Νέα

Attraxx

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzosxa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 849
  • Εμφανίσεις 259K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NelinhaCROSS

Cross
Εγγρ.
10 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
168
Πόντοι
0
Σάββατο αν πάω παίζει κόσμος;
Έλεγα για μεσημέρι προς απόγευμα! Δεν έχω ξαναπάει!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Marios27

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
199
Like
78
Πόντοι
1
Σήμερα ατα τις 9.30 θα επισκεφτώ το χώρο. Θα προσέλθει κανείς?
 

georgegeogeo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
115
Like
134
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα.
Παίζει να πάει κανένα cross σε καμία ώρα να βρεθούμε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σάββατο αν πάω παίζει κόσμος;
Έλεγα για μεσημέρι προς απόγευμα! Δεν έχω ξαναπάει!
Καλησπέρα.εισαι κάτω ?
 

mathitis

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
235
Like
22
Πόντοι
1
Κάποια ενημέρωση για το τι συμβαίνει τώρα... Αξίζει η επίσκεψη?
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Κάποια ενημέρωση για το τι συμβαίνει τώρα... Αξίζει η επίσκεψη?
σταματηστε να ρωτατε το ιδιο ρε νουμερα
οτι παιζει παντα,οταν ειναι κλειστα τα υπολοιπα μαζευει 5-6 ατομα που συχναζαν αλλου οι οποιοι δεν ξαναπατανε οταν ανοιγουν,στις 1 ιουλιου δηλαδη
κατα τα αλλα το αττραξ εχει μονιμους θαμωνες 3-4 παθητικους
αυτο παιζει παντα
 

The boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
13
Πόντοι
0
Το αγαπημένο μου στέκι.. Άλλες φορές είμαι άτυχος, άλλες φορές έχω κοκτέιλ σπέρματος!
 
  • Like
Αντιδράσεις: teo78
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
δεν μου δινει επιλογη να το σβησω η να το επεξεργαστω εχει περασει ωρα , κανε μια αναφορα στον αντμιν να το σβησει αυτος αν θεωρηθει οτι δημιουργει προβλημα στο σαιτ
 
Τελευταία τροποποίηση:

gfn1985

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2016
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
δεν μου δινει επιλογη να το σβησω η να το επεξεργαστω εχει περασει ωρα , κανε μια αναφορα στον αντμιν να το σβησει αυτος αν θεωρηθει οτι δημιουργει προβλημα στο σαιτ
ρε φιλαρακο, το προβλημα στο site που θα δημιουργηθει θα ειναι το λιγοτερο.
θα δημιουργηθει προβλημα στον ιδιο τον ανθρωπο που "φωτογραφισες". δεν ξερεις ποιος μπαινει στη σελιδα και ποιος παρακολουθει τα ποστς. κι αν δει τη δημοσιευση καποιος απο τον οικογενειακο, επαγγελματικο ή φιλικο κυκλο του συγκεκριμενου ανθρωπου??? αυτο σου περασε καθολου απο το μυαλο? θα ηθελες να το κανει καποιος αυτο για εσενα?
γενικοτερα το σκεφτηκες πολυ για να κανεις τη συγκεκριμενη δημοσιευση ???

ο χρηστης Mpourdeliarisss εχει 100% δικιο, ειναι προσωπικα και ευαισθητα δεδομενα αυτα...αν ημουν στη θεση του συγκεκριμενου ανθρωπου και εφτανε στα αυτια μου το εν λογω συμβαν, το λιγοτερο που θα εκανα θα ηταν μια καταγγελια.

ΕΠΙΣΗΣ, δεν ξερεις οτι σε αυτα τα πονηρα στεκια (πρεπει να) υπαρχει καποιος κωδικας σιωπης και εχεμυθειας? δεν καρφωνουμε και δεν "φωτογραφιζουμε" τους πελατες που τα επισκεπτονται. Μεταξυ κατεργαρεων, ειλικρινεια... και εχεμυθεια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mpourdeliarisss

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
53
Like
64
Πόντοι
0
δεν μου δινει επιλογη να το σβησω η να το επεξεργαστω εχει περασει ωρα , κανε μια αναφορα στον αντμιν να το σβησει αυτος αν θεωρηθει οτι δημιουργει προβλημα στο σαιτ

ρε φιλαρακο, το προβλημα στο site που θα δημιουργηθει θα ειναι το λιγοτερο.
θα δημιουργηθει προβλημα στον ιδιο τον ανθρωπο που "φωτογραφισες". δεν ξερεις ποιος μπαινει στη σελιδα και ποιος παρακολουθει τα ποστς. κι αν δει τη δημοσιευση καποιος απο τον οικογενειακο, επαγγελματικο ή φιλικο κυκλο του συγκεκριμενου ανθρωπου??? αυτο σου περασε καθολου απο το μυαλο? θα ηθελες να το κανει καποιος αυτο για εσενα?
γενικοτερα το σκεφτηκες πολυ για να κανεις τη συγκεκριμενη δημοσιευση ???

ο χρηστης Mpourdeliarisss εχει 100% δικιο, ειναι προσωπικα και ευαισθητα δεδομενα αυτα...αν ημουν στη θεση του συγκεκριμενου ανθρωπου και εφτανε στα αυτια μου το εν λογω συμβαν, το λιγοτερο που θα εκανα θα ηταν μια καταγγελια.

ΕΠΙΣΗΣ, δεν ξερεις οτι σε αυτα τα πονηρα στεκια (πρεπει να) υπαρχει καποιος κωδικας σιωπης και εχεμυθειας? δεν καρφωνουμε και δεν "φωτογραφιζουμε" τους πελατες που τα επισκεπτονται. Μεταξυ κατεργαρεων, ειλικρινεια... και εχεμυθεια.

Λογικα δεν ξερει για τον νομο της σιωπης ουτε για τους νομους περι προσωπικων! Εγω αν ειμουν στην θεση του σερβιτορου αμεσως αγωγη και μηνυση και φυσικα μηνυμα στον διαχειριστη οπως ηδη εχω κανει αναφορα αν και δεν με αφορα να το κατεβασουν!

Μετα τα δικαστηρια θα βρουν την λυση!
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Ότι να ναι. Σιγά μην πάει ο άλλος στα δικαστήρια. Εκεί είναι που θα γίνει ρόμπα. Άσε που μπορεί να είναι και άλλος.
Απλά σκεπτόμαστε πριν γράψουμε αλλά πρέπει να υπάρχουν και moderators σε επαγρύπνηση.
 

gfn1985

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2016
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
Ότι να ναι. Σιγά μην πάει ο άλλος στα δικαστήρια. Εκεί είναι που θα γίνει ρόμπα. Άσε που μπορεί να είναι και άλλος.
Απλά σκεπτόμαστε πριν γράψουμε αλλά πρέπει να υπάρχουν και moderators σε επαγρύπνηση.

ανετα μπορει να κινηθει δικαστικα (τωρα αν η υποθεση θα φτασει σε αιθουσα δικαστηριου ή αν μπορει να διακανονιστει με αλλον τροπο, δεν το γνωριζω) αρκει βεβαια να ειναι ο ιδιος τυπος στο βιντεο και να το μαθει. αλλα ακομα κι αν δεν ειναι ο ιδιος τυπος, παλι μπορει να κινηθει νομικα για ψευδη καταγγελια. τωρα αν θα το κανει (να κινηθει νομικά), εξαρταται απο τον ιδιο. επειδη με τη συγκεκριμενη δημοσιευση "φωτογραφιζονται" (εμμεσως πλην σαφως) και οι σεξουαλικες προτιμησεις/δραστηριοτητες καποιου, τα δεδομενα προσωπικου χαρακτηρα μπορει να θεωρηθουν καλλιστα και ως ευαισθητα (οποτε η κατασταση γινεται ακομη πιο σοβαρη). ισως εδω να εχει λογο και η διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος (ηλεκτρονικη διαπομπευση?).

παντως εννοειται πως εχει (μεγαλη) ευθυνη και η ιστοσελιδα καθως ειναι υπευθυνη για το περιεχομενο των μηνυματων που δημοσιευονται και οφειλει να παρεμβαινει και να αφαιρει τετοιες δημοσιευσεις που αφορουν προσωπικα δεδομενα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
ρε παιδια τι γραφετε
οπως εγραψα και αμεσως μολις ειδα το ποστ αυτου που απαντησε προσπαθησα να κανω επεξεργασια η εστω διαγραφη του ποστ ωστε να ειναι το σωστο ,να γραφει την λεξη εμοιαζε που ηθελα να γραψω αλλα στην βιασυνη και στις συνεχομενες ανανεωσεις της σελιδα δεν εγραψα
το μονο που ηθελα να ποσταρω ηταν οτι ειδα καποιον που ΕΜΟΙΑΖΕ σε ενα κομπαρσο,δεν εγραψα ουτε ονοματα ουτε τι εκανε στο σινεμα ουτε εβαλα βιντεο απτο σινεμα,μπορει να πηγαινει να πινει μπυρες να βλεπει ταινιες να εχει φιλου, δεν με απασχολει τι κανει
σε παλιοτερα μου ποστ εχω γραψει για ατομα σε σινεμα που ειναι φτυστοι ο μπουταρης και ενας ποδοσφαιριστης δηλαδη τι θα παρεξηγηθουν αυτοι?η αν γραψω οτι ειδα εναν ηθοποιο σε ενα σεξ σοπ θα θυμωσει?
οπως και εχει επειδη το ποστ δεν ηταν αυτο που ηθελα να γραψω στην αρχη ζητησα να διαφραφει αφου δεν μπορουσα να το επεξεργαστω και να γραψω το σωστο
δεν ειχα καμια προθεση να δημιουργησω φασαρια
 

ntaizy_crossaki

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2021
Μηνύματα
38
Like
220
Πόντοι
20
Καλησπέρα. Θα πάει κανένας 50αρης γαμιάς σήμερα;
 

Lucien87

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2021
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Λεω να πάω αυριο το πρωι κατα τις 11...θα εχει κοσμο να κανω κανενα τσιμπουκάκι ?
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
227
Πόντοι
1
Πήγα στον οίκο το βραδάκι. Τρελές σκατοφατσες μιλάμε ! Δε χάσατε τίποτα όσοι δεν πήγατε
 

Mitsoss1312

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Θα πάει κανα crossaki σημερα το βράδυ να περάσουμε καλά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom