Νέα

Αθλητική Κυριακή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.402
Πόντοι
15.775
Πάντως στην τελευταία εκπομπή όπως είχε ντυθεί η αννούλα κάτι ψιλά έλεγε..
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Σωστά. Προχθές η Αννούλα ήταν μιλφ για τρελά  :knockinb:
Και μην ξεχνάμε ότι έχει πατήσει τα 40.
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.729
Πόντοι
606
Ριξτε μια ματια εδω.Η αννα καραμανλη σε πολυ νεαρη ηλικια
[youtube=425,350]IgJQPSXVrMA&feature=related[/youtube]
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
τυπικό δείγμα γαύρου,που γράφει και στο σάιτ...

[youtube=425,350]G9sC0Gp4wik&feature=related[/youtube]
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
506
έχει αρχίσει εδώ και λίγη ώρα το `Μπεν Χουρ' :jerking: καλό ξενύχτη και... υπομονή :headbang:
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Οσο και να την κοροιδεύουν κάποιοι, καύλα απόψε η Αννούλα στην Αθλητική Κυριακή με πολύ καλό ντεκολτέ...
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Μιλφ λέμεεε......
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
506
σε αυτό το μπουρδέλο δεν το έχουν καταλάβει ότι πρέπει να σβήνουν τα κινητά τους να μην κάνουν παρεμβολή και μας ζαλίζουν τα αρχίδια.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
σε αυτό το μπουρδέλο δεν το έχουν καταλάβει ότι πρέπει να σβήνουν τα κινητά τους να μην κάνουν παρεμβολή και μας ζαλίζουν τα αρχίδια.

πες τα μπας και τα απενεργοποιησουν!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
σε αυτό το μπουρδέλο δεν το έχουν καταλάβει ότι πρέπει να σβήνουν τα κινητά τους να μην κάνουν παρεμβολή και μας ζαλίζουν τα αρχίδια.
Γιατί θα τους απολύσει κανείς?  :tooth:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
506
τωρα μπήκα στο τρωκτικό δείτε τη γράφει ένας αναγνώστης: :rockon:

Βρε Παπαδημητρίου κλείστο το ρημάδι το τηλέφωνο
"παιδια αρχισε παλι ο παπαδημητριου τις μ!@#!@# με το κινητο του τηλεφωνο..παλι κανει παρεμβολες με τα sms που του στελνουν και στελνει..δειτε το το εχει κατω απο τον φακελλο του δεξια!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕΙ????"
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
506
αντε, τελείωσε το πρωτάθλημα, άντε να τελειώσει και αυτή η μαλακία και να ελπίζουμε ότι του χρόνου να μην βλέπουμε αυτή την αηδία που θέλετε να λέγεται αθλητική εκπομπή...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
αντε, τελείωσε το πρωτάθλημα, άντε να τελειώσει και αυτή η μαλακία και να ελπίζουμε ότι του χρόνου να μην βλέπουμε αυτή την αηδία που θέλετε να λέγεται αθλητική εκπομπή...
και τι να βλεπουμε ρε φιλε την εκπομπη της νοβα που παρουσιαζουν δυο φανατικοι οπαδοι της αεκ και κλασικοι αντιολυμπιακοι (καραλης,τσιαρτας)και ενω ολοι οι ποδοσφαιριστες ακομα και του βαζελου (ρουκαβινα,ματος,σιλβα κλπ...)αλλα και ολοι οι αλλοι (π.χ. κονσεισαο)παραδεχονται την ανωτεροτητα του θρυλου αυτοι μας λενε οτι το πηρε με την διαιτησια;;;;;
τουλαχιστον τετοια μαλακια δεν εχουν πει ακομα στη νετ....
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
506
και τι να βλεπουμε ρε φιλε την εκπομπη της νοβα που παρουσιαζουν δυο φανατικοι οπαδοι της αεκ και κλασικοι αντιολυμπιακοι (καραλης,τσιαρτας)και ενω ολοι οι ποδοσφαιριστες ακομα και του βαζελου (ρουκαβινα,ματος,σιλβα κλπ...)αλλα και ολοι οι αλλοι (π.χ. κονσεισαο)παραδεχονται την ανωτεροτητα του θρυλου αυτοι μας λενε οτι το πηρε με την διαιτησια;;;;;
τουλαχιστον τετοια μαλακια δεν εχουν πει ακομα στη νετ....
εγώ δεν μιλάω για οπαδικά όπως εσύ -να πάει να γαμηθεί ο Ολυμπιακός, ο Παναθηναίκός, η ΑΕΚ ο ΠΑΟΚ, - εσύ μπορείς να το πεις αυτό; - αλλά για ποιοτικά αν γυρίσεις μερικές σελίδες πίσω θα καταλάβεις.
- γιατί δεν βλέπεις Τσουκαλά;
- με την Ηλιούπολη δεν είσαι?
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εγώ δεν μιλάω για οπαδικά όπως εσύ -να πάει να γαμηθεί ο Ολυμπιακός, ο Παναθηναίκός, η ΑΕΚ ο ΠΑΟΚ, - εσύ μπορείς να το πεις αυτό; - αλλά για ποιοτικά αν γυρίσεις μερικές σελίδες πίσω θα καταλάβεις.
- γιατί δεν βλέπεις Τσουκαλά;
- με την Ηλιούπολη δεν είσαι?
τωρα τι απαντηση ασυναρτητη ειναι αυτη οταν εγω καταγγελω μια εκπομπη οτι ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ οπαδικη (στην ουσια δηλαδη αυτο για το οποιο κατηγορεις εσυ εμενα)και εσυ σφυρας αδιαφορα;;;;
ευθεως σε ρωταω πως κρινεις την εκπομπη της νοβα βασει αυτων που ειπα,και αν την κρινεις οπως εγω γιατι δεν το καυτηριαζεις;;;;
στην ηλιουπολη μηπως σου εχουν κανει καμμια ζημια( ;) ;))και εχεις φαει τετοιο κολλημα;;;;
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εγώ γουστάρω τη γκόμενα στη ΝΕΤ
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
506
τωρα τι απαντηση ασυναρτητη ειναι αυτη οταν εγω καταγγελω μια εκπομπη οτι ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ οπαδικη (στην ουσια δηλαδη αυτο για το οποιο κατηγορεις εσυ εμενα)και εσυ σφυρας αδιαφορα;;;;
ευθεως σε ρωταω πως κρινεις την εκπομπη της νοβα βασει αυτων που ειπα,και αν την κρινεις οπως εγω γιατι δεν το καυτηριαζεις;;;;
στην ηλιουπολη μηπως σου εχουν κανει καμμια ζημια( ;) ;))και εχεις φαει τετοιο κολλημα;;;;
ωραία!!!! θες πες την ΟΠΑΔΙΚΗ θες πες την μαλακία η εκπομπή ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΤΕ, για τη ΝΟΒΑ δεν εχω αποψη, δεν την εχω δει ποτέ,
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
506
ρε τι θα γινει με αυτο το μπουρδελο, κάθε Κυριακή μας σκοτίζουν την πουτσα με αυτές τις παρεμβολές από τα κινητά, καλά μαλάκες είναι, ή το κάνουν επίτηδες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom