Νέα

Αξυρισιά........ΕΛΕΟΣ!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 917
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Βασικά θα ήθελα να τον ακούσει η μάνα του να λέει αυτό που είπε θα είχε πλάκα το όλο σκηνικό... Απλά με μπερδεύει ο κιθάρας. Δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι απλά τραγικός και πιστεύει όλα όσα λέει ή αν έχει περίεργη αίσθηση σαρκασμού και δεν τον πιάνουμε..

περιεργη αισθηση ηλιθιοτητας εχει
 

georgpoli

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Ρε καλα τωρα καθεστε και ασχολειστε με την πουστικη κιθαρα?Υπαρχει χειροτερο πραγμα στον κοσμο να εισαι πουστης και να εισαι και μαλακας?Οχι...!Γιαυτο μην ασχολειστε με τον κολοτρυπιδα ειναι αρωστος ο τυπος και με ψυχολογικα
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357

Συνημμένα

  • gatik vs kitharas.jpg_thumb.png
    gatik vs kitharas.jpg_thumb.png
    198,8 KB · Εμφανίσεις: 10

kasparov

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
298
Like
11
Πόντοι
1
46 σελιδες θεμα που σαν αρχη ειχε το αν ξυριζομαστε ή αφηνουμε γενια και αλλες τετοιες ηλιθιοτητες...απορω!!Τωρα να μιλησω για το πουσταριό τι να πω....ενας μαλακας που απλα θελει να ανεβασει τον αρθμο των ποστ που εχει...με νορμαλ συζητησεις δεν ανεβαινει...οταν λες βλακειες φτανεις 500000 ποστ....Αντε καληνυχτα!!
 

Επισκέπτης
τι σχεση εχουν οι πουτανες με τις αιμομιξιες ρε φιλαρακο?
εκει κανεις κακο μονο στον εαυτο σου...

εδω την αλλη φορα μας ρωτουσες αν εχουμε καυλωσει ποτε με αντρα
οι πουτανες σε πειραξαν? Καλυτερα να γαμουσες συνεχως στις πουτανες
παρα να λεγες αυτες τις μαλακιες  ;)

Μια χαρα υγιεις ειναι οσοι πανε στις πουτανες
αυτοι που δεν πανε εχουν το προβλημα  :grin:



Εγώ μίλησα για ΑΚΑΠΟΤΟ με τις πουτάνες.....ξέρεις ρε πόσο επικίνδυνο είναι αυτό,που το ζητάτε κιόλας μερικοί -δε λεώ εσύ-;;;;


Και έπειτα υπάρχουν άνδρες,που έχουν καβλώσει με άλλον άνδρα....ή και με τον εαυτό τους.....δεν είναι κακό αυτό...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366

να σημειωθεί πάντως, μιας και η κουβέντα πήγε προς τα εκεί, ότι η αιμομιξία είναι ποινικό αδίκημα (ανά περίπτωση πλημμέλημα ή και κακούργημα)
 

Επισκέπτης
Ρε καλα τωρα καθεστε και ασχολειστε με την πουστικη κιθαρα?Υπαρχει χειροτερο πραγμα στον κοσμο να εισαι πουστης και να εισαι και μαλακας?Οχι...!Γιαυτο μην ασχολειστε με τον κολοτρυπιδα ειναι αρωστος ο τυπος και με ψυχολογικα


Ε λοιπόν.....ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ,όλοι σας και συ και ο κασπα΄ροφ και ο γκάτικ και γω δε ξέρω ποιος άλλος σκατάς κάθετε και βγάζει τη χολή του,επειδή είναι κομπλεξικός και κλειστόμυαλος...και δε σέβεται την άποψη του άλλου.....άντε μπράβο γιατί έχω και δουλειά τώρα......



Χύνω στις μάπες σας...τσάο... :-*
 

Επισκέπτης
Αβραμη μια ερωτηση......

Να σε φοβαμαι ?  :rolleyes:

Όχι,να μη με φοβάσαι......



να σημειωθεί πάντως, μιας και η κουβέντα πήγε προς τα εκεί, ότι η αιμομιξία είναι ποινικό αδίκημα (ανά περίπτωση πλημμέλημα ή και κακούργημα)


Στην Ελλάδα...σε άλλες χώρες που δεν έχουν μαλακισμένα ταμπού,δε νομίζω....

Τέσπα,παραιτούμαι δε βγάζω άκρη με σας
 

georgpoli

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Ετσι μπραβο αντε να βαλεις κανα παλουκι στο κολο σου σκατοπουστα και μη μας ζαλιζεις τα παπαρια
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
να σημειωθεί πάντως, μιας και η κουβέντα πήγε προς τα εκεί, ότι η αιμομιξία είναι ποινικό αδίκημα (ανά περίπτωση πλημμέλημα ή και κακούργημα)
μα ο αβραμης δεν θελει να γαμησει συγγενη του
απλα να τον σηκωσει θελει :2funny:
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Ε λοιπόν.....ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ,όλοι σας και συ και ο κασπα΄ροφ και ο γκάτικ και γω δε ξέρω ποιος άλλος σκατάς κάθετε και βγάζει τη χολή του,επειδή είναι κομπλεξικός και κλειστόμυαλος...και δε σέβεται την άποψη του άλλου.....άντε μπράβο γιατί έχω και δουλειά τώρα......



Χύνω στις μάπες σας...τσάο... :-*













:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: το καλυτερο ποστ σου,μεχρι σημερα!! :rockon: :rockon:καληνυχτα μαλακοπιτουρα!









 

kasparov

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
298
Like
11
Πόντοι
1
Ε λοιπόν.....ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ,όλοι σας και συ και ο κασπα΄ροφ και ο γκάτικ και γω δε ξέρω ποιος άλλος σκατάς κάθετε και βγάζει τη χολή του,επειδή είναι κομπλεξικός και κλειστόμυαλος...και δε σέβεται την άποψη του άλλου.....άντε μπράβο γιατί έχω και δουλειά τώρα......



Χύνω στις μάπες σας...τσάο... :-*

Επειδη εισαι πιο κοντα ριξε μια στην δικη σου μαπα...που ξερεις μπορει να σου αρεσει!!χαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom