Νέα

Big Brother 2020

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα χρηστος1011
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 322K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.740
Like
28.009
Πόντοι
5.506
ρε παλιομουνοπανα???? σας ρωτησα που ειναι το χαι ντεφινισιον της ερτ και δεν μιλατε γιατι εχετε παει και κλαιτε σαν γκομενες με την σοφια που εχασε τον κεχαγια...α να χαθητε.
που θα δω εγω φ1 αυριο?
χλιμιτζουρες
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.740
Like
28.009
Πόντοι
5.506

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.740
Like
28.009
Πόντοι
5.506
[video]https://www.to10.gr/anonymous/1256890/klini-megali-selida-filon-tou-paok-sto-facebook-den-antexan-ntropi-ke-binelikia-pic/?fbclid=IwAR1OOxeiz_Mo52Eh3HyShnXE0SPW5cU2WrOM7kr8lR3bMA-x6QvIexhgILw[/video]
ποσταρω και αυτο εδω και παω για υπνο....α να χαθειτε παλιοπομολα ολοι
στην παντοφλα εισαστε
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Θίχτηκε γιατί είπε στην μικρή αθώα πουστρίστα στην ψυχή την Θέμιδα,και στην Αλίκη στο Ναυτικό δίπλα της,ότι η Ρωσοπόντια προσπαθούσε επίμονα να κατευθύνει την ψήφο του τέως Δερβέναγα



επιβεβαιώνοντας ότι είναι δολοπλόκα,

όμως ο βασανισμένος της χούντας μικρομέγαλος Ανδρέας,δεν ομολόγησε ότι η ΡΠ έλεγε στον γκόμενό της να ρίξει σε αυτήν την ίδια την ψήφο του


και όχι σε άλλον όπως κατάλαβαν οι εντός του σπιτιού.....μιας και οι ‘κανόνες’ δεν επιτρέπουν τέτοιες πληροφορίες,ποιοι κανόνες τώρα....

Εδώ η άλλη η Μαλέσκου(μπας και να καθαρίζει και αυτή κανένα 30άρικο τον μήνα άραγε...? Εφορία απούσα) που του την έλεγε θιγμένη για το χέρι που ψιλοσήκωσε θα τον υποδεχτεί την Δευτέρα..Όλα για τα λεφτά μουνί καπέλο

Επίσης ο μικρομέγαλος Ανδρέας υπονόησε ότι υπό άλλες συνθήκες ο Δερβέναγας χτυπούσε έπαθλο(τελικό ναι,νικητής χλωμό),

και αυτές οι άλλες συνθήκες θα ήταν να ήταν χώρια από την ΡΠ από ότι κατάλαβα....

Αυτοί οι δυο (ΡΠ και Δερβέναγας)παίζει μετά από τον πρώτο πουτσο να τρέχουν στο πλησιέστερο ΑΤ για αλληλομύνηση(δεν ξέρω αν η Αλίκη του Ναυτικού εκπροσωπούσε κάποιον από τους δύο αν της δίνονταν η ευκαιρία,αλλά η φάση θα ήταν σουρεάλ...)

Ο Ζακ μεγάλη μορφή του Βωβού κινηματογράφου,οι δυο ρουφιάνοι Γληγόρης και γκο-γκο,και ο ‘ρόδα τσάντα και κοπάνα’ κλείνουν την απαρτία.....

ΥΓ

Ο Δερβέναγας παίζει να είναι επισκέπτης κάποια στιγμή και από το θέμα εδώ αν αρχίσει να σκαλίζει και ίσως είμαστε οι πιο ακριβοδίκαιοι από όλους


Α και κάτι τελευταίο:αν σήμερα η ΡΠ είχε πάρει πόδι,ο Δερβέναγας θα είχε αυθημερόν πακετάρει και λελέ,προσωπική άποψη
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
12
Like
6.891
Πόντοι
2.646
Θίχτηκε γιατί είπε στην μικρή αθώα πουστρίστα στην ψυχή την Θέμιδα,και στην Αλίκη στο Ναυτικό δίπλα της,ότι η Ρωσοπόντια προσπαθούσε επίμονα να κατευθύνει την ψήφο του τέως Δερβέναγα



επιβεβαιώνοντας ότι είναι δολοπλόκα,

όμως ο βασανισμένος της χούντας μικρομέγαλος Ανδρέας,δεν ομολόγησε ότι η ΡΠ έλεγε στον γκόμενό της να ρίξει σε αυτήν την ίδια την ψήφο του


και όχι σε άλλον όπως κατάλαβαν οι εντός του σπιτιού.....μιας και οι ‘κανόνες’ δεν επιτρέπουν τέτοιες πληροφορίες,ποιοι κανόνες τώρα....

Εδώ η άλλη η Μαλέσκου(μπας και να καθαρίζει και αυτή κανένα 30άρικο τον μήνα άραγε...? Εφορία απούσα) που του την έλεγε θιγμένη για το χέρι που ψιλοσήκωσε θα τον υποδεχτεί την Δευτέρα..Όλα για τα λεφτά μουνί καπέλο

Επίσης ο μικρομέγαλος Ανδρέας υπονόησε ότι υπό άλλες συνθήκες ο Δερβέναγας χτυπούσε έπαθλο(τελικό ναι,νικητής χλωμό),

και αυτές οι άλλες συνθήκες θα ήταν να ήταν χώρια από την ΡΠ από ότι κατάλαβα....

Αυτοί οι δυο (ΡΠ και Δερβέναγας)παίζει μετά από τον πρώτο πουτσο να τρέχουν στο πλησιέστερο ΑΤ για αλληλομύνηση(δεν ξέρω αν η Αλίκη του Ναυτικού εκπροσωπούσε κάποιον από τους δύο αν της δίνονταν η ευκαιρία,αλλά η φάση θα ήταν σουρεάλ...)

Ο Ζακ μεγάλη μορφή του Βωβού κινηματογράφου,οι δυο ρουφιάνοι Γληγόρης και γκο-γκο,και ο ‘ρόδα τσάντα και κοπάνα’ κλείνουν την απαρτία.....

ΥΓ

Ο Δερβέναγας παίζει να είναι επισκέπτης κάποια στιγμή και από το θέμα εδώ αν αρχίσει να σκαλίζει και ίσως είμαστε οι πιο ακριβοδίκαιοι από όλους


Α και κάτι τελευταίο:αν σήμερα η ΡΠ είχε πάρει πόδι,ο Δερβέναγας θα είχε αυθημερόν πακετάρει και λελέ,προσωπική άποψη
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
12
Like
6.891
Πόντοι
2.646
Γαμιουνται οι παραθέσεις και η σπασμένη οθόνη του κινητού μου . Ο κεχαγιάς ειναι τόσο λουζερ που αν δεν έχει γαμησει μέσα την βίζιτα, το πιο πιθανό είναι να μην τη γαμησει ούτε έξω , χωρίς να πληρώσει
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.841
Like
11.493
Πόντοι
3.656
ρε παλιομουνοπανα???? σας ρωτησα που ειναι το χαι ντεφινισιον της ερτ και δεν μιλατε γιατι εχετε παει και κλαιτε σαν γκομενες με την σοφια που εχασε τον κεχαγια...α να χαθητε.
που θα δω εγω φ1 αυριο?
χλιμιτζουρες
να το δεις στην κοσμοτε ρε φτωχομπινε...η φορμουλα σε μαρανε καημενε..που δεν εχεις να αλλαξεις μπαταριες στο τηλεκοντρολ πλεμπα..:confused:
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.058
Like
10.274
Πόντοι
2.606
ρε παλιομουνοπανα???? σας ρωτησα που ειναι το χαι ντεφινισιον της ερτ και δεν μιλατε γιατι εχετε παει και κλαιτε σαν γκομενες με την σοφια που εχασε τον κεχαγια...α να χαθητε.
που θα δω εγω φ1 αυριο?
χλιμιτζουρες
να το δεις στην κοσμοτε ρε φτωχομπινε...η φορμουλα σε μαρανε καημενε..που δεν εχεις να αλλαξεις μπαταριες στο τηλεκοντρολ πλεμπα..:confused:

πέρσι τα βλέπαμε από κοντά με τον θείο, δεν είχαμε χάσει αγώνα. :coffee:
τι κάνεις όμως με τον ιό που μπλέξαμε...:confused::confused:
 

heartbeat

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
156
Πόντοι
1
Γαμιουνται οι παραθέσεις και η σπασμένη οθόνη του κινητού μου . Ο κεχαγιάς ειναι τόσο λουζερ που αν δεν έχει γαμησει μέσα την βίζιτα, το πιο πιθανό είναι να μην τη γαμησει ούτε έξω , χωρίς να πληρώσει

Θα την πάρει όσο όσο για το γαμώτο και μόνο.
 

heartbeat

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
156
Πόντοι
1

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Ρε μαλάκες,
πρόσεξε κανείς το λάθος με το video αποχώρησης του Κεχαγιά;; :sunglasses:
Ξεκινάει δείχντονας τον Χάος!! Μπέρδεψε ο μαλάκας ο μοντέρ τον έναν Δημήτρη με τον άλλο!! :P :cheesy:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.193
Like
22.868
Πόντοι
5.506
ρε παλιομουνοπανα???? σας ρωτησα που ειναι το χαι ντεφινισιον της ερτ και δεν μιλατε γιατι εχετε παει και κλαιτε σαν γκομενες με την σοφια που εχασε τον κεχαγια...α να χαθητε.
που θα δω εγω φ1 αυριο?
χλιμιτζουρες
να το δεις στην κοσμοτε ρε φτωχομπινε...η φορμουλα σε μαρανε καημενε..που δεν εχεις να αλλαξεις μπαταριες στο τηλεκοντρολ πλεμπα..:confused:



Με τηλεκοντρολ ανοιγοκλεινουν τα χαρτοκουτα;
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
31
Like
2.556
Πόντοι
6.495
Κεχαγια λειπεις κι εσυ και τα παντελονια σου..:crazy::crazy:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.315
Κριτικές
7
Like
38.252
Πόντοι
10.411
Αν η Απαζιδου δεν φύγει την Παρασκευή με ψηφοφορία, έχω την εντύπωση ότι θα σηκωθεί να φύγει μόνη της μέσα στην εβδομάδα, αν όχι το σ/κ που διανύουμε.Αφου πήρε τον πούλο ο σιχαμερός μουνόδουλος,δεν θα αντέξει.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
31
Like
2.556
Πόντοι
6.495
Εγω παλι πιστευω οτι μια χαρα θα αντεξει..
Θα κανει την θλιμμενη,θα λεει οτι θελει να φυγει,αλλα μεσα της θα μετραει ψηφους..
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.069
Κριτικές
9
Like
1.841
Πόντοι
216
Αν η Απαζιδου δεν φύγει την Παρασκευή με ψηφοφορία, έχω την εντύπωση ότι θα σηκωθεί να φύγει μόνη της μέσα στην εβδομάδα, αν όχι το σ/κ που διανύουμε.Αφου πήρε τον πούλο ο σιχαμερός μουνόδουλος,δεν θα αντέξει.
Μακάρι να πάρει πούλο, αλλά χλωμό το βλέπω να φεύγει μόνη της.
Νομίζω πως ακόμα και αν ψηφιστεί να φύγει, θα χρειαστούν ΕΚΑΜ για να τη βγάλουν απο κει μέσα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lelak

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.315
Κριτικές
7
Like
38.252
Πόντοι
10.411
Δεν είναι αποδεκτή από κανέναν πλέον εκεί μέσα,σε ποιον θα λέει τώρα *αυτόν θα ψηφίσεις*.Δεν μπορεί να επηρεάσει γνώμες πια,αν είχε κάποιο άλλο στήριγμα εκεί μέσα αυτός ήταν ο Κανέλλος που πλέον συμπλέει με ΑΜ(τυχαίο?). Για αυτό έχω αυτή την εντύπωση.Είδωμεν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom