Νέα

Αξυρισιά........ΕΛΕΟΣ!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 917
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Όχι,να μη με φοβάσαι......




Στην Ελλάδα...σε άλλες χώρες που δεν έχουν μαλακισμένα ταμπού,δε νομίζω....

Τέσπα,παραιτούμαι δε βγάζω άκρη με σας
Ενταξει βρε συ πλακα σου εκανα....

Ομως θα πρεπει να ηρεμησεις λιγο....
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Παιδια σταματηστε λιγο με τον Αβραμακο....
Εχει την δικη του ξεχωριστη νοοτροπια η οποια ειναι αρκετα διαφορετικη απο την κοινη....
Και αυτο ειναι γνωστο εδω και καιρο

Αν δεν μας αρεσουν λοιπον τα οσα λεει ας μην απανταμε και τελος

Το να σπαμε πλακα με καποιον ετσι ουτε κι αυτο ειναι ωραιο γιατι δεν μας κανει καλυτερους.....
Το να τον προκαλειτε για να γελατε ουτε αυτο ειναι ωραιο...

Επιλεγουμε που θα απανταμε και σε τι.....  ;)
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Τα λόγια είναι περιττά με την περίπτωσή σου κιθάρα.. Απλά να ξέρεις ότι με το να υποστηρίζεις άρρωστες καταστάσεις π προκαλούν απέχθεια σε κάθε λογικό άνθρωπο και να έχεις τέτοιες εμμετικές απόψεις δεν δίνεις εικόνα ούτε ανοιχτόμυαλου χωρίς ταμπού και κόμπλεξ ανθρώπου, αλλά ατόμου π χρειάζεται ψυχολογική στήριξη.. Γι'αυτό λένε σαν την αγαμία δεν έχει.. Σε έχει τρελάνει..
Nταβατζη και υπολοιποι...πραγματικα δεν καταλαβαινω την επιθεση προς τον αβραμη...την γνωμη του ειπε και thats all..δεν σημαινει οτι το εχει κανει,δεν σημαινει κατι...Ισως να σκεφτεις νορμαλ αντρακια σε εισαγωγικα που οταν πανε φανταροι πανε με την μανα τους μαζη...αντρακια διχως ψυχολογικα30 ετων που μενουν με την μαμα και τους σκουπιζει και τον κωλο καθε φορα που χεζουν..αντρες 40αρηδες τοσο προσκολημενοι στην μαμα που αποφασισαν πωε δεν θελουν να παντρεφτουν γιατι εχουν την γυναικα τησ ζωης τους...αντρακια της ελληνικης κοινωνιας...αυτα να σε ενοχλουν τυπε και οχι ο αβραμης..
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Παιδια σταματηστε λιγο με τον Αβραμακο....
Εχει την δικη του ξεχωριστη νοοτροπια η οποια ειναι αρκετα διαφορετικη απο την κοινη....
Και αυτο ειναι γνωστο εδω και καιρο

Αν δεν μας αρεσουν λοιπον τα οσα λεει ας μην απανταμε και τελος

Το να σπαμε πλακα με καποιον ετσι ουτε κι αυτο ειναι ωραιο γιατι δεν μας κανει καλυτερους.....
Το να τον προκαλειτε για να γελατε ουτε αυτο ειναι ωραιο...

Επιλεγουμε που θα απανταμε και σε τι.....  ;)

νομίζω τρίτη φορά σήμερα :think:
URL]] :birdman:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Nταβατζη και υπολοιποι...πραγματικα δεν καταλαβαινω την επιθεση προς τον αβραμη...την γνωμη του ειπε και thats all..δεν σημαινει οτι το εχει κανει,δεν σημαινει κατι...Ισως να σκεφτεις νορμαλ αντρακια σε εισαγωγικα που οταν πανε φανταροι πανε με την μανα τους μαζη...αντρακια διχως ψυχολογικα30 ετων που μενουν με την μαμα και τους σκουπιζει και τον κωλο καθε φορα που χεζουν..αντρες 40αρηδες τοσο προσκολημενοι στην μαμα που αποφασισαν πωε δεν θελουν να παντρεφτουν γιατι εχουν την γυναικα τησ ζωης τους...αντρακια της ελληνικης κοινωνιας...αυτα να σε ενοχλουν τυπε και οχι ο αβραμης..
:thumbsup: :cool2:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Μια χαρα υγιεις ειναι οσοι πανε στις πουτανες
αυτοι που δεν πανε εχουν το προβλημα  :grin:
Γενικευεις παλι....

Ποιος σου ειπε οτι οποιος δεν παει σε οικους ανοχης οτι εχει προβλημα ?
Αποκλειεις το ενδεχομενο να μην θελει κατι απο εκει ?
Αποκλειεις το ενδεχομενο να ζηταει κατι ποιο ουσιαστικο, μονιμο και αληθινο ?



Το οτι εσενα μπορει να σου αρεσει η ψευδαισθηση που ισως ζεις εκει μεσα δεν σημαινει το ιδιο και για ολους....
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Γενικευεις παλι....

Ποιος σου ειπε οτι οποιος δεν παει σε οικους ανοχης οτι εχει προβλημα ?
Αποκλειεις το ενδεχομενο να μην θελει κατι απο εκει ?
Αποκλειεις το ενδεχομενο να ζηταει κατι ποιο ουσιαστικο, μονιμο και αληθινο ?
Καλα με τις παπαριες του μορτη καθεσε και ασχολησε?
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Nταβατζη και υπολοιποι...πραγματικα δεν καταλαβαινω την επιθεση προς τον αβραμη...την γνωμη του ειπε και thats all..δεν σημαινει οτι το εχει κανει,δεν σημαινει κατι...Ισως να σκεφτεις νορμαλ αντρακια σε εισαγωγικα που οταν πανε φανταροι πανε με την μανα τους μαζη...αντρακια διχως ψυχολογικα30 ετων που μενουν με την μαμα και τους σκουπιζει και τον κωλο καθε φορα που χεζουν..αντρες 40αρηδες τοσο προσκολημενοι στην μαμα που αποφασισαν πωε δεν θελουν να παντρεφτουν γιατι εχουν την γυναικα τησ ζωης τους...αντρακια της ελληνικης κοινωνιας...αυτα να σε ενοχλουν τυπε και οχι ο αβραμης..

Ναι την γνώμη του είπε, απλά όταν εκφράζεις την γνώμη σου σε ένα φόρουμ δεν έπεται ότι θα ακολουθήσει και η κριτική των άλλων στα λεγόμενά σου? Ειδικά όταν ο άλλος εκφράζει απόψεις π σ κάνουν να βγαίνεις από τα ρούχα σου με αυτά π ακούς.. Αν εκφράσω την άποψή μου σε κάτι και κάποιος θεωρεί ότι λέω μαλακίες δεν θα με πειράξει να μου το πει να γίνει συζήτηση επί του θέματος. Τώρα όσο για αυτό που αναφέρεις περί αντρών με τέτοιου είδους κολλήματα σίγουρα είναι σοβαρό απλά δεν θα το παίξω από το σύρμα μάγκας κατακρίνοντας τους γιατί σε ένα φόρουμ π δεν γνωριζόμαστε πραγματικά δεν μπορώ να αποδείξω ότι είμαι καλύτερος (πάντως βουτυρομπεμπές δεν είμαι  :grin:). Απλά στον κιθάρα μίλησα με τέτοιο τρόπο γιατί λέει εξωπραγματικές παπαριές και όπως φαίνεται δεν είμαι ο μοναδικός π το πιστεύει αυτό.. Γενικά κάποιος π σύμφωνα με τα λεγόμενα του είναι 40 και ετών και δίνει τόσο σημασία σε εμφάνιση και τρίχες κυριολεκτικά δεν είναι νορμάλ όμως..
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Ναι την γνώμη του είπε, απλά όταν εκφράζεις την γνώμη σου σε ένα φόρουμ δεν έπεται ότι θα ακολουθήσει και η κριτική των άλλων στα λεγόμενά σου? Ειδικά όταν ο άλλος εκφράζει απόψεις π σ κάνουν να βγαίνεις από τα ρούχα σου με αυτά π ακούς.. Αν εκφράσω την άποψή μου σε κάτι και κάποιος θεωρεί ότι λέω μαλακίες δεν θα με πειράξει να μου το πει να γίνει συζήτηση επί του θέματος. Τώρα όσο για αυτό που αναφέρεις περί αντρών με τέτοιου είδους κολλήματα σίγουρα είναι σοβαρό απλά δεν θα το παίξω από το σύρμα μάγκας κατακρίνοντας τους γιατί σε ένα φόρουμ π δεν γνωριζόμαστε πραγματικά δεν μπορώ να αποδείξω ότι είμαι καλύτερος (πάντως βουτυρομπεμπές δεν είμαι  :grin:). Απλά στον κιθάρα μίλησα με τέτοιο τρόπο γιατί λέει εξωπραγματικές παπαριές και όπως φαίνεται δεν είμαι ο μοναδικός π το πιστεύει αυτό.. Γενικά κάποιος π σύμφωνα με τα λεγόμενα του είναι 40 και ετών και δίνει τόσο σημασία σε εμφάνιση και τρίχες κυριολεκτικά δεν είναι νορμάλ όμως..
Και παλι ακυρος εισαι γιατι εσυ και οι αλλοι δεν κανατε κριτικη βριζατε και ειρωνευοσασταν...Εξωπραγματικες παπαριες ειναι σχετικο....που ειναι το λαθος στα 40αντα σου να δινεις εμφαση στην εμφανηση σου?Και εγω ασχολουμε με την εμφανιση μου...δεν ειμαι νορμαλ?Πας καλα ρε?
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Και παλι ακυρος εισαι γιατι εσυ και οι αλλοι δεν κανατε κριτικη βριζατε και ειρωνευοσασταν...Εξωπραγματικες παπαριες ειναι σχετικο....που ειναι το λαθος στα 40αντα σου να δινεις εμφαση στην εμφανηση σου?Και εγω ασχολουμε με την εμφανιση μου...δεν ειμαι νορμαλ?Πας καλα ρε?

Και εγώ ασχολούμαι ρε φίλε και ο καθένας ασχολείται με την εμφάνισή του... Άλλο να ασχολείσαι και άλλο να έχεις εμμονή και όλα να γυρνάνε γύρω από αυτό όμως..
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Και εγώ ασχολούμαι ρε φίλε και ο καθένας ασχολείται με την εμφάνισή του... Άλλο να ασχολείσαι και άλλο να έχεις εμμονή και όλα να γυρνάνε γύρω από αυτό όμως..
Τεσπα..τουλαχιστον εισαι πιο χαλαρος τωρα... ;)
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Τεσπα..τουλαχιστον εισαι πιο χαλαρος τωρα... ;)

Μα ποτέ δεν ήμουν τσιτωμένος χαβαλέ έκανα πιο πολύ, απλά έκραζα τον κιθάρα για να τον τσιγκλίσω λίγο επειδή λέει μαλακίες και ασχολείται συνέχεια με δευτερεύουσες μαλακίες αντί να κάνει τπτ καλύτερο.. Δεν έχω κάποιο πρόβλημα άλλωστε με τον τυπά..
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Μα ποτέ δεν ήμουν τσιτωμένος χαβαλέ έκανα πιο πολύ, απλά έκραζα τον κιθάρα για να τον τσιγκλίσω λίγο επειδή λέει μαλακίες και ασχολείται συνέχεια με δευτερεύουσες μαλακίες αντί να κάνει τπτ καλύτερο.. Δεν έχω κάποιο πρόβλημα άλλωστε με τον τυπά..
:thumbsup:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Γενικευεις παλι....

Ποιος σου ειπε οτι οποιος δεν παει σε οικους ανοχης οτι εχει προβλημα ?
Αποκλειεις το ενδεχομενο να μην θελει κατι απο εκει ?
Αποκλειεις το ενδεχομενο να ζηταει κατι ποιο ουσιαστικο, μονιμο και αληθινο ?



Το οτι εσενα μπορει να σου αρεσει η ψευδαισθηση που ισως ζεις εκει μεσα δεν σημαινει το ιδιο και για ολους....

αν δεν εχεις γκομενα και δεν πηδας καμια καβατζα
καλο ειναι να πηγαινεις γιατι γινεσαι κομπλεξικος και ευεξαπτος.

Και δεν καταλαβα δηλαδη? η πιπα που μου κανει ψευδαισθηση ειναι?
πως ειναι ψευδαισθηση αφου μου την κανει  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
έχετε καταλάβει ότι ασχολείστε με τρίχες;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
έχετε καταλάβει ότι ασχολείστε με τρίχες;

δικιε μου εγω δεν ασχολουμαι ... σε αυτα ειναι ειδικος ο αβραμης.

Ενα ζελε πηρα τον περσινο Μαιο της Ταφτ ΜΠλε και ακομη ουτε ο μισος δεν εχει φυγει

στο τελος θα ληξει και δεν θα τον εχω χρησιμοποιησει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom