Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Γιατί; Δεν αποφεύγει τώρα το πουλί, όπως πριν στο Ρασπούτιν???

θυμάσαι την ιστορια με το διάολο και το λιβάνι,έ σκέψου ακόμη παραπέρα...θυμάσαι τη ξανθιά μουνάρα κρύα ρωσίδα επί χρόνια στο λολίτα που μόλις πήγαινες να της βάλεις να σου πιάσει το πουλί έπαιρνε αντιβίωση για να μήν κλάψει? :2funny:
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
θυμάσαι την ιστορια με το διάολο και το λιβάνι,έ σκέψου ακόμη παραπέρα...θυμάσαι τη ξανθιά μουνάρα κρύα ρωσίδα επί χρόνια στο λολίτα που μόλις πήγαινες να της βάλεις να σου πιάσει το πουλί έπαιρνε αντιβίωση για να μήν κλάψει? :2funny:

Ναι αλλά μήπως αυτή έχει συμφιλιωθεί πλέον με το πουλί;
Αναρωτιέμαι μήπως;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ιβα τσεχικος πειρασμος...

1.ιβα vs Αλεξανδρατου
2.ιβα vs Στικουδη
3.ιβα vs Μπαστα
4.ιβα vs Φαρμακη
5.ιβα vs Μπερερη η κοκα
6.ιβα vs Ναταλι Θανου
7.ιβα vs Πετρουλα

Στοιχηματιστε....
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Ψηφιζω σε ολα Ασσο δαγκωτο εκτος απο το 6 που το παιζω διπλη ευκαιρια αλλα μπορει κ διπλο.
Να θημισω πως η ναταλι θανου ειναι σερβα φιλαρακι της αννουλας απο την κασσανδρας 6.φανταστειτε λοιπον τι κρεβατι θα κανει η τυπισσα...
επισης για την ιβα μπας κ την πισουμε να βαλει λιγη σιλικονιτσα?η μας αρεσει το φυσικο...
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
η αλεξανδρατου φιλε μου εχει κυταριτιδα μην βλεπεις τι δειχνει η τηλεοραση...
 

Επισκέπτης
η αλεξανδρατου φιλε μου εχει κυταριτιδα μην βλεπεις τι δειχνει η τηλεοραση...

εγώ μίλησα για τα χρόνια της αθωότητας...εσύ έμαθες την αλεξανδράτου όταν έγινε γνωστή...;)

επίσης,η Ίβα δεν έχει κυτταρίτιδα ? (δεν την ξέρω,δεν την έχω δει)... γιατί δεν ξέρω πολλές τρύπερς στην ελλάδα που πλέον δεν έχουν... :idiot:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
για δεστη λιγο ιχνος κυταριτιδας δεν εχει κ θα σου ελεγα κιολας να την παρεις κ για λαμπαδα το πασχα...
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
γιατι εσυ ηξερες την αλεξανδρατου πριν γυνει γνωστη?γιατι εγω την ηξερα αποτοτε που δουλευε πορτα στην ιερα οδο σε ενα μαγαζι...πολυ πριν γινει γνωστη κ πιναμε κ καφεδακι στο καλαμακι σε μια καφετερια....την ειχα φασωσει κιολας!πως σου φανηκε??
 

Επισκέπτης
γιατι εσυ ηξερες την αλεξανδρατου πριν γυνει γνωστη?γιατι εγω την ηξερα αποτοτε που δουλευε πορτα στην ιερα οδο σε ενα μαγαζι...πολυ πριν γινει γνωστη κ πιναμε κ καφεδακι στο καλαμακι σε μια καφετερια....την ειχα φασωσει κιολας!πως σου φανηκε??

με τάπωσες....πάω πάσο...εγώ την έμαθα όταν την γάμησες κ την παράτησες...άρα την ξέρεις καλύτερα...
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ενταξι κλασικος που δεν εχει τι να πει κ λεει μαλακιες...αναμενωμενο
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
γιατι εσυ ηξερες την αλεξανδρατου πριν γυνει γνωστη?γιατι εγω την ηξερα αποτοτε που δουλευε πορτα στην ιερα οδο σε ενα μαγαζι...πολυ πριν γινει γνωστη κ πιναμε κ καφεδακι στο καλαμακι σε μια καφετερια....την ειχα φασωσει κιολας!πως σου φανηκε??
:rockon: :s&m_1: :s&m_3:
:pipa2:
ΣΩΣΤΟΟΟΣ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom