Νέα

Άξια Ανδρεαδάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thodoris66
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.638
Πόντοι
456
Παραμένει μούναρος εστω και με κάποια επιπλέον κιλά απο την εποχή που ηταν στις δόξες τις...οποιοι εχουν εχουν αυστηρά μοντελίστικο γούστο δεν αγγίζουν,οι υπολοιποι καθόλου δεν χαλιόμαστε!!!!!Το πρόβλημα ειναι με το ολοκαύτωμα που φαίνεται να έχει πάθει το μυαλό της οπως φαίνεται απο τα στορυ που ανεβάζει στο φατσοβιβλίο...δεν έχει μείνει κύτταρο απο τα ντρόγκια λέμε!!!!Εκει κολλάς και λες "αν τα σκάσω και τα κλαίω μετά???"...this is the problem!!!!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Μόλις το έμαθα από καλό φίλο και εμπειρότατο πουτανιάρη, που επικοινώνησε σήμερα για να την συναντήσει: Έχει δικό της χώρο στο Μεταξουργείο, και πλέον ζητάει 200/ώρα και αν θέλεις και κώλο, που τον δίνει - όπως λέει - σε καλούς φίλους μόνο (εδώ γελάμε), το κόστος πάει στα 500/ώρα...
Ζούμε μεγάλες στιγμές ρε πούστη μου !!!
 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
564
Like
828
Πόντοι
86
Μόλις το έμαθα από καλό φίλο και εμπειρότατο πουτανιάρη, που επικοινώνησε σήμερα για να την συναντήσει: Έχει δικό της χώρο στο Μεταξουργείο, και πλέον ζητάει 200/ώρα και αν θέλεις και κώλο, που τον δίνει - όπως λέει - σε καλούς φίλους μόνο (εδώ γελάμε), το κόστος πάει στα 500/ώρα...
Ζούμε μεγάλες στιγμές ρε πούστη μου !!!
για κλαματα ειμαστε,οχι για γελια!!???.πως μπορουμε να μαθουμε περιοχη&τελεφων
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Μόλις το έμαθα από καλό φίλο και εμπειρότατο πουτανιάρη, που επικοινώνησε σήμερα για να την συναντήσει: Έχει δικό της χώρο στο Μεταξουργείο, και πλέον ζητάει 200/ώρα και αν θέλεις και κώλο, που τον δίνει - όπως λέει - σε καλούς φίλους μόνο (εδώ γελάμε), το κόστος πάει στα 500/ώρα...
Ζούμε μεγάλες στιγμές ρε πούστη μου !!!
Καλα ειναι τυπε. Εγω εσκασα 500 για μια φορα και εκλαψα πολυ. Ευτυχως τοτε δεν με ενοιαζε σαν ποσο. Σημερα θα αυτοκτονουσα με κωλοδαχτυλο
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Καλα ειναι τυπε. Εγω εσκασα 500 για μια φορα και εκλαψα πολυ. Ευτυχως τοτε δεν με ενοιαζε σαν ποσο. Σημερα θα αυτοκτονουσα με κωλοδαχτυλο
Αν ήταν στις δόξες της και έκανε ένα, σχετικά, καλό κρεββάτι, θα τα έδινα. Αλλά πλέον έχει πάρει αρκετά κιλά, όταν την είχα δει εγώ τουλάχιστον, το μυαλό της είναι πουρές, και θεωρεί πως επειδή είναι μια (όχι και ιδιαίτερα) αναγνωρίσιμη, αυτό αρκεί για να ευχαριστηθεί ένας άντρας. Γνώμη μου, προς κάθε επίδοξο σύντροφο, να τα φάει καλύτερα σε πάστες. Τουλάχιστον θα του μείνει η γλύκα...
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Αν ήταν στις δόξες της και έκανε ένα, σχετικά, καλό κρεββάτι, θα τα έδινα. Αλλά πλέον έχει πάρει αρκετά κιλά, όταν την είχα δει εγώ τουλάχιστον, το μυαλό της είναι πουρές, και θεωρεί πως επειδή είναι μια (όχι και ιδιαίτερα) αναγνωρίσιμη, αυτό αρκεί για να ευχαριστηθεί ένας άντρας. Γνώμη μου, προς κάθε επίδοξο σύντροφο, να τα φάει καλύτερα σε πάστες. Τουλάχιστον θα του μείνει η γλύκα...
και το 16 ιδια κατασταση ηταν. Μην σας ξεγελαει η φωτο στο τζακι και το τριαντάφυλλο.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.638
Πόντοι
456
Μόλις το έμαθα από καλό φίλο και εμπειρότατο πουτανιάρη, που επικοινώνησε σήμερα για να την συναντήσει: Έχει δικό της χώρο στο Μεταξουργείο, και πλέον ζητάει 200/ώρα και αν θέλεις και κώλο, που τον δίνει - όπως λέει - σε καλούς φίλους μόνο (εδώ γελάμε), το κόστος πάει στα 500/ώρα...
Ζούμε μεγάλες στιγμές ρε πούστη μου !!!
Σε σπίτια πηγαίνει ???Αν μπορεί ο φίλος ο εμπειροπουτανιάρης να μας διαφωτίσει....!!!!!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.638
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom