Νέα

Big Brother 2020

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα χρηστος1011
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 322K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.546
Like
21.904
Πόντοι
5.006
αδιανοητο πως συγκατοικησαν αυτοι οι ανθρωποι 3 ολοκληρους μηνες με την θεοτρελη!!!!μιλαμε εγω θα την ειχα αποκεφαλισει απο την 1η βδομαδα...:confused:
πραγματικοι ηρωες!!!!

Πραγματικα τυπε...θα τους εκανα μηνυση αν ημουν εκει μεσα για ψυχολογικα βασανιστηρια.:confused::confused::confused:

ξερεις πολυ καλα οτι εγω ειμαι σκληραγωγημενος στα ριαλιτι...δεν εχω χασει επεισοδιο ουτε στο gym show με τον χολιδη ναπουμε....
αλλα τετοια ψυχιατρικη περιπτωση σαν της θεοτρελης δεν εχω ξαναδει...θα εκανα μανδραπηδα απο την 1 βδομαδα....ουτε με λοβοτομη και ηλεκτροσοκ δεν γινεται καλα αυτη...:confused::confused::confused:

υγ: εντωμεταξυ στο τουιτερ γινεται σταυροφορια υπερ της θεοτρελης..την εχουν κανει ηρωιδα που πολεμαει το αδικο...πως καταντησε ετσι και το τουιτερ...τελικα το ιντερνετ εχει γινει τελειως χαβουζα...:vomit:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.722
Like
6.157
Πόντοι
1.406
αδιανοητο πως συγκατοικησαν αυτοι οι ανθρωποι 3 ολοκληρους μηνες με την θεοτρελη!!!!μιλαμε εγω θα την ειχα αποκεφαλισει απο την 1η βδομαδα...:confused:
πραγματικοι ηρωες!!!!



υγ: εντωμεταξυ στο τουιτερ γινεται σταυροφορια υπερ της θεοτρελης..την εχουν κανει ηρωιδα που πολεμαει το αδικο...πως καταντησε ετσι και το τουιτερ...τελικα το ιντερνετ εχει γινει τελειως χαβουζα...:vomit:
Oλη η κενωνια χαβουζα ειναι ρε τυπε:confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.740
Like
28.023
Πόντοι
5.506

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.720
Like
24.534
Πόντοι
6.256
αδιανοητο πως συγκατοικησαν αυτοι οι ανθρωποι 3 ολοκληρους μηνες με την θεοτρελη!!!!μιλαμε εγω θα την ειχα αποκεφαλισει απο την 1η βδομαδα...:confused:
πραγματικοι ηρωες!!!!

Πραγματικα τυπε...θα τους εκανα μηνυση αν ημουν εκει μεσα για ψυχολογικα βασανιστηρια.:confused::confused::confused:

ξερεις πολυ καλα οτι εγω ειμαι σκληραγωγημενος στα ριαλιτι...δεν εχω χασει επεισοδιο ουτε στο gym show με τον χολιδη ναπουμε....
αλλα τετοια ψυχιατρικη περιπτωση σαν της θεοτρελης δεν εχω ξαναδει...θα εκανα μανδραπηδα απο την 1 βδομαδα....ουτε με λοβοτομη και ηλεκτροσοκ δεν γινεται καλα αυτη...:confused::confused::confused:

υγ: εντωμεταξυ στο τουιτερ γινεται σταυροφορια υπερ της θεοτρελης..την εχουν κανει ηρωιδα που πολεμαει το αδικο...πως καταντησε ετσι και το τουιτερ...τελικα το ιντερνετ εχει γινει τελειως χαβουζα...:vomit:

Ναι ρε τυπε τετοιο σκουπιδι δεν εχει ξαναπερασει...και εννοειται οτι εχουμε απειρα τετοια σκουπιδια στην Ελλαδαρα που ψηφιζουν φανατικα τη τρελη.Πρωτη και με τεραστια διαφορα σε καθε ψηφοφορια ειναι...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.546
Like
21.904
Πόντοι
5.006
Mean while in bachelor..
το στρακιπου ο Παναγιωτακης βρηκε ποια θα τον στραποναρει σημερα:confused::confused::confused:
Πόσες τηλεοράσεις έχεις τύπε;

τυπε παλιοτερα που παιζανε 3-4 ριαλιτι ταυτοχρονα, χωριζαμε την οθονη της τιβι στην μεση και ειχαμε ανοικτο υπολογιστη και λαπτοπ....μιλαμε για αλλα επιπεδο προσφυσης....
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Mean while in bachelor..
το στρακιπου ο Παναγιωτακης βρηκε ποια θα τον στραποναρει σημερα:confused::confused::confused:
Πόσες τηλεοράσεις έχεις τύπε;
2 3D, 6 κανονικες και 1 ασπρομαυρη :confused::confused::confused:
Έτσι είναι αυτοί που έχουν λεφτά.
0 άγχος και όλη μέρα αραλικη και σουπιδιασμα σε φόρουμ, ενώ άλλοι δουλεύουν μέχρι τις 23:30 έξω στην βροχή για το μεροκάματο:confused::confused::confused:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.324
Κριτικές
7
Like
38.260
Πόντοι
10.411
Τον πούλο αρχίδι :cheesy:

200.webp

 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.722
Like
6.157
Πόντοι
1.406
Mean while in bachelor..
το στρακιπου ο Παναγιωτακης βρηκε ποια θα τον στραποναρει σημερα:confused::confused::confused:
Πόσες τηλεοράσεις έχεις τύπε;
2 3D, 6 κανονικες και 1 ασπρομαυρη :confused::confused::confused:
Έτσι είναι αυτοί που έχουν λεφτά.
0 άγχος και όλη μέρα αραλικη και σουπιδιασμα σε φόρουμ, ενώ άλλοι δουλεύουν μέχρι τις 23:30 έξω στην βροχή για το μεροκάματο:confused::confused::confused:
Δεν σε χαλασε πληβειε :sunglasses:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.740
Like
28.023
Πόντοι
5.506
Mean while in bachelor..
το στρακιπου ο Παναγιωτακης βρηκε ποια θα τον στραποναρει σημερα:confused::confused::confused:
Πόσες τηλεοράσεις έχεις τύπε;
2 3D, 6 κανονικες και 1 ασπρομαυρη :confused::confused::confused:
Έτσι είναι αυτοί που έχουν λεφτά.
0 άγχος και όλη μέρα αραλικη και σουπιδιασμα σε φόρουμ, ενώ άλλοι δουλεύουν μέχρι τις 23:30 έξω στην βροχή για το μεροκάματο:confused::confused::confused:
οχι ρε τυπε μην ξηγιεσε...ξερεις ποσα σουρβαιβορ εχει χασει ο νασσος που αργουσε το λεφωριο?
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
:alivedick: ΚΑΒΛΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΥΥΥΥΝ
μακαρι να δει ο καρατεκας να τη τσιμπουκονουν τη ψωλου του!!!!!!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.546
Like
21.904
Πόντοι
5.006
το pet εφυγε με το γνωστο καραγκουνεϊκο περπατημα....
:zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie:
:headbang2::headbang2::headbang2::headbang2::headbang2::headbang2::headbang2::headbang2::headbang2::headbang2:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Mean while in bachelor..
το στρακιπου ο Παναγιωτακης βρηκε ποια θα τον στραποναρει σημερα:confused::confused::confused:
Πόσες τηλεοράσεις έχεις τύπε;
2 3D, 6 κανονικες και 1 ασπρομαυρη :confused::confused::confused:
Έτσι είναι αυτοί που έχουν λεφτά.
0 άγχος και όλη μέρα αραλικη και σουπιδιασμα σε φόρουμ, ενώ άλλοι δουλεύουν μέχρι τις 23:30 έξω στην βροχή για το μεροκάματο:confused::confused::confused:
:takethis::takethis::takethis:

:confused::confused::confused:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.720
Like
24.534
Πόντοι
6.256
Ξεφτυλογερας το παιζει θιγμενος που τον κοψανε και κραταει μουτρακια!!!Ρε τι ζουμε!!!:P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom