Νέα

Black power

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα βυζολάγνος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Ya can't go wrong with Snoop  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

(ακόμα και πριν από 15 χρόνια χαχαχαχχαχααχαχαα!! ο σνουπ νήπιο  :2funny:)

 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.626
Like
28
Πόντοι
66
Ya can't go wrong with [size=15pt]Snoop[/size]  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

(ακόμα και πριν από 15 χρόνια χαχαχαχχαχααχαχαα!! ο σνουπ νήπιο  :2funny:)

Από τις σημαντικότερες μορφές στην ιστορία της ανθρωπότητας. :rockon: :rockon: :rockon:

Tο παρακάτω κομμάτι ανήκει στο σπάνιο είδος μουσικής που ονομάζεται βυζοsilvatic μιας και έχει beat & κλάψα μαζί. :o

Sexy Bitch - David Guetta feat. Akon

[flash=560,440]]
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Σνουπ, Τούπακ... και... ο Τιμ Ροθ  :huh: :huh:

 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

EIPA κι εγω δεν θα σχολιασει ο μουν τις κλαψομουνιες που εβαλα αφου βρηκε ευκαιρια που ελειπε??? :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
μπομπα αυτο το χω βαλει κι εγω απο τον κουκλο ντιεμ εξ.... :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Μερικές φορές το βίντεο είναι καλύτερο κι απ'το κομμάτι  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
χουάου νίντζα, τα κροσόβερ βίντεο γαμάνε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
μουν επειδη και ο ιμπλις σε κατι σελιδες πιο πριν εβαλε ελληνικα και δεν ειπες τπτ,βαζω αυτο και θελω τη γνωμη σου

(σημ.δεν ειναι το αληθινο βιντεο)
με το συγκεκριμενο εχω φαει κολλημα το χω και ηχο κλησης :P


να εισαι επιεικος ε? :-*

Dust Rhymes - 5 epistoles
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Aυτό είμαι 99% σίγουρη ότι έχει μπει (και κάπου εδώ το έχω βάλει εγώ  :2funny: :2funny:) αλλά είναι αξεπέραστη η ατάκα

bitch: C'mon baby, you know I love you.
snoop: You don't love me, you just love my doggy style  :sunglasses:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.626
Like
28
Πόντοι
66
μουν επειδη και ο ιμπλις σε κατι σελιδες πιο πριν εβαλε ελληνικα και δεν ειπες τπτ,βαζω αυτο και θελω τη γνωμη σου

(σημ.δεν ειναι το αληθινο βιντεο)
με το συγκεκριμενο εχω φαει κολλημα το χω και ηχο κλησης :P
να εισαι επιεικος ε?

Dust Rhymes - 5 epistoles

Ναι, τα είδα και ψιλοξενέρωσα γιατί χάνει την αίγλη του το thread.
Κάποια ελληνικά είναι καλά και έχουν χαβαλέ αλλά σε καμία περίπτωση δεν παίζουν στα ίσια τα ξένα.
Τα ελληνικά (αν θυμάμαι καλά) βάζουμε στο rap the jam, είναι κάτι σαν άτυπος διαχωρισμός μεταξύ τους.

Τώρα για το τραγουδάκι σου, δε ξέρω τι να σου πω ακριβώς. Προσωπικά δεν μπορώ να ακούω τέτοια ψυχοπλακωτικά κομμάτια με τίποτα. Αν πετύχω κανα καταλάθος στο ραδιόφωνο, το αλλάζω επιτόπου γιατί δεν είναι καθόλου το στυλ μου. Από την άλλη, προσπαθώντας να το κρίνω αβίαστα, μου φάνηκε κλασικό κομμάτι αγάπης με τα μεγάλα ρομαντικά κουπλέ του, το basic beat του και την στάνταρ γκομενοσυμμετοχή στα φωνητικά. Από κάτι μπουζουκοringtones που έχουν οι περισσότερες γνωστές μου, το προτιμώ χίλιες φορές γιατί είναι κάτι το διαφορετικό και όχι ενοχλητικό - να το ακούς ξαφνικά και να τρομάζεις - όπως τα περισσότερα λαϊκά σε κινητά. Τέλος, υποθέτω πως αν ήταν του στυλ μου τέτοιου είδους τραγούδια, θα μου άρεσε γιατί μου φαίνεται καλούτσικο κομματάκι και δεν έχει κάτι που να με χαλάει αρκετά.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Φλώρα  :grin:
Εγώ έχω ρινγκτόουν το Ινφόρμερ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Ναι, τα είδα και ψιλοξενέρωσα γιατί χάνει την αίγλη του το thread.
Κάποια ελληνικά είναι καλά και έχουν χαβαλέ αλλά σε καμία περίπτωση δεν παίζουν στα ίσια τα ξένα.
Τα ελληνικά (αν θυμάμαι καλά) βάζουμε στο rap the jam, είναι κάτι σαν άτυπος διαχωρισμός μεταξύ τους.

Τώρα για το τραγουδάκι σου, δε ξέρω τι να σου πω ακριβώς. Προσωπικά δεν μπορώ να ακούω τέτοια ψυχοπλακωτικά κομμάτια με τίποτα. Αν πετύχω κανα καταλάθος στο ραδιόφωνο, το αλλάζω επιτόπου γιατί δεν είναι καθόλου το στυλ μου. Από την άλλη, προσπαθώντας να το κρίνω αβίαστα, μου φάνηκε κλασικό κομμάτι αγάπης με τα μεγάλα ρομαντικά κουπλέ του, το basic beat του και την στάνταρ γκομενοσυμμετοχή στα φωνητικά. Από κάτι μπουζουκοringtones που έχουν οι περισσότερες γνωστές μου, το προτιμώ χίλιες φορές γιατί είναι κάτι το διαφορετικό και όχι ενοχλητικό - να το ακούς ξαφνικά και να τρομάζεις - όπως τα περισσότερα λαϊκά σε κινητά. Τέλος, υποθέτω πως αν ήταν του στυλ μου τέτοιου είδους τραγούδια, θα μου άρεσε γιατί μου φαίνεται καλούτσικο κομματάκι και δεν έχει κάτι που να με χαλάει αρκετά.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.626
Like
28
Πόντοι
66
Φλώρα  :grin:
Εγώ έχω ρινγκτόουν το Ινφόρμερ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Τραγουδάρα. :rockon: :rockon: :rockon:

Εγώ για ringtone έχω ένα στάνταρ ντριν-ντριν γιατί βαρέθηκα τα τραγούδια και δεν αντέχω άλλο να βλέπω γραφικές αντιδράσεις κατόχων κινητών που όταν ακούνε το τραγούδι τους, είτε το παίζουν cool/αδιάφοροι ή τραγουδούν δυνατά τη μαλακία που διάλεξαν. Βέβαια, παλιότερα είχα το Numb Encore και το Just A Little Bit αλλά παρατήρησα ότι όποιο τραγούδι είχα για ringtone, μετά από λίγο καιρό δεν είχα την ίδια επιθυμία να το ακούσω γενικότερα οπότε τα έκοψα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom