Νέα

Attraxx

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzosxa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 849
  • Εμφανίσεις 259K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mixalis_g

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Θα ήθελα να το επισκεφτώ απόψε! Θα υπάρχει κάποια κρος??
 

mixalis_g

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Τελικά δεν πήγα χθές αλλά λέω να πάω το απόγευμα προς βράδυ σήμερα. Αν είναι κάποιος ας σχολιάσει...
 

Penniecrossdresser

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2021
Μηνύματα
116
Like
383
Πόντοι
21
IMG_20210801_215310.jpg
 

Morata

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Θα πάει κανεις σήμερα ;
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
ρε παιδια εχω παει κατι φορες και ειμαι παθητικος ολο παθητικους βλεπω ποτε ενεργητικο τι γινεται?θελω να γλυψω πουτσο !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τι ωρα εχει πολυ κοσμο και τι μερα?
 

Penniecrossdresser

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2021
Μηνύματα
116
Like
383
Πόντοι
21
ρε παιδια εχω παει κατι φορες και ειμαι παθητικος ολο παθητικους βλεπω ποτε ενεργητικο τι γινεται?θελω να γλυψω πουτσο !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τι ωρα εχει πολυ κοσμο και τι μερα?
Έλα όταν θα είμαι εγώ να γλύφεις τον δικό μου
 

The boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
13
Πόντοι
0
ρε παιδια εχω παει κατι φορες και ειμαι παθητικος ολο παθητικους βλεπω ποτε ενεργητικο τι γινεται?θελω να γλυψω πουτσο !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τι ωρα εχει πολυ κοσμο και τι μερα?
Τι να πω; 'Ετσι είναι δυστυχώς.. Ίσως είναι στις παραλίες τώρα, από φθινόπορο βλέπουμε..
 

someone 69

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Με πιστοποιητικο μπανεις στα atraxx η free??
 

TopSniper

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
13
Like
21
Πόντοι
0
Απαιτείται πιστοποιητικό για να μπεις ?
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
Ειχα παει πριν χρονια με παντρεμενο μεσημερι 1-2 μ.μ ειχε κοσμο και ηταν και πεντακαθαρο. αλλα ισως επειδη ηταν νωρις ακομα. απο τοτε δεν εχω ξαναπαει. τι ωρες παιζει εκει κινηση?
 
  • Like
Αντιδράσεις: OMSA20

gfn1985

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2016
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
Ειχα παει πριν χρονια με παντρεμενο μεσημερι 1-2 μ.μ ειχε κοσμο και ηταν και πεντακαθαρο. αλλα ισως επειδη ηταν νωρις ακομα. απο τοτε δεν εχω ξαναπαει. τι ωρες παιζει εκει κινηση?
Παρασκευες και Σαββατα ειναι οι καλυτερες μερες, οπως και σε ολα τα μαγαζια αυτου του ειδους - βεβαια μπορει να τυχει να μαζευτει κοσμος και καποια αλλη μερα.
το συγκεκριμενο μαγαζι οντως ειναι πολυ καθαρο αλλα δεν μαζευει τοσο κοσμο. θα ελεγα να προτιμησεις το video show, το οποιο και καθαρο ειναι, και καμπινες διαθετει, και φθηνοτερο εισιτηριο απο το attraxx εχει
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
Παρασκευες και Σαββατα ειναι οι καλυτερες μερες, οπως και σε ολα τα μαγαζια αυτου του ειδους - βεβαια μπορει να τυχει να μαζευτει κοσμος και καποια αλλη μερα.
το συγκεκριμενο μαγαζι οντως ειναι πολυ καθαρο αλλα δεν μαζευει τοσο κοσμο. θα ελεγα να προτιμησεις το video show, το οποιο και καθαρο ειναι, και καμπινες διαθετει, και φθηνοτερο εισιτηριο απο το attraxx εχει
Ισχυει αυτο που λες με τον κοσμο. Και στο ΑΤ εχει τυχει να ειμαι Σαββατο απογευμα και να ειμαστε 3 ατομα και εχω παει πχ Τριτη η Τεταρτη και να γινεται χαμος. θα το τσεκαρω το ivideo show γιατι ειναι το μονο που δεν εχω επισκεφθει και θελω συντομα. Απλα φανταζομαι τωρα λογω καλοκαιριου θα ειναι μειωμενη η κινηση οπως παντου. Σε 2-3 βδομαδες θα παω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom