.
12 Ιαν 2022
Μηνύματα
133
Like
735
Πόντοι
81
να τονισω επισης οτι πρεπει να ειμαστε σοβαροι για να υπαρξει κλιμα εμπιστοσυνης. μια γυναικα αισθανεται συχνα πολυ ανασφαλης μεχρι να συναντησει εναν εντελως αγνωστο ανδρα.
Συμφωνώ απόλυτα...αυτό είναι το σημαντικότερο.
Αν αισθανθεί ασφάλεια όλα έχουν πάρει το δρόμο τους
 

TheDim

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
17
Like
35
Πόντοι
0
2 χρονια απο την τελευταια απαντηση, ειπα να κανω επετειακη απαντηση

Ξερει κανεις τι παιζει πλεον εκει μεσα;
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
1
Like
2.390
Πόντοι
456
Να ξαναζωντανεψω το νημα αυτο
Παιζει τιποτα η πρεπει και εδω να πληρωσουμε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom