Νέα

Αθλητική Κυριακή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Έχεις κανα εναλλακτικό τρόπο να προτείνεις για να μην τους πληρώνουμε?

Όλο διαπιστώσεις μου είστε όλοι... :jerking:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Τρομερή μουνάρα ρε φίλε, τι να λέμε τώρα.... :knockinb: :cum:
 

panosbr

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
118
Like
1
Πόντοι
1
Έχεις κανα εναλλακτικό τρόπο να προτείνεις για να μην τους πληρώνουμε?

Όλο διαπιστώσεις μου είστε όλοι... :jerking:


συζητηση  κανουμε φιλε μου μην τρελενεσαι,δηλαδη τι να πω,μπραβο στα παιδια και γαμω τις εκπομπες;;μας εχουν  :knockinb: με το ρεπορταζ των ομαδων της αθηνας
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
506
Α Ι Σ Χ Ο Σ :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τι έπαθες?Ήθελες να δεις την Αννούλα? :boobies:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
γκολ και φάσεις να δω θέλω ο άνθρωπος και το μονο που βλέπω ένα ατελείωτο μπλα-μπλα
Δεν πρόκειται να δείξει Αθλητική Κυριακή!Είχε νωρίτερα αθλητική εκπομπή ο Σκάι...
Σε κάνα δελτίο ειδήσεων ψάξε μήπως δείξει τα γκολ...δεν ξέρω αν βγαίνει και ο Γεωργίου στο Τηλε Άστυ...λογικά και αυτός θα τα βάλει αν κάνει εκπομπή!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
γκολ και φάσεις να δω θέλω ο άνθρωπος και το μονο που βλέπω ένα ατελείωτο μπλα-μπλα

για αυτό ο γεωργίου θεωρείται ειδήμων,αφού όλοι αυτοί οι τύποι μόνο μπουρδολογίες ξέρουν να λένε και πράγματα που τα λένε και τα 15χρονα.Καμμία σοβαρή ανάλυση παιχνιδιού,κανένα καίριο σχόλιο που να δίνει στον κόσμο που θέλει,να μάθει τη δυνατότητα να καταλάβει σε ένα μικρό βαθμό τί συμβαίνει σε ένα ποδοσφαιρικό αγώνα.Εδω ο λαλακας ο καρουλιας έλεγε οτι ο ζιλμπερτο είναι καλή λύση για σέντερ μπάκ και απέδειξε ότι μπορεί να παίξει σε αυτή τη θέση.Ναι,με αντίπαλους τους περισσοτέρους των επιθετικών των ελληνικών ομάδων μπορεί να παίξει και τερματοφύλακας,στην ευρώπη όμως φαίνεται αν μπορεί ή όχι και σε ποιό βαθμό μπορεί,ποιά τα πλεονεκτήματα και ποιά τα μειονεκτήματα του ώστε να υπάρχει μία αξιολόγηση και ένας συγκερασμός γνωμών απο κατάλληλους ανθρώπους.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
506
δεν με ενδιαφέρει τι λέει ο ένας και ο άλλος από δαυτους, πιο πολύ ενδιαφέρων έχει το πάνελ της Σκορδά, εγώ τις φάσεις θέλω να δω και δηλώσεις  προπονητών,
Που είσαι ρε Φουντουκίδη......
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
για αυτό ο γεωργίου θεωρείται ειδήμων,αφού όλοι αυτοί οι τύποι μόνο μπουρδολογίες ξέρουν να λένε και πράγματα που τα λένε και τα 15χρονα.Καμμία σοβαρή ανάλυση παιχνιδιού,κανένα καίριο σχόλιο που να δίνει στον κόσμο που θέλει,να μάθει τη δυνατότητα να καταλάβει σε ένα μικρό βαθμό τί συμβαίνει σε ένα ποδοσφαιρικό αγώνα.Εδω ο λαλακας ο καρουλιας έλεγε οτι ο ζιλμπερτο είναι καλή λύση για σέντερ μπάκ και απέδειξε ότι μπορεί να παίξει σε αυτή τη θέση.Ναι,με αντίπαλους τους περισσοτέρους των επιθετικών των ελληνικών ομάδων μπορεί να παίξει και τερματοφύλακας,στην ευρώπη όμως φαίνεται αν μπορεί ή όχι και σε ποιό βαθμό μπορεί,ποιά τα πλεονεκτήματα και ποιά τα μειονεκτήματα του ώστε να υπάρχει μία αξιολόγηση και ένας συγκερασμός γνωμών απο κατάλληλους ανθρώπους.
Σωστός ,αν και τον αδικείς λίγο τον Πουρουπουπού!Κάνει σχόλιο σε κάθε εκπομπή...για το χρώμα της γραβάτας του Βαρούχα! :cheesy:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
καλά ρε...όλοι αλλάζουν εκτός απ τον μιχόπουστα......ποιόν γαμάει και τον κρατάνε?......καλλίτερα να ήταν ο κόκκαλης..ποιό αντικειμενικός θα ήταν.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
506
καλά ρε...όλοι αλλάζουν εκτός απ τον μιχόπουστα......ποιόν γαμάει και τον κρατάνε?......καλλίτερα να ήταν ο κόκκαλης..ποιό αντικειμενικός θα ήταν.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
όλοι για τον πούτσο είναι, να μην έχουν κανένα για πάνελ να δείχνουν μόνο  της φάσεις και το ρεπορτάζ των ομάδων
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
καλά ρε...όλοι αλλάζουν εκτός απ τον μιχόπουστα......ποιόν γαμάει και τον κρατάνε?......καλλίτερα να ήταν ο κόκκαλης..ποιό αντικειμενικός θα ήταν.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πές τα ρε Τάλε, ψυχάρα ........αρα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
506
Κόκκινη κάρτα Χάρυ.
Δεν δικαιολογείται να μη γνωρίζεις τέτοιες προσωπικότητες της ελληνικής TV.  :2funny:
Δεν δικαιολογείται να μη γνωρίζεις τέτοιες ΓΡΑΦΙΚΕΣ προσωπικότητες της ελληνικής
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
A κατάλαβα ποιον λέτε

εξαιρετικά αντιπαθής μαλάκας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom