Νέα

Black power

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα βυζολάγνος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ξερω ποσο κραξιμο θα φαω απτον νιντζα για την καγκουρια αλλα...

αυτο το τραγουδι επεσε τυχαια στα χερια μου σε ενα σιντι που ειχε μονο τιτλο χωρις να γραφει τους τιτλους τραγουδιων...

και ειχα φαει τον τοπο να το βρω(αλλα χωρις τιτλο πως????) να ναι καλα ο καλοοοοοοοος μ αδερφος,κατι γκουγκλαρε και βρηκαμε ακρη!!!!/να σημειωσω πως το τραγουδι ηταν σε συλλογη,οχι σε αλμπουμ του τραγουδιστη/



Warren G & Rapsody & Sissel - prince Igor




:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.626
Like
28
Πόντοι
66
ξερω ποσο κραξιμο θα φαω απτον νιντζα για την καγκουρια αλλα...

αυτο το τραγουδι επεσε τυχαια στα χερια μου σε ενα σιντι που ειχε μονο τιτλο χωρις να γραφει τους τιτλους τραγουδιων...

και ειχα φαει τον τοπο να το βρω(αλλα χωρις τιτλο πως????) να ναι καλα ο καλοοοοοοοος μ αδερφος,κατι γκουγκλαρε και βρηκαμε ακρη!!!!/να σημειωσω πως το τραγουδι ηταν σε συλλογη,οχι σε αλμπουμ του τραγουδιστη/

arg-katrina-kangaroo.gif
 [/URL]                   
main.php
                    http://[URL unfurl="true"]www.artistavailable.com/KANGAROO.gif[/img[/URL]]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Για το άλλο που λες, εγώ όταν ακούω ένα τραγούδι και δε ξέρω τπτ για καλλιτέχνη κλπ., κρατάω 1-2 φράσεις, τις γράφω στο google μαζί με lyrics/είδος μουσικής και συνήθως τα βρίσκω.

Το δικό σου καλό ήταν, δε ξέρω γιατί το θεωρείς καγκουριά.
Καγκουριά θεωρώ το sample που έχει πχ. το παρακάτω μιας και το άκουσα δυνατά το περασμένο ΣΚ μέσα από ένα καγκουροάμαξο και τον συγκεκριμένο οδηγό δεν υπάρχει περίπτωση να μην τον έβρισε κάποιος περαστικός.

[b]Kiss Me Thru The Phone - Soulja Boy Tell'Em feat. Sammie[/b]

[googlevid=425,350]117804482414981812[/googlevid]
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
A!!!Ωραίο θεματάκι.Είμαι απο τους λιγοστούς αλλά πιστούς πιστεύω φαν της μαύρης μουσικής εδώ στην Ελλάδα.Κι όταν λέω μαύρη μουσική δεν εννοώ αυτά τα ενοχλητικά των τελευταίων χρόνων,αλλά τα μπλουζ,την τζαζ και φυσικά την σόουλ των 70'ς κυρίως που μετεξελίχθηκε σε ντίσκο.Stevie Wonder,Curtis Mayfield,Sly & The Family Stone,James Brown,Donnie Hathaway.Τέτοιο στυλ.Υπέροχη μουσική.
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Μέγιστος ο Marvin Gaye.Φωνάρα.Μπράβο sinnerman
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Νινα!!!!Η αγαπημένη μου τραγουδίστρια ever!!!Η φωνή της ήταν πέρα απο είδη και φόρμες.Και πολύ καλή πιανίστρια.Ειδική μνεια και για τον συμπαθέστατο κύριο Billy Preston που ήταν μεγάλος performer αλλά μας άφησε πολύ νωρίς.Επαιζε πλήκτρα στα περισσότερα κομμάτια των Μπιτλς και οι ίδιοι τον θεωρούσαν το πέμπτο μέλος τους,στην δεύτερη ψυχεδελική περίοδό τους απο 1966 κι έπειτα.Εχει πολύ πράγμα στο youtube αλλά δυστυχώς δεν ξέρω πως να κάνω παράθεση εδώ.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
            Και σε αυτές τις εκλογές ψηφίζουμε George Clinton
                                     
                        Funkadelic  "A Joyfull Process"

       

          :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
ξερω ποσο κραξιμο θα φαω απτον νιντζα για την καγκουρια αλλα...

αυτο το τραγουδι επεσε τυχαια στα χερια μου σε ενα σιντι που ειχε μονο τιτλο χωρις να γραφει τους τιτλους τραγουδιων...

και ειχα φαει τον τοπο να το βρω(αλλα χωρις τιτλο πως????) να ναι καλα ο καλοοοοοοοος μ αδερφος,κατι γκουγκλαρε και βρηκαμε ακρη!!!!/να σημειωσω πως το τραγουδι ηταν σε συλλογη,οχι σε αλμπουμ του τραγουδιστη/



Warren G & Rapsody & Sissel - prince Igor




:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


από αυτή την συλλογή καλούλη είναι κ αυτό.. :sunglasses:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom