Νέα

Big Brother 2-Τα ναυάγια δεν τελειώνουν ποτέ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Hellraiser4Ever
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 886K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Λοιπον παιχταραδες πεζουν 4 βιντακια τα 2 ειναι τα γνωστα και αλλα 2 διαρκεια 8 λεπτων το ενα και 15 το αλλο
οποιος ξηγηθει κεραστικη σε στουντιακι της επιλογης μου η στο μπιλλ με κολ γκιρλ της επιλογης μου τα περνει + την παρτουζα της Ραλλη απο το κοτεροΔΩΡΟ,δεν ξαναγινε τετοια προσφορα!!!!τιποτα δεν ειναι τσαμπα στη ζωη αλανια...Με ενα απλο πλην τιμιο κερασμα στην Ιωαννινων η Μαραθωνος σας δινω στεγνα το ονομα του μελους που μου τα στειλε...Ηδη απο εχθες δυο τυχεροι μολις παρελαβαν τα δωρα τους και ζουν ιστορικες στιγμες αναπτυσωντας τριχοφυια στις παλαμες...Προλαβετε

Αν έχουμε το βίντεο της Ράλλη, δίνεις κάτι άλλο δώρο;
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Αν έχουμε το βίντεο της Ράλλη, δίνεις κάτι άλλο δώρο;
Αν εχετε της Ραλλη δινω δωρο βυζομαλακια μενεγακη πριν βγαλει τις σιλικονες η το παρτουζωμα της Σπυροπουλου απο ιθαγενεις απ' οταν ητω στο σουρβαιβορ
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.741
Like
24.571
Πόντοι
6.256
Λοιπον επειδη εισαστε κουραδομαλακες ολοι και αρχιδια....το βιντεο της Ραλλη το εχω μονο εγω!!!Ενταξει μαλακες που μου αντιγραφετε ολοι την επικη τρολια που ξεκινησα εγω και κοροιδευετε τα μουνια τους επισκεπτες και τους "διαβαζα το σαι καιρο και αποφασισα τωρα να γραφτω"!

Οποιος στειλει PM στο μελος ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ με θεμα ΝΑΣΟ ΜΕΤΑΞΟΣΚΩΛΗΚΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΣΕ ΕΨΑΧΝΑ και κανει ποστ στο νημα με σκρινσοτ για αποδειξη θα του το στειλω σε pm...

ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΓΑΜΙΕΣΤΕ!!!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Λοιπον επειδη εισαστε κουραδομαλακες ολοι και αρχιδια....το βιντεο της Ραλλη το εχω μονο εγω!!!Ενταξει μαλακες που μου αντιγραφετε ολοι την επικη τρολια που ξεκινησα εγω και κοροιδευετε τα μουνια τους επισκεπτες και τους "διαβαζα το σαι καιρο και αποφασισα τωρα να γραφτω"!

Οποιος στειλει PM στο μελος ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ με θεμα ΝΑΣΟ ΜΕΤΑΞΟΣΚΩΛΗΚΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΣΕ ΕΨΑΧΝΑ και κανει ποστ στο νημα με σκρινσοτ για αποδειξη θα του το στειλω σε pm...

ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΓΑΜΙΕΣΤΕ!!!
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Screenshot_2021-11-23-16-01-25-147_com.duckduckgo.mobile.android.jpg
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.919
Like
28.859
Πόντοι
5.006
Λοιπον επειδη εισαστε κουραδομαλακες ολοι και αρχιδια....το βιντεο της Ραλλη το εχω μονο εγω!!!Ενταξει μαλακες που μου αντιγραφετε ολοι την επικη τρολια που ξεκινησα εγω και κοροιδευετε τα μουνια τους επισκεπτες και τους "διαβαζα το σαι καιρο και αποφασισα τωρα να γραφτω"!

Οποιος στειλει PM στο μελος ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ με θεμα ΝΑΣΟ ΜΕΤΑΞΟΣΚΩΛΗΚΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΣΕ ΕΨΑΧΝΑ και κανει ποστ στο νημα με σκρινσοτ για αποδειξη θα του το στειλω σε pm...

ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΓΑΜΙΕΣΤΕ!!!
Και εγώ τυπε :confused:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.871
Like
11.534
Πόντοι
3.656
ΕΣΚΑΣΕ μολις ΤΩΡΑ!!!!

Φανταστικη black friday προσφορα!!!!!!

Σε καθιστικο βιλας στη γλυφαδα με θεα θαλασσα...ΠΛΑΚΟΜΟΥΝΙΑ...ευγενια σαμαρα+ελευθερια ελευθεριου+αλεξανδρα παναγιωταρου+φαιη σκορδα+σασα μπαστα+κατερινα στικουδη+ιωαννα μαλεσκου+ελενη φουρειρα!!!!!!!!!!!!!!!

Σε ρολο συντονιστριας η Κωνσταντινα Σπυροπουλου!!!!

Guest star η ΑΛΚΗΣΤΙΣ απο μαστερ σεφ 2019 (για τους μερακληδες-Αλεξ-)

Το σαλονι διαθετει τζακι ΑΝΑΜΜΕΝΟ!!!!!!!!!!!

Το χαλι πανω στο οποιο γινεται το οργιο των 7μιση ΩΡΩΝ ειναι μπουχαρα(εχει εμπλακει το μελος τρουμπακης στην παραδοση)

το βιντεο ειναι σε zip μορφη για γρηγορη ανταλλαγη!!!!

ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΜΟΝΟ ΜΕ 24.000 LIKE!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Nikosnorth

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
94
Like
665
Πόντοι
80
ΕΣΚΑΣΕ μολις ΤΩΡΑ!!!!

Φανταστικη black friday προσφορα!!!!!!

Σε καθιστικο βιλας στη γλυφαδα με θεα θαλασσα...ΠΛΑΚΟΜΟΥΝΙΑ...ευγενια σαμαρα+ελευθερια ελευθεριου+αλεξανδρα παναγιωταρου+φαιη σκορδα+σασα μπαστα+κατερινα στικουδη+ιωαννα μαλεσκου+ελενη φουρειρα!!!!!!!!!!!!!!!

Σε ρολο συντονιστριας η Κωνσταντινα Σπυροπουλου!!!!

Guest star η ΑΛΚΗΣΤΙΣ απο μαστερ σεφ 2019 (για τους μερακληδες-Αλεξ-)

Το σαλονι διαθετει τζακι ΑΝΑΜΜΕΝΟ!!!!!!!!!!!

Το χαλι πανω στο οποιο γινεται το οργιο των 7μιση ΩΡΩΝ ειναι μπουχαρα(εχει εμπλακει το μελος τρουμπακης στην παραδοση)

το βιντεο ειναι σε zip μορφη για γρηγορη ανταλλαγη!!!!

ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΜΟΝΟ ΜΕ 24.000 LIKE!!!!!!!!!!!!!!!!
Το χαλί είναι από τον οίκο Μοιραρακη?? 1,5 εκατομμύριο κόμπους ανά τετραγωνικό??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom