Νέα

Big Brother 2-Τα ναυάγια δεν τελειώνουν ποτέ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Hellraiser4Ever
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 885K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bluemiles

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
τελικά το βιντεάκι το έχει κανείς να το στείλει?
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Παραγωγή ανταλάσσει ασυλίες με τσόντες από το βρωμο-ζεύγος..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βύσμα έχεις μαλάκα βαψομαλλιά..
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
694
Κριτικές
1
Like
497
Πόντοι
26
εβαζα τη πουτσα μου στο στοματακι της μουμιας ανετα :pipa1:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.376
Like
72.687
Πόντοι
12.756
ολα για ολα τα παιζει ο Μπαμπης για να γαμηθει με Χασικλα , μεχρι και στο κρεβατι του παει να τον περιμενει ..
χωστης τον ρε γαμημενε
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
694
Κριτικές
1
Like
497
Πόντοι
26
ο χασικλας ειναι εξυπνος παιχτης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

η αλλη παει με πουτανια να τον φαει
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
Όποιος ενδιαφέρεται για το 3ο βιντεάκι διάρκειας 03:41 οπού ο Πέτσας παίρνει άγρια κωλοβαλβίδα Ανχελίτας άμεσα διαθέσιμο με 50€ pay safe ή δίνοντας κώλο.. διαφορετικά ΜΗΝ μπείτε καν στην διαδικασία να στείλετε διότι θα τρώτε μπλόκ !
:hi:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Όποιος ενδιαφέρεται για το 3ο βιντεάκι διάρκειας 03:41 οπού ο Πέτσας παίρνει άγρια κωλοβαλβίδα Ανχελίτας άμεσα διαθέσιμο με 50€ pay safe ή δίνοντας κώλο.. διαφορετικά ΜΗΝ μπείτε καν στην διαδικασία να στείλετε διότι θα τρώτε μπλόκ !
:hi:
τυπε δεχεσαι αναλλαγη με video κασετ player σε καλη κατασταση που δε μασαει κασέτες,κουτι δεν υπαρχει ειναι απο μπουκα :confused: :confused: :confused: :hi:

1111.jpg
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.864
Like
11.523
Πόντοι
3.656
ολα για ολα τα παιζει ο Μπαμπης για να γαμηθει με Χασικλα , μεχρι και στο κρεβατι του παει να τον περιμενει ..
χωστης τον ρε γαμημενε
πιο πιθανο να χωσει ο μπαμπης στον χασικλα :confused:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.864
Like
11.523
Πόντοι
3.656
Όποιος ενδιαφέρεται για το 3ο βιντεάκι διάρκειας 03:41 οπού ο Πέτσας παίρνει άγρια κωλοβαλβίδα Ανχελίτας άμεσα διαθέσιμο με 50€ pay safe ή δίνοντας κώλο.. διαφορετικά ΜΗΝ μπείτε καν στην διαδικασία να στείλετε διότι θα τρώτε μπλόκ !
:hi:
ανταλασσω με υπερατου 4ο+5ο βιντεακι 8k ultra hd οπου μπαμπης γαμει χασικλα αβασανιστα
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.979
Like
5.025
Πόντοι
1.106
φανταζομαι θα εισαι απο αυτους που ξερουν οτι ο δρομος που κοβουν ολοι απο εκει και βγαινει βουλιαγμενη , και δεν εκανες ολο τον παραλιακο μεσα στην κινηση σαν του Αθηναιους τουριστες
Εμείς η μπουρζουαρια για να μην πεσουμε στο μπλόκο της Τροχαίας κάτω από το πευκο στριβαμε λίγο πριν και κάναμε την ανηφόρα που έχτισε μετά το σπίτι του ο Κουγιας και τσουπ ήμασταν νόμιμοι :sunglasses:
 

Dibidai77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Όποιος μύστης έχει τα βιντεακια θα εκτιμούσα ένα pm..
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Λοιπον παιχταραδες πεζουν 4 βιντακια τα 2 ειναι τα γνωστα και αλλα 2 διαρκεια 8 λεπτων το ενα και 15 το αλλο
οποιος ξηγηθει κεραστικη σε στουντιακι της επιλογης μου η στο μπιλλ με κολ γκιρλ της επιλογης μου τα περνει + την παρτουζα της Ραλλη απο το κοτεροΔΩΡΟ,δεν ξαναγινε τετοια προσφορα!!!!τιποτα δεν ειναι τσαμπα στη ζωη αλανια...Με ενα απλο πλην τιμιο κερασμα στην Ιωαννινων η Μαραθωνος σας δινω στεγνα το ονομα του μελους που μου τα στειλε...Ηδη απο εχθες δυο τυχεροι μολις παρελαβαν τα δωρα τους και ζουν ιστορικες στιγμες αναπτυσωντας τριχοφυια στις παλαμες...Προλαβετε
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikosnorth

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
94
Like
665
Πόντοι
80
Λοιπον παιχταραδες πεζουν 4 βιντακια τα 2 ειναι τα γνωστα και αλλα 2 διαρκεια 8 λεπτων το ενα και 15 το αλλο
οποιος ξηγηθει κεραστικη σε στουντιακι της επιλογης μου η στο μπιλλ με κολ γκιρλ της επιλογης μου τα περνει + την παρτουζα της Ραλλη απο το κοτεροΔΩΡΟ,δεν ξαναγινε τετοια προσφορα!!!!τιποτα δεν ειναι τσαμπα στη ζωη αλανια...Με ενα απλο πλην τιμιο κερασμα στην Ιωαννινων η Μαραθωνος σας δινω στεγνα το ονομα του μελους που μου τα στειλε...Ηδη απο εχθες δυο τυχεροι μολις παρελαβαν τα δωρα τους και ζουν ιστορικες στιγμες αναπτυσωντας τριχοφυια στις παλαμες...Προλαβετε
Μου θυμίζεις έναν βιβλιοπώλη υπουργό... Όσο μιλάω εσείς παραγγέλνετε!!! Τα λιγουρευεστε!!??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom