Νέα

Big Brother 2020

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα χρηστος1011
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 322K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.346
Κριτικές
1
Like
32.277
Πόντοι
8.006
Σκυλου ψωλου εχει βρει τον Γληγολη να της λεει καμμια κουβεντα πριν το χασει τελειως....παλιομπουστας κωλοτριβεται μεχρι και στον go go boy που τον ειχε γαμησει σε ολες τις ψηφοφοριες.Μιλαμε για το πιο σιχαμενο πουσττρακι ολων των εποχων....και μονο που τον βρισκει ο Αλεξ μια χαρα τα λεει ολα.:confused::confused::confused:
Εκανε κομματακια την σκυλού, μου αρκεί
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
η σκυλου και καλα συμπονει την πουστρα και στεναχωριετε.
εξω απο το σπιτι ομως θα ξεχεστουνε κανονικα.
τοσα χρονια γλυψιμο και πιπες σε νταβαδες ενας δεν βρεθηκε να πει την σκυλου οτι με πουστηδες δεν πρεπει να τα βαζει.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Σκυλου ψωλου εχει βρει τον Γληγολη να της λεει καμμια κουβεντα πριν το χασει τελειως....παλιομπουστας κωλοτριβεται μεχρι και στον go go boy που τον ειχε γαμησει σε ολες τις ψηφοφοριες.Μιλαμε για το πιο σιχαμενο πουσττρακι ολων των εποχων....και μονο που τον βρισκει ο Αλεξ μια χαρα τα λεει ολα.:confused::confused::confused:
Εκανε κομματακια την σκυλού, μου αρκεί

Τα αρχιδια μου κουνιουνται τυπε...σταθερα 2η σε ψηφους ειναι η ψωλου.Αμα βγουνε στον τακο μαζι θα παρει τρελο πουλο ο μπουστης....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.346
Κριτικές
1
Like
32.277
Πόντοι
8.006
Σκυλου ψωλου εχει βρει τον Γληγολη να της λεει καμμια κουβεντα πριν το χασει τελειως....παλιομπουστας κωλοτριβεται μεχρι και στον go go boy που τον ειχε γαμησει σε ολες τις ψηφοφοριες.Μιλαμε για το πιο σιχαμενο πουσττρακι ολων των εποχων....και μονο που τον βρισκει ο Αλεξ μια χαρα τα λεει ολα.:confused::confused::confused:
Εκανε κομματακια την σκυλού, μου αρκεί

Τα αρχιδια μου κουνιουνται τυπε...σταθερα 2η σε ψηφους ειναι η ψωλου.Αμα βγουνε στον τακο μαζι θα παρει τρελο πουλο ο μπουστης....
Δεν με ενδιαφερει αν ειναι πρωτη η δευτερη
Μου αρκει που βρεθηκε καποιος να την βαλει στη θεση της και να λυσσαξει
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Σκυλου ψωλου εχει βρει τον Γληγολη να της λεει καμμια κουβεντα πριν το χασει τελειως....παλιομπουστας κωλοτριβεται μεχρι και στον go go boy που τον ειχε γαμησει σε ολες τις ψηφοφοριες.Μιλαμε για το πιο σιχαμενο πουσττρακι ολων των εποχων....και μονο που τον βρισκει ο Αλεξ μια χαρα τα λεει ολα.:confused::confused::confused:
Εκανε κομματακια την σκυλού, μου αρκεί

Τα αρχιδια μου κουνιουνται τυπε...σταθερα 2η σε ψηφους ειναι η ψωλου.Αμα βγουνε στον τακο μαζι θα παρει τρελο πουλο ο μπουστης....
Δεν με ενδιαφερει αν ειναι πρωτη η δευτερη
Μου αρκει που βρεθηκε καποιος να την βαλει στη θεση της και να λυσσαξει

Σε καμμια θεση της δεν την εβαλε αυτες ειναι δικες σου φαντασιωσεις τυπε...η ψωλου λυσσαξε γιατι πιστευε οτι το πουστρακι ηταν του χεριου της και αυτος γυρισε και της τον σφυριξε πισωπλατα.Δεν εχει επηρεασει σε τιποτα ο μπουστης την εξελιξη του παιχνιδιου.ΕΙχε λυσσαξει να λεει για τη ψωλου και εφυγε ο Πιρφορακιας...τωρα θα φαει και επικο μπουλο γιατι εχει βαλει στο στομα του την τρελη γεροντοκορη.
 

buba

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2017
Μηνύματα
321
Like
215
Πόντοι
21
Τρελλη τι ντύσιμο είναι αυτό. Ειδικά για βίντεο κλιπ με Γαρδέλη κάτω από ντίσκο μπάλα.:P
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Επικη πουτανα η γεροντοκορη....σολο παραστασεις σε καθρεπτες και καμερες με ψευτικα κλαμματα για να βγαζει ολους τους αλλους κακους και αυτη την κακομοιρα κατατρεγμενη.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Νιμου Νασος μου φυτεψε τυψεις για σκουπιδιασμα και πηγε αυτος για υπνο!!!:angry:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.346
Κριτικές
1
Like
32.277
Πόντοι
8.006
Σκυλου ψωλου εχει βρει τον Γληγολη να της λεει καμμια κουβεντα πριν το χασει τελειως....παλιομπουστας κωλοτριβεται μεχρι και στον go go boy που τον ειχε γαμησει σε ολες τις ψηφοφοριες.Μιλαμε για το πιο σιχαμενο πουσττρακι ολων των εποχων....και μονο που τον βρισκει ο Αλεξ μια χαρα τα λεει ολα.:confused::confused::confused:
Εκανε κομματακια την σκυλού, μου αρκεί

Τα αρχιδια μου κουνιουνται τυπε...σταθερα 2η σε ψηφους ειναι η ψωλου.Αμα βγουνε στον τακο μαζι θα παρει τρελο πουλο ο μπουστης....
Δεν με ενδιαφερει αν ειναι πρωτη η δευτερη
Μου αρκει που βρεθηκε καποιος να την βαλει στη θεση της και να λυσσαξει

Σε καμμια θεση της δεν την εβαλε αυτες ειναι δικες σου φαντασιωσεις τυπε...η ψωλου λυσσαξε γιατι πιστευε οτι το πουστρακι ηταν του χεριου της και αυτος γυρισε και της τον σφυριξε πισωπλατα.Δεν εχει επηρεασει σε τιποτα ο μπουστης την εξελιξη του παιχνιδιου.ΕΙχε λυσσαξει να λεει για τη ψωλου και εφυγε ο Πιρφορακιας...τωρα θα φαει και επικο μπουλο γιατι εχει βαλει στο στομα του την τρελη γεροντοκορη.
Παμε παλι
Χεστηκα για την εξελιξη του παιχνιδιου
Μου αρκει που την ειδα να λυσσάει
 

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.322
Like
846
Πόντοι
96
Η μόνη αληθινή η Άννα Μαρία και τους γλεντάει όλους
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Αυτός ο Γρηγόρης τι ερπετό ειναι ;
Υπάρχουν τέτοιοι τυποι στην ελληνική κοινωνία ;
 

buba

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2017
Μηνύματα
321
Like
215
Πόντοι
21
Ποιοτική μουσική το πάρτυ...:P η σκύλου τα χει πει όλα αυτά τα ασματα
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Ψηφισε τοτε τον θεμη τυπε
Κ οταν βγει δώστου μια πίπα

Μονο Άννα μαρια

Επικη πουτανα η γεροντοκορη....σολο παραστασεις σε καθρεπτες και καμερες με ψευτικα κλαμματα για να βγαζει ολους τους αλλους κακους και αυτη την κακομοιρα κατατρεγμενη.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Ψηφισε τοτε τον θεμη τυπε
Κ οταν βγει δώστου μια πίπα

Μονο Άννα μαρια

Επικη πουτανα η γεροντοκορη....σολο παραστασεις σε καθρεπτες και καμερες με ψευτικα κλαμματα για να βγαζει ολους τους αλλους κακους και αυτη την κακομοιρα κατατρεγμενη.

Βρε δεν γαμιεσαι βρε μαλακα....:P

Μονο Αννα Μαρια λεει το ναυαγιο....:P
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
694
Κριτικές
1
Like
497
Πόντοι
26
Επικη πουτανα η γεροντοκορη....σολο παραστασεις σε καθρεπτες και καμερες με ψευτικα κλαμματα για να βγαζει ολους τους αλλους κακους και αυτη την κακομοιρα κατατρεγμενη.
Αυτό ακριβώς παρατήρησες την ώρα που και καλά εκλαιγε μέσα από τον καθρέφτη έριχνε ματιές στην κάμερα αν είναι γυρισμένη πάνω της μεγάλη ηθοποιός τους δουλεύει όλους από τη πρώτη μέρα.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Επικη πουτανα η γεροντοκορη....σολο παραστασεις σε καθρεπτες και καμερες με ψευτικα κλαμματα για να βγαζει ολους τους αλλους κακους και αυτη την κακομοιρα κατατρεγμενη.
Αυτό ακριβώς παρατήρησες την ώρα που και καλά εκλαιγε μέσα από τον καθρέφτη έριχνε ματιές στην κάμερα αν είναι γυρισμένη πάνω της μεγάλη ηθοποιός τους δουλεύει όλους από τη πρώτη μέρα.

Ελα ρε φιλε ολα ειναι μια κακοστημενη παρασταση...ολα προμελετημενα.Δεν ειδες εκει στο σαλονι που καθονται που αυτη εχει βρει τη θεση ακριβως απεναντι απο τη καμερα και κλεινει ματια και κανει γελακια;Μονιμα με τη πλατη γυρισμενη σε ολους τους αλλους;

Ολοι ειναι σκουπιδια εκει μεσα αλλα τα δυο μεγαλυτερα ειναι η τρελη και ο μπουστης....
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
η τρελη εχει καταλαβει οτι εκει μεσα θαβονται ολοι ειναι θρασυδειλοι και μπινεδες και τους παιζει κανονικα μπαλα οπως θελει.
η πουστρα εχει κολλησει με την σκυλου και δεν ξεκολαει με τιποτα απο εκει.
η σκυλου σαν πονηρη που ειναι με προσχημα την απογοητευση απο την πουστρα παει να βγει λαδι και να ξεχαστουν ολα τα πουστριλικια που εχει κανει.
ζακ κρατιετε σοβαρος ακομα με νυχια και με δοντια αλλα θα ερθει η ωρα που θα ξεκατινιαστει και αυτος.
διδυμος αγαθομουνης στον κοσμο του, τον φτυνουν και νομιζει οτι βρεχει.
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
694
Κριτικές
1
Like
497
Πόντοι
26
Ανύπαρκτος ο Ζαχαρίας μάλιστα σύμφωνα με τη λογική της τρελής υπαρκτός είναι αυτός που μαλώνει βρίζει γκαρίζει και ψευτοκλαιει για να τραβήξει την προσοχή. :zombie::zombie:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom