Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

nostos77

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
που χαθηκαν οι¨
-------------------
1-ινα ξανθια
2-καρολινα ξανθια
3-κ μια πουμανα πολυ κοντη δε θυμαμαι ονομα///
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Παντρευομαι την Ιβα Αυριο Στην εκκλησια της Γλυφαδας κ της τα γραφω ολα ομως...τι μουνι ειναι αυτο λεμε?ειχε ο θεος καυλες στην Πραγα τοτε
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
βρε ελα κ εσυ κανενα προβλημα.
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Παντρευομαι την Ιβα Αυριο Στην εκκλησια της Γλυφαδας κ της τα γραφω ολα ομως...τι μουνι ειναι αυτο λεμε?ειχε ο θεος καυλες στην Πραγα τοτε
Άντε με το καλό να βγάλεις το κορίτσι από το βούρκο και να μπει στον ίσιο δρόμο......επίσης αν γίνεται φτιάξτε και μία μεγάλη φάρμα να ζείτε μαζί ευτυχισμένοι και να γεννοβολάτε σα τα κουνέλια!!!!
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Άντε με το καλό να βγάλεις το κορίτσι από το βούρκο και να μπει στον ίσιο δρόμο......επίσης αν γίνεται φτιάξτε και μία μεγάλη φάρμα να ζείτε μαζί ευτυχισμένοι και να γεννοβολάτε σα τα κουνέλια!!!!

Μην τον ζηλεύεις...
Βρες άλλη...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Μην τον ζηλεύεις...
Βρες άλλη...
Φίλε Ηector ειλικρινά δεν έχω λόγο να τον ζηλέψω.....διότι πολύ απλά δεν την έχω δει ποτέ μου τη συγκεκριμένη και δεύτερον(γενικότερο αυτό) όταν κάποιος πάει για "κρέμασμα" και ειδικά με striper θα έπρεπε να τον ζηλεύουμε ή να τον λυπόμαστε?
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Τώρα ας μιλήσουμε και λίγο σοβαρά....η συγκεκριμένη τύπισσα αξίζει τίποτα?διότι το baby gold να το φάω στη μάπα άμα είναι .....αλλά τουλάχιστον να αξίζει.
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε Ηector ειλικρινά δεν έχω λόγο να τον ζηλέψω.....διότι πολύ απλά δεν την έχω δει ποτέ μου τη συγκεκριμένη και δεύτερον(γενικότερο αυτό) όταν κάποιος πάει για "κρέμασμα" και ειδικά με striper θα έπρεπε να τον ζηλεύουμε ή να τον λυπόμαστε?

Υπάρχουν και καλά κορίτσια στα strip, όπως οπουδήποτε αλλού.
Άλλο αν εμείς τις θέλουμε πουτάνες γιατί έτσι μας βολεύει...
Ξέρω μερικούς που έχουν κάνει πετυχημένους γάμους με stripers (τηρουμένων κάποιων προϋποθέσεων πάντα).

 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Υπάρχουν και καλά κορίτσια στα strip, όπως οπουδήποτε αλλού.
Άλλο αν εμείς τις θέλουμε πουτάνες γιατί έτσι μας βολεύει...
Ξέρω μερικούς που έχουν κάνει πετυχημένους γάμους με stripers (τηρουμένων κάποιων προϋποθέσεων πάντα).
Ε αλίμονο μη τα ισοπεδώνουμε όλα....φυσικά και υπάρχουν και καλά κορίτσια στα strip.....μη σου πω κιόλας πως οι μή stripers είναι πιο πουτάνες(διότι με αυτές δε ξέρεις τί έχουν στο μυαλό τους).Τέλος οι stripers πρέπει όντως να κάνουν πετυχημένους γάμους,διότι μετά το retirement όλες γουστάρουν να αφήσουν πίσω τους το αμαρτωλό παρελθόν και να κάνουν μια καλή οικογένεια.
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
...διότι μετά το retirement όλες γουστάρουν να αφήσουν πίσω τους το αμαρτωλό παρελθόν και να κάνουν μια καλή οικογένεια.

Δεν θα το έλεγα αμαρτωλό παρελθόν.
Δουλειά είναι. Η δουλειά τους είναι να διασκεδάζουν τους πελάτες. Άλλες το κάνουν έτσι... και άλλες αλλιώς...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Δεν θα το έλεγα αμαρτωλό παρελθόν.
Δουλειά είναι. Η δουλειά τους είναι να διασκεδάζουν τους πελάτες. Άλλες το κάνουν έτσι... και άλλες αλλιώς...
Εντάξει ρε αρχηγέ μη τα δένεις και όλα κόμπο.....τα post που έκανα ήταν όλα με χιουμοριστική διάθεση!!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Τέλος οι stripers πρέπει όντως να κάνουν πετυχημένους γάμους,διότι μετά το retirement όλες γουστάρουν να αφήσουν πίσω τους το αμαρτωλό παρελθόν και να κάνουν μια καλή οικογένεια.

ν'αφησουν τα λουσα δηλαδη και να πλενουν τα σωβρακα του πρωην αγαπουλη και νυν συζηγου? δε νομιζω ρε συ φιλε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom