Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
καλα ολα αυτα...αλλα ξερουμε αν επεστρεψε η sheyla στο ιδρυμα?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
καλα ολα αυτα...αλλα ξερουμε αν επεστρεψε η sheyla στο ιδρυμα?

επέστρεψε..................................................................................
............................................................................................
..............................................................................................
όχι μόνη της............................αλλά με το ΑΜΟΡΕ της από ΣΠΑΡΤΗ! :rockon: :rockon:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
πάλι πούτσα?πάλι κλάμα ναύαρχε?όχι τίποτα άλλο,αλλά ΣΗΜΕΡΑ και πρίν την έναρξη του παιχνιδιού με πήρε τηλ.ο γκόμενος της ΣΕΥΛΑ(φίλος απο τη σπάρτη) και μου ανακοίνωσε(ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ!) ότι δεχθηκε την πρόταση γάμου που ΤΗΣ έκανε και μάλιστα απο την ευτυχία ΤΗΣ,του έκανε έναν έρωτα όλο τρέλλα.Ναι για τη ΣΕΥΛΑ σου μιλάω ναύαρχε,για τη ΣΕΥΛΑ.Η ΣΕΥΛΑ πάει για γάμο,ναί η ΣΕΥΛΑ πάει για γάμο.Φοβερή γκαντεμιά ναύαρχε.Με ένα σμπάρο(κανονιά τοροσίδη) 2 τρυγώνια :grin:

Τωρα μονο η Παναθα και ο Σισε μας εμειναν!!!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ερωτηση προς "Γκολντολογους" και μη...
Ειχα καιρο να επισκεφτω το εν λογω ιδρυμα και τη Παρασκευη "ειδα φως" και μπηκα..
Εκει εθεαθη ενα αδυνατο,καστανοξανθο,μικροβυζο,με απιστευτα ομορφο προσωπο...κορμαρα και κωλαρακι σα ζωγραφια...Εχει και ενα tatoo στο "λακακι" της μεσης,πανω απο τη κωλοχαραδρα...Το μωρο δηλωνει "made in Czech Republic"...
Δε δοκιμασα,γιατι οσο τη παρατηρουσα σε κατι χωρους που εκανε,δε την ειδα προθυμη για "σερβιρισμα"...
Η αληθεια ειναι οτι ηρθε και μου συστηθηκε,αλλα δε θυμαμαι το ονομα της,επειδη την ωρα που με πλησιασε,με εκανε να ξεχασω και το δικο μου...
Συναγωνιστες,εχουμε τιποτα πληροφοριες για την εν λογω κορασιδα?
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
^^ νεα πρεπει ναναι γιατί κ εγώ πρώτη φορά την ειδα, τι εργαλειο όμως εεε  :sunglasses: , αφησε κ το μαλλι κατω μετα από καποια ωρα  :P :P

ειχε ενα υφάκι όμως κ δε δοκίμασα ούτε εγω, πάντως στο χορό που τσεκαρε συνταξιδιώτης ηταν τριβοκομπρεσερ

θα τσεκάρουμε στο μελλον.

Υ.Γ. Η Κατριν που ειναι ρε παιδια? και τις 3 τελευταίες φορές που π'ηγα δεν ηταν  :headbang: >:(
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
34
Like
4.051
Πόντοι
4.365
Λοιπον μαγκες, τις προσεχεις μερες επισκεπτομαι το μαγαζι που καποτε εχτισα με τα χερακια μου (παει χρονος+ απο τοτε...) με τη παρεα μου να θυμηθουμε τα παλια. Υπαρχει καμια νεα σωστη κορασιδα? Επισης, διαβασα καλα οτι παιζει και prive κατω των 50 εουρων?  :cum: :cum: :cum:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
εβαλαν και τζαμαρια μεχρι το ταβανι :sunglasses: πισω στην μπαρα με τα σκαμπο και βλεπεις πισω απο το γυαλι.μαλλον θεωρειται χωρος καπνιστων....αλλα προσοχη,δουλευει στο φουλ το φουτζιτσου  :jerking:και θελει παλτο και κασκολ :headbang:,οποιος κατσει μεσα στην γυαλινη κλουβα.εχει και ενα καναπεδακι πονηρο  :cum:και σκοτεινο,αλλα δεν ενδεικνυεται για φραπε γιατι θα σου γινει παγακι :grin:..και αν σου σηκωθει ο βαρβαρος!!! :rockon:!.το θετικο ειναι οτι τα κοριτσια δεν μπορουν να σε δουν απο την εξω μερια,γιατι ειναι καθρεπτιζων το γυαλι και δεν φαινεσαι μεσα. :P...εσυ βλεπεις κανονικα,αλλα φυμε...και δεν στα ζαλιζουν οι γνωστες.
το ωραιο ειναι οτι δεν παταει καμια μεσα εκει γιατι το δαγκωνουν κανονικα. :humpleg:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εβαλαν και τζαμαρια μεχρι το ταβανι :sunglasses: πισω στην μπαρα με τα σκαμπο και βλεπεις πισω απο το γυαλι.μαλλον θεωρειται χωρος καπνιστων....αλλα προσοχη,δουλευει στο φουλ το φουτζιτσου  :jerking:και θελει παλτο και κασκολ :headbang:,οποιος κατσει μεσα στην γυαλινη κλουβα.εχει και ενα καναπεδακι πονηρο  :cum:και σκοτεινο,αλλα δεν ενδεικνυεται για φραπε γιατι θα σου γινει παγακι :grin:..και αν σου σηκωθει ο βαρβαρος!!! :rockon:!.το θετικο ειναι οτι τα κοριτσια δεν μπορουν να σε δουν απο την εξω μερια,γιατι ειναι καθρεπτιζων το γυαλι και δεν φαινεσαι μεσα. :P...εσυ βλεπεις κανονικα,αλλα φυμε...και δεν στα ζαλιζουν οι γνωστες.
το ωραιο ειναι οτι δεν παταει καμια μεσα εκει γιατι το δαγκωνουν κανονικα. :humpleg:

ρε πούστημ στο μυαλό μου ήταν όλα αυτά τα σκηνικά! :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
  :think: :dancing:

Τι κώλος όμως εεε

Να σε γαμαει αραπής να τον βλέπεις κ να νιωθεις ηδονή
δε συμφωνώ με το σκηνικό.Προτιμώ να σε γαμάει με στράπον η τρίξυ,να βλέπω το κώλο της λυδίας και να μου τον παίζει ο βοθρατζής με τη βιλέντα! :2funny:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom